פילדנה – ויאגרה גנרית

צרו איתנו קשר לכל שאלה, בקשה ולפרטים נוספים. סודיות מובטחת >>

אחד הסיפורים המדהימים ביותר של המדע בין ימינו, עוסק בדרך שבה "טעות" מדעית אחת קטנה, הפכה מיליארדי גברים (ואת בנות זוגם, כמובן) למאושרים מאד. חלק מהפרטים בוודאי ידועים לכם, אבל האחרים – מעט פחות, ואנחנו נמצאים כאן כדי להשלים אותם עבורכם. אז בואו נתחיל דווקא מהסוף – הפטנט על ויאגרה גנרית נרשם בשנת 1996 על ידי חברת Pfizer (פייזר), ושנתיים לאחר מכן, בשנת 1998, עם קבלת האישור של ה-FDA (מנהל המזון והתרופות האמריקאי) עליה, היא הפכה לתרופה המסחרית הראשונה שמטרתה טיפול בבעיות זקפה ושאושרה לשימוש. עד כאן, הכל ידוע למרבית האנשים, ומפה – קצת פרטים מעניינים יותר.

הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

טיפול בבעיות זקפה

Fildena 100 (ויאגרה גנרית) 100 מ"ג סילדנאפיל

מהו הקשר בין פילדנה וויאגרה הגנרית?

הוויאגרה המקורית, שפותחה במקורה ע"י חברת פייזר בשם סילדנאפיל (באנגלית – Sildenafil), לא פותחה כתרופה שמטרתה לטפל בבעיות בתפקוד המיני הגברי, אלא נוצרה ונוסתה כטיפול במצבים של יתר לחץ דם ובמצבי מחלות לב וכלי דם. אבל, ראו זה פלא, במהלך המחקר והפיתוח, במהלכו של ניסוי קליני שכלל קבוצת מטופלים בוויילס, בריטניה, לבחינת יעילותו של החומר הפעיל בוויאגרה על המצבים שאותם היא הייתה אמורה לפתור, התגלתה "תופעת לוואי" מעניינת ביותר – חלק ניכר מהגברים המטופלים בתרופה, חוו זקפה בימים שבהם ננטלה התרופה.

לאור תופעת לוואי מעניינות זו, החליטה פייזר להתמקד בבחינת תופעת הלוואי, וברבות הימים, הזקפה שהושגה במקרה הפכה להתווייתה המרכזית של הוויאגרה והתרופות הפועלות באופן דומה – פילדנה, טדלפיל (המוכרת לכם בשמה המסחרי – סיאליס) ו-ורדנפיל (שמוכרת לכם יותר בשמה המסחרי – לוויטרה). התרופות הללו ניטלות באופן פומי (בבליעה) באמצעות גלולות ומאז המצאתן, הפכו כבר מיליארדי זוגות למאושרים מאד בחיי המין שלהם.

הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

טיפול בבעיות זקפה

כיצד פועלות פילדנה ותרופות דומות לה?

התרופה פועלת באמצעות מנגנון המבוקר ע"י חנקן חד-חמצני (NO) באיבר המין הגברי. החנקן החד-חמצני נקשר לקולטנים שבאנזים Guanylate Cyclase (גואנילאט ציקלאז) ומשפעל אותם. אנזים זה מייצר את ה-cGMP אשר גורם להרפייתם השרירים החלקים באיבר המין. הרפיה זו, גורמת, באופן טבעי, לעליה בכמות הדם הזורמת בעורקים שבאזור, ומשכך, היא מביאה את איבר המין למצב של זקפה.

המבנה המולקולארי של התרופה דומה מאד למבנה המולקולארי של ה-cGMP וכתוצאה מכך, היא פועלת כמעכב התחרותי של cGMP סוג 5 (PDE5). נוכחותה של התרופה במחזור הדם היא הגורם לשמירה על רמת cGMP גבוהה, וכתוצאה מכך, לשמירה על הזקפה. חשוב לציין, כי ללא הופעתו של הגירוי המיני (ויזואלי, נפשי או מכני) הגורם להפעלת המערכת ע"י החנקן החד-חמצני וה-cGMP, התרופה אינה אמורה לגרום להופעת הזקפה.

מה עוד חשוב לדעת על פילדנה?

בדומה לוויאגרה הגנרית, השפעת כדור פילדנה תורגש תוך חצי שעה עד ל-40 דקות מזמן נטילת הכדור, ומשך השפעתו תימשך עד כ-4 שעות. אם נוטלים את התרופה בסמוך לאכילת ארוחה עתירה בשומן, יעילות ספיגתו של החומר הפעיל בכדור יורדת (הריכוז יורד כמעט עד לכדי שני שלישים מהריכוז הרגיל) ומשך זמן התגובה מתארך ויכול להגיע גם עד לשעה. החומר הפעיל בתרופה מושפע מהמטבוליזם ע"י האנזימים שבכבד ומסולק מהגוף באמצעות פעילותם של הכבד והכליות. אין לחומר השפעה מתמשכת מעבר לזמן השימוש בו, ואף אין לו כל השפעה מצטברת, זאת, מאחר, וכאמור, הוא מסולק מהגוף לגמרי בסיום השפעתו!
צרו איתנו קשר לכל שאלה, בקשה ולפרטים נוספים. סודיות מובטחת.