ויאגרה - כל המידע ומוצרים
נגישות


הגדל ב 10%
הגדל ב 20%
הגדל ב 30%
הגדל ב 40%
גודל רגיל

ויאגרה, סיאליס גנרי, תמצית ויאגרה, ויאגרה טבעית

כל מה שחשוב לדעת על טיפול בבעיות בתפקוד המיני לגברים ונשים

סיאליס גנרי – לטיפול בבעיות זיקפה

מאת: המרכז לתפקוד המיני

סיאליס היא תרופה לשיפור התפקוד המיני, אשר בדומה ל ויאגרה פועלת גם כן במנגנון של הרחבת כלי דם. החומר הפעיל בתרופה זו נקרא טלדניפיל, והוא משמש לטיפול באין אונות, לשיפור הזיקפה ולהגברת ההנאה מיחסי המין.

בניגוד לויאגרה, הסיאליס, שנקרא גם "הגלולה הצהובה" הוא כדור שניתן לקחת פעם ביום והוא משפיע למשך זמן ארוך יותר, ולכן מועדף על ידי גברים רבים. מנגנון הפעולה של סיאליס.

סיאליס פועל במנגנון דומה מאוד לויאגרה, שגם היא תרופה לשיפור התפקוד המיני, וגורם לשיפור הזיקפה והתפקוד המיני על ידי הגברת זרימת הדם לפין. החומר הפעיל של הסיאליס מרחיב את כלי הדם במנגנון שמגביר הפרשת NO, וגורם בכך לגדישת מערכת המין בדם ולשיפור הזיקפה.

בדומה לויאגרה, גם במהלך השימוש בסיאליס התרופה לא משפרת את החשק המיני אלא רק מגבירה את הזיקפה, ולכן יש צורך לעבור עירור מיני מתאים על ידי מגע, ליטוף או כל גירוי אחר. במידה וקיים מחסום רגשי הגורם לפגיעה בזיקפה, התרופה כאמור לא תעזור.

מוצרי און לשיפור הזקפה והעצמת המשגל המיני. ויאגרה, סיאליס, קמגרה

למידע נוסף או לרכישה אנא צרו קשר

//

ויאגרה גנרית

תמצית ויאגרה גנרית - תחליף חזק לויאגרה

מחפשים מוצרי און לשיפור הזקפה והעצמת המשגל המיני? רוצים להרגיש שוב בני 18 רק עם ניסיון? מחפשים מעכבי שפיכה? רוצים זקפה חזקה... המשך לקרוא...

//

סיאליס גנרי

סיאליס גנרי היא תרופה לשיפור התפקוד המיני

אשר בדומה לויאגרה פועלת במנגנון של הרחבת כלי דם. החומר הפעיל בתרופה זו נקרא טאדאלאפיל, והוא משמש לטיפול באין-אונות, לשיפור... המשך לקרוא...

//

קמגרה מקורית

קמגרה ג'ל מקורית - להנאה מינית מושלמת

קמגרה הינו ג'ל בטעמים המכיל חומר פעיל בדומה לתרופות הויאגרה והסיאליס, ומאפשר למי שנוטל את הג'ל ליהנות מזקפה ממושכת ולדחות... המשך לקרוא...

//

קמגרה מסיסה

קמגרה נמסה - kamagra effervescent - נספגת מהר יותר

טבליה המכילה את החומר הפעיל סילדנפיל (ויאגרה) בטעם תפוז, מתמוססת במים ויוצרת מיץ מוגז במעט, המיץ נועד לשתיה ובכך נספג מהר יותר בגוף. המשך לקרוא...

//

תמצית בושם לגבר

תמצית בושם ארוטי לגבר הטוב ביותר למשיכה ופיתוי נשים

בושם מיוחד לגבר למשיכת וגירוי נשים ע"י הרחתו מכיל תערובת פרומונים ונוסחה יחודית. המתנה המושלמת לבן הזוג שגם את תהני ממנה המשך לקרוא...

//

קמגרה ג'ל

קמגרה ג'ל - להנאה מינית מושלמת

קמגרה הינו ג'ל בטעמים המכיל חומר פעיל בדומה לתרופות הויאגרה והסיאליס, ומאפשר למי שנוטל את הג'ל ליהנות מזקפה ממושכת ולדחות... המשך לקרוא...

//

ויאגרה

ויאגרה גנרית - אותה האיכות מבריקה הנדרשת

מחפשים מוצרי און לשיפור הזקפה והעצמת המשגל המיני? רוצים להרגיש שוב בני 18 רק עם ניסיון? מחפשים מעכבי שפיכה? רוצים זקפה חזקה... המשך לקרוא...

//

משאבת ואקום

משאבת ואקום - לזקפה חזקה בריאה וממושכת

לסבול מאימפוטנציה זה לא פיקניק. לא לגבר, ועוד פחות מזה בשביל האשה שאיתו. אם לא קשה לו, קשה לה, והקרחון המתגבש במיטה מוצא... המשך לקרוא...

סיאליס בהשוואה לויאגרה

קיימים מספר הבדלים בהשוואה בין ויאגרה לסיאליס, ולמרות מנגנון הפעולה הדומה שתי התרופות משפיעות על הגוף בצורה קצת שונה. אחד היתרונות הגדולים בסיאליס, שהפך אותה לתרופה פופולארית מאוד הוא ההשפעה ארוכת הטווח של התרופה.

בניגוד ל ויאגרה שמשפיעה למשך 4-5 שעות בלבד, הסיאליס משפיעה למשך יום שלם, ובכך אידיאלית לשימוש. כמו כן, התרופה נספגת היטב, ואין בעיה לקחת אותה עם אוכל או אלכוהול. בנוסף, השפעת התרופה מהירה מאוד, והיא פועלת מהר יותר מהויאגרה.

מבחינת תופעות הלוואי, לסיאליס תופעות לוואי הדומות לויאגרה, הנובעות ממנגנון הפעולה של הרחבת כלי הדם. תופעות הלוואי המוכרות הן כאבי ראש, טשטוש ראיה והפרעה בתפקוד מערכת העיכול. בגלל ההשפעה ארוכת הטווח של הסיאליס, יש לציין שתופעות הלוואי של התרופה נמשכות זמן רב יותר ומשפיעות יותר על המטופלים.

מתי לא מומלץ להשתמש בסיאליס?

מנגנון הפעולה של התרופה הגורם להרחבת כלי דם יכול לגרום לנזקים גופניים רבים במידה והתרופה נלקחת במצבים רפואיים שונים. קיימים מצבים בריאותיים רבים בהם השימוש בתרופה אסור, והשפעתה יכולה להיות שלילית מאוד על הגוף. אי לכך, יש להתייעץ עם הרופא לפני תחילת השימוש בתרופה, ולא מומלץ לקחת אותה ללא אישורו. המצבים הנפוצים הם:

בעיות בלחץ הדם – אחת התגובות להרחבת כלי הדם לאחר הטיפול בסיאליס הוא ירידת לחץ הדם. אצל חולים הסובלים מלחץ דם לא מאוזן, כלומר שחווים במהלך היום אפיזודות של תת לחץ דם, השימוש בסיאליס ובתרופות אחרות להרחבת כלי דם יכול לגרום לנפילה חדה בלחץ הדם ולנזקים רבים.

מחלות לב – מטופלים הסובלים ממחלות לב נמצאים בסיכון מוגבר לפתח סיבוכים שונים לאור השימוש בסיאליס. הרחבת כלי הדם המושגת על ידי התרופה אינה ממוקדת לאיבר המין, ולכן משפיעה גם על מערכות נוספות בגוף כולל מערכת הלב. במידה והלב אינו בריא, עלולות להיגרם בעיות שונות כמו נפילה בלחץ הדם, הגברת קצב הלב או הרגשה של "דפיקות לב". בדומה לויאגרה, השימוש בסיאליס אינו מומלץ במחלות כמו תעוקת חזה, מחלות מסתמיות או הפרעות קצב.

מחלת עיניים – כפי שנאמר, שימוש בסיאליס יכול לגרום לטשטוש ראיה ולכן אינו מומלץ לחולים הסובלים ממחלות עיניים. לקטגוריה זו נכנסים גם מטופלים להם מחלות עיניים במשפחה, אשר שימוש בסיאליס יכול להרע את מצבם ולגרום להם להפרעה ארוכת טווח.

מחלות כבד או כליה – חולים הסובלים מהפרעות בתפקודי הכבד או בתפקודי הכליה נמצאים בסיכון כאשר הם משתמשים בסיאליס, ואצלם השימוש בתרופה צריך להיעשות תוך מעקב.

יכול לעניין:
וידליסטה - סיאליס גנרי: וידליסטה