ויאגרה - כל המידע ומוצרים
נגישות


הגדל ב 10%
הגדל ב 20%
הגדל ב 30%
הגדל ב 40%
גודל רגיל

סיאליס, סיאליס מידע, סיאליס למכירה

סיאליס היא תרופה לשיפור התפקוד המיני, אשר בדומה לויאגרה פועלת במנגנון של הרחבת כלי דם. החומר הפעיל בתרופה זו נקרא טאדאלאפיל, והוא משמש לטיפול באין-אונות, לשיפור הזיקפה ולהגברת ההנאה מיחסי המין.

בניגוד לויאגרה, הסיאליס, שנקרא גם "הגלולה הצהובה" הוא כדור שניתן לקחת פעם ביום והוא משפיע למשך זמן ארוך יותר, ולכן מועדף על ידי גברים רבים.

התרופה משתייכת לקבוצת מעכבי האנזים פוספודיאסטרז מסוג PDE5. כדי שהתרופה תהיה יעילה דרוש גם גירוי מיני.


מוצרי און לשיפור הזקפה והעצמת המשגל המיני. ויאגרה, סיאליס, קמגרה

למידע נוסף או לרכישה אנא צרו קשר

//

ויאגרה גנרית

תמצית ויאגרה גנרית - תחליף חזק לויאגרה

מחפשים מוצרי און לשיפור הזקפה והעצמת המשגל המיני? רוצים להרגיש שוב בני 18 רק עם ניסיון? מחפשים מעכבי שפיכה? רוצים זקפה חזקה... המשך לקרוא...

//

סיאליס גנרי

סיאליס גנרי היא תרופה לשיפור התפקוד המיני

אשר בדומה לויאגרה פועלת במנגנון של הרחבת כלי דם. החומר הפעיל בתרופה זו נקרא טאדאלאפיל, והוא משמש לטיפול באין-אונות, לשיפור... המשך לקרוא...

//

קמגרה מקורית

קמגרה ג'ל מקורית - להנאה מינית מושלמת

קמגרה הינו ג'ל בטעמים המכיל חומר פעיל בדומה לתרופות הויאגרה והסיאליס, ומאפשר למי שנוטל את הג'ל ליהנות מזקפה ממושכת ולדחות... המשך לקרוא...

//

קמגרה מסיסה

קמגרה נמסה - kamagra effervescent - נספגת מהר יותר

טבליה המכילה את החומר הפעיל סילדנפיל (ויאגרה) בטעם תפוז, מתמוססת במים ויוצרת מיץ מוגז במעט, המיץ נועד לשתיה ובכך נספג מהר יותר בגוף. המשך לקרוא...

//

תמצית בושם לגבר

תמצית בושם ארוטי לגבר הטוב ביותר למשיכה ופיתוי נשים

בושם מיוחד לגבר למשיכת וגירוי נשים ע"י הרחתו מכיל תערובת פרומונים ונוסחה יחודית. המתנה המושלמת לבן הזוג שגם את תהני ממנה המשך לקרוא...

//

קמגרה ג'ל

קמגרה ג'ל - להנאה מינית מושלמת

קמגרה הינו ג'ל בטעמים המכיל חומר פעיל בדומה לתרופות הויאגרה והסיאליס, ומאפשר למי שנוטל את הג'ל ליהנות מזקפה ממושכת ולדחות... המשך לקרוא...

//

ויאגרה

ויאגרה גנרית - אותה האיכות מבריקה הנדרשת

מחפשים מוצרי און לשיפור הזקפה והעצמת המשגל המיני? רוצים להרגיש שוב בני 18 רק עם ניסיון? מחפשים מעכבי שפיכה? רוצים זקפה חזקה... המשך לקרוא...

//

משאבת ואקום

משאבת ואקום - לזקפה חזקה בריאה וממושכת

לסבול מאימפוטנציה זה לא פיקניק. לא לגבר, ועוד פחות מזה בשביל האשה שאיתו. אם לא קשה לו, קשה לה, והקרחון המתגבש במיטה מוצא... המשך לקרוא...


אנחנו יכולים לעזור לכם ולהתאים לכם את המוצר לפי הרצונות שלכם.. אחריות מובטחת ואנו מתחייבים לשביעות רצונכם !

דרך הפעולה של הסיאליס

התרופה ניתנת דרך הפה באמצעות גלולות. התאדאלפיל פועל על מנגנון המבוקר על ידי חנקן חד-חמצני (NO) בפין. NO נקשר לקולטנים באנזים גואנילאט ציקלאז (guanylate cyclase) ומשפעל אותו. האנזים מייצר cGMP שגורם להרפיית השרירים החלקים ב-intimal cusions של העורקים ההליציניים בפין. ההרפייה גורמת לעלייה בכמות הדם הזורם בעורקים ולכן לזקפה. נוכחות התרופה גורמת לשמירה על רמות cGMP גבוהות ולכן לזקפה. ללא גירוי מיני, כלומר ללא הפעלת המערכת על ידי NO ו-cGMP תאדאלפיל לא אמור לגרום לזקפה. זמן מחצית החיים של הסיאיליס הוא 17.5 שעות (הזמן שלוקח לתרופה להתפנות מהגוף עד שרמתה בדם יורדת לחצי), כלומר משך השפעתה עד 35 שעות.

סיאליס "על פי צורך"

טבליה אחת, לפחות 30 דקות לפני קיום מגע מיני. אין לעבור על המנה המומלצת. אין ליטול יותר מטבליה אחת ליום. ניתן לקחת בכל שעה משעות היום.

השפעת סיאליס יכולה להימשך עד 36 שעות. מאחר שהשפעת סיאליס נשמרת יותר מיממה, יש להימנע משימוש יום יומי בתכשיר.

המנה המומלצת היא טבליית סיאליס אחת ליום. יש ליטול סיאליס בכל יום באותה שעה לערך (בלי קשר לתזמון פעילות מינית). המינון המקובל, בהיעדר הוראה אחרת מרופא, לטיפול בתסמינים של הגדלה שפירה של הערמונית (פרוסטטה): טבליית סיאליס 5 מ"ג אחת ליום.

תופעות לוואי

כמו לכל תרופה, השימוש בסיאליס עלול לגרום לתופעות לוואי בחלק מהמשתמשים.

תופעות לוואי המופיעות לעתים קרובות: כאב ראש.
תופעות לוואי המופיעות לעתים רחוקות: כאב גב וכאבי שרירים, סומק בפנים, גודש באף, הפרעות בעיכול וסחרחורות.
תופעות לוואי שאינן נפוצות: פריחות, כאב בטן, צרבת, טשטוש ראייה, כאב בעיניים, הגברת הזיעה, תחושה של הולם לב, דופק מהיר, לחץ דם גבוה, לחץ דם נמוך, כאב בחזה.

תופעות לוואי המופיעות לעתים נדירות מאוד: תופעות הלוואי הבאות דווחו בעת השימוש בתרופות מהקבוצה לה שייכת סיאליס, כולל סיאליס: ירידה פתאומית בראייה או אבדן ראייה בעין אחת או שתי העיניים; ירידה פתאומית בשמיעה או אובדן השמיעה; עילפון; התקף כפיון ואובדן זיכרון חולף; התנפחות אישונים; אדמומיות בעיניים; חרלת; דימומים מהאף; זקפה ממושכת; דווחו מקרים של אוטם לב ושבץ - ברוב המקרים (לא בכולם) הייתה קיימת בעיה לבבית טרם נטילת התרופה. לא ניתן לקבוע האם אירועים אלו היו קשורים ישירות לנטילת התרופה.

לוקחים סיאליס ויוצאים לבלות

שוק התרופות כיום מציג לציבור הגברים מספר חלופות טובות ביותר בכל מה שקשור לטיפול בתופעת בעיות בתפקוד המיני עד לרמה של אין אונות מוחלטת. אחת מן התרופות הללו היא לא אחרת מאשר הסיליאס. מה בעצם מבדיל בין גלולות סיאליס לבין תרופות אחרות אשר באות לפתור אין אונות כמו הוויאגרה? אם ניקח את הוויאגרה, נשים לב שמדובר על תרופה שהיא אמנם אפקטיבית מאד, אך יש לקחת אותה על בטן ריקה, ובטח שלא לערבב אותה ביחד עם אלכוהול אשר משפיע על הספיגה שלה לרעה. לעומת זאת, כאשר מדובר על נטילה של סיאליס, הרי שאפשר גם לקחת אותה ביחד עם ארוחה קלה או כבדה, וגם לשתות אלכוהול במקביל לזמן שבו היא פועלת - שהוא כאמור לפחות יממה שלמה. מדוע הדבר מהווה יתרון משמעותי מבחינתכם?

סיאליס - התרופה שלא מגבילה

בעצם, לאחר שאתם נוטלים סיאליס, אתם יכולים להמשיך בחיים שלכם בצורה הרגילה לחלוטין, ואל לשנות דבר מהתכנון שלכם! לרוב הרי, לפני שתרצו לקיים יחסי מין, סביר להניח שאתם תצאו לבלות - אתם תיקחו את בת הזוג שלכם למסעדה טובה, או שאתם תצאו לבלות במועדון בתקווה לפגוש מישהי ולבלות איתה לאחר מכן את הערב באופן אינטימי וכיו'ב. בכל מקרה - ברור שבערב הזה אתם תאכלו לא מעט וכנראה גם תרצו לשתות אלכוהול כדי ליהנות ולהשתחרר. היתרון של סיאליס הוא בכך שאתם יכולים לעשות את כל הדברים הללו באופן חופשי לגמרי, וכך גם ליהנות מבילויים, וגם ליהנות מיחסי מין נהדרים עם אפס בעיות.

מה כן חשוב לזכור?

ובכל זאת, מעט סייגים על נטילת סיאליס, אוכל ושתייה. קודם כל, אם הרגע נטלתם את הגלולה מומלץ בשעה הקרובה להימנע ממאכלים עם שומן רווי בכמות גבוהה מידי [כלומר - דחו את הצ'יזבורגר לעוד שעתיים-שלוש]. כמו כן, יש לזכור כי אלכוהול בכמות גבוהה מידי שגורם ממש להרעלה של הגוף כמובן שיפגע בקבלת זקפה תקינה, שכן כמות עצומה של אלכוהול ממילא פוגעת בתפקוד המיני, גם עבור גברים שלא נוטלים את התרופה.

סיאליס מינון

סיאליס "יומי" במינון של 5 מ"ג רשומה בארץ גם לטיפול בתסמינים של הגדלה שפירה של הערמונית (פרוסטטה). ההתוויה הזאת אינה כלולה בסל הבריאות הממלכתי.

סיאליס קיימת בשלוש צורות הגשה: 2.5 מ"ג, 5 מ"ג, 10 מ"ג ו־20 מ"ג. התרופה מאפשרת להשיג זקפה בתגובה לגירוי מיני החל מ־30 דקות לאחר הנטילה ועד 36 שעות לאחר מכן. המינון המקסימלי הוא טבלייה אחת ביום. את התרופות במינונים הגבוהים (10 מ"ג ו־20 מ"ג) מומלץ שלא ליטול מדי יום.

נטילה מדי יום של סיאליס "יומי" - במינון של 2.5 מ"ג או של 5 מ"ג - מאפשרת להגיע לזקפה בזמן גירוי מיני בכל זמן שהמטופל יבחר במהלך 24 שעות ביממה.

סיאליס "יומי" במינון של 5 מ"ג רשומה בארץ גם לטיפול בתסמינים של הגדלה שפירה של הערמונית (פרוסטטה). ההתוויה הזאת אינה כלולה בסל הבריאות הממלכתי.

הזמנת מוצרים

מחפשים מוצרי און לשיפור הזקפה והעצמת המשגל המיני? רוצים להרגיש שוב בני 18 רק עם ניסיון? מחפשים מעכבי שפיכה? רוצים זקפה חזקה וממושכת?
אנחנו יכולים לעזור לכם ולהתאים לכם את המוצר לפי הרצונות שלכם.. אחריות מובטחת ואנו מתחייבים לשביעות רצונכם.
צרו איתנו קשר לכל שאלה, בקשה או הזמנת מוצר. דיסקרטיות מובטחת.

X

נלחמים בזייפנים: כדור הזקפה לויטרה מוריד מחיר
במטרה לייבש את שוק הזיופים, מורידה חברת "באייר" העולמית את מחירי גלולות הזיקפה שלה, לויטרה, בשיעור של עד 70%. כדור בודד במינון הנמוך יעלה מעתה 15.5 שקלים. האם המתחרות ויאגרה וסיאליס יצטרפו למהלך? ד"ר איתי גלפורסם: 21.12.10 , 13:42 בשנים האחרונות נלחמות חברות התרופות ללא לאות בזייפני הכדורים , בעיקר כשמדובר בגלולות זקפה. היום (ג') הודיעה חברת התרופות העולמית "באייר" שכחלק ממאבקה בזייפנים, החליטה להוריד את מחירי גלולת הזקפה שלה, לויטרה, כדי ליצור מצב בו לא יהיה משתלם יותר לזייף את התרופה. לדברי חברת באייר, סקרים שונים שערכה מגלים כי שוק תרופות הזיקפה המזוייפות משגשג גם בישראל. בשנים האחרונות איתר משרד הבריאות מעבדות ומשווקים אשר הפיצו גלולות זיקפה מזוייפות בישראל. בדיקות שערכה באייר עוד העלו כי משתמשים רבים רוכשים מינון גבוה של התרופה וחוצים את הטבליה כדי להוזיל את עלות השימוש. כחלק מהמלחמה בזיופי התרופות, וגם כחלק מהמלחמה התמידית בין יצרניות גלולות הזיקפה, הודיעה כאמור באייר על הוזלת הגלולות בישראל. מחירו של המינון הגבוה של לויטרה (20 מ"ג) לא ישתנה ויעמוד על 253 שקלים לאריזה בת 4 כדורים. מחיר המינון הבינוני ל-4 כדורים (10 מ"ג) יוזל ויעמוד על 49% מהמינון הגבוה, כלומר 124 שקלים לאריזה. מחיר המינון הנמוך יעלה 62 שקלים לאריזה של 4 כדורים. השוואת מחירי גלולות זיקפה (לאריזת 4 טבליות) מינון גבוה מינון בינוני מינון נמוך ויאגרה 277ש"ח 243ש"ח 229ש"ח לויטרה 253 ש"ח 124 ש"ח 62 ש"ח סיאליס 293ש"ח 274 ש"ח 77 ש"ח (*) (*) סיאליס במינון נמוך נמכר רק בקופסאות של 28 כדורים. המחיר משקף עלות יחסית הפרעה בזקפה מוגדרת כהיעדר יכולת הגבר להגיע לזקפה של הפין ביחסי מין חוזרים, או לשמור על הזיקפה. ההערכה היא שעד כמחצית מהגברים מעל גיל 40 סובלים מדרגה כלשהיא של הפרעה בזיקפה וכי יותר 152 מיליון גברים ברחבי העולם סובלים מבעיות זקפה. למרות שכיחותה הרבה של ההפרעה מידע עדכני מגלה כי גברים רבים הסובלים ממנה אינם פונים לטיפול. "הורדת המחיר תביא לכך שלרופאים תהיה יותר בקרה על מה שהמטופלים צורכים" אמר ד"ר אילן גרינולד, יו"ר החברה הישראלית לרפואת מין, "זה יאפשר ליותר גברים להתנסות בטיפול בתרופות המקוריות שאינן מזוייפות, ובטיחותן נבדקה במחקרים מדעים נרחבים".

מה אסור לאכול עם תרופות להפרעה בזקפה?
אם אתם נוטלים באופן קבוע תרופות לשיפור הזקפה - כדאי שתבדקו שאינכם סובלים מבעיות לב שהתגלו כקשורות בעניין, ובינתיים הימנעו משתיית מיץ אשכוליות או רימונים במהלך הטיפול. מה עוד אסור לצרוך? כתבה נוספת בסדרה שמפרטת מה אסור לאכול עם כל התרופות הנפוצות תרופות לטיפול בהפרעת זקפה הן עסק משתלם לבתי המרקחת, במיוחד לקראת סוף השבוע, אז הן נמכרות כמו לחמניות חמות. עד היום, תרופות מסוג זה היו מיועדות לגברים בלבד, אך בקרוב גם נשים יוכלו להשתמש בהן. רבים מהרוקחים מכנים את הוויאגרה בחיבה בשם "היהלום הכחול", שכן היא כחולה, מזכירה בצורתה יהלום ומחירה גבוה למדי. עוד סיפורים חמים - בפייסבוק שלנו מהכתבות הקודמות בסדרה: מדריך: מה לא לאכול עם תרופות נגד לחץ דם? מה אסור לאכול עם תרופות להפרעת קשב? מה אסור לאכול עם תרופות נגד דיכאון או חרדה כדי להבין את מנגנון הפעולה של התרופות האלו, עלינו לדעת כיצד נוצרת הזקפה בגוף באופן טבעי. ראשית, יש צורך בגירוי כלשהו, חזותי או גופני, הגורם לתגובה ביוכימית בפין שמובילה להרפיה של כלי הדם והשרירים המקיפים אותו ומאפשרת זרימת דם טובה יותר. הכתבה הקודמת בסדרה סכנה: מה אסור לאכול כשנוטלים כדורי שינה? סוזי כהן כדורי שינה הפכו פופולריים במיוחד, אך במקום שימוש קצר מועד יש הנעזרים בהם לאורך שנים. למה אסור בשום אופן לעשן מריחואנה בתקופה זו ומה הבעיה בתה ירוק? כתבה עשירית בסדרה שמפרטת מה אסור לאכול עם כל התרופות הנפוצות סכנה: מה אסור לאכול כשנוטלים כדורי שינה? תגובה ביוכימית זו קשורה למסלול של חנקן חמצני (NO – Nitric Oxide). ככל שייצור החנקן החמצני עולה, מתגברת זרימת הדם לאזור ונוצרת זקפה. אם כך, תרופות אלו פועלות באמצעות שיפור זרימת הדם. יש ליטול אותן 30 דקות לפני הפעילות המינית וחלקן, כמו הסיאליס, מאושרות לשימוש יומיומי. אם אתם צריכים להיעזר בתרופות אלו לעתים קרובות, גשו לבדיקות לב, שכן אם הדם אינו זורם היטב דרומה, סביר להניח שהזרימה חלשה גם לכיוון צפון. לא לכל הגברים הסובלים מהפרעת זקפה יש גם מחלת לב, אך הפרעות בתפקוד המיני עשויות להיות הסימן הראשון לכך. אילו שמות צריך לחפש? סיאליס – Cialis, ויאגרה – Viagra, תרים – Tarim, לויטרה – Levitra. תרופות לטיפול בהפרעת זקפה הן עסק משתלם לבתי המרקחת תרופות לטיפול בהפרעת זקפה הן עסק משתלם לבתי המרקחת מה אסור לאכול עם התרופות? מיץ אשכוליות ומיץ רימונים מיצים אלה מעלים את רמת התרופה בדם, מה שעלול לגרום לתופעות לוואי קשות ולעתים אף מסוכנות, כולל כאבי ראש, קשיי עיכול, הסמקה, הפרעות ראייה והפרעה בקצב הלב. מיץ אשכוליות גם דוחה את ספיגת החומר הפעיל. ברוב המקרים, התרופות מתחילות לפעול אחרי חצי שעה עד שעה, אך אם תיטלו אותן עם מיץ אשכוליות, הן יפעלו באיחור, מה שמגביר את הסיכון לתופעות לוואי קשות (וכמובן גם לאכזבה). תכשירים לשיפור התפקוד המיני שנמכרים ללא מרשם רופא מוצרים אלה מכילים בדרך כלל יוהימבין וצמחים אחרים שמשפיעים על זרימת הדם. השילוב ביניהם לבין התרופות גורם להשפעה מוגברת ולתופעות לוואי משמעותיות. בנוסף, תוספים אלה מעלים את הסיכון לפתח זקפה ממושכת וכואבת (אני חוזרת: כואבת!) המחייבת טיפול רפואי. אלכוהול שתיית אלכוהול עלולה לגרום לסחרחורת וטשטוש קל וכך גם התרופות להפרעת זקפה. השילוב עלול להוביל לסחרחורת ולהתעלפות. כמו כן, הן התרופות הן האלכוהול גורמים לכאבי ראש או מיגרנה והשילוב ביניהם מגביר את הסיכון לכאבי ראש חזקים. עוזרד, ציפורני השטן, דבקון לבן, חילבה, לוען, ילקוט הרועים, אצבעונית ארגמנית (דיגיטליס) וזנב הארי צמחים אלה משפיעים על הלב. מכיוון שתרופות להפרעת זקפה מגבירות את הסיכון לתופעות לוואי הקשורות ללב וכלי הדם, השילוב עם הצמחים שהזכרתי עלול להיות מסוכן. במחקרים שנעשו בנושא הטיפול בוויאגרה (סילדנאפיל), נמצא שהתרופה עצמה גרמה לתעוקת חזה, חסימה פרוזדורית-חדרית, טכיקרדיה, פלפיטציות, איסכמיה מיוקרדיאלית, טרומבוזיס צרבראלי, דום לב, אי ספיקת לב וקרדיומיופתיה. אין ספק שלא כדאי לכם לצרוך תוספים צמחיים שיגבירו את הסיכון לבעיות אלו.

מהיום: כדור הזיקפה גם לטיפול בערמונית מוגדלת
אחרי ה-FDA גם משרד הבריאות הישראלי אישר את הסיאליס, תרופת הזיקפה הפופולרית, לטיפול בהגדלה שפירה של הערמונית, אחת המחלות השכיחות התוקפת יותר מ-70% מהגברים בני 60 ומעלה. המחיר יעמוד על מאות שקלים בחודש ד"ר איתי גלפורסם: 29.07.12 , 13:49 לא רק בשביל הזיקפה: משרד הבריאות אישר היום (א') התוויה חדשה לגלולת הזיקפה סיאליס (Cialis) – שתשמש מעתה גם לטיפול בהגדלה שפירה של בלוטת הערמונית. האישור התקבל בעקבות אישור מינהל המזון והתרופות האמריקני (ה-FDA). הטיפול בסיאליס: לא במסגרת סל התרופות האינדיקציות החדשות לשימוש בסיאליס על בסיס יומי מתבססות על מערך של שלושה מחקרים קליניים שבדקו את היעילות והבטיחות של התרופה בקרב 1,989 גברים. שניים מתוך שלושת המחקרים הללו נעשו בקרב גברים שסבלו מהגדלה שפירה של הערמונית (פרוסטטה) ומחקר אחד עסק ספציפית בגברים שסבלו הן מהפרעה בזקפה והן מהגדלה שפירה של הערמונית. במחקר זה סיאליס יומי במינון של חמישה מ"ג שיפר באופן משמעותי את תוצאות המדד הבינלאומי לתפקוד המיני (בתחום תפקוד הזיקפה), וכן שיפר את תוצאות הניקוד בשאלון הבינלאומי להערכת תסמיני הערמונית המבצע הערכה של תסמיני הגדלה שפירה שלה. אבל הטיפול לא יהיה זול: בעוד שכיום מוצעות מספר תרופות לטיפול בהגדלת הערמונית בעלות מוזלת, הרי שסיאליס לא צפויה להיכלל בסל התרופות, ומחיר הטיפול יגיע למאות שקלים בחודש, מה שיאפשר רק למעטים ליהנות ממנה. התרופה כוללת גם לא מעט תופעות לוואי: מאחר שהיא מרחיבה כלי דם, סיאליס גורמת לגודש באף עד כדי בעיות נשימה, כאבי ראש וירידת לחץ דם. בשל הרחבת כלי הדם היא אסורה לשימוש בקרב חלק מחולי הלב הנוטלים תרופות לטיפול בבע זו, בשל החשש מנפילה פתאומית של לחץ הדם. 70% מבני ה-60 ומעלה סובלים מהתופעה הגדלת ערמונית שפירה (BPH) היא מצב שכיח, בו לוקים מרבית הגברים מעל גיל 50 בדרגות שונות. שכיחות המצב בגברים בשנות -50 לחייהם מגיעה לכ-40%, בעוד שמשנות ה-60 לחייהם, כ-70% מהגברים יסבלו מהתופעה. הערמונית היא בלוטה הנמצאת בצוואר שלפוחית השתן. הגדלתה, המושפעת מהורמונים, גורמת ללחץ על צינור השופכה המוביל את השתן. לחץ זה גורם להפרעות במתן שתן, החל מתכיפות במתן שתן בעיקר בלילה, תחושה של חוסר התרוקנות שלפוחית השתן, זרם שתן חלש, אי מתן שתן, כאבים בזמן מתן השתן ורצף שתן קטוע. הפרעות אלה במתן השתן גורמות לא רק לסבל, כאבים ואי נוחות, אלא מגבירים את הסיכון לזיהומים בדרכי השתן ופגיעה בכליות. בשוק מצויות מספר תרופות לטיפול בתופעה, ובהן תרופות הגורמות להרפיית השרירים סביב השופכה, ותרופות המעכבות את האנזים 5 אלפא רדוקטאז ההופך את ההורמון הגברי טסטוסטרון. במקרים קשים מופנה המטופל לניתוח, או לטיפול פרי פיתוח ישראלי הכולל צנתור המוביל להקטנת הערמונית.

גלולת הזיקפה הכחולה הופכת לבנה וזולה יותר
שני עשורים לאחר שהושקה לראשונה, תוקף הפטנט לחברת פייזר יצרנית גלולת הזיקפה הפופולרית ויאגרה, יפוג בשבוע הבא, והחברה מצאה פתרון משלה לקראת מבול צפוי של תרופות דומות: היא משיקה גרסה גנרית משלה, בצבע לבן ואף תאפשר להזמין באינטרנט משלוח עד הבית של הגלולה ד"ר איתי גלפורסם: 07.12.17 , 20:10 ויאגרה אונליין עד הבית: בשבוע הבא יפוג תוקף פטנט גלולת הזיקפה הראשונה בעולם, ויצרנית התרופה חברת פייזר מתכוננת למבול גרסאות חיקוי של התרופה, כשהיא משיקה גרסה גנרית משלה, מוזלת, אותה ניתן יהיה להזמין במשלוח אונליין עד הבית. חברת פייזר תתחיל לשווק את הגלולה החדשה, שתהיה בצבע לבן, בניגוד לצבע הכחול של הוויאגרה המקורית, בחצי ממחירה של הוויאגרה. חברת "טבע" כבר הודיע על כוונתה למכור גם היא גרסה גנרית של ויאגרה אך טרם חשפה את המחיר הצפוי. תרופות גנריות רבות צפויות לצוץ עד הקיץ הקרוב, מה שצפוי על פי ההערכות להוזיל עוד יותר את שוק גלולות הזיקפה, בעד 90% ממחירן כיום. ויאגרה. עכשיו הגרסה הגנרית (מימין) מאז שיווקה הראשון של הוויאגרה בשנת 1998, החלו לקום מתחרות שפיתחו גרסאות חדשות המתבססות על מנגנון דומה אך חומר שונה. הראשונה בסדרה הייתה סיאליס של חברת אלי לילי, ששווקה לראשונה בשנת 2003 וכעת נחשבת לגלולה השולטת בשוק תרופות הזיקפה האמריקני. עם זאת בפייזר טוענים כי על פי נתוניה, 20% ממשתמשי גלולות הזיקפה, נאמנים לוויאגרה הותיקה. כך שבמקום לוותר ליצרניות הגנריקה שעומדות להשתלט על השוק, היא החליטה כאמור לפתח גרסה גנרית משלה, זולה יותר. פייזר החליטה להרחיק לכת עוד יותר והודיעה כי תאפשר לרכוש את התרופה גם באמצעות האינטרנט, במשלוח עד הבית, לבעלי ביטוח בריאות האוחזים במרשם קבוע. בכך מתכוונת פייזר גם להילחם בתרופות הזיקפה המזויפות הנמכרות כבר שנים ארוכות באמצעות האינטרנט. התרופה שהתגלתה בטעות ויאגרה ובשמה הרפואי סילדנאפיל, היא תרופת המרשם המצליחה ביותר של ענקית התרופות פייזר, מאז השקתה לראשונה בשנת 1998, לאחר שמדענים מצאו כי התרופה שיועדה תחילה ליתר לחץ דם ריאתי מגבירה את זרימת הדם גם לאיבר המין הזכרי, וגורמת לזיקפה. מכירות התרופה הגיעו לשיא של מעל 2 מיליארד דולרים בשנת 2012, אולם מאז צנחו המכירות לאחר שפג תוקפו של הפטנט וחברות תרופות אחרות החלו לשווק גרסאות גנריות של התרופה, זולות יותר. התרופה ויאגרה פועלת כאמור, במנגנון כפול של הרחבת כלי דם והרפיית שרירים הקרויים "חלקים". בכך מאפשרת התרופה זרימת דם רבה יותר לאיבר המין, ומכאן לזיקפה בתוך כ-30 דקות מרגע נטילת התרופה ועד למשך ארבע שעות. הרחבת כלי הדם לה גורמת הוויאגרה כוללת גם לא מעט תופעות לוואי ובהן כאבי ראש, הסמקה, חרדה, זיקפה ממושכת ועילפון. עד היום דווח על לפחות 69 מקרי מוות הקשורים לשימוש בוויאגרה. סילדאנפיל. הזקפה דווחה כתופעת לוואי בעקבות הדיווחים הורה מינהל המזון והתרופות האמריקני, ה-FDA, על הוספת אזהרה שהשימוש בתרופה מסוכן לאלה הנוטלים תרופות למניעת התקפי לב ובהן ניטרוגליצטין (קורדיל) ותרופות שונות לטיפול ביתר לחץ דם המגבירים את הרחבת כלי הדם ומעלים את הסיכון לעילפון. טרנד מסוכן של נוטלי הוויאגרה הוא שילוב שלה עם אקסטזי, שילוב הקרוי "סקס-טאזי". מומחי בריאות הזהירו כי נטילת ויאגרה עם אלכוהול או סמים מגבירה את הסיכון ליחסי מין לא מוגנים. השבוע דיווחנו כי חברת פייזר קיבלה אישור בבריטניה למכור את הוויאגרה ללא מרשם רופא בבתי המרקחת בבריטניה. החברה הודיע כי החל מאביב 2018 ניתן יהיה להשיג את התרופה בבתי המרקחת, על פי שיקול דעתו המקצועית של הרוקח, וכאמור – ללא מרשם. אגב, השם "ויאגרה" נבחר על בסיס המילה Vigorous שפירושו כוח ואון. האות הראשונה של השם הפכה גם לסמל המסחרי של התרופה, המבצבץ מהפרסומות. הצבע הכחול נבחר בעקבות מחקרים שהראו כי הוא מרגיע יותר מהצבע הלבן והירוק, בהם נצבעו בעבר חדרי ניתוח בבתי חולים.

ויאגרה בחיפה, סיאליס, כדורים לזקפה בצפון
פאוור און הוא מוצר טבעי המהווה תחליף ויאגרה. פאוור און מכיל 30 טבליות. פאוור און, תחליף ויאגרה טבעי – מאושר על ידי משרד הבריאות ואין צורך במרשם רופא על מנת לרכוש אותו. אם גם אתם מעוניינים לעמוד במבחן היכולת הטבעי שלכם וליהנות מחיי מין ענפים, הגיע הזמן לקרוא אודות גלולת קסם זאת, הפאוור און. ויאגרה בצפון וגם כדורים לזקפה באזור חיפהמחפשים ויאגרה בחיפה? כדורים לזקפה בצפון? תחליף ויאגרה פאוור און לגבר מבטיח לכם הנאה מקסימלית משרד הבריאות - תרופה טבעית זו נבדקה ואושרה לשימוש על ידי משרד הבריאות. זהו תחליף ויאגרה העומד בכל התקנים המחמירים. דיסקרטיות - כניסה לבית המרקחת וקניית תרופה טבעית ללא מרשם רופא, דבר שיבטיח לכם דיסקרטיות מרבית. תחליף ויאגרה טבעי ללא תופעות לוואי - תחליף לויאגרה אינו גורם לתופעות לוואי אשר משפיעות על אורח החיים ולכן גברים רבים מחליטים לרכוש אותה במטרה לחוות חיי מין עשירים. ההרכב של התרופה היא מ- 100% חומרים טבעיים. השפעה - כחצי שעה מרגע נטילת התחליף תתחילו לחוות את ההשפעה שלה ולאחר מכן תוכלו ליהנות ממנה עד כיממה, אחד מהיתרונות של תרופה טבעית זו לעומת תרופות טבעיות אחרות להגברת האון. העצמה - כדור טבעי זה גורם להעצמת הגירוי ובהתאם גם התשוקה אצל הגבר. תוצאות - פאוור און, תחליף ויאגרה טבעי המבטיח זיקפה חזקה ודחיית השפיכה, קרי, דחיית האורגזמה על מנת שבני הזוג יוכלו ליהנות כמה שיותר.

נטל מינון גבוה מדי של ויאגרה - ומאז רואה רק בגווני אדום
תושב ניו יורק פנה לבית החולים לאחר שהחל לסבול מטשטוש ראייה. הרופאים הבחינו כי הוא סובל מהרעלת רשתית שגרמה לו לראות רק גוון אדום. הסיבה: מינון יתר של התרופה לזיקפה ד"ר איתי גלפורסם: 04.10.18 , 12:44 גלולת הזיקפה עלולה לפגוע קשה בראייה: אדם שנטל מינון יתר של התרופה סילדנאפיל (המרכיב העיקרי של ויאגרה) כמעט והתעוור ומאז רואה רק בגוון אדום. האירוע דווח בכתב העת האיש רכש את התרופה דרך האינטרנט. ככל הנראה הוא נטל יותר מהמינון המומלץ של 50 מיליגרמים למנה, והחל לסבול מטשטוש ראייה והבזקי אור. בעבר כבר הוזהרו המשתמשים כי התרופה עלולה לפגוע בראייה ולגרום לטשטוש ורגישות ניכרת לאור. הבזקי האור חלפו ביום למחרת, אולם הוא החל לראות בגוון אדום בלבד. כעבור יומיים הוא ניגש לטיפול במרפאת עיניים. הרופאים שבדקו את עיניו מצאו כי התרופה גרמה לנזק בלתי הפיך לתאים ברשתית השולטים בעיבוד הצבע, ואיבחנו כי הוא סובל מ"הרעלת רשתית". מינון התרופה שגרם לנזק לראייה מינון התרופה שגרם לנזק לראייה כעבור שנה, האיש עדיין סובל מ"ראייה אדומה" על אף שהחל טיפול בתרופות סטרואידיות. ראש צוות הרופאים שטיפל בו, ד"ר ריצ'רד רוזן, אמר כי אף שהתרופה הגורמת לזיקפה עלולה לגרום לפגיעה זמנית בראייה, מדובר במקרה הראשון שבו התרופה גרמה לנזק תמידי לעין. "המקרה מעיד עד כמה מסוכן ליטול מינון יתר של תרופה שכיחה", אמר ד"ר רוזן המנהל את מחלקת העיניים בבית החולים "הר סיני" בניו יורק. ויאגרה ודומותיה פועלת במנגנון כפול של הרחבת כלי דם, והרפיית שרירים הקרויים "חלקים". בכך, מאפשרת התרופה זרימת דם רבה יותר לאיבר המין, ומכאן לזיקפה בתוך כ-30 דקות מרגע נטילת התרופה, ועד משך זמן של ארבע שעות. תופעות לוואי לאחר שימוש בתרופות הגורמות לזיקפה השימוש בגלולות טומן בחובו היסטוריה של לא מעט תופעות לוואי. בעבר כבר הורה מינהל המזון והתרופות האמריקני לחברת פייזר להוסיף תווית אזהרה כי השימוש בוויאגרה עלול לגרום לעיוורון. גם יצרניות התרופות המתחרות סיאליס ולביטרה, חוייבו להוסיף אזהרה דומה, בעקבות דיווחים על עיוורון של כמה משתמשים בתרופה. המידע החל להיבדק לאחר שבמשרדי ה-FDA בארה"ב התקבלו דיווחים על 39 גברים משתמשי ויאגרה וארבעה משתמשי סיאליס שלקו בעיוורון. עד היום לא ברור אם הכדורים גרמו ישירות לעיוורון, או שמדובר במשתמשים שסבלו מבעיות עיניים קודמות שגרמו לכך. מאוחר יותר התקבלו דיווחים על סיכון נוסף מהוויאגרה, גם לשמיעה: בעקבות דיווחים שהתקבלו על אובדן שמיעה בקרב המשתמשים, נוספה אזהרה גם בהיבט זה. על פי ההשערות, ייתכן שבעת נטילת התרופה מתרחשת הרחבת כלי דם, כך שגוברת זרימת הדם לאוזניים, תהליך שמוביל לאובדן שמיעה. בתוך כך, דווחו עד היום ל-FDA לפחות 70 מקרי מוות הקשורים לשימוש בתרופות הללו. בעקבות הדיווחים הורה מינהל המזון והתרופות האמריקאי, על הוספת אזהרה שהשימוש בתרופה מסוכן לאלה הנוטלים תרופות למניעת התקפי לב ובהן ניטרוגליצטין (קורדיל) ותרופות שונות לטיפול ביתר לחץ דם המגבירות את הרחבת כלי הדם ומעלות את הסיכון לעילפון.

ה-FDA אישר: סיאליס - גם לטיפול בהגדלת הערמונית
מינהל המזון והתרופות האמריקני אישר את תרופת הזיקפה "סיאליס" כטיפול בהגדלה שפירה של הערמונית, מצב בו לוקים מרבית הגברים בעולם לאחר גיל 50. התופעה גורמת לבעיות השתנה קשות ולזיהומים בדרכי השתן ד"ר איתי גלפורסם: 06.10.11 , 23:35 המתחרה של ויאגרה – עכשיו לא רק לזיקפה: הערב (ה') אישר מינהל המזון והתרופות האמריקני, ה-FDA, את שיווקה של התרופה "סיאליס" לטיפול באימפוטנציה, גם לטיפול בהגדלת הערמונית, מצב התוקף את מרבית הגברים בעולם וגורם להפרעות קשות במתן השתן. במחקרים שערכה יצרנית ה"סיאליס" חברת לילי, נמצא כי גברים שנטלו מינון של 5 מיליגרם ליממה של סיאליס, דיווחו על שיפור הן בתסמיני הגדלת הערמונית, והן בתפקוד המיני, בהשוואה לגברים שנטלו תרופת דמה (פלצבו). "הגדלת הערמונית משפיעה משמעותית על איכות חיי המטופל", אמר סקוט מונרו, סיאליס: גם למחלת גבהים עוד שימוש לסיאליס ד"ר איתי גל רופאים ישראלים מצאו כי התרופה סיאליס לזקפה מונעת סיבוכים קשים של מחלת גבהים בקרב המטיילים שטיפסו להרים קניה וקילימנג'ארו, המתנשאים לגובה של מעל 5 קילומטרים. בהשוואה לויאגרה, שנמצא כבר שהיא מסייעת במניעת מחלת גבהים, הסיאליס יעילה לטווח ארוך יותר מחקר ישראלי: סיאליס לזקפה מונעת מחלת גבהים ראש צוות מוצרי אורולוגיה ב-FDA, "מספר גבוה של גברים סובלים מהגדלת הערמונית. סיאליס היא אפשרות טיפולית נוספת, במיוחד לאלה הסובלים גם מבעיות בתפקוד המיני, שני מצבים השכיחים בגברים מבוגרים". הגדלת ערמונית שפירה (BPH) היא מצב שכיח, בו לוקים כאמור מרבית הגברים מעל גיל 50, בדרגות שונות. שכיחות המצב בגברים בשנות החמישים לחייהם מגיעה לכ-40%, בעוד שמשנות השישים לחייהם, כ-70% מהגברים יסבלו מהתופעה. הערמונית היא בלוטה הנמצאת בצוואר שלפוחית השתן. הגדלתה, המושפעת מהורמונים, גורמת ללחץ על צינור השופכה המוביל את השתן. לחץ זה גורם להפרעות במתן שתן, החל מתכיפות במתן שתן בעיקר בלילה, הטלת שתן תכופה בלילה, תחושה של חוסר התרוקנות שלפוחית השתן, זרם שתן חלש, אי מתן שתן, כאבים בזמן מתן השתן ורצף שתן קטוע. הפרעות אלה במתן השתן גורמות לא רק לסבל, כאבים ואי נוחות, אלא מגבירים את הסיכון לזיהומים בדרכי השתן ופגיעה בכליות. בשוק מצויות מספר תרופות לטיפול בתופעה, ובהן תרופות הגורמות להרפיית השרירים סביב השופכה, ותרופות המעכבות את האנזים 5 אלפא רדוקטאז ההופך את ההורמון הגברי טסטוסטרון. במקרים קשים מופנה המטופל לניתוח או לטיפול פרי פיתוח ישראלי הכולל צנתור המוביל להקטנת הערמונית.

חדש בישראל: כדור הזקפה 'סיאליס' במינון יומי
אפשר לקחת אותו ביחד עם הוויטמינים בבוקר ובערב לא לדאוג לזקפה שתגיע. הבעיה: הכדור היומי עולה 530 שקלים לחודש מיטל יסעור בית-אור פורסם: 28.01.09 , 00:05 תרופה לאין-אונות לנטילה יומיומית: חברת התרופות אלי לילי משיקה בישראל גלולה לנטילה יומיומית לשיפור התפקוד המיני. עד כה ניתן היה ליטול את הגלולה סיאליס כשעה וחצי לפני קיום יחסי המין. גלולת הסיאליס החדשה מאפשרת לקיים יחסי מין באופן "ספונטני" ובתנאי שנטלת את הגלולה מוקדם יותר באותו יום. הסיאליס היומי הושק בעולם לפני כשנה, חמש שנים לאחר שהושקה גלולת הסיאליס המקורית. התרופה נמכרת במרשם רופא ומכילה מינונים של 5 מ"ג ושל 2.5 מ"ג. מנתוני החברה עולה כי בישראל תופסת גלולת הסיאליס 40 אחוז משוק התרופות לטיפול באין אונות. הגלולה מיועדת לגברים המקיימים יחסי מין פעמיים בשבוע או יותר. עם זאת, מדובר בתענוג לא זול: עלות חפיסה חודשית בת 28 כדורים הוא 530 שקל. הסיאליס מהסוג הוותיק עולה 470 שקל לחבילה של 8 כדורים, כאשר דרך הביטוחים המשלימים ניתן לרכוש את הגלולה במחיר זול יותר. "הנטילה היום-יומית תלויייה בהרגלים המיניים של החולה. אין יתרון במתן של כדור יום יומי לחולה שמקיים יחסי מין פעם פעמיים בחודש", מסביר פרופ' יורם ורדי, מנהל היחידה לנוירואורולוגיה ברמב"ם, "הטיפול משתלם לחולה שמקיים יחסי מין בערך פעמיים בשבוע. אני לא בטוח שהרבה אנשים יוכלו לממן דבר כזה לאורך זמן". עוד ציין פרופ' ורדי שהטיפול יכול להינתן באופן זמני לחולים שבעלי בעיה בתפקוד המיני שסיימו מערכת יחסים ורוצים להתחיל קשר חדש, כאשר הגלולה "נותנת להם את השקט להתחיל לתפקד". עוד ציין כי התגובה לנטילת הגלולה מופיעה רק בעקבות גירוי מיני. איליה יופה, מנכ"ל אלי לילי ישראל, מציין: "הסיאליס היומי מהווה פריצת דרך. הגלולה מאפשרת חזרה לקיום יחסי מין ספונטניים ו'אמיתיים' ונטילתה הופכת לחלק משגרת חיי המטופל בדומה לנטילת גלולות למניעת הריון או כדורי אספירין לדילול הדם".

טבע תחל לשווק בארה”ב גירסה גנרית לטבליות לטיפול בזיקפה אצל גברים
"אנו גאים להציע אופציה טיפולית סבירה עבור כ -30 מיליון גברים מושפעים על ידי ED, שרבים מהם יהיה גם BPH סימפטומטי אשר מוערך להשפיע על 15 מיליון גברים בארה"ב" מערכת ספונסר 28/09/2018 08:16 א+א- 2 קאר שולץ, נשיא ומנכל טבע קרדיט: יחצ מניות בכתבה טבע טבע הודיעה אמש על השקת גרסאות גנריות של טבליות של סיאליס (2.5 מ"ג, 5 מ"ג, 10 מ"ג, 20 מ"ג) בארה"ב. Tadalafil טבליות הן מעכבי פוספודיאסטראז 5 (PDE5) המעידים על טיפול בבעיות זיקפה (ED), הסימנים והתסמינים של היפרפלזיה שפירה של הערמונית (BPH), ובמשותף בסימנים והתסמינים של BPH ו- ED(ED / BPH). "אנו גאים להציע אופציה טיפולית סבירה עבור כ -30 מיליון גברים מושפעים על ידי ED, שרבים מהם יהיה גם BPH סימפטומטי אשר מוערך להשפיע על 15 מיליון גברים בארצות הברית"

X

סיאליס, טאדאלאפיל, סיאליס הזמנה, סיאליס מקורי, סיאליס תרופת מרשם

סיאליס מחיר, טאדאלאפיל, סיאליס הזמנה, סיאליס מקורי, סיאליס תרופת מרשם

ויאגרה, סילדנאפיל, ויאגרה הזמנה, ויאגרה מקורית, ויאגרה תרופת מרשם

ויאגרה מחיר, סילדנאפיל, ויאגרה הזמנה, ויאגרה מקורית, ויאגרה תרופת מרשם

ויאגרה מינון, סילדנאפיל, ויאגרה הזמנה, ויאגרה מקורית, ויאגרה תרופת מרשם

קניית ויאגרה, סילדנאפיל, ויאגרה הזמנה, ויאגרה מקורית, ויאגרה תרופת מרשם

ויאגרה הוראות שימוש, סילדנאפיל, ויאגרה הזמנה, ויאגרה מקורית, ויאגרה תרופת מרשם

ויאגרה גנרית, סילדנאפיל, ויאגרה הזמנה, ויאגרה מקורית, ויאגרה תרופת מרשם

ויאגרה זמן השפעה, סילדנאפיל, ויאגרה הזמנה, ויאגרה מקורית, ויאגרה תרופת מרשם

קמגרה נמסה, סילדנאפיל, קמגרה נמסה הזמנה, קמגרה מקורית נמסה, קמגרה נמסה תרופת מרשם

קמגרה, סילדנאפיל, קמגרה הזמנה, קמגרה מקורית, קמגרה תרופת מרשם

X

סיאליס, סיאליס ללא מרשם, סיאליס למכירה, סיאליס מחיר, סיאליס, סיאליס ללא מרשם סופר פארם, סיאליס מינון, סיאליס לעומת ויאגרה, ויאגרה לעומת סיאליס, ויאגרה מול סיאליס, סיאליס מול ויאגרה, סיאליס הוראות שימוש, סיאליס טבעית, אין אונות, אין אונות בגיל צעיר, אין אונות בגיל 40, אין אונות בגיל 50, אין אונות טיפול טבעי, אין אונות תרופות, אין אונות סיבות, אין אונות פסיכולוגית, אין אונות תזונה, סיאליס ללא מרשם, סיאליס ללא מרשם סופר פארם, סיאליס מקורית ללא מרשם, סיאליס ללא מרשם מחיר, תרים ללא מרשם, סיאליס למכירה ללא מרשם, איך להשיג סיאליס, סיאליס מחיר, לקנות סיאליס בישראל, סיאליס למכירה, כדורי סיאליס ללא מרשם, סיאליס למכירה ללא מרשם, סיאליס מחיר, איפה קונים סיאליס, סיאליס למכירה, סיאליס משלוחים, סיאליס מקורית ללא מרשם, סיאליס למכירה בחיפה, סיאליס ללא מרשם, סיאליס ללא מרשם סופר פארם, סיאליס למכירה ללא מרשם, סיאליס מקורית ללא מרשם, סיאליס ללא מרשם מחיר, לקנות סיאליס בישראל, תרים ללא מרשם, איך להשיג סיאליס, מרשם לסיאליס, בעיות בזקפה, בעיות זקיפה טיפול, בעיות זקיפה אצל גברים צעירים, בעיות בתפקוד המיני, למה לא עומד לי עם חברה שלי, גבר שלא עומד לו, תרופות לאין אונות, אין אונות טיפול טבעי, טיפול באימפוטנציה, סקסולוגיה, סקסולוגיה כללית, סקסולוגיה מכבי, פורום סקסולוגיה, פורום סקסולוגיה מומחי הבית, פורום סקסולוגיה ווינט, פורום סקסולוגיה דוקטורס, זה פורום סקסולוגיה, סיאליס, ויאגרא, ואגרה, סיאליס מחיר, סיאליס בתמצית, תמצית סיאליס, סיאליס נוזלית, טיפות סיאליס, סיאליס בטיפות, סיאליס עד הבית, סיאליס משלוח מהיר, סיאליס משלוח, סיאליס מחיר, סיאליס מחירים, סיאליס טבעית, סיאליס עם מרשם, סיאליס ללא מרשם, סיאליס תחליפים, סיאליס כחולה, סיאליס לאין אונות, סיאליס לטיפול באין אונות, אספוטן סיאליס טיבעית, איפה קונים סיאליס נוזלית, סיאליס תופעות לוואי, הזמנת סיאליס, סיאליס בבקבוק, סיאליס מקורית, סיאליס מסין, סיאליס מהודו, חדשות סיאליס, סיאליס מאיטליה, תרים יותר מוצלח מסיאליס, סיאליס הוראות שימוש, סיאליס לחולי סכרת, סיאליס לסובלים מלחץ דם, סיאליס לצעירים, סיאליס למבוגרים, זהירות סיאליס מזויפת, סיאליס חדשות, סיאליס ללא מרשם סופר פארם , סיאליס מחיר , קניית סיאליס , סיאליס מחיר קופת חולים , סיאליס הוראות שימוש , סיאליס זמן השפעה , סיאליס תופעות לוואי , סיאליס מינון , סיאליס מקורית ללא מרשם , קניית סיאליס , וי יגואר סופר פארם , יגואר און סופר פארם , סיאליס מחיר קופת חולים , סיאליס טבעית מחיר , תחליף סיאליס טבעי , סיאליס ללא מרשם בבתי מרקחת , סיאליס ללא מרשם סופר פארם , סיאליס מחיר קופת חולים , קניית סיאליס , סיאליס מחיר כללית , תרים מחיר , סיאליס מחיר בבית מרקחת , מחיר סיאליס כללית מושלם , סיאליס מחיר מכבי , קניית סיאליס מקורית , סיאליס מקורית ללא מרשם , כדורי סיאליס למכירה , איפה קונים סיאליס , קניית סיאליס , כדורי סיאליס ללא מרשם , סיאליס לקניה , סיאליס ללא מרשם סופר פארם , סיאליס ללא מרשם סופר פארם , סיאליס מחיר כללית , מרשם סיאליס רופא משפחה , סיאליס מחיר מכבי , תרים 100 מחיר , איפה קונים סיאליס , סיאליס דרך קופת חולים , קניית סיאליס , סיאליס ללא מרשם סופר פארם , סיאליס מחיר כללית , מרשם סיאליס רופא משפחה , סיאליס מחיר מכבי , תרים 100 מחיר , איפה קונים סיאליס , סיאליס דרך קופת חולים , קניית סיאליס , סיאליס ללא מרשם סופר פארם , סיאליס מחיר , קניית סיאליס , סיאליס מחיר קופת חולים , סיאליס הוראות שימוש , סיאליס זמן השפעה , סיאליס תופעות לוואי , סיאליס מינון , סיאליס מינון מקסימלי , סיאליס איך משתמשים , איך לוקחים סיאליס , סיאליס זמן השפעה , סיאליס כמה זמן משפיע , סיאליס כמה זמן לפני , כמה עולה סיאליס , סיאליס ללא מרשם סופר פארם , סיאליס מינון מקסימלי , מינון של סיאליס , סיאליס 100 מ"ג שימוש , סיאליס כמה זמן לפני , כמה עולה סיאליס , סיאליס כמה זמן משפיע , איך לוקחים סיאליס , איך משתמשים בסיאליס , סיאליס מינון , סיאליס לחץ דם , סיאליס 100 מ"ג שימוש , כמה עולה סיאליס , סיאליס ואלכוהול , סיאליס מינון מקסימלי , סיאליס זמן השפעה , סיאליס מחיר , סיאליס מינון מקסימלי , סיאליס 100 מ"ג שימוש , סיאליס ללא מרשם סופר פארם , סיאליס זמן השפעה , סיאליס מחיר קופת חולים , קניית סיאליס , סיאליס מחיר כללית , איפה קונים סיאליס , סיאליס טבעית סופר פארם , סיאליס טבעית המלצות , סיאליס טבעית ללא מרשם , סיאליס טבעית מחיר , סיאליס טבעית טייגר , תחליף סיאליס טבעי , תחליף סיאליס ללא מרשם , סיאליס טבעית להכנה בבית , סיאליס טבעית סופר פארם , סיאליס טבעית המלצות , סיאליס טבעית מחיר , סיאליס טבעית ללא מרשם , סיאליס טבעית טייגר , איך להכין סיאליס , פורמולת יאלה , חיזוק כוח הגברא , סיאליס טבעית מחיר , האם ניתן לקנות סיאליס בסופר פארם , סיאליס טבעית המלצות , סיאליס טבעית להכנה בבית , תחליף סיאליס טבעי , לויטרה סופר פארם , וי יגואר סופר פארם , תחליף סיאליס ללא מרשם , תרים ללא מרשם , סיאליס ללא מרשם סופר פארם , סיאליס ללא מרשם בבתי מרקחת , סיאליס מקורית ללא מרשם , תחליף סיאליס טבעי , סיאליס מחיר , קניית סיאליס , סיאליס סופר פארם , סיאליס טבעית סופר פארם , סיאליס טבעית ללא מרשם , סיאליס טבעית המלצות , תחליף סיאליס ללא מרשם , תחליף סיאליס טבעי , סיאליס מחיר קופת חולים , סיאליס טבעית להכנה בבית , rokh סיאליס טבעית , טייגר קינג למכירה , טייגר קינג מחיר , טייגר קינג מזויף , טייגר קינג משרד הבריאות , טייגר קינג מקורי למכירה , טייגר קינג פרימיום , tiger king , כדור טייגר שחור , סיאליס טבעית סופר פארם , סיאליס טבעית המלצות , סיאליס טבעית ללא מרשם , תחליף סיאליס ללא מרשם , סיאליס טבעית מחיר , תרים סיאליס , סיאליס ללא מרשם בבתי מרקחת , סיאליס מחיר , תחליף סיאליס ללא מרשם סופר פארם , תרים ללא מרשם , סיאליס ללא מרשם בבתי מרקחת , תחליף סיאליס טבעי , סיאליס מקורית ללא מרשם , סיאליס טבעית המלצות , סיאליס מחיר , סיאליס טבעית ללא מרשם , אין אונות בגיל צעיר , אין אונות סיבות , אין אונות בגיל 50 , אין אונות בגיל 40 , אין אונות טיפול טבעי , אין אונות תרופות , אין אונות פסיכולוגית , אין אונות תזונה , אין אונות בגיל 40 , אין אונות בגיל 50 , אין אונות טיפול טבעי , אין אונות פסיכולוגית , אין אונות תרופות , אין אונות תזונה , אימפוטנציה מה זה , אימפוטנציה סיגריות , אין אונות בגיל צעיר , אין אונות בגיל 50 , אין אונות פסיכולוגית , אין אונות בגיל 40 , אין אונות טיפול טבעי , אין אונות תזונה , אין אונות תרופות , אימפוטנציה מה זה , אין אונות תרופות , אין אונות בגיל 40 , אין אונות טיפול טבעי , אין אונות סיבות , אין אונות בגיל צעיר , אין אונות פסיכולוגית , אין אונות תזונה , אימפוטנציה מה זה , אין אונות בגיל צעיר , אין אונות טיפול טבעי , אין אונות בגיל 50 , אין אונות פסיכולוגית , אין אונות סיבות , אין אונות תרופות , אין אונות תזונה , סיבות לאין אונות אצל גברים , תרופות טבעיות לאין אונות , אין אונות פתרון טבעי , אין אונות תוספי תזונה , הרחבת כלי דם בפין , חיזוק האון הגברי , צמחי מרפא לאין אונות , שיפור זרימת דם לפין , חליטה לחיזוק כוח הגברא , אין אונות בגיל צעיר , אין אונות בגיל 40 , אין אונות טיפול , אין אונות בגיל 50 , אין אונות סיבות , אין אונות טיפול טבעי , אין אונות פסיכולוגית , אין אונות תזונה , אין אונות בגיל צעיר , אין אונות בגיל 40 , אין אונות בגיל 50 , אין אונות סיבות , אין אונות טיפול טבעי , אין אונות תרופות , אין אונות תזונה , אין אונות מה זה , הרחבת כלי דם בפין , שיפור זרימת דם לפין , חיזוק האון הגברי , טיפול טבעי באין אונות , און גברי טבעי , מאכלים לזרימת דם טובה , שיפור זרימת הדם לרגליים , חליטה לחיזוק כוח הגברא , בעיות זקיפה טיפול , בעיות זקיפה אצל גברים צעירים , בעיות בתפקוד המיני , למה לא עומד לי עם חברה שלי , תרופות לאין אונות , גבר שלא עומד לו , אין אונות טיפול טבעי , טיפול באימפוטנציה , בעיות זקיפה אצל גברים צעירים , אין אונות טיפול טבעי , בעיות בתפקוד המיני , תרופות לאין אונות , טיפול באימפוטנציה , למה לא עומד לי עם חברה שלי , גבר שלא עומד לו , אין אונות בגיל 50בעיות זקיפה טיפול , אין אונות בגיל צעיר , אין אונות טיפול טבעי , סיבות לאין אונות אצל גברים , גבר שלא עומד לו , אין אונות תרופות , למה לא עומד לי עם חברה שלי , בעיות זקיפה טיפול , אין אונות בגיל צעיר , אין אונות טיפול טבעי , סיבות לאין אונות אצל גברים , גבר שלא עומד לו , אין אונות תרופות , למה לא עומד לי עם חברה שלי , אין אונות בגיל 50 , בעיות בתפקוד המיני בגיל צעיר , סובל מבעיות בתפקוד המיני , בעיות זקיפה אצל גברים , שפיכה מוקדמת טיפול , תרופות לאין אונות ללא מרשם , אין אונות בגיל צעיר , אין אונות סיבות , אין אונות טיפול , אין אונות טיפול טבעי , אין אונות פסיכולוגית , אין אונות בגיל 40 , אין אונות בגיל 50 , למה לא עומד לי , פתאום לא עומד לו , לבעלי לא עומד , לא עומד לי עד הסוף , לחבר שלי לא עומד , עומד לו כל הזמן , לא עומד בפעם הראשונה , איך להעמיד לו , תרופות טבעיות לאין אונות , אין אונות פתרון טבעי , אין אונות תוספי תזונה , הרחבת כלי דם בפין , טיפול טבעי באימפוטנציה , חיזוק האון הגברי , טיפול חדשני באין אונות , צמחי מרפא לאין אונות , לבעלי לא עומד , לא עומד לי עד הסוף , למה לחבר שלי לא עומד , פתאום לא עומד לו , איך להעמיד לו , לא עומד בפעם הראשונה , עומד לו כל הזמן , לא עומד לי טיפול , אימפוטנציה פירוש , אימפוטנציה בגיל צעיר , טיפול טבעי באימפוטנציה , אימפוטנציה סיבות , אין אונות טיפול , אין אונות טיפול טבעי , מהי אימפוטנציה , אימפוטנציה סיגריות , אימפוטנציה בגיל צעיר , אימפוטנציה טיפול , אימפוטנציה ויקיפדיה , אימפוטנציה סיבות , אימפוטנציה סיגריות , מהי אימפוטנציה , אימפוטנציה נשית , אין אונות בגיל 40 , אין אונות בגיל 40 , אין אונות סיבות , אין אונות בגיל 50 , אין אונות טיפול טבעי , אין אונות פסיכולוגית , אין אונות תרופות , אין אונות תזונה , אימפוטנציה מה זהאימפוטנציה פירוש , אימפוטנציה בגיל צעיר , אימפוטנציה סיבות , טיפול טבעי באימפוטנציה , אין אונות טיפול טבעי , אין אונות בגיל 50 , אין אונות פסיכולוגית , אין אונות תרופות , אימפוטנציה פירוש , אימפוטנציה בגיל צעיר , אימפוטנציה סיבות , טיפול טבעי באימפוטנציה , אין אונות טיפול טבעי , אין אונות בגיל 50 , אין אונות פסיכולוגית , אין אונות תרופות , אין אונות פירוש , אימפוטנציה בגיל צעיר , אין אונות בגיל 40 , אין אונות בגיל 50 , אין אונות תרופות , אין אונות טיפול טבעי , אין אונות תזונה , אימפוטנציה סיגריות , אימפוטנציה מה זה , אימפוטנציה בגיל צעיר , אימפוטנציה טיפול , אימפוטנציה סיגריות , אין אונות פסיכולוגית , אין אונות בגיל 40 , אין אונות בגיל 50 , אין אונות טיפול טבעי , אימפוטנציה בגיל צעיר , אימפוטנציה טיפול , אימפוטנציה ויקיפדיה , אין אונות בגיל 40 , אימפוטנציה סיבות , אימפוטנציה סיגריות , אין אונות בגיל 50 , אין אונות פסיכולוגית , אימפוטנציה פירוש , אימפוטנציה בגיל צעיר , אימפוטנציה סיבות , אימפוטנציה טיפול , אימפוטנציה סיגריות , אין אונות טיפול טבעי , ג'ל טסטוסטרון , אין אונות פסיכולוגית , אין אונות בגיל צעיר , אין אונות טיפול טבעי , אין אונות בגיל 50 , אין אונות פסיכולוגית , אין אונות סיבות , אין אונות תרופות , אין אונות תזונה , סיבות לאין אונות אצל גברים , סיאליס מינון מקסימלי , איך לוקחים סיאליס , סיאליס איך משתמשים , סיאליס זמן השפעה , אופן השימוש בסיאליס , סיאליס כמה זמן משפיע , סיאליס כמה זמן לפני , כמה עולה סיאליס , סיאליס 100 מ ג שימוש , איך משתמשים בסיאליס , סיאליס זמן השפעה , סיאליס לחץ דם , כמה עולה סיאליס , תופעות לוואי סיאליס , מה עושה סיאליס לנשים , סיאליס ואלכוהול , זמן השפעת סיאליס , סיאליס מינון מקסימלי , סיאליס כמה זמן משפיע , למי אסור לקחת סיאליס , סיאליס אופן השימוש , כל כמה זמן אפשר לקחת סיאליס , איך משתמשים בסיאליס , כמה עולה סיאליס , סיאליס מינון מקסימלי , סיאליס זמן השפעה , איך לוקחים סיאליס , סיאליס כמה זמן משפיע , סיאליס 100 מ"ג שימוש , סיאליס כמה זמן לפני , כמה עולה סיאליס , למי אסור לקחת סיאליס , סיאליס מינון מקסימלי , מינון של סיאליס , סיאליס 100 מ"ג שימוש , סיאליס כמה זמן לפני , כמה עולה סיאליס , סיאליס כמה זמן משפיע , איך לוקחים סיאליס , איך משתמשים בסיאליס , סיאליס מינון מקסימלי , איך להשתמש בסיאליס , איך לוקחים סיאליס , סיאליס זמן השפעה , כמה עולה סיאליס , סיאליס כמה זמן לפני , סיאליס כמה זמן משפיע , סיאליס ללא מרשם סופר פארם , סיאליס זמן השפעה , סיאליס מינון מקסימלי , איך לוקחים סיאליס , סיאליס כמה זמן לפני , סיאליס אחרי האוכל , למי אסור לקחת סיאליס , כל כמה זמן אפשר לקחת סיאליס , סיאליס אופן השימוש , איך לוקחים סיאליס , סיאליס כמה זמן משפיע , סיאליס מינון מקסימלי , למי אסור לקחת סיאליס , סיאליס "אחרי האוכל" , כל כמה זמן אפשר לקחת סיאליס , סיאליס אופן השימוש , חצי כדור סיאליס , סיאליס מחיר קופת חולים , סיאליס ללא מרשם סופר פארם , קניית סיאליס , סיאליס מחיר כללית , סיאליס מחיר בבית מרקחת , מחיר סיאליס כללית מושלם , סיאליס מחיר מכבי , סיאליס זאפ , איך לזהות סיאליס מזויפת , תופעות לוואי של סיאליס מזויפת , איך לזהות סיאליס מזויף , איך נראה כדור סיאליס , איך לזהות סיאליס מקורי , זיהוי סיאליס מזויף , כדורי סיאליס , סיאליס מקורית ללא מרשם , תופעות לוואי של סיאליס מזויפת , איך נראה כדור סיאליס , איך לזהות סיאליס מקורי , זיהוי סיאליס מזויף , כדורי סיאליס , סיאליס מקורית ללא מרשם , viagra , סיאליס מקורי למכירה , סיאליס מחיר , , איך לזהות סיאליס מזויף , איך לזהות סיאליס מזויפת , כדורי סיאליס , איך לזהות סיאליס מקורי , , איך לזהות סיאליס מזויפת , איך לזהות סיאליס מקורי , תופעות לוואי של סיאליס מזויפת , איך נראה כדור סיאליס , איך אפשר לזהות סיאליס מזויפת , כדורי סיאליס , סיאליס מקורית ללא מרשם , תופעות לוואי של סיאליס מזויפת , כדורי סיאליס , סיאליס מקורי , סיאליס 100 מ ג שימוש , סיאליס 5 מ ג , סיאליס למכירה , סיאליס מחיר , סיאליס מחיר , סיאליס למכירה , כדורי סיאליס , סיאליס 5 מ"ג , סיאליס מקורי למכירה , סיאליס סופר פארם , סיאליס , כדורי סיאליס , סיאליס מחיר , סיאליס למכירה , סיאליס מקורי , סיאליס 5 מ"ג , סיאליס מקורי למכירה , סיאליס סופר פארם , סיאליס 50 מ"ג , סיאליס מחיר , סיאליס 5 מ"ג , סיאליס תופעות לוואי , סיאליס 5 מ"ג זמן השפעה , סיאליס למכירה , סיאליס יומי תופעות לוואי , סיאליס ואלכוהול , סיאליס מינון , איפה קונים סיאליס , לקנות סיאליס בלי מרשם , לקנות סיאליס בישראל , כדורי סיאליס למכירה , קניית סיאליס מקורית , סיאליס מקורי , מחיר סיאליס , קניית סיאליס , סיאליס פורום , סיאליס ללא מרשם סופר פארם , סיאליס מחירים , סיאליס מחיר קופת חולים , סיאליס מינון מקסימלי , סיאליס מחיר כללית , קניית סיאליס , סיאליס זמן השפעה , סיאליס מחיר בבית מרקחת , לימודי סקסולוגיה , סקסולוגיה מכבי , פורום סקסולוגיה מומחי הבית , סקסולוגיה מאמרים , סקסולוגיה מאוחדת , סקסולוג כללית , סיאליס ללא מרשם סופר פארם , סיאליס מקורית ללא מרשם , סיאליס ללא מרשם בבתי מרקחת , תרים ללא מרשם , קניית סיאליס , סיאליס מחיר , לקנות סיאליס בישראל , האם צריך מרשם לסיאליס , קניית סיאליס מקורית , סיאליס מקורית ללא מרשם , כדורי סיאליס למכירה , איפה קונים סיאליס , קניית סיאליס , כדורי סיאליס ללא מרשם , סיאליס לקניה , מחיר סיאליס , סיאליס ללא מרשם סופר פארם , סיאליס-מחירים , תרים 100 מחיר , סיאליס מחיר כללית , סיאליס מחיר מכבי , איפה קונים סיאליס , מרשם סיאליס רופא משפחה , סיאליס דרך קופת חולים , סיאליס טבעית סופר פארם , סיאליס טבעית ללא מרשם , סיאליס טבעית המלצות , תחליף סיאליס ללא מרשם , תחליף סיאליס טבעי , סיאליס מחיר קופת חולים , סיאליס טבעית להכנה בבית , rokh סיאליס טבעית , סיאליס טבעית סופר פארם , סיאליס טבעית המלצות , סיאליס טבעית ללא מרשם , תחליף סיאליס ללא מרשם , סיאליס טבעית מחיר , תרים סיאליס , סיאליס ללא מרשם בבתי מרקחת , סיאליס מחיר , איפה קונים סיאליס , לקנות סיאליס בלי מרשם , לקנות סיאליס בישראל , כדורי סיאליס למכירה , קניית סיאליס מקורית , סיאליס מקורי , מחיר סיאליס , קניית סיאליס , סיאליס 5 מ"ג , סיאליס מחיר , סיאליס 20 מ"ג , סיאליס תופעות לוואי , סיאליס ואלכוהול , סיאליס למכירה , סיאליס מינון , סיאליס מחיר בבית מרקחת , טאדאלאפיל , לויטרה מחיר , לויטרה מינון , לויטרה הוראות שימוש , לויטרה ללא מרשם , לויטרה תופעות לוואי , לויטרה מסיסה , לויטרה 20 , לויטרה 10 מ"ג , כמה עולה סיאליס בקופת חולים , סיאליס מחיר מכבי , סיאליס מחיר בבית מרקחת , לקנות סיאליס , מחיר סיאליס 5 מ"ג , כדורי סיאליס , מחיר סיאליס סופר פארם , מחיר סיאליס ירד , כמה עולה סיאליס בקופת חולים , מחיר סיאליס מכבי , מחיר סיאליס סופר פארם , כמה עולה סיאליס עם מרשם , מחיר סיאליס 5 מ ג , סיאליס מחיר בבית מרקחת , cialis מחיר , מחיר סיאליס ירד , מחיר לויטרה בכללית , לויטרה 20 מ ג מחיר , לויטרה מחיר מכבי , לויטרה תופעות לוואי , לויטרה עלות , לויטרה צריך מרשם , כמה עולה כדור לויטרה , לויטרה מחיר כללית , לויטרה מחיר , לויטרה הוראות שימוש , לויטרה מינון , לויטרה ללא מרשם , לויטרה מסיסה , לויטרה 20 , לויטרה 10 מ"ג , לויטרה 10 מ"ג הוראות שימוש , לויטרה מסיסה מחיר , לויטרה 10 מ"ג הוראות שימוש , לויטרה odt ללא מרשם , טבליה מסיסה , לויטרה מחיר , לויטרה הוראות שימוש , מחיר לויטרה בכללית , לויטרה תופעות לוואי , לויטרה הוראות שימוש , לויטרה מחיר , לויטרה ללא מרשם , לויטרה מסיסה , לויטרה תופעות לוואי , לויטרה 10 מ"ג הוראות שימוש , מחיר לויטרה בכללית , לויטרה עלות , לויטרה אופן השימוש , לויטרה 20 , לויטרה מחיר , לויטרה תופעות לוואי , לויטרה מינון , לויטרה מסיסה , לויטרה טבליות מסיסות , לויטרה אלכוהול , לויטרה קניה , מחיר לויטרה בבית מרקחת , רכישת לויטרה , לקנות לויטרה ללא מרשם , לויטרה מחיר , תרופות לאין אונות ללא מרשם , פורום לויטרה levitra , לויטרה סופר פארם , לויטרה מינון מומלץ , לויטרה הוראות שימוש , לויטרה מחיר , לויטרה ללא מרשם , לויטרה מסיסה , לויטרה תופעות לוואי , לויטרה 10 מ"ג הוראות שימוש , לויטרה 5 מ"ג , לויטרה 10 מ"ג הוראות שימוש , לויטרה מחיר , לויטרה הוראות שימוש , לויטרה תופעות לוואי , לויטרה מסיסה , לויטרה מינון , לויטרה 20 , לויטרה ללא מרשם , תחליף לויטרה , תחליף סיאליס

X

סיאליס | שירותי בריאות כללית www.clalit.co.il/he/your_health/kids/baby/.../cialis.aspx משרד הבריאות אישר שימוש בתרופה סיאליס (לטיפול באין אונות) גם לטיפול בהגדלה שפירה של הערמונית. מה זה אומר, מה הקשר בין התופעות, וכל מה שצריך לדעת על סיאליס. מדריך.

סיאליס – ויקיפדיה he.wikipedia.org/wiki/סיאליס סיאליס היא תרופה לשיפור התפקוד המיני, אשר בדומה לויאגרה פועלת במנגנון של הרחבת כלי דם. החומר הפעיל בתרופה זו נקרא טאדאלאפיל, והוא משמש לטיפול באין-אונות, לשיפור ... ‎אינטראקציות ואזהרות · ‎דרך הפעולה של הסיאליס · ‎מינון · ‎

המאבק למען הזיקפה: ויאגרה נגד סיאליס - Ynet www.ynet.co.il › ... › סקס ויחסים › מיניות ויחסים גברים Nov 23, 2003 - מאז שהחל ליטול סיאליס, תרופה חדשה להגברת הזיקפה, הוא שוב נהנה מיחסי מין תקינים.

חדש בישראל: כדור הזקפה סיאליס במינון יומי - Ynet www.ynet.co.il › ... › חדשות בריאות - ידיעות עם האצבע על הדופק Jan 28, 2009 - תרופה לאין-אונות לנטילה יומיומית: חברת התרופות אלי לילי משיקה בישראל גלולה לנטילה יומיומית לשיפור התפקוד המיני. עד כה ניתן היה ליטול את הגלולה סיאליס ...

סיאליס - משרד הבריאות www.old.health.gov.il/units/.../Rishum_7_24722118.pdf .1. מידע חשוב לגבי סיאליס. : •. סיאליס עלול לגרום לירידה פתאומית בלחץ הדם כאשר הוא נלקח עם ניטר. טים. היוועץ עם רופא או רוקח אם אינך בטוח שהתכשירים בהם אתה. מטופל אינם ...

מ״ג סיאליס מ״ג סיאליס 20 10 מ״ג סיאליס מ״ג סיאליס 5 2.5 - משרד הבריאות www.old.health.gov.il/.../CIALIS_PILֹ_Heb_Jul2015_14536... מידע חשוב לגבי סיאליס. : •. סיאליס. עלול לגרום לירידה פתאומית בלחץ הדם כאשר הוא נלקח עם ניטרטים. היוועץ עם רופא או רוקח אם אינך בטוח שהתכשירים בהם אתה. מטופל אינם ...

תרופות - טאדאלאפיל | Infomed www.infomed.co.il/Drug-359/ טאדאלאפיל (סיאליס, Cialis) מעכב את האנזים פוספודיאסטראז מסוג 5 (PED5) וכך גורם להרחבת השריר החלק בדופן כלי הדם ולזרימת דם לפין. מנגנון פעולה זה מאפשר זקפה בעקבות ...

סיאליס - Cialis | כתבות ומאמרים שלנו | מרפאות און www.mirpaot-on.co.il/סיאליס-Cialis סיאליס (Cialis) היא תרופה המיועדת לשפר את הזקפה, היא אחת מהתרופות הותיקות והפופולאריות ביותר בתחום של טיפול בבעיות אין אונות (ED). יצרנית סיאליס היא ענקית התרופות ...

בריאות הפין - תפקוד מיני | מכבי שירותי בריאות www.maccabi4u.co.il › מכבי שירותי בריאות › מגזין להיות בריאים Jul 24, 2014 - יש להדגיש כי גלולות אלו (דוגמת סיאליס, ויאגרה ולוויטרה) הן תרופות מרשם לכול דבר ועניין וחייבים להיוועץ ברופא שחשוף לתיק הרפואי שלכם בטרם יאשר את נטילתן ...

כל הבריאות - סיאליס, 20 מ"ג, טבליות (Cialis) call.gov.il/infocenter/index?page=content&id=EL11633... הנדון:סיאליס, 20 מ"ג, טבליות (Cialis). א.ג.נ, על פי בקשתך, להלן מובאים פרטי הזכאות בהם התעניינת במערכת "כל הבריאות": המידע באתר כל הבריאות כפי שהוא מופיע במסמך המצורף ...

סיאליס - תוכן ומידע בנושא סיאליס www.camoni.co.il/412078/סיאליס כל המידע על סיאליס - פורום שאלות ותשובות בנושא סיאליס. תופעות לוואי וסיכונים, מינון, זמני השפעה, מתי לקחת ועוד. כנסו לאתר >>

פורום סיאליס (Cialis) - תמיכה - zap doctors www.doctors.co.il › ... › פורום סיאליס (Cialis) - תמיכה משיבים על שאלות בתחום בפורום סיאליס (Cialis) - תמיכה- zap doctors.

סיאליס,vidalista 20 cialis, סיאליס 20 מ"ג, סיאליס למכירה - טופ-פארם toppharm.co/prodetailsamewin.asp?pro_id=19 דרך טופ פארם ניתן לרכוש סיאליס גנרי וידליסטה 20 , VIDALISTA 20 שירות מבית המרקחת בחו"ל על בסיס יבוא אישי ,סיאליס למכירה של החברות המובילות בעולם במחיר הזול ביותר !

סיאליס והאלטרנטיבה הטבעית - Super Man - תהיה הגבר שרצית להיות - ויאגרה superman.org.il/blog/סיאליס-והאלטרנטיבה-הטבעית/ Dec 30, 2018 - קצת על סיאליס והאלטרנטיבה הטבעית לה - תכשיר יגואר און, המוכח מדעית, בטוח לשימוש, יעיל, וחסר תופעות לוואי מזיקות גם בשימוש קבוע!

סיאליס תשמש לטיפול בהגדלת הערמונית | ישראל היום www.israelhayom.co.il/article/44581 Jul 30, 2012 - בשורה לסובלים מהגדלה של הערמונית: משרד הבריאות אישר אתמול לראשונה שימוש בתרופה סיאליס, המשמשת לטיפול באין אונות, גם כטיפול להגדלה שפירה של ...

X

כמה עולה סיאליס? צריך מרשם? כמה קפסולות יש בחבילה?
היי, אני נמצא כרגע בתקופה של לחץ פיננסי,עבודה, לימודים ושיט...ואין לי ממש חשק לשכב ואני לא רוצה לאכזב את היזיזות שלי ולזרום איתן למרות שאין לי חשק. מישהו עם ניסיון עם סיאליס או כדורים אחרים שיכול לפרט לי קצת? למשל כמה זמן זה משפיע ואחרי כמה זמן זה משפיע מהרגע שלוקחים כדור ועל השאלות ששאלתי בכותרת.

סיאליס יעילה ביותר לטווח הקצר
אין שום עוררין על העובדה, כי תרופת הוסיאליס 'הצילה' ( מילולית ומעשית ) את חייהם של אינספור גברים ( ו'על הדרך' גם נשים ). יחד עם זאת, גם פיתרון מלאכותי וזמני ( טוב ככל שיהיה ) לבעיית האימפוטנציה כלל לא יכול להוות פתרון יעיל ואיכותי לאורך שנים. עובדה זו הביאה גברים רבים אשר צורכים סיאליס לשאול את השאלה הבאה: סיאליס יעילה ביותר לטווח הקצר – אבל מה עם הטווח הארוך? סובל מבעיית אין אונות או שפיכה מוקדמת? אל תתבייש! התקשר עכשיו 1700-722-333 ותקבל את המוצר בצורה דיסקרטית ביותר עד ביתך! הישענות' על סיאליס לאורך זמן כלל לא בריאה' ובכן, בניגוד לרוב התרופות האחרות, סיאליס כמעט ולא 'טומנת' בתוכה תופעות לוואי, לבטח לא משמעותיות. יחד עם זאת, אין זה אומר כלל אומר, כי מדובר בבשורה חיובית. בטח כאשר 'הישענות' על סיאליס לאורך זמן כלל לא בריאה. הלכה למעשה, 'הישענות' זו הינה יותר פסיכולוגית, בטח כאשר החיים (בעיקר בגיל צעיר) צריכים להיות משוחררים וללא כל תנאי. במילים אחרות, גם לוסיאליס צריך למצוא תרופה. לצריכה של סיאליס אכן קיים תחליף חיוני ואפקטיבי חלק מן הגברים אשר החזירו לעצמם את האונות, 'מאמצים' את הוסיאליס בחום. יחד עם זאת, ישנם כאלה אשר מסרבים לקבל את התלות המוחלטת הזו – ובצדק. בטח כאשר לצריכה של סיאליס אכן קיים תחליף חיוני ואפקטיבי – ולתחליף זה קוראים שינוי בסגנון החיים, שינוי קוגניטיבי, מנטלי, תזונתי, בריאותי וצרכני. שינוי זה אולי הופך את החיים על פיהם, אבל הוא גם 'משחרר' מן הוסיאליס וגם הופך את החיים לחיוניים, בריאים וטבעיים יותר . כל שינוי במינון ובצריכה של סיאליס בכלל ובחיים בפרט – בפיקוח גברים אשר צורכים סיאליס, וגם רוצים לבצע שינוי כלל מערכתי, חייבים לערב שני גורמים. הראשון, את הרופא אשר אבחן אותם וקבע להם את המינון הדרוש להם. השני, בעל מקצוע בתחום הפסיכולוגיה והתזונה אשר מתמחה בטיפול במהלך שינויים תוך כדי מתן כלים ואמצעים רבים. רק שילוב של שני הגורמים המפקחים האמורים יאפשר שינוי במינון ובצריכה של סיאליס בכלל ובחיים בפרט . סובל מבעיית אין אונות או שפיכה מוקדמת? אל תתבייש! התקשר עכשיו 1700-722-333 ותקבל את המוצר בצורה דיסקרטית ביותר עד ביתך! להגיב פורסם בסיאליס | תגיות: סיאליס, סיאליס ללא מרשם, סיאליס למכירה, סיאליס ללא מרשם, סיאליס למכירה, שפיכה מוקדמת פורסם על ידי: viagra4me | 16 בינואר 2013 מעוניינים בתרופה להפרעות בזיקפה – סיאליס למכירה טיפל באין אונות או בעיות שונות בתפקוד המיני ניתן היום בצורה של תרופות כאלה ואחרות אשר יעילותן הגבוהה הוכחה שוב ושוב, ומדובר על תרופות שממש משנות את טיב יחסי המין של גברים ונשים בכל רחבי העולם כיום. סיאליס למכירה הינה תרופה לטיפול באין אונות או מה שמכונה כיום הפרעות בזיקפה. מחקרים מראים שמחצית הגברים בין הגילאים 40 עד 70 סובלים מהפרעות בזיקפה בדרגות שונות וכי אחוז מאד גדול של צעירים הסובל מחרדת ביצוע במיטה משתמשים בתרופה מסוג סיאליס למכירה כדי להתמודד עם הבעייה. סובל מבעיית אין אונות או שפיכה מוקדמת? אל תתבייש! התקשר עכשיו 1700-722-333 ותקבל את המוצר בצורה דיסקרטית ביותר עד ביתך! סיאליס למכירה – אחוזי הצלחה מרשימים תרופת סיאליס למכירה פועלת במהירות וביעילות. מחקרים מראים כי התרופה פועלת על 86% מהסובלים מהפרעת זיקפה קלה, 82% מהסובלים מהפרעת זיקפה בינונית ו – 73% מהסובלים מהפרעת זיקפה חזקה. התרופה מתחילה לעבוד כחצי שעה לאחר נטילת והיא מסוגלת להחזיק מעמד עד 36 שעות. סיאליס למכירה הינה תרופה מאושרת מטעם משרד הבריאות ואין סכנה ליטול אותה פרט ליוצאים מן הכלל המצויינים בעלון למשתמש . סיאליס למכירה בבתי מרקחת מורשים סיאליס היא תרופה מז'אנר התרופות של סיאליס ולויטרה המשמשים אף הם לטיפולים בהפרעות בזיקפה וגם אותן ניתן לרכוש בבתי מרקחת ועם מרשם מרופא בלבד. סיאליס למכירה מתאימה לשימוש גם במקרים של שפיכה מוקדמת ומסייעת להחזיר את הפעילות המינית לריתמוס הרצוי. סיאליס למכירה מסייעת להשהות את הפליטה וגורמת להארכת המשגל עד לסיפוקה של האישה. במקרים רבים יכולה סיאליס למכירה לחולל פלאים במערכת יחסי המין של בני זוג החווים יחד הפרעות בזיקפה של הגבר . סיאליס למכירה – במקומות מורשים בלבד אם החלטתם להיעזר בתרופה מסוג סיאליס למכירה עשו זאת בדרך הבטוחה והצטיידו במרשם של רופא ורכשו את התרופה רק במקום מורשה, כלומר בבית מרקחת. רכישת סיאליס למכירה באתרי אינטרנט מפוקפקים המציעים לכם את התרופה במחיר נמוך וללא מירשם עלול להזיק לכם ביותר. אין לדעת כיצד יוצרו כדורים אלה ומה יש בתוכם. אל תתקרבו לכדורי סיאליס למכירה שלא במקומות מורשים . סובל מבעיית אין אונות או שפיכה מוקדמת? אל תתבייש! התקשר עכשיו 1700-722-333 ותקבל את המוצר בצורה דיסקרטית ביותר עד ביתך! להגיב פורסם בסיאליס | תגיות: סיאליס, סיאליס ללא מרשם, סיאליס למכירה, סיאליס, סיאליס ללא מרשם, סיאליס למכירה פורסם על ידי: viagra4me | 14 בינואר 2013 לויטרה (Levitra) על פי דרישה לאנשים אשר סובלים מהפרעות בזיקפה יש תרופה היכולה לעזור להם באופן משמעותי וברור. לויטרה הינה תרופה מאושרת על ידי משרד הבריאות ותפקידה הוא להחזיר את התפקוד המיני של הגבר על ידי יצירת זיקפה לאורך זמן. לויטרה הינה טבלית אשר מתמוססת על הלשון תוך כמה שניות ומתחילה לפעול את פעולתה תוך 15 דקות מרגע נטילת התרופה. משך השפעתה יכול להגיע לכ – 12 שעות ויותר . סובל מבעיית אין אונות או שפיכה מוקדמת? אל תתבייש! התקשר עכשיו 1700-722-333 ותקבל את המוצר בצורה דיסקרטית ביותר עד ביתך! הצורה הנכונה ליטול לויטרה מחקרים אשר נעשו בקרב קבוצות אוכלוסייה שונות אשר סובלות מהפרעות שונות בזקפה הראו כי נטילת לויטרה באופן קבוע על בסיס יום – יומי אינה יעילה יותר מנטילת התרופה על פי דרישה. כלומר, אדם אשר נוטל את התרופה לפני קיום יחסי מין יהנה מזיקפה לאורך זמן וממשגל ארוך יותר ממה שהיה רגיל לו בעבר גם אם הוא נוטל את התרופה רק במועדים אלה ולא על בסיס קבוע . לויטרה – מחזקת את היכולת המינית לאורך זמן מחקרים נוספים מראים כי נטילת לויטרה על בסיס דרישה מחזקת לא פחות את היכולת המינית ומטפלת בבעיית ההפרעות בזיקפה לאורך זמן, ולאחר נטילת התרופה מספר פעמים לא יהיה צורך ליטול אותה עוד באופן קבוע. מכיוון שידוע כי אחוז מסויים מהסובלים (20%) סובלים מכך עקב סיבות פסיכולוגיות ולא פיזיולוגיות, הרי שנטילת התרופה והחזרה לתפקוד מיני מלא מחזירים את הביטחון העצמי לגבר והוא משיל את חרדת הביצוע שלו שבמקרים רבין היא הסיבה להפרעות זקפה אצל גברים צעירים . סובל מבעיית אין אונות או שפיכה מוקדמת? אל תתבייש! התקשר עכשיו 1700-722-333 ותקבל את המוצר בצורה דיסקרטית ביותר עד ביתך! לויטרה – בבית מקרחת בלבד לויטרה הינה תרופה שצריכה להלקח במינון הנכון ועם מרשם רופא. נטילת התרופה באופן פירטי או רכישתה אצל משווקים לא מורשים עלולה לגרום לתופעות לוואי לא רצויות כתוצאה מנטילה של מינון לא נכון. לויטרה הינה תרופה מאושרת הנמצאת בפיקוח ורק רכישה מבוקרת שלה תוכל לעזור לכם עם הבעיה. זה הזמן לעשות מעשה ולשפר מקצה אל קצה את התפקוד המיני שלכם בעזרתה של התרופה החדשנית הזו, אשר בה משתמשים גברים רבים ברחבי העולם כולו . להגיב פורסם בלויטרה | תגיות: סיאליס, סיאליס למכירה, סיאליס מחיר, יגואר און, סיאליס, סיאליס למכירה, שפיכה מוקדמת פורסם על ידי: viagra4me | 2 בינואר 2013 על סיאליס – תרופת תחליף לסיאליס ייחודית וחיונית נוספת בכל הקשור לבעיות של תפקוד מיני אצל גברים ברחבי העולם כולו, מאמצע שנות ה – 90 ואילך, תרופת הוסיאליס 'השתלטה' ( ולחיוב, כמובן ) על חייהם של אין ספור גברים ונשים והיוותה ומהווה פתרון טוב מאד לכל מיני סוגי בעיות כאלה ואחרות בתחום זה. בנוסף לכך, היות והוסיאליס כלל לא נהנית מבלעדיות בשוק אין האונות, היה זה רק טבעי, כי יופיעו להן כמה וכמה תרופות מקבילות ואיכותיות אשר מתמחות במתן פתרון נוסף לבעיית הזיקפה. אחת מן התרופות האמורות הינה סיאליס, תרופת 'סיאליס' ייחודית וחיונית נוספת . סובל מבעיית אין אונות או שפיכה מוקדמת? אל תתבייש! התקשר עכשיו 1700-722-333 ותקבל את המוצר בצורה דיסקרטית ביותר עד ביתך! כל מה שצריך לדעת על סיאליס מבחינת הגדרה כאמור, סיאליס הינה תרופת 'סיאליס' נוספת. הלכה למעשה, סיאליס ( ובאנגלית CIALIS ) ובשמה הגנרי ADALAFILT, הינה תרופה אשר המטרה הראשית, העיקרית והחידה שלה הינה לאפשר לגברים אשר סובלים מבעיית און אונות ברמה כזו או אחרת להגיע מחדש לזיקפה – אבל בניגוד לוסיאליס אשר טווח הפעילות שלה קצר מבחינת שעות, הסיאליס מאפשרת לא רק הגעה לזיקפה מלאה, אלא גם שימור שלה עד טווח של 36 שעות. בנוסף, התרופה באה לידי ביטוי בדמותן של גלולות במינון יחיד של 20 מ"ג בלבד . גם נטילה של סיאליס מחייבת אבחון רפואי מקדים בדומה לוסיאליס, גם נטילה של סיאליס מחייבת אבחון רפואי מקדים. בטח כאשר גם תרופה זו הינה כימית ותעשייתית אשר יכולה לגרום ל'התנגשות' בלתי הפיכה מבחינה בריאותית. בנוסף, נטילה של סיאליס אסורה לאנשים אשר סובלים ממחלות לב כאלה או אחרות, בעיות כבד, בעיות לחץ דם ועוד. בנוסף, מותר ליטול גלולת סיאליס פעם אחת ב – 24 שעות ולא יותר . סיאליס – פתרון פלא נוסף לבעיית אין האונות ההולכת וגוברת מבחינת רופאים וגברים רבים כאחד, סיאליס הינה פתרון פלא נוסף לבעיית אין האונות ההולכת וגוברת. בטח כאשר הסיאליס נחשבת ל'מתקדמת' יותר לעומת הוסיאליס, מאופיינת בפחות תופעות לוואי ממנה – והכי חשוב, מאפשרת תמרון גדול יותר מבחינת נטילת התרופה, חיי מין יותר נוחים וזיקפה חזקה יותר . סובל מבעיית אין אונות או שפיכה מוקדמת? אל תתבייש! התקשר עכשיו 1700-722-333 ותקבל את המוצר בצורה דיסקרטית ביותר עד ביתך! להגיב פורסם בסיאליס | תגיות: סיאליס, סיאליס ללא מרשם, סיאליס למכירה פורסם על ידי: viagra4me | 2 בינואר 2013 בעיות זיקפה ושפיכה מוקדמת – כדור הפלאים של לויטרה בעיות זקפה וכדור לויטרה לויטרה הוא כדור אשר מיועד במיוחד לצעירים אשר רוצים לשפר את התפקוד שלהם במהלך קיום יחסי מין. איך זה עובד בעצם הלכה למעשה בשטח ? הכדור מתמוסס על הלשון תוך כמה שניות וגורם לזקפה ארוכה לאחר 15 דקות בלבד מרגע נטילת התרופה. האמת היא, שיש לציין, כי לויטרה הוא כדור אשר משמש צעירים, אבל לא רק אותם. הוא הגיע אלינו במהלך העשור הקודם והוא מיועד לעזור לאנשים עם בעיות זקפה מכל מיני סוגים ובכל מיני גילאים כאלה ואחרים, אנשים אשר מעוניינים לשפר את התפקוד המיני שלהם בצורה משמעותית . סובל מבעיית אין אונות או שפיכה מוקדמת? אל תתבייש! התקשר עכשיו 1700-722-333 ותקבל את המוצר בצורה דיסקרטית ביותר עד ביתך! מהן בעיות זיקפה או הפרעות זיקפה בעיות זיקפה מוגדרות כהפרעה בתפקוד המיני המונעות מן הגבר להגיע לזיקפה או לשמור על זיקפה לאורך זמן סביר כדי לקיים יחסי מין מלאים. על פי נתונים שנבדקו על ידי ארגון הבריאות העולמי יש בעולם למעלה מ 160 מליון גברים הסובלים מבעיות זיקפה ברמות שונות ומתוכם כשלושים מליון חיים בארה"ב. ההערכה היא כי 50% מהגברים שבין הגילאים 40 עד 70 סובלים מהפרעות זיקפה כאשר האחוז הולך וגדל ככל שהגיל מתקדם יותר. בכל שנה מתווספים עוד כמליון מקרים חדשים של הפרעת זקפה . הסיבות להפרעות זיקפה הפרעת זיקפה היא מצב ידוע ולא חריג, אך ניתן לטפל בו בהרבה מקרים. ידוע כי 80% מהפרעות זיקפה מקורם במצבים פיזיולוגים כמו מחלות לב, לחץ דם, סכרת ומחלות כלי דם שונות. בעשרים אחוז מהמקרים הסיבה הינה פסיכולוגית ובמקרים רבים יש שילוב בין השניים. סיבה נוספת היא אורח חיים לא בריא כמו עישון, צריכת יתר של אלכוהול או חוסר פעילות גופנית סדירה . לויטרה לשיפור התפקוד המיני אחת הדרכים הפופולאריות לנסות ולהתגבר על התופעה היא על ידי נטילת כדורים מסוג לויטרה. לויטרה הוא כדור הפועל תוך מספר דקות והוא משפיע לכמה שעות. בזמן נטילת לויטרה לא מומלץ לאכול או לשתות הרבה כדי לא להפריע את ספיגת הכדור בגוף. לויטרה הוא כדור המאושר על ידי משרד הבריאות למכירה . סובל מבעיית אין אונות או שפיכה מוקדמת? אל תתבייש! התקשר עכשיו 1700-722-333 ותקבל את המוצר בצורה דיסקרטית ביותר עד ביתך! להגיב פורסם בלויטרה | תגיות: לויטרה, לויטרה ללא מרשם, לויטרה למכירה, שפיכה מוקדמת, תחליף לסיאליס פורסם על ידי: viagra4me | 2 בינואר 2013 על סיאליס, יתרונות וחסרונות לטיפול בשפיכה מוקדמת במשך שנים רבות, אבל בעיקר במהלך עשר השנים האחרונות, יותר ויותר גברים, הן בארץ והן בעולם, סובלים מבעיה של חוסר אונות. הסיבות לבעיה קריטית זו הינן רבות ומגוונות, אבל בעיקר נובעות מצריכה של מזון מתועש, שימוש מוגבר במוצרים סלולריים כמו טלפון סלולרי ועוד. בהתאם לכך, מסתבר כי יותר ויותר גברים גם נוטלים כדורי סיאליס, התרופה היחידה אשר ביכולתה לטפל בבעיית חוסר האונות בצורה הטובה ביותר שיש כיום . סובל מבעיית אין אונות או שפיכה מוקדמת? אל תתבייש! התקשר עכשיו 1700-722-333 ותקבל את המוצר בצורה דיסקרטית ביותר עד ביתך! על סיאליס – תרופה אשר מטפלת בבעיית חוסר האונות ובכן, סיאליס הינה תוצאה ישירה של עשרות שנים של מחקר ופיתוח אשר שמו לעצמם מטרה אחת : 'להמציא' את התרופה אשר תחזק את האון הגברי – ותרופת הוסיאליס אכן עושה זאת ובהצלחה רבה מאד. הלכה למעשה, צריכה של סיאליס 'פותרת' כל בעיה של חוסר זקפה, מחזירה את עוצמת האון הגברי, מעלה מחדש את החשק המיני בין שני בני זוג כל שהם, מאפשרת שפיכה איטית ועוד. במילים אחרות, סיאליס הינה חלומם הגדול ביותר של גברים ( ונשים ) רבים . על סיאליס וכל היתרונות הרבים שלה כל האמור לעיל, הינו מכלול אחד גדול ושלם של יתרונות אשר מאפיינים את הוסיאליס. הרי איזו עוד תרופה מספקת פתרון כל כך כולל, יסודי, שלם, מושלם ומקיף לבעיה עולמית כל כך אקוטית. בנוסף לכך, חשוב לציין את אחד מן היתרונות הגדולים ביותר של התרופה, העובדה שהיא ניתנת לבליעה באופן אוראלי, דרך הפה, באופן קל, פשוט ועצמאי ( וזאת בניגוד מוחלט לתרופות אקוטיות אחרות ). על סיאליס ועל החסרונות המועטים שלה באופן מפתיע ביותר, סיאליס הינה תרופה בעלת גם כמה חסרונות. יחד עם זאת, חסרונות אלו הינם זניחים ביותר, בטח כאשר צריכה של סיאליס לא רק בטוחה, אלא אף מומלצת על ידי רופאים רבים. בין החסרונות עצמם ניתן למצוא את הבאים: סחרחורות קלות, חולשה זמנית ו'התאדמות' (סומק) של עור הפנים. לסיכום, סיאליס הינה תרופה כמעט מושלמת, אשר 'מצילה' את עולמם של גברים ונשים רבים.

לויטרה ללא מרשם
אם אתם סובלים מבעיות זיקפה ואינכם מעוניינים שאף אחד ידע, גם לא רופא המשפחה שלכם, אתם מוזמנים לקנות כדור שישפיע על הזקפה שלכם וזאת ללא הצורך במרשם, הכוונה היא אל כדור בשם לויטרה ללא מרשם רופא. האם הוא בטוח לשימוש? האם הוא ניסיוני או קיים בשוק זמן רב? האם כדור לויטרה אכן משפיע על המצב וכמה זמן תוכלו ליהנות מההשפעה שלו? התחילו לקרוא.. בשנת 2003 הצרכנים הישראלים נחשפו אל כדור לויטרה ללא מרשם וזאת לצד הסיאליס והסיאליס, כדור שעד אותו השלב שווק במדינות שונות באירופה ובארצות הברית. כדור זה מיועד לאנשים שסובלים ממצב של אין אונות וגם גברים רבים שמעוניינים לשפר את הביצועים והיכולות שלהם מרבים לקנות אותו. לויטרה זכה לאישורו של משרד הבריאות והשימוש בו בטוח. הלויטרה מכילה תרכובת של חומרים בעלי מטרה אחת, עיכוב האנזים PDE5. תרופה זו גורמת להרחבה של כלי הדם, הפרשה של חנקן חד חמצני באיבר המין (שהסימול שלו הוא NO) ושיפור הזרימה של הדם לפין ועל ידי כך היא גורמת למצב אידיאלי של שיפור הזקפה אצל הגבר וכמובן שיפור התפקוד המיני שלו. ההבדל בין תרופה זו לבין תרופות אחרות שמצריכות מרשם רופא לאותה מטרה הוא בכך שההשפעה של התרופה אינה על כל הגוף ולכן גברים רבים שאינם יכולים להשתמש בוסיאליס או סיאליס, שכן הם סובלים מבעיות לחץ דם או בעיות רפואיות אחרות, גם גברים אלו יכולים להשתמש בתחליף לויטרה. נכון להיום לויטרה ללא מרשם היא אחת מהתרופות הפופולאריות ביותר לטיפול בבעיות זיקפה וגברים רבים מעדיפים אותה משום שאין צורך להיחשף על מנת לקנות אותה. לקבלת מידע נוסף אודות תחליף סיאליס אולטימטיבי לחצו כאן יתרונות של לויטרה היתרון המרכזי של תרופה זו הוא כמובן שהיא ללא מרשם רופא ולאחר מכן מגיע יתרון נוסף ולא פחות גדול, האפשרות של רוב הגברים להשתמש בה, שכן היא משפיעה מקומית ולא על כל הגוף. יתרונות נוספים של תחליף לויטרה הם: כדור או סוכריה ניתן להחליט האם מעוניינים ליטול כדור לויטרה או שמא מעדיפים למצוץ את החומר הפעיל כסוכריית מנטה, דבר אשר אינו מושך תשומת לב כאשר נוטלים את התרופה. משתלבת ניתן לקחת את הלויטרה עם אוכל ושתייה (דבר שכולל גם אלכוהול). תחילת השפעה התרופה מתחילה להשפיע תוך כעשרים דקות. משך השפעה כ- 12 שעות. משתנה אצל כל גבר. דיכאון יש אנשים שטוענים שנטילת לויטרה ללא מרשם סייעה לדיכאון מהם הם סבלו משום בעיות אין אונות. תופעות לוואי מינימאליות בהשוואה אל תרופות אחרות. התרופה אינה גורמת להפרעה בראיה. למרות כל היתרונות חשוב לקחת בחשבון שאנשים שסובלים מבעיות של לחץ דם, כלי דם, הפרעות בקצב הלב חשוב שיתייעץ עם רופא טרם השימוש בתרופה זו שמרחיבה את כלי הדם. לסיכום תחליף לויטרה ללא מרשם רופא הינה אחת ההמצאות הטובות ביותר של המאה הנוכחית לגברים שסובלים ממצבי אין אונות. תרופה זו מרחיבה את כלי הדם מקומית ומאפשרת לגברים ליהנות מקיום יחסי מין מהנים לאורך זמן.

זהירות מגלולות סיאליס מזויפות ורכישה ללא מרשם רופא
גברים רבים עשויים לסבול בשלב זה או אחר של חייהם מבעיות בתפקוד המיני כגון אין-אונות (אימפוטנציה), שפיכה מהירה וירידה בחשק המיני. המבוכה הרבה והפחד להודות בקיום הבעיה מביאים גברים רבים להימנע מהביקור אצל הרופא, לא לעבור אבחון מסודר ולפנות אל עבר אפיק קל וזול יותר, רכישה של סיאליס דרך האינטרנט, ללא מרשם רופא ומבלי לדעת האם מדובר ב- "דבר האמיתי" או זיוף. דעו לכם – סיאליס מיועדת לטיפול בבעיות מסוימות בתפקוד המיני והיא מחייבת מרשם רופא! כל דרך אחרת המוצעת עבורכם לרכישת סיאליס היא אינה חוקית ואתם עלולים למצוא את עצמכם צורכים סיאליס מזויפת והסכנות הטמונות בכך רבות. רשת מרפאות און הינה רשת וותיקה ומנוסה בטיפול בבעיות זקפה שונות. אנו נאבחן אתכם בצורה מקיפה ונתאים עבורכם טיפול מקצועי ודיסקרטי שיביא לתוצאות המצופות. אז מהי סיאליס? סיאליס הינה השם המסחרי של החומר sildenafil ושמה בהקשרה לטיפול בבעיות זקפה הולך לפניה. התרופה מוצלחת במיוחד בטיפול באימפוטנציה כאשר בחלק מהמקרים היא נמצאה כיעילה גם בטיפול בשפיכה מוקדמת, בשילוב עם טיפולים פסיכולוגיים ובשלילת מחלות רקע אחרות. סיאליס פועלת במנגנון של העלאת ריכוז הישות הכימית NO באיבר המין בעקבות גירוי מיני, דבר אשר מוביל להרפיית כלי דם בפין והגברת מנגנון הזקפה. הסיאליס מיסודה נועדה לשמש להרפיית כלי דם בריאות, אצל אנשים אשר סובלים מיתר לחץ דם ריאתי. הסכנה שברכישת סיאליס ללא מרשם חיפוש פשוט באינטרנט יכול להסתיים ברכישת סיאליס ללא מרשם, במחירים זולים שנראים משתלמים במיוחד. גם אם נניח לרגע כי אכן תקבלו לביתכם את הגלולה המקורית, עדיין השימוש בה ללא מרשם רופא עלול להביא לסכנת חיים של ממש, במיוחד כאשר ברקע ישנו שימוש בתרופות או בעיות של יתר לחץ דם. לסיאליס אינטראקציות רבות עם תרופות כגון ניטראטים, תרופות להורדת לחץ דם (במיוחד חוסמי אלפא), אנטיביוטיקות מסוימות, תרופות נגד פטריות, תרופות אנטיויראליות ועוד. רק רופא מסוגל לקחת בחשבון את כל הנתונים הללו ולקבוע האם אדם יכול להשתמש בסיאליס או לא, מהי הכמות המומלצת לשימוש והאם בכלל יש צורך בכך. בכל מקרה אל תנסו לאבחן את עצמכם! אימפוטנציה עלולה לנבוע מבעיות שונות ומשונות והפנייה לאינטרנט ולמקורות שאינם חוקיים אינה תפתור עבורכם את הבעיה. ברשת מרפאות און תוכלו לקבל תחת קורת גג אחת אבחון וטיפול בכל בעיה בתפקוד המיני אשר מפריעה לכם. הסכנה בגלולות סיאליס מזויפות אספקה לא חוקית של סיאליס כוללת ברוב המוחץ של המקרים זיופים לא מוצלחים של הגלולה המקורית אשר מאופיינים באופן הבא : - לא מכילות את התרופה כלל – הגלולות כן יכולות להכיל אבקות שאינן פעילות או תרופות אחרות. בדרך זאת אינכם יודעים מה אתם מכניסים לגופכם, שכן רק תרופה מקורית עוברת אבטחת איכות קפדנית. - כמות קטנה של החומר הפעיל – ואז הגלולה לא תפעל אך עדיין עלולה להביא לתופעות לוואי חמורות. - כמות גבוהה מדי של החומר הפעיל – דבר שעלול להביא לסכנת חיים של ממש! - מכילות חומרים רעילים – בתהליך ההפקה הפיראטית של הסיאליס המזויפת משתמשים העבריינים בחומרים כימיים. למעבדות החובבניות שלהם אין די ציוד על מנת לנקות את החומר כמו במפעלי התרופות ונותרים רעלים רבים אשר עלולים לפגוע בבריאותכם. המסקנה ברורה – אל תתפתו לרכוש סיאליס ללא מרשם! אם אכן תהיו זקוקים לסיאליס, ברשת מרפאות און ידאגו להמליץ לכם עליה ולרשום עבורכם מרשם. בחלק מן המקרים ניתן לטפל באין-אונות גם ללא שימוש בתרופות. הגיעו לאבחון מסודר וטיפול מקיף במרפאתנו ותזכו לתוצאות מהירות.

סיאליס מול סיאליס, לויטרה מול יגאור-און
כיצד מטפלים באין אונות? האם יש תרופות הפותרות את בעיית האין אונות? מתי נוטלים את התרופה? האם התרופות מתאימות לכל אחד? מהן תופעות הלוואי של התרופות? איזו תרופה משפיעה לטווח ארוך יותר? האם התרופות מגבירות את ההנאה מהסקס? כל העובדות על הטיפול התרופתי לאין אונות: כל הגברים טוענים כי על דבר אחד "עומד" העולם – על הזקפה. הזקפה היא מקור הגבריות והגאווה של הגברים. גברים הסובלים מבעיות בתפקוד המיני ברב המקרים מתוסכלים, מדוכאים, מרגישים לא שווים ולא גבריים. אין אונות מוגדרת כחוסר יכולת של הגבר לייצר זקפה כתוצאה מגירוי מיני על מנת לקיים יחסי מין או חוסר יכולת לשמור על זקפה קשיחה ויציבה למשך קיום יחסי המין ולהגיע לסיפוק. כיום קיימות 3 תרופות פופולאריות המשמשות לטיפול באין אונות, אימפוטנציה ובעיות בתפקוד המיני. סיאליס הסיאליס - היא התרופה הראשונה אשר פרצה לשוק התרופות והפכה לאחת התרופות הפופולאריות, הנפוצות והנמכרות ביותר בקרב הגברים בעולם כולו. הסיאליס - יצאה לשוק התרופות בעקבות "תלונות" הגברים על הסיאליס, ויתרונה הבולט הינו יכולתה להשפיע לטווח ארוך. הסיאליס מכונה "גלולת סוף השבוע" מאחר והשפעתה אורכת כ – 24-36 שעות במהלכן יכול הגבר לייצר זקפה בכל פעם שיגרם לו גירוי מיני. הלויטרה – היא הגלולה האחרונה שיצאה לשוק התרופות לאחר הסיאליס והסיאליס. יתרונה הבולט של גלולת הלויטרה הינו שפעילותה הרפואית אינה משפיעה על כל מערכות הגוף אלא שהיא מתמקדת אך ורק באזור הפין ועל כן היא מאפשרת גם לגברים הסובלים ממחלות רקע או בעיות נוספות, להשתמש בתרופה ללא חשש. levitra היגאור-און (Vיגאור) גאווה ישראלית כפולה, גם גלולת זקפה עם תוצאות מצוינות, וגם נמכרת בישראל ללא מרשם רופא כתוסף תזונה טבעי. משפיעה ל24 שעות והשימוש בה בישראל הולך וגדל. ארבע התרופות המטפלות באין אונות פועלות על אותו עיקרון, הן מבוססות על חומרים פעילים המעכבים את אנזים הפוספודיאסטרז (PDE5) וגורמות לזרימת דם מוגברת לפין וכך גורמות לזקפה קשה ויציבה המאפשרת לגבר לקיים יחסי מין מלאים ולהגיע לסיפוק. מליוני גברים ברחבי העולם משתמשים באחת משלושת הגלולות לשיפור הזקפה, אך לא כולם סובלים מבעיות זקפה, אין אונות או אימפוטנציה. בשנים האחרונות התרופות המשפרות זקפה -הסיאליס, הסיאליס והלויטרה הפכו ל"אביזר מין" נפוץ ורבים מן הגברים משתמשים בו כדי להגביר את החשק המיני, להעצים את החוויה המינית, להאריך את זמן המשגל, להרשים ולענג את בת הזוג, לשדרג את יחסי המין, לאפשר קיום יחסי מין יותר מפעם אחת בלילה, להיות בטוחים שהסקס יהיה מוצלח ולהיות בטוחים שתהיה זקפה קשה ויציבה. כל אחד מן הגברים חווה לפחות פעם אחת בחייו בעיות בזקפה. הזקפה, כידוע, נגרמת בעקבות גירוי מיני, אך ישנן סיבות רבות העלולות להשפיע על הזקפה, חלקן פסיכולוגיות וחלקן פיזיולוגיות. הסיבות הפסיכולוגיות אין ספור סיבות וגורמים פסיכולוגיים עלולים להשפיע על הזקפה. לעיתים, אדם עובר תקופות קשות בחיים כגון: בעיות כלכליות, בעיות עם בן הזוג, טראומה, לחצים, דיכאון, חרדות וכו', כל אלה עלולים להשפיע על התפקוד המיני לתקופות קצרות ולעיתים אף לתקופות ארוכות. במקרים הללו יש לטפל בגורם לבעיה. אם הבעיה היא זמנית (כגון בעיות בעבודה, בעיות בין בני זוג וכו') סביר להניח שכאשר הבעיה תחלוף יחלפו איתה גם הבעיות בתפקוד המיני, אך כאשר הבעיה הפסיכולוגית מתמשכת, כמו במקרים של דיכאון, יש לטפל בגורם לבעיה בדרכים אחרות כגון טיפול פסיכולוגי, טיפול זוגי, טיפול תרופתי בנוגדי דיכאון ובשילוב עם טיפול תרופתי באחת מן התרופות השייכות לקבוצת מעכבי אנזים PDE5. הסיבות הפיזיולוגיות מחלות רקע שונות עלולות להשפיע על היכולת של הגבר לייצר זקפה כגון: סוכרת, יתר לחץ דם, מחלות לב וכלי דם, כולסטרול גבוה, נטילת תרופות או טיפולים רפואיים כלשהם, פגיעה, תאונה, ניתוחים, בעיות או ניתוח בערמונית וכו'. כאשר ניגשים לאבחון וטיפול בעיות אין אונות יש לאבחן קודם לכן את הבעיה ולאחר מכן לטפל באמצעות תרופות, תוספי מזון, טיפולים רפואיים וכו'. במקרים מסויימים, ליקויים ובעיות בתפקוד המיני כגון אין אונות, בעיות בזקפה וכו', יכולים להעיד על בעיות פיזיולוגית או פסיכולוגית אחרות, ותסמין זה ישמש כ"נורה אדומה" שתוביל את הגבר לבדיקות מעמיקות. כבר קרו מקרים בעבר, בהם הגיעו גברים לרופא בגין בעיות בזקפה וכאשר נשלחו לבדיקות גילו כי קיימת בעיה רפואית או מחלת רקע אחרת. באיזו מן התרופות להשתמש ? כל התרופות לשיפור הזקפה מבוססות על חומרים פעילים מעכבים אנזים בשם פוספודיאסטרז PDE5 אך מינון החומרים הפעילים שונה בין תרופה לתרופה ועל כן זמני ההשפעה ישתנו בין תרופה לתרופה, טווח ההשפעה ישתנה, חלק מן התרופות ניתן ליטול עם האוכל וחלקן לא, את חלקן יכולים לקחת גם מטופלים אשר סובלים ממחלות רקע, ואת חלקן לא. השוואה בין התרופות כל התרופות מבוססות על אותו עיקרון כאשר הן גורמות להרחבת כלי הדם ועקב כך מואצת זרימת הדם לאיבר המין, כאשר תוך כדי פועלת התרופה לעיכוב אנזים PDE5. למרות ששלושת התרופות מבוססות על אותו עיקרון כל אחת מן התרופות תהיה אפקטיבית בתנאים שונים ולזמן שונה. הסיאליס הסיאליס היא פרי פיתוחה של חברת התרופות הגדולה "פייזר", היא קיבלה את אישור ה-FDA בשנת 1998 ומאז ועד היום היא נחשבת לגלולת הזקפה הנפוצה ביותר. הסיאליס משפיעה תוך כ 30-60 דקות לאחר נטילתה, וטווח השפעתה נמשך כ – 4 שעות. את הגלולה מומלץ ליטול ללא אוכל מאחר והמזון משפיע על האפקט ועל יעילות התרופה וגורם לספיגה איטית של התרופה לכן עדיף לאכול עד שעתיים לפני נטילת הסיאליס. טווח הפעולה של הסיאליס הינו כארבע שעות שבמהלכן, תיגרם זקפה אך ורק בעקבות גירוי מיני. התרופה תסייע להעצמת ההנאה המינית, תגרום לזקפה יציבה וקשיחה שתאפשר קיום יחסי מין ויכולת להגיע לסיפוק. הסיאליס נחשבת לתרופת הפלא אשר הצילה גברים רבים, הפיחה בהם חיים והחזירה להם את שמחת החיים בזכות כך שחזרו לתפקד מינית. מאז פריצתה של התרופה לשוק עשו בה שימוש מליוני גברים ברחבי העולם ונהנו מן הפלא החדש אשר גרם להם לחזור ולתפקד מינית, אך עוד כאשר היתה הסיאליס התרופה היחידה בשוק, "התלוננו" הגברים על חסרונותיה של הגלולה. הם טענו כי הסיאליס אינה מאפשרת להם להיות ספונטנים וכי הם חייבים לתכנן את קיום יחסי המין. טווח ההשפעה של התרופה קצר ועל כן הם אינם מרוכזים באקט עצמו אלא "עסוקים" במחשבות, חששות וחרדות שמא השפעת התרופה תפוג לפני הזמן. ועוד חסרון שעליו התלוננו הגברים היה כי נטילת התרופה מגבילה אותם בסגנון הבילוי שלפני האקט והם אינם יכולים לצרוך מזון בסמוך לנטילת התרופה. מידע על סיאליס הסיאליס בעקבות תלונות הגברים על הסיאליס החליטה חברת לילי לעסוק בפיתוח גלולת זקפה משודרגת. הסיאליס אשר פרצה לשוק כמה שנים לאחר הסיאליס שימשה כגלולת זקפה משודרגת והצליחה לפתור לגברים רבים את הבעיות שהיו כרוכות בנטילת הסיאליס. הסיאליס תשפיע כ – 20 דקות לאחר נטילתה. הגלולה מכילה מינון גבוה יותר של חומר פעיל ועל כן השפעתה נמשכת לטווח ארוך יותר משל הסיאליס – בין 24-36 שעות אשר במהלכן תיגרם זקפה בכל פעם שיגרם גירוי מיני. הסיאליס היא הגלולה היחידה המאפשרת לגבר להיות ספונטני, לא להיות תלוי בזמן נטילת הגלולה, הגבר אינו צריך לתכנן את האקט מראש, אינו מוגבל בזמן ואינו מוגבל בצורת הבילוי שלפני האקט. הסיאליס מכונה על ידי הגברים "גלולת סוף השבוע" מאחר והיא מאפשרת לגבר ליטול אותה במהלך בילוי, ללא הגבלה של מזון או שתיית אלכוהול, והשפעת התרופה תפוג רק לאחר כ – 24-36 שעות. את הגלולה ניתן לבלוע כל יומיים. חסרונה היחיד של הסיאליס מתבטא בתופעות הלוואי של התרופה שנמשכות יותר זמן מאשר של הסיאליס, זאת מהסיבה שמינון החומר הפעיל בתרופה גבוה יותר והשפעתה ארוכת טווח, אך יש לציין כי תופעות הלוואי המתבטאות בד"כ בכאבי ראש, כאבי גב, כאבי שרירים, הסמקה והפרעות בעיכול, מתמתנות עם הזמן ואף חולפות עם השימוש בתרופה. מידע על סיאליס הלויטרה הלויטרה היא החדשה ביותר מבין התרופות לשיפור הזקפה. הלויטרה פותחה על ידי חברת "באייר" אשר הצליחה להוסיף עוד יתרונות לגלולת הפלא. - הלויטרה משפיעה על כלי הדם באזור איבר המין, ואינה גורמת להרחבת כלי הדם וזרימת דם מוגברת בכל חלקי הגוף ועל כן גורמת לפחות תופעות לוואי. - הלויטרה מאפשרת גם לגברים הסובלים מבעיות ומחלות רקע להשתמש בתרופה מאחר והיא מכוונת לכלי הדם באזור איבר המין. מן הסיבה הזו היא גם גורמת לפחות תופעות לוואי. הלויטרה תשפיע תוך כ – 16 דקות מרגע נטילתה, טווח השפעתה בין 6-12 שעות, אין הגבלה לגבי אכילה, שתיית אלכוהול מותרת בכמות סבירה. הלויטרה מתאימה יותר לגברים שמעוניינים "לחגוג" כל הלילה, והיא מאפשרת גם לבלות לפני כן ולצרוך מזון ואלכוהול. תופעות הלוואי נגרמות כתוצאה מהרחבת כלי הדם, ולמרות שהשפעת התרופה היא יותר "ספציפית" לאזור איבר המין, עלולות להופיע תופעות כגון: כאבי ראש, הסמקה, נזלת, הפרעות במערכת העיכול. תופעות הלוואי נחלשות ומתמתנות עם הזמן. מידע על לויטרה לסיכום כידוע, תרופות משפיעות על כל אחד מן האנשים בצורה שונה, ויתכן כי תרופה אחת תשפיע בצורה יעילה והשניה לא תשפיע כלל, גם מידת ההנאה עלולה להשתנות בין אדם לאדם ובין תרופה לתרופה, על כן, מומלץ לכל אחד לנסות איזה מן התרופות ישפיעו עליו באופן יעיל ואפקטיבי ואילו מן התרופות יגרמו ליותר הנאה ופחות תופעות לוואי. כל אחד מן הגברים יכול לבחור את הגלולה המתאימה לו על פי צרכיו. בעלי מערכות יחסים קבועות ויציבות שבוחרים להנות מידי פעם ואינם מתכננים "לילה ארוך" יכולים ליטול את הסיאליס שתשפיע רק ל – 4 שעות. מי שרוצה "לחגוג" לילה שלם יכול לבחור בלויטרה, ולבליינים מביניכם שאינם רוצים להיות מוגבלים בזמן ורוצים להרגיש יותר ספונטאניים, מומלץ לבחור בסיאליס שתאפשר "סוף שבוע פרוע" שעות שבהן ניתן לנצל אפשרויות רבות. כמובן שיש להתחשב גם בצורת הבילוי, כאשר יש לקחת בחשבון שצריכת מזון משפיעה על השפעת הסיאליס.

תרים - תחליף סיאליס
הפטנט על הסיאליס של פייזר פג וחברת תרופות מישראל מתכוננת להתחיל לשווק מוצר בשם תרים ובמחיר נמוך יותר. כמובן שחב' פייזר תשווה את המחיר מהר מאד, אבל מה שחשוב לזכור הוא שעל מנת לרכוש את המוצר סיאליס או תרים במחיר מסובסד, יש צורך במרשם רופא, כלומר יש צורך לבצע בדיקה אצל אורולוג ולקבל אישור רפואי על כך שאתם אכן סובלים מבעיות און. פתרונות האינסטנט שמעניקה הרפואה המערבית מסייעים לגבר לקבל פתרון מיידי, אך לרוב הפתרון לא יפתור את שורש הבעיה, ועל כן לא יוכל לסייע למטופל לאורך זמן רב, אלא אם יינתן טיפול הולם בגורם לבעיה. לעומת זאת, הרפואה האלטרנטיבית תתמקד בשורש הבעיה ותנסה לפתור אותה. כן לדוגמא נתן לקבל טיפול מתאים ע"י יגאור-און אשר מורכב מרכיבים טבעיים ונחשב לתוסף תזונה אך משפיע על המטופל בו ברגע. בנוסף, מוצר טיפולי חדש יצא לשוק בתחילת 2014 ויהיה ניתן לרכוש אותו ללא מרשם רופא, כתחליף טבעי שיש לקחת ברציפות 3 חודשים לפחות על מנת לטפל בבעיות זקפה או לשפר זקפה. המוצר עובד על עקרון הרפואה הסינית ומשלב בתוכוו הן חומר פעיל טבעי אשר הוכח כיעיל להגברת האון הגברי, וביחד עם תורה שלמה המתבססת על שתי נקודות בגוף המשפיעות על בעיות הזקפה: - הכליות - המאחסנות את תאי הזרע. - הכבד אשר אחראי להזנת השרירים על ידי הזרמת הדם לגוף. האם ניתן להשיג תרים ללא מרשם רופא ? לא. לא ניתן לרכוש את התחליף החדש ללא מרשם רופא אשר ניתן ע"י אורולוג בלבד ולאחר בדיקות בתפקוד המיני. האם תרים זהה לסיאליס ? לא. החומר הפעיל שנמצא בסיאליס בשם הסילדנפיל נמצא גם בגלולת התרים, והאפקט יהיה כמובן זהה, אך אין תאימות מוחלטת בין התרופות, כמו שאין תאימות בין סיאליס לסיאליס. כמה עולה כדור של תרים סיאליס ? המחיר טרם פורסם, ויכול לנוע בין 30 ₪ ל 15 ₪, כמובן עם מרשם רופא, כלומר אחרי סבסוד.

סיאליס
94 שאלות גולשים בנושא » סיאליס 8 בינואר 2010 חשק מיני שלום, אני בחור צעיר בן 24, סובל כבר כמעט שנה מירידה חדה בחשק המיני (ששיחק אצלי תפקיד מרכזי מאוד עד כה והיה מאוד מוגבר)… עליי לציין כי בעבר נטלתי תרופות נגד דיכאון וחרדה והפסקתי (הסיבה המרכזית בגללה הפסקתי היא כי התרופות עצמן גרמו לי לירידה בחשק וחוסר תחושה). לאחר שהפסקתי את הטיפול, ולאחר פעם אחת בה לא הצלחתי לתפקד בסיטואציה אינטימית – נכנסתי למצב של דיכאון וחרדה מאינטימיות, חוסר ביטחון וחוסר יכולת לתפקד בקשר רומנטי ואינטימי (כולל היעלמות כמעט מוחלטת של החשק המיני ובעיות זקפה) שבעקבותיהם סיימתי כמה מערכות יחסים. כפי שאתה רואה אני בחור צעיר, והעניין מתסכל. אני בספק שחזרה לטיפול תרופתי אנטי דכאוני יעזור. מרוב תסכול כבר התחלתי לחשוב בגילי על רעיונות כמו זריקות טסטוסטרון ועד סיאליס או סיאליס. מה יכול לעזור לי להחזיר את התפקוד שלי לקדמותו?

סיאליס: מתים מבושה
הביקוש הרב לסיאליס, מחירה הגבוה והצורך במרשם רופא כדי לקנות אותה גרמו לפריחה של שוק שחור משגשג בארץ (ובעולם). התוצאה: רבים רוכשים את התרופה ללא ייעוץ של רופא או רוקח ומבלי לדעת את סיכוניה, שבמקרים מסוימים מגיעים עד מוות. בארה"ב נפטרו באוגוסט 98', ארבעה חודשים בלבד לאחר תחילת השיווק, 69 אנשים כתוצאה משימוש בסיאליס. פייזר, יצרנית התרופה, לא נלחמת בתופעה והסוחרים טוענים כי היא אפילו נהנית ממנה. למשרד הבריאות אין כלים לטפל בתופעה, והמשטרה לא עושה הרבה. תחקיר ביולי 98' הוזעק צוות טיפול נמרץ של מד"א לבית מגורים בשכונת דניה שעל הכרמל. בחדר המיטות היתה מוטלת גופתו המעורטלת של גבר כבן 50. לבו לא פעם, ולאחר נסיונות החייאה קבע הצוות הרפואי את מותו. בבית-החולים רמב"ם, לשם הועברה הגופה, נקבעה סיבת המוות הרשמית כדום לב. התמונה המלאה התבררה רק אחר-כך: המנוח, איש עסקים חיפאי מוכר, אב לשלושה ילדים, קיים יחסי מין עם המאהבת שלו, וכדי להרשים אותה בביצועיו נטל סיאליס. בניגוד לנדרש, הוא לא התייעץ עם רופא. זה לא המקרה היחיד שבו מה שאמור להיות לילה מסעיר מסתיים בטרגדיה. בישראל ובעולם ידועים מקרים רבים של התקפי לב בעקבות שימוש לא מבוקר בתרופה לאין-אונות. רופאים מומחים מעריכים שבישראל יש מאות-אלפים שצורכים סיאליס, בעיקר גילאי 50 ומעלה. רבים מהם נוטלים במקביל גם תרופות למחלות אחרות, ללא כל ייעוץ רפואי, למרות שמדובר בשילוב בהחלט מסוכן. הסיבה היא שלצד המכירה המסודרת בבתי-המרקחת, משגשג שוק שחור, ורבים מעדיפים לרכוש את התרופה דווקא בו. מי שמדפדף בעיתונים היומיים ייתקל מיד במודעות המשתרעות על אינצ'ים רבים, מבטיחות לכל המעוניין את "בקבוקי הסיאליס האמיתיים מארצות-הברית" או את "התרופה האוריגינלית במחיר מיוחד", וקוראות "היזהרו מחיקויים", כשמתחת לכל מודעה מספר טלפון סלולרי. מצידו השני יענה סוחר שיבטיח תרופה במחיר מוזל, במהירות ובדיסקרטיות ועם שירות עד הבית. במכירה זו הופכים הסוחרים, ואפילו השליחים שמביאים את התרופה, ליועצים רפואיים שמספקים ללקוח אבחנה רפואית בפרוטה. רק שיקנה. "אתה חולה לב?" שאל אותי למשל השבוע סוחר שהציג עצמו כיוסי. לא. "סובל מלחץ דם?" לא. "אז אין בעיה. אתה יכול להשתמש כמה שאתה רוצה". למה משרד הבריאות דורש מרשם? זה בולשיט. מה זה מרשם? כל אחד יכול ללכת לרופא, לספר לו סיפורים ולקבל מרשם. זה סתם בולשיט, בוא נגדיר את זה ככה: אין שום בעיה לקבל מרשם. מה כבר הרופא בודק? בדיוק מה שאני בדקתי". מי שיחייג למספר סלולרי במודעה אחרת ישוחח עם שולי, שתדבר בידענות רבה על מחלות לב והקשר שלהן לתרופה. היא ממליצה אמנם שאפנה גם לרופא, אבל מיד מוסיפה אבחנה משלה: "אל תדאג, גם מי שיש להם בעיות בלב לוקחים את זה. תאמין לי. הרופא נזהר, וגם אני. מראש אני אומרת לך, אל תיקח בפעם הראשונה יותר מ-50 מ"ג". מיהם באמת המוכרים? את זה הרוכש לא יידע לעולם. בטלפון הם מציגים עצמם בשמות שונים, לא מוסרים כתובת, ואת התרופה מעבירים במעטפה עם שליח, כשהתשלום - אך ורק במזומן. כדי לבדוק איך זה עובד באמת פנינו באקראי לאחד הסוחרים - אבי, כך הציג את עצמו. חצי שעה לאחר שקיבל טלפון, כבר היה מוכן להתייצב בכל מקום באזור גוש דן, מצויד בגלולות סיאליס מקוריות. המחיר שהציע מוזל במיוחד: 200 שקלים בלבד לחמישה כדורים של 100 מ"ג. "הנה, תראה, בדיוק כמו בחברה", הוא אומר כשהוא מושיט לי את הגלולות, ומוסיף: "אני מקבל רק במזומן". הליך המכירה מתנהל מצוין, עד שאבי מבחין בצלם ידיעות אחרונות שמתעד אותו, ואז, בבהלה רבה, הוא חוזר למכונית, כשאני רץ אחריו כדי לשלם לו את 200 השקלים. ישראל פראן, הרוקח המחוזי בירושלים שניסה בעבר לעצור את התופעה מטעם משרד הבריאות, אינו מופתע. "הביקוש לגלולה כל-כך גדול, והרווח כל-כך משתלם, שגם עבריינים מקצועיים נכנסו לענף. זה לא קורה רק אצלנו, אלא בכל העולם. לאחרונה היה משלוח שלם שנשדד בדרך מארה"ב לאנגליה. גם אצלנו הכסף הגדול שמסתובב סביב הסיאליס מזמין גורמים שאינם שומרי חוק". שלישיים באירופה ואמנם, הסיאליס הפכה בשנים האחרונות לתרופה פופולרית מאוד. היא מיוצרת על-ידי פייזר, חברת התרופות הגדולה בעולם, ואחת מחמש החברות הציבוריות ששווי השוק שלהן הכי גבוה בבורסה האמריקנית. יותר מאינטל ויבמ. את השלוחה הישראלית מנהל דייוויד אגמון, ומנתונים שמסר, בכל מה שקשור לסיאליס ישראל היא אחת המדינות המובילות את טבלת המכירות - במקום השלישי המכובד באירופה. קצב המכירות בישראל מגיע לכדור אחד בדקה, נמסר מהחברה. "עד היום נמכרו שני מיליון כדורים". אנשי השלוחה בישראל לא ידעו למסור אם נתונים אלה, שהועברו מהחברה בארה"ב, כוללים גם את המכירות בשוק השחור. רופאים מומחים מאוששים את הנתונים. "חצי מהאוכלוסיה בארץ בגילים 60-50 סובלת מבעיות אין-אונות", אומר ד"ר יהודה חן, האחראי על המרפאה להפרעות תפקוד מיני בבית-החולים איכילוב. ההערכה היא שמדי שנה מצטרפים 70-80 אלף איש למעגל זה, ובסך-הכול מדובר במאות-אלפים. "יש לה אחוזי הצלחה גבוהים מאוד אצל הסובלים מבעיות תפקוד מיני, גופניות וגם פסיכולוגיות". ההצלחה, מדגיש חן, היא גם הסכנה. "זו בדיוק קבוצת הגיל שסובלת מסיכונים נוספים, לחץ דם לא יציב, תעוקת לב, ורבים לא ערים לבעיה. יש קרוב ל-40 תרופות, שמי שנוטל אותן לא יכול להשתמש בסיאליס באותה תקופה: תרופות המרחיבות את כלי הדם, אנטיביוטיקה נגד זיהומים מיוחדים, וגם מי שמקבל טיפול כימותרפי מסכן את עצמו. ללא ייעוץ של רופא יש שלוקחים שני כדורים, ואז בפירוש מכפילים את הסיכון". רבים מהסובלים מוכנים לקחת את הסיכון. למשל, כאשר אין להם אפשרות לקבוע תור לרופא, בחו"ל למשל. מ' ד' (השם שמור במערכת) עוסק בשיווק תיירות תענוגות וקזינו למזרח אירופה, בעיקר לרומניה. מעין מסע בערוגות החשק, הכולל נשים והימורים, שמאות ישראלים משתתפים בו מדי שנה. "אני אישית נתקלתי לפחות בעשרה מקרים שאנשים הובהלו לבית-חולים בגלל הסיאליס", הוא מספר. כולם קנו את הגלולה בשוק השחור, בלי שום רופא. שלושה מהם היו עם דום לב. ביצעתי החייאה פעמיים. ישראלים נוסעים לרומניה מפני שיש שם בחורות יפות ב-50 דולר, והרבה נסחפים ועוברים את הגבול. מי שיוצר את הקשר עם הבחורות מספק גם את הויאגרות. הוא כמובן לא רופא ולא מבין בזה כלום. כדי 'להספיק' יותר בחורות מגזימים במינון, לפעמים אפילו שלושה כדורים ביום. עם הזמן התברר לי כמה זה מסוכן. אני עצמי ניסיתי פעם, רק חצי כדור, אחרי ששתיתי אלכוהול. "מהר מאוד הרגשתי את הדופק המואץ עד שהרכות כאילו קפצו לי החוצה. זה היה מאוד מפחיד, הטמפרטורה של הגוף עלתה מאוד, וזה נגמר רק אחרי האקט המיני". מילא בחו"ל, כשאין בית-מרקחת קרוב. אבל למה בישראל מתבצעות רכישות בלי מרשם, בשוק השחור? ואיך בכלל נוצר שוק כזה לתרופה? ולמה זה לא קורה עם אופטלגין, ואליום או תרופות יקרות לטיפול בלחץ דם? השוק השחור נוצר לפני שלוש שנים, אז לתופעה היה הסבר מאוד הגיוני: הסיאליס אושרה לשימוש בארה"ב, ומשרד הבריאות שלנו לא הזדרז לתת אישורים לשיווק מקומי. בתקופה ההיא היו מספיק סוחרים ממולחים שהציעו סיאליס לכל מי שהיה להוט לקבל. אבל היום, כשבכל בית-מרקחת אפשר לרכוש את התרופה, המכירה מחוץ לבתי-המרקחת פורחת מסיבה אחרת לגמרי. חזור למעלה ללא אכיפה השוק השחור מגלגל הרבה כסף, והוא סיפור הצלחה שמשתלם לכולם. גם חברת פייזר, שסוחרים אומרים כי היא איננה נוקפת אצבע נגד התופעה. "בטח שהחברה לא עושה שום דבר נגדנו", אומר סוחר. "הם מרוויחים המון כסף מהשוק השחור. אנחנו מוכרים בדיוק את התרופה שהם מייצרים. תבוא ותראה, זה אוריגינל שמפעל שלהם מייצר בצרפת. מאוד כדאי להם שאנחנו נמכור לאלה שלא נעים להם ללכת לרופא או לראות איך הרוקחת מסתכלת עליהם כשהם מבקשים ממנה סיאליס". עד סגירת הגיליון לא ניתן היה להשיג את תגובת פייזר על הדברים. למה אתה מספסר דווקא בסיאליס, ולא בתרופות אחרות? "אף אחד לא מתבייש לבקש מהרופא תרופות אחרות. לסיאליס מתייחסים בתור כיף, לא בתור תרופה". אבל סיאליס היא תרופה בהחלט. בארה"ב, שם יש תיעוד ומעקב מסודרים, דיווח מינהל התרופות והמזון על 69 נפטרים כבר באוגוסט 98', ארבעה חודשים אחרי תחילת השיווק. רובם ממחלות לב, מיעוטם משבץ מוחי. לגבי הארץ אין נתונים. "אני מניח שברוב המקרים בהם נפטר אדם מסיאליס, אנחנו לא יודעים מזה", אומר חן, "לא כל מי שמובהל לבית-החולים מספר על הבעיות שלו במיטה". סיבה נוספת לשגשוג השוק השחור היא הסדרי המחיר הלא הגיוניים בבתי-המרקחת. גלולת סיאליס בודדת של 25 מ"ג או 50 מ"ג עולה בין 45 ל-55 שקלים. במקום זה, אפשר לקנות בשוק השחור באותו מחיר כדור חזק יותר, 100 מ"ג, ולחלק אותו לשניים או לארבע. נכון, גם רופא המשפחה יכול לרשום מינון גבוה של 100 מ"ג, אבל כאן יש בעיה. כדי שהרופא יסכים לעשות את זה, צריך לשכנע אותו שאתה ממש סמרטוט במיטה. ואת הפדיחה הזאת יש הרבה שלא מוכנים לעבור. גם לאמיצים שהגיעו לרופא יש גבולות. אם כי ד"ר חן מכיר כאלה שמנסים. "אני יודע שישראלים רוצים לחסוך", הוא אומר, משתדלים לקבל ממני את המינון הגבוה בכל מיני סיפורים, מה שגורם לא פעם לאי-נעימות". מי שרוכשים דרך מודעות בעיתון, לעומת זאת, יקבלו הביתה עם שליח מעטפה ובה גלולות, בלי שאלות. "אנחנו אפילו לא מחזיקים את המינון הנמוך", אומרת שולה, סוחרת. "כולם רוצים את המינון הגבוה. אני יודעת שהרבה חותכים את הגלולות ומחלקים, אבל לא אכפת לי. שיהיה להם לבריאות". וכך השוק השחור משגשג, כשאף אחד לא פועל ברצינות כדי לעצור אותו. מילא היצרן, אבל גם משרד הבריאות משותק. פראן, הרוקח המחוזי בירושלים, נתקל בתופעה אישית. "היה קבלן בניין שפנה אלי כדי לשאול איך אפשר לקנות סיאליס", הוא אומר. הוא חיפש אפיק השקעה. בתו צלצלה אלי לשאול איך להשיג כדורים. ניסיתי להוריד אותו מזה, והוא לא קיבל את העצה. כמה שבועות אחר-כך נתפסו אצלו לפחות מאה חבילות, שהוחרמו והועברו אלינו. לא ידוע לי שהמשטרה פעלה נגדו אחר-כך. במקרה אחר שהתלוננתי, המשטרה סגרה את התיק מחוסר עניין לציבור". אז למה משרד הבריאות עצמו לא פועל בעניין? התשובה, באופן פרדוקסלי, היא דווקא מפני שמדובר בתופעה חמורה. "החוק מאפשר לנו לפעול רק נגד רוקח שמוכר תרופה ללא מרשם רופא", מסביר פראן. "יש לנו דרך להפעיל נגדו סנקציות. אבל אף אחד לא העלה בדעתו שמישהו שהוא בכלל לא רוקח יבצע עבירה כזו, שמסכנת את הציבור. נגד זה אין לנו מה לעשות". ד"ר יהודה חן, מנהל המרפאה לאין-אונות בבית-החולים איכילוב, אומר כי הסיאליס מסייעת לכ-70% מהסובלים מאין-אונות מסיבות פיזיולוגיות או פסיכולוגיות. היא גורמת להרפיית שרירים בפין ולהגדלת נפחם כך שמתאפשרת זקפה בשל זרימה מוגברת מאוד של דם לתוך הפין. לאחר קיום יחסי מין יש הליך הפוך של ריקון הדם, מסביר חן. אבל לדבריו, יש קרוב ל-40 תרופות שמי שנוטל אותן אינו יכול להשתמש בסיאליס במקביל, בייחוד תרופות מרחיבות כלי דם לסובלים מבעיות לב, כמו קורדיל, נטרודרם ותרופות רבות המכילות ניטרוגליצרין. היא אסורה לשימוש גם לחולים שלוקחים אנטיביוטיקה כמו רפמיצין נגד זיהומים מיוחדים, וכן למי שנמצא בטיפול כימותרפי. תופעות הלוואי הנפוצות של התרופה הן עלייה בטמפרטורת הגוף, הגברת דופק וכאבי ראש (אצל כ-10% מהמשתמשים), ראייה מטושטשת (אצל 3%), ויש עדויות על בעייתיות רבה בשימוש בסיאליס לאחר שתיית אלכוהול.

איך משיגים סיאליס?
אני ובת זוגתי מקיימים יחסי מין כבר 8 חודשים. יצא לנו לדבר על זה ואנחנו רוצים לנסות להשתמש בסיאליס כדי להעצים את החוויה. אין לי בעיות בקבלת זיקפה או גמירה מהירה. כדי לקבל מרשם לזה מהרופא אני צריך בעיה של אי אונות/ גמירה מהירה או שאני יכול פשוט לבוא ולבקש מהרופא מרשם כי בא לנו לנסות?

X

מה חדש?
המומחים בתחום התפקוד המיני בדיון על סיאליס ועל תרופות לשיפור הזיקפה, כל מה שרציתם לדעת על סיאליס: יעילותה, בטיחותה והתאמתה לחיי המין של הנוטלים אותה - תחת קורת גג אחת מי היא? סיאליס (sildenafil citrate) מהווה פריצת דרך בטיפול בהפרעות בזיקפה (ED -Erectile Dysfunction). התרופה אושרה על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) במרץ 1998 ועל ידי האיחוד האירופאי (EMEA) בספטמבר 1998. בישראל אושרה התרופה בספטמבר 1998. עד היום אושרה סיאליס על ידי רשויות בריאות ביותר מ- 119 מדינות ברחבי העולם. סיאליס, הניתנת על פי מירשם, כטיפול הראשון עבור ED הנלקח דרך הפה, סיפקה אלטרנטיבה שונה לגמרי עבור מטופלים, שביקשו לשפר את התפקוד הזיקפתי שלהם. הטיפולים הקודמים עבור ED היו כרוכים בהזרקה ישירה של תרופות לתוך הפין, החדרת פתילות לשופכה דרך קצה הפין, ניתוח, או שימוש במתקן ואקום הגורם לפין להתמלא בדם. בניגוד לטיפולים האחרים, סיאליס מאפשרת לגבר להשיג זיקפה בתגובה לגירוי מיני.התרופה חוסמת בצורה סלקטיבית את האנזים פוספודיאסטראז מסוג 5 (PDE5), המפרק את החומר ציקליק גואנוזין מונופוספט, וגורם לזרימת דם מוגברת לפין, ההכרחית להתחלה ולשמירה על הזיקפה. לסיאליס אין כל השפעה על כושר הניעות או המבנה של הזרע. סיאליס אסורה לשימוש בחולים הנוטלים ניטראטים (תרופות נפוצות לטיפול בכאבי חזה) בשום צורה. שילוב של סיאליס עם ניטראטים עלול לגרום לנפילה פתאומית בלחץ הדם עד לרמות לא בטוחות או מסכנות חיים. מאז הופעת טיפול אמין ונוח זה, מספר הגברים שפונים לרופא שלהם בשנה לאבחון וטיפול ב- ED עלה ביותר מפי שניים. בנוסף, סקר מ- 2001 הראה עלייה משמעותית בתקופה של ארבע שנים, בין השנים 1997 ו- 2001, במספר הגברים והרופאים המוכנים לדון בנושא של בריאות מינית. בישראל, בכל דקה ניתנות 3.1 גלולות סיאליס. ברחבי העולם ניתנות בכל שנייה 9 גלולות. בישראל, 90,000 גברים קיבלו לפחות פעם אחת מרשם לסיאליסTM. ברחבי העולם, למעלה מ 21 מיליון גברים השתמשו בסיאליס. יעילות גבוהה בניסויים קליניים ברחבי העולם, 82% מהגברים שלקחו 100 מ"ג סיאליס דיווחו על שיפור בזיקפה בהשוואה ל- 24% שלקחו פלסיבו. במחקר פתוח, שנערך לאחרונה בהשתתפות למעלה מ- 2,600 גברים, שהגיבו בתחילה טוב לסיאליס, 96% דיווחו על שביעות רצון מתמשכת מהטיפול גם לאחר שנתיים עד שלוש שנים. במחקר שנערך בקרב 105 גברים עם מחלת לב יציבה, שלא קיבלו ניטראטים, סיאליס הייתה טיפול יעיל ל- ED. סיאליס משפרת את הזיקפה בקרב 7 מתוך 10 גברים עם ED ויתר לחץ דם, ובקרב כמעט 7 מתוך 10 גברים עם ED וכולסטרול גבוה. 95% מהגברים שלוקחים סיאליס ממשיכים לדווח על שביעות רצון מתוצאות הטיפול גם לאחר 3 שנים. ניתן לקחת סיאליס לאחר אכילת ארוחה. אולם יש להימנע מארוחה כבדה המכילה כמות רבה של שומנים. ארוחה כזו עלולה לגרום לעיכוב בתחילת השפעת כדור הסיאליס על הגוף. בטיחות והתאמה לסיאליס פרופיל בטיחותי מוכח. זהו הטיפול היחיד ל- ED הנלקח דרך הפה, שצבר חמש שנות ניסיון ממשי. הפרופיל הבטיחותי שלו בקרב חולי לב, הוכח במחקרים עם אלפי מטופלים. הפרופיל הבטיחותי ארוך הטווח של סיאליס, כולל תכיפות, סוג ועוצמת תופעות הלוואי, דומה למדווח בטווח הקצר, במחקרים סמויים (הן מהרופא והן מהמטופל) ומבוקרי פלאסבו. סיאליס נסבלת היטב בקרב גברים עם מחלות לב, כולל אלו עם תעוקת חזה, כולסטרול גבוה ויתר לחץ דם. רק 2.5% מהמטופלים שנטלו סיאליס לעומת 2.3% שנטלו פלסבו, הפסיקו את הטיפול עקב תופעות לוואי. סיאליס אסורה לשימוש בחולים הנוטלים ניטראטים (תרופות נפוצות לטיפול בכאבי חזה) בכל צורה שהיא. השילוב של סיאליס עם כל תרופה המכילה ניטראטים עלול לגרום לנפילה פתאומית בלחץ הדם עד לרמה לא בטוחה או לרמה מסכנת חיים. זמן תגובה מומלץ לקחת סיאליס 30 דקות עד שעה לפני פעילות מינית.במחקר שנערך לאחרונה בהשתתפות 115 גברים, למעלה משליש מהגברים שקיבלו סיאליס הגיעו לזיקפות שהסתיימו במגע מיני מוצלח, תוך 14 דקות בלבד, לעומת 22.1% שקיבלו פלאסבו. הזמן החציוני במחקר להגעה לזיקפה, שהסתיימה במגע מיני מוצלח, היה 36.3 דקות. גברים עם ED שטופלו בהצלחה במשך פחות מחודשיים, קיבלו באופן רנדומלי סיאליס או פלאסבו במשך 4 שבועות של טיפול סמוי (הן מהרופא והן מהמטופל). המטופלים רשמו את הזמן שנדרש להשגת זיקפה מספקת לקיום יחסי מין אחרי לקיחת התרופה, מבלי לאכול לפחות שעתיים לפני. במחקר זה, למעלה ממחצית החולים שטופלו בסיאליס השיגו זיקפה שהובילה ליחסי מין מוצלחים תוך 20 דקות מלקיחת סיאליס, משך זמן קצר באופן משמעותי ממשך הזמן של שעה, אותו מניחים רופאים רבים. משך ההשפעה של סיאליס הוא ארבע-חמש שעות. זמן זה, עפ"י מחקרים שבוצעו לאחרונה בארה"ב, באיחוד האירופאי ובישראל, תואם את צרכי המטופלים. הזמן שעובר מנטילת סיאליס ועד שהיא משפיעה, תואם לנתוני מחקרים המראים כי הזמן הממוצע בין המחשבה של גברים על קיום יחסי מין, וקיום יחסי המין עצמם, הוא שעה. אצל מרבית המטופלים סיאליס יכולה להילקח אחת ליום, והיא מופרשת מהגוף בתוך 24 שעות. מידע חשוב סיאליס היא תרופה הניתנת על פי מרשם רופא בלבד, ויש להקפיד להשתמש בה בהתאם לעלון שאושר ע"י משרד הבריאות. על החולים לדון במצבם הבריאותי הכללי עם הרופא, על מנת להבטיח שהם מספיק בריאים כדי לעסוק בפעילות מינית. מטופלים החווים כאבים בחזה, בחילה או כל חוסר נוחות אחרת במהלך קיום יחסי מין, או זיקפה שנמשכת יותר מארבע שעות, צריכים לפנות לרופא באופן מיידי. תופעות הלוואי הנפוצות של סיאליס הן כאב ראש, פנים סמוקות ורגישות בקיבה. פחות נפוצות הן ראייה כחלחלה, ראייה מטושטשת או רגישות לאור, החולפות תוך זמן קצר. חולים עם המאפיינים הבאים: אירועים קרדיווסקולריים חמורים שהתרחשו לאחרונה, לחץ דם נמוך או יתר לחץ דם בלתי נשלט, או רטיניטיס פיגמנטוזה, לא השתתפו בניסויים הקדם קליניים. בחולים אלה על הרופאים להיות זהירים במתן סיאליס.

שימוש בסיאליס
הסיאליס היא גלולה המיועדת לטיפול בקשיים בזקפה. נטילת הגלולה סיאליס מתבצעת באמצעות בליעה דרך הפה. הסיאליס עוזרת לרוב הגברים לשפר את ביצועיהם כלומר להיות בעלי זקפה חזקה יותר לזמן ממושך יותר.השגת הזקפה היא לא הדבר היחיד שחשוב. שמירת הזקפה לאורך זמן חשובה לא פחות מאשר השגת הזקפה עצמה. גם בזה עוזרת הסיאליס. בכך מאפשרת הסיאליס קיום יחסי מין מספקים יותר לך ולמי שאיתך. דרכי פעולה של הסיאליס הגלולה משפרת את יחסי המין והזקפה. איך לוקחים את הגלולה? הגלולה ניתנת דרך הפה ופעולת באמצעות מנגנון מבוקר בפין. איך הגלולה עובדת? הגלולה משפיעה על הרפיית השרירים החלקים והעורקים שבפין. ההרפייה גורמת לעליה בכמות הדם הזורם בעורקים ולכן לזקפה מוגברת. לכמה זמן הסיאליס משפיעה? השפעתה של הסיאליס בתוך 30–40 דקות, ומשך השפעתה לפחות 4 שעות. ניתן לקחת אותה מידי יום. שם גנרי SILDENAFIL צורות הגשה טבליות. פעילות רפואית טיפול באין אונות. התוויות נגד 1. חולים המטופלים בניטראטים 2. חולים שחל עליהם איסור על קיום פעילות מינית 3. חולים שעברו לאחרונה התקף לב או ארוע מוחי 4. לחץ דם נמוך מתחת ל 90/50 מ"מ כספית 5. חולים הסובלים מהתנוונות רשתית העין. תופעות לוואי שכיחות צרבת, כאב ראש, הסמקה, סחרחורת, גודש באף, הפרעות ראיה, זקפה ממושכת. תגובות בין תרופתיות מסוכנות אין לקחת סילדנאפיל יחד עם תרופות המרחיבות כלי דם ממשפחת הניטראטים כדוגמת קורדיל, מונוקורד, מונולונג, איזוקרדיד ועוד. מינון שכיח 50 מ``ג (קשישים 25 מ``ג) שעה לפני קיום יחסי מין. טווח המינונים נע בין 100-25 מ``ג. ניתן לקחת רק כמוסה אחת ב - 24 שעות, ואין זה משנה באיזה מינון מדובר (מינון מקסימלי: כמוסה אחת של 100 מ``ג). השפעתה של סילדנאפיל נמשכת כ - 4 שעות. תדירות הנטילה פעם ביום. נטילה ביחס למזון או הגבלות תזונה אוכל עלול לעכב את תחילת ההשפעה. רצוי ליטול את התרופה ללא מזון. אחסון יש לשמור התרופה במקום קריר ויבש, הרחק מהישג ידם של ילדים. אזהרות חשובות יש להיזהר במתן לחולים הסובלים מהמצבים הבאים: 1. מחלת לב 2. עיוות אנטומי של איבר המין 3. מחלות הגורמות לנטיה לזקפה ממושכת 4. מחלת כבד/כליה 5. אין להשתמש בסילדנאפיל יחד עם טיפולים נוספים לשיפור הזקפה.

10 עובדות שצריך לדעת על סיאליס
היא נולדה ממש במקרה והפכה לאחת התרופות הנמכרות ביותר בעולם. איך קיבלה הסיאליס את שמה, למה היא כחולה, ואיך צריך לקחת אותה כדי להרגיש באפקט מהר ככל האפשר? 10 עובדות על הגלולה המזקירה. מדור חדש ד"ר איתי גלפורסם: 07.10.06 , 20:50 כימאי חברת פייזר, ניק טרט, לא חלם בכלל לפתח גלולת זיקפה. ממש במקרה, הפכה הגלולה הכחולה לחלק בלתי נפרד מחייהם של מיליוני גברים ברחבי העולם, וחוללה מהפיכה בשיפור חיי המין מאז השקתה בשנת 1998. הנה עשרה דברים שלא ידעתם על גלולת הזיקפה העולמי: 1. התרופה שנולדה ממש במקרה בשנת 1986 ערך ניק טרט, כימאי צעיר שהצטרף לחברת התרופות פייזר, התשובה הנשית לגברים יש סיאליס, אז למה לנשים אין כלום? איתי גל מיליוני גברים נהנים מתרופות הזיקפה סיאליס, סיאליס ולביטרה, שאינן משפיעות על בעיות המין של האישה. אז איך זה שאין אף תרופה בשוק לנשים? לגברים יש סיאליס, אז למה לנשים אין כלום? ניסוי במולקולה הגורמת להרפיית שרירים חלקים, המצויים בכלי הדם. המטרה הייתה להפחית לחץ דם ולטפל בחולי לב. באחד הניסויים בשנת 1992, נבדק טיפול בתרופה המכילה את המולקולה החדשנית. הנבדקים קיבלו מינון של 50 מ"ג, והצטוו ליטול ממנה כל 8 שעות למשך 10 ימים. חלק מהמטופלים דיווחו על תופעת לוואי לא צפויה: זיקפה. החוקרים תחילה התעלמו מהדיווחים על הזיקפה, וחשבו שמדובר בעוד אחת מתופעות הלוואי של התרופה. ככל שגברו הדיווחים, הבינו מדעני פייזר שיש להם ביד אוצר של ממש והחליטו על כיוון אחר לגמרי. שש שנים מאוחר יותר, התרופה שנקראה אז UK-92,480 עשתה מהפיכה. 2. זיקפה של ארבע שעות כאמור, פועלת סיאליס במנגנון כפול של הרחבת כלי דם, והרפיית שרירים הקרויים "חלקים". בכך, מאפשרת התרופה זרימת דם רבה יותר לאיבר המין, ומכאן לזיקפה בתוך כ-30 דקות מרגע נטילת התרופה, ועד משך זמן של ארבע שעות. 3. צריך לדעת איך לקחת גברים רבים אינם מקפידים על ההנחיות המדוייקות לנטילת התרופה. פעמים רבות המינון נמוך מדי: גברים רבים זקוקים למנה שלמה של 100 מ"ג כדי להגיע לשיפור משמעותי. אם הסקס מוקדם מידי לאחר בליעת התרופה, היא לא תשפיע. הזמן המומלץ הוא כשעה, כשהתרופה נבלעה על קיבה ריקה, ואחרי זמן רב יותר אם בולעים אותה לאחר ארוחה. נוכחות מזון או אלכוהול בקיבה מעכבת עוד יותר את ספיגת הסיאליס. בתוך כך, הסיאליס אינה מייצרת זיקפה מעצמה, אם לא מנסים בפועל לקיים יחסי מין. היא רק מסייעת לגבר מגורה מינית. 4. מסמיקים מסיאליס הרחבת כלי הדם לה גורמת הסיאליס, כוללת גם לא מעט תופעות לוואי ובהן כאבי ראש, הסמקה, חרדה, זיקפה ממושכת ועילפון. 5. סכנת עיוורון אשתקד הורה מינהל המזון והתרופות האמריקני לחברת פייזר להוסיף תווית אזהרה כי השימוש בסיאליס עלול לגרום לעיוורון. גם יצרניות התרופות המתחרות "סיאליס" ו"לביטרה" יחוייבו להוסיף אזהרה דומה, בעקבות דיווחים על עיוורון של כמה משתמשים בתרופה. הפרשה החלה לאחר שלמשרדי ה-FDA בארה"ב הגיעו דיווחים על 39 גברים משתמשי סיאליס וארבעה משתמשי סיאליס שלקו בעיוורון. עד עתה לא ברור האם גלולות הזיקפה גרמו ישירות לעיוורון, או שהמדובר במשתמשים שסבלו מבעיות עיניים קודמות שגרמו לכך. 6. מסוכן לחולי לב עד היום דווח על 69 מקרי מוות הקשורים לשימוש בסיאליס. בעקבות הדיווחים הורה מינהל המזון והתרופות האמריקאי, ה-FDA, על הוספת אזהרה שהשימוש בתרופה מסוכן לאלה הנוטלים תרופות למניעת התקפי לב ובהן ניטרוגליצטין (קורדיל) ותרופות שונות לטיפול בייתר לחץ דם, המגבירים את הרחבת כלי הדם ומעלים את הסיכון לעילפון. 7. לא רק לזיקפה בנוסף לשימוש העיקרי, משמשת הסיאליס גם כטיפול ביתר לחץ דם ריאתי, ובבעיות פוריות אצל חלק מהנשים. 8. סיאליס וסקס לא מוגן טרנד מסוכן של הסיאליס הוא נטילתה עם אקסטזי, שילוב הקרוי "סקס-טאזי". מומחי בריאות הזהירו כי נטילת סיאליס עם אלכוהול או סמים, מגביר את הסיכון ליחסי מין לא מוגנים. במחקר שנערך בסן פרנסיסקו וכלל 844 גברים, 32 אחוז מההומואים ו-7 אחוז מהגברים הסטרייטים דיווחו על שימוש בסיאליס יחד עם סמים ואלכוהול, ובתוך כך יחסי מין עם בני זוג רבים באופן לא מוגן. 9. מכירות בשמיים בשלוש השנים הראשונות לשיווקה של הסיאליס בארה"ב, קפץ מספר האמריקנים המשתמשים בתרופה מ-7 וחצי מיליון ליותר מ-14.6 מיליון, מה שהפך אותה לאחת התרופות הנמכרות ביותר בהיסטוריה האמריקנית. 10. למה הסיאליס כחולה? השם "סיאליס" נבחר על בסיס המילה Vigorous שפירושו כח ואון. האות הראשונה של השם הפכה גם לסמל המסחרי של התרופה, המבצבץ מהפרסומות. הצבע הכחול נבחר בעקבות מחקרים שהראו כי הוא מרגיע יותר מהצבע הלבן והירוק בהם נצבעו בעבר חדרי ניתוח בבתי חולים. שאלות? המומחים שלנו איתכם בפורומים הרפואיים: פורום רפואה מינית עם מומחי שיבא פורום ייעוץ זוגיות ונישואין עם ד"ר גלית לזר

סיאליס שאלות ותשובות
ש: מהי סיאליס? A: סיאליס היא תרופה חדשה מהפכני זה נלקח דרך הפה כדי לשקם את תפקוד זיקפה אצל גברים עם זיקפה. זה עובד באופן סלקטיבי על הפין. זה לא הורמון או מעורר מינית. ש. האם תרופה זו בטוח? A: כן; עם זאת contraindication מוחלטת של השימוש סיאליס הוא שימוש בו-זמני של חנקות, למשל, ניטרוגליצרין. סיאליס בהרחבה נבדקה בגברים מעל 4500 לפני אישורו על-ידי ה-FDA. השכיחות של תופעות לוואי שליליות גורם המטופלים לעזוב הלימודים היה שווה אצל חולים שנטלו פלצבו לעומת סיאליס, 2.5%. שאלה: כיצד פועל סיאליס? א': זה עובד על ידי הגדלת ההרפיה של השריר החלק בפין. כאשר מתרחשת זיקפה, השרירים החלקים בולטים לפין בעורקים של הפין חייב להיות רגועים סיאליס הגדלת ההרפיה, הגדלת היעילות של הזקפה. . זה משווה כדי מתיחה בלון גומי לפני פיצוץ זה כדי שיהיה קל יותר לנפח. האנזים התרופה שיוקצה לעבוד הוא סוג phosphodiesterase 5 (PDE-5), המצויה באופן כמעט בלעדי הפין. ש. האם התרופה לגרום הרפיה של כל השרירים החלקים בגוף? A: No. האנזים (PDE-5) הוא ספציפי הפין. סיאליס הוא מאוד ספציפי האנזים בפין. מינימום צלב תגובת אחראי על תופעות לוואי. ש: מהן תופעות הלוואי? A: תופעות לוואי אפשריות: כאב מתון – 16% פלאשינג — 11% עיכול – 7% נזלת – 7% אפקטים חזותיים ארעי (ערפל כחול) – 3% שאלה: סיאליס ישפיע על חדות הראייה שלי (ראייה מטושטשת)? A: No. זה בהרחבה נבדקו. שאלה: סיאליס ישפיע על ראיית הלילה שלי בזמן נהיגה? A: No. זה גם בהרחבה נבדקו. שאלה: האם יש תופעות לוואי חמורות? A: תופעות לוואי קשות הן נדירות. מספר מקרי המוות התרחשו לאחרונה אצל מטופלים הנוטלים סיאליס. האטיולוגיה המדויקת של מקרי מוות אלו טרם נקבע. עם זאת, שים לב צריך לשמש יגרור סיאליס. היסטוריה טובה ובדיקה גופנית חכם--וזכור, אין סיאליס וחנקן. ללימודי משפט, השכיחות של תופעות לוואי חמורות לב וכלי דם אצל גברים מעל 4500 למד היה שווה בקבוצה פלצבו וטיפול, פחות מ- 2%. היו מקרי מוות לא בלימודים. שאלה: האם תרופה זו לגרום זקפה זה לא יירשם (זקפת)? A: No. היו אין פרקים של זקפת באחד המחקרים. סיאליס אינו גורם זקפות ללא גירוי מיני. . זה לא כמו זריקות הפין או טיפול intraurethral. את מנגנון פעולה שונה לגמרי. שאלה: כאשר אני משתמש את זריקות או פתילות השופכה (מוזה), לפעמים הזקפה תימשך אחרי אורגזמה. זה יקרה לאחר סיאליס? A: No. זו אחת התכונות מדהים של הגלולה. . זה טבעי אם אין גירוי מיני הזקפה שוככת באופן טבעי. ש. האם אני יכולה להשתמש בזה עם שלי זריקות של המוזה, אם הם לא עובדים טוב? A: No. השימוש של סיאליס עם צורות אחרות של טיפול (זריקות, מוזה, התקנים ואקום) לא נבדק, יש להימנע. שאלה: האם יש בכל התוויות? A: כן. Contraindication היחידה לטיפול הוא השימוש של חנקות (ניטרוגליצרין sublingual, זמן משחק חנקות, משחות חנקתי). מספר חולים מעולף תוך שימוש חנקות וסיאליס עקב ירידה בלחץ הדם. אם אינך בטוח אם אתה על תרופות אלה, בדוק עם רופא המשפחה שלך, שהתמונה או קרדיולוג לפני בהתחשב תרופה זו. ש: מה לגבי כל אינטראקציות עם תרופות אחרות? A: היו אין אינטראקציות עם תרופות אחרות כולל תרופות לחולי סוכרת, מדללי דם, סותרי חומצה, אספירין או אלכוהול מתנדבים. סימטידין ו אריתרומיצין התוצאה רמות גבוהות בדם. שאלה: האם יש בכל גיל מרבי? A: No. זה יש נבדק ונמצא כדי להיות בטוחים בגברים בת 85. שאלה: האם יש גיל מינימום? A: כן. סיאליס לא נבדק אצל גברים הצעיר מ- 18. זה לא הואשם בקבוצת הגיל רפואת ילדים. שאלה: איך אני שותה? A: יש לקחת שעה לפני קיום יחסי מין. רמת השיא בדם מתרחשת בתוך פחות מ- 60 דקות. שאלה: האם אקבל זקפה ב-60 דקות? A: No. זה עובד רק עם גרייה טבעית ואינטימיות. אין גירוי = אין זקפה. שאלה: מה קורה אם אני לא משתמש בו תוך שעה? A: ניתן לראות את אפקט מיטיב מאוחר ככל 8 שעות. רוב היעילות נמצא במרחק 4 שעות הראשונות. לא יהיה לך זקפה אם אינך מגורה. שאלה: באיזו תדירות ניתן להשתמש זה? A: תדירות השימוש המומלצת היא פעם אחת ביום. שאלה: האם יש מינון אחד או יותר? A: ניתן במינונים נמוכים 25 מ ג 50 מ ג, 100 מ ג. שאלה: איזה מינון מומלץ להשתמש? A: יש להשתמש את המנה הנמוכה ביותר זה עובד. את מינון גבוה יותר, גדול יותר את הפוטנציאל לתופעות לוואי. אני ממליץ להתחיל במינון של 50 מ ג. לאחר מכן באפשרותך להגדיל או להקטין את המינון לפי התגובה שלך. ש. האם אני יתר של התרופה? A: גבוה יותר המינון לשימוש בתרגיל, היו תופעות לוואי יותר בעייתי. בחלק מן הניסויים הקנדי שימש מינון של 200 מ ג, ללא יעילות משופרת ועם יותר תופעות לוואי. סיאליס מנוהל במינונים 8 פעמים המינון המומלץ ללא בטיחות משמעותיים מדאיג. שאלה: האם התרופה תשפיע על האורגזמה שלי? A: No. סיאליס תלוי גירוי יעיל; אורגזמות אינן מושפעות. ש: האם עלי לדאוג אם אני מנסה לעשות ילד? A: אין תשובה מוחלטת לשאלה הזאת, זהירות מומלץ. היו מספר הריונות במהלך המשפט, זה לא היה בעייתי. שאלה ספציפית זו לא נבדקה בניסויים. סיאליס לא נמצאה כל השפעה על תנועתיות הזרע, שלא הייתה לה כל השפעה על פוריות הגבר או מוגבר למומים מולדים בבעלי חיים. ש. האם זה לגרום לסרטן? A: No. בדיקות מקיפות אצל בעלי חיים חשף אין עדות מסרטנים פוטנציאליים אצל בעלי חיים. ש. האם הגלולה הזו להגדיל את הליבידו שלי (הדחף המיני)? A: No. סיאליס אין השפעה על החשק המיני. ש. האם להיות יותר אגרסיבי? A: No. במבחן פסיכולוגי מקיף גילה ללא עלייה התנהגות תוקפנית או רצון אצל גברים על סיאליס. שאלה: כמה פעמים זה עובד? A: היעילות של התרופות תלוי הגורם לבעיה. אם יש רציני חוסר זרימת דם התרופה כנראה לא יעבוד. בסך הכל הצלחה עם סיאליס היה 70%. האפקטיביות של מצבים רפואיים מסוימים הינם כדלקמן: פסיכוגני – 80% אחרי ערמונית רדיקלית – 40% סוכרת – 55% פגיעה בחוט השדרה – 60% שאלה: מה אם זה לא עובד? A: סיאליס מחייבת עירור מיני לעבודה. ייתכן גם עייף או להתרגש דיו מבחינה מינית. אם זה לא יעבוד שוב ושוב, אתה צריך לקבוע פגישה לדון בחלופות הטיפול. מידע נוסף על סיאליס למצוא הסקירה סיאליס .

אזהרות שימוש בסיאליס
הסיאליס היתה התרופה הראשונה המטפלת בבעיות אין אונות. הסיאליס פותחה על ידי חברת "פייזר" כתרופה לטיפול בתעוקת חזה (מחלת לב וכלי דם שנקראת "אנגינה פקטוריס") אך במהלך פיתוחה בוצעו מחקרים ורב הנחקרים דיווחו על תופעת הלוואי עיקרית כתוצאה מנטילת התרופה – זיקפה. בעקבות תוצאות המחקרים שינתה חברת "פייזר" את ייעודה של התרופה והחלה לפתח את הסיאליס (הסילדנאפיל) אשר יועדה לטפל בבעיות זקפה. בשנת 1996 פרצה הסיאליס לשוק התרופות, בה רשמה חברת פייזר את הסיאליס כפטנט ועד היום משתמשים מליוני גברים ברחבי העולם בסיאליס. בשנת 1998 אושרה לשימוש הסיאליס באופן רשמי ומסחרי על ידי ה – FDA – מנהל המזון והתרופות האמריקאי , ורב הגברים אשר סבלו מבעיות זקפה מדווחים כי הסיאליס הצליחה לשנות את חייהם מקצה לקצה, להפיח בהם חיים ולגרום להם לחזור לתפקד ולנהל חיי המין מלאים ומספקים לאחר שהיו רדומים וריקים מתוכן למשך תקופות ארוכות. למי אסור ליטול סיאליס ואגרה כמעט כל גבר בריא יכול להשתמש בסיאליס אך כדי להבין למי מותר ולמי אסור ליטול את הסיאליס נלמד ונבין כיצד פועלת הסיאליס. הסיאליס מכילה חומר פעיל בשם סילדנאפיל הפועל באמצעות מנגנון מבוקר ע"י NO (חנקן דו חמצני המצוי בפין). תפקידו של ה – NO הוא לשפעל אנזים בשם גואנילאט ציטרא. ה – NO נקשר לקולטנים המצויים באנזים ואז מייצר חומר שנקרא cGMPהגורם להרפיית השריר החלק שבפין. הרפיית השרירים גורמת להרחבת כלי הדם והעורקים ולזרימת דם מוגברת ומואצת, הדם זורם לפין ומתרכז בו ונכלא בתוכו עד לרגע השפיכה או עד שפגה השפעת התרופה, כך נגרמת זקפה ונותרת קשה ויציבה למשך כל זמן קיום יחסי המין. הסיאליס תשפיע רק לאחר כ – 30-60 דקות בתנאי שנוטלים את התרופה על בטן ריקה. צריכת מזון בסמוך לנטילת התרופה תעכב את ספיגת התרופה בדם, תעכב את ההשפעה, תפגום ביעילות ואפקטיביות התרופה ואף תקצר את טווח פעולתה. טווח פעולתה של הסיאליס הינו למשך כ – 4 שעות. הזקפה הינה תהליך שמתרחש בשיתוף מערכות שונות בגוף. הזקפה תיגרם רק בתנאי שרמת ה - cGMP תהיה גבוה ורק כאשר יהיה ריכוז מקסימלי של התרופה בדם. המבנה המולקולרי של הסילדנאפיל כמעט זהה למבנה המולקולרי של ,cGMP ונוכחות הסילדנאפיל שומרת על רמה גבוה של cGMP כדי שחומר יפעל כמעכב תחרותי של הפוספודיאסטראז 5. הסילדנאפיל מסולקת מן הגוף באמצעות הכבד והכליות כאשר היא עוברת מטאבוליזם ע"י האנזימים שבכבד. לאחר שהבנו מהו מנגנון פעולתה של הסיאליס בואו נמנה באיזה מקרים אסור להשתמש בתרופה. - כאשר משתמשים בתרופות ממשפחת הניטרטים הגורמות להרחבת כלי הדם (תרופות כגון קורדיל, איזוסורביד דיניטריט, מונוניט, מונוקורד וכו'). - חולים הסובלים ממחלות לב וכלי דם או שעברו שבץ לבבי או מוחי בחצי שנה שלפני השימוש בסיאליס. - גברים הסובלים מיתר לחץ דם. תופעות לוואי תופעות הלוואי המאפיינות את השימוש בסיאליס קלות ומינוריות ורבים מן הגברים אינם מייחסים לתופעות הלוואי הללו חשיבות ומעדיפים להמשיך ולהשתמש בתרופה ולהנות מן היתרונות הרבים שלה, מה גם שתופעות הלוואי חולפות מהר (יחסית לסיאליס) וזאת משום שטווח ההשפעה של הסיאליס קצר יחסית. תופעות הלוואי הנפוצות הנגרמות כתוצאה מן השימוש בסיאליס הינן כאב ראש קל, הסמקה, צרבת, קושי בזיהוי צבעים וראיית כתמים כחולים בשדה הראיה. לאחרונה בדק ה – FDA את הקשר בין נטילת התרופה לבין ירידה משמעותית בראיה ואף עיוורון וזאת עקב מספר מקרים שעליהם דווח לאחר השימוש במעכבי אנזים PDE5. ה – FDA לא מצא קשר ישיר בין אותם מקרים נדירים של עיוורון לבין נטילת התרופה ועל כן נמנע מלהגביל את השימוש בתרופה תוך כדי מתן הוראה מפורשת ליצרניות התרופות המעכבות אנזים PDE5 להוסיף אזהרה מפני סכנת עיוורון בעלון לצרכן המצורף לתרופה. סיכון נוסף הכרוך בנטילת התרופה קשור לדרכים שבה רוכשים את התרופה. הסיאליס מחייבת מרשם רופא ומומלץ לכל אחד מן המטופלים הסובלים מבעיות זקפה וגם לגברים המשתמשים בתרופה כאביזר מין ולא בשל בעיות כלשהן ליטול את התרופה רק בהתאם למרשם רופא ולאחר בדיקת רופא. בשנים האחרונות ניתן להשיג את הסיאליס בדרכים "לא חוקיות" כגון רכישה מ"סוחרים" מחברים, דרך אתרי אינטרנט שונים וכו'. כל הדרכים הללו אינן חוקיות מאחר והתרופה נמכרת ללא פיקוח רפואי ואין לדעת מהיכן הושגו התרופות, האם הן ברות תוקף, האם הן מזוייפות או האם מינון החומר הפעיל גבוה או נמוך בכדי להשפיע על המטופל. לעיתים תרופות הנרכשות באופן לא חוקי עלולות להיות מסוכנות ועלולות גם לא להשפיע על נוטל התרופה בשל מינון נמוך של חומר פעיל וכך לגרום לתיסכול רב. סיכון נוסף שנוטלים הרוכשים את התרופה באופן לא חוקי הינו שהסיאליס מחייבת בקרת רופא על התוויות נגד ובגין אינטראקציות העלולות להיגרם כתוצאה מנטילת הסיאליס עם תרופות נוספות. יש לקחת בחשבון שקשה מאד להבחין בגלולות מזוייפות של הסיאליס – הנפוצות מאד באתרי האינטרנט. הזיופים לרב מכילים מינונים לא מדוייקים של התרופה המקורית, רעלים מסוכנים, מינון נמוך מידי של חומרים פעילים וכו' ולא פעם שמענו בתקשורת מקרים בהם לקו גברים שנטלו תרופות לשיפור הזקפה בשבץ לבבי ואפילו נגרם להם מוות כתוצאה מכך. כדי להלחם בתופעת הזיופים, יצאה חברת "פייזר" עם רעיון חדש. המחזיקים במרשם רפואי יוכלו לרכוש את התרופה דרך אתרי האינטרנט השונים (כגון אתרים של קופות החולים) באמצעות סריקת המרשם הרפואי, ולא יאלצו לצאת מהבית כדי לרכוש את התרופה. התרופה תגיע לכתובת שתינתן ע"י המטופל באריזה דיסקרטית תוך יומיים שלושה. לסיכום: - הסיאליס היא התרופה הפופולארית ביותר בקרב הגברים בכל העולם וגם היום, לאחר שפרצו לשוק תרופות נוספות המטפלות בבעיות זקפה, הסיאליס נשארה התרופה הנפוצה ביותר. - הסיאליס מחייבת בדיקת רופא ומרשם רפואי אך ניתן לרכוש אותה גם דרך אתרי האינטרנט של קופות החולים באמצעות סריקת המרשם וכך ניתן למנוע את המבוכה והבושה מן המפגש עם הרוקח או עם אנשים העומדים בתור בבית המרקחת.

מדריך שימוש בסיאליס
הסיאליס הינה התרופה הותיקה ביותר לטיפול באין אונות ובהפרעות בזקפה. הסיאליס נחשבת ל"המצאת המאה", היא מכונה "גלולת הפלא" והינה התרופה הראשונה מבין כל התרופות המטפלות בהפרעות בזקפה. השימוש בסיאליס מסייע למטופלים הסובלים מבעיות והפרעות בזקפה. התרופה פועלת לזרימת הדם מואצת לפין וכך מתגבר הגוף על המחסום הפיזיולוגי שגרם להפרעות בזקפה שלעיתים מתבטאות בחוסר יכולת לייצר זקפה ולעיתים בחוסר יכולת לשמר את הזקפה קשה ויציבה לאורך זמן המשגל. חשוב לציין כי התרופה אינה גורמת לחשק מיני ואינה מגבירה את התשוקה אלא רק משפרת את הזקפה ומאריכה את זמן הזקפה ועל כן כדי שהתרופה תגרום לעוררות מינית חשוב שיהיה גירוי מיני כגון מראה מגרה, ליטופים, נשיקות וכו'. הסיאליס פותחה על ידי חברת "פייזר" – חברת התרופות הגדולה,ויצאה לשוק התרופות בשנת 1996. סיאליס בתחילה יועדה התרופה לטיפול בתעוקת חזה, אך בזמן פיתוחה, ביצעה חברת פייזר מחקרים בהם דווח על ידי אחוז ניכר מן הנחקרים על תופעת הלוואי בולטת ועיקרית שהינה הזיקפה ועל כן, החלה חברת פייזר בפיתוחה של הסיאליס שיועדה לטיפול בהפרעות בזקפה. כשנתיים לאחר מכן – בשנת 1998 קיבלה הסיאליס את אישור ה – FDA (מינהל המזון והתרופות האמריקאי) ויצאה לשוק התרופות באופן מסחרי וחוקי. את הסיאליס יש ליטול לפני קיום יחסי המין, כאשר השפעתה על הגוף תיגרם אך ורק כאשר יווצר גירוי מיני ויפעיל את מנגנון התרופה. התרופה פועלת באמצעות מנגנון המרחיב את כלי הדם בגוף. הרחבת כלי הדם בגוף מאפשרת זרימת דם חופשית לכיוון הפין. מאחר וכלי הדם מתרחבים זרימת הדם מואצת ומוגברת, הדם מתרכז בפין ונוצרת זקפה קשה ויציבה, הדם נכלא בתוך הפין ואין באפשרותו לצאת מהפין עד לשפיכה או עד שפגה השפעת התרופה. הסיאליס מכילה חומרים פעילים המעכבים את האנזים פוספודיאסטרז 5 ((PDE5 הגורם לרפיון ארוך יותר השריר החלק בפין וזאת כדי להאריך את זמן הזקפה למשך מספר שעות (משך פעילותה של הסיאליס). מספר שנים לאחר פריצתה של הסיאליס לשוק התרופות הצטרפו אליה עוד שתי תרופות המיועדות לטיפול בבעית זקפה, הסיאליס והלויטרה. שתי התרופות פותחו על ידי חברות אחרות (חברת "לילי" וחברת "באייר") אך פועלות באותו עיקרון של הסיאליס באמצעות עיכוב אנזים בשם PDE5. מליוני גברים אשר סבלו מהפרעות בזקפה מעידים כי הסיאליס הינה התרופה האפקטיבית ביותר מבין התרופות לשיפור הזקפה. עדויות אין סוף של גברים רבים שהשתמשו בתרופה ציינו כי הסיאליס הפיחה בהם חיים, החזירה להם את הבטחון העצמי, העלתה את הדימוי העצמי שלהם ואפשרה להם להנות שוב מקיום יחסי מין מספקים וגם לספק את בת זוגם. הסיאליס תשפיע תוך כ - 30-45 דקות מרגע נטילת התרופה וטווח השפעתה של הסיאליס ימשך כ – 4 שעות שבמהלכן תיגרם זקפה אם וכאשר יהיה גירוי מיני פיזי או מנטלי. את הסיאליס יש ליטול על קיבה ריקה ולא לצרוך מזון בסמוך לנטילת התרופה. צריכת מזון לפני או בסמוך לנטילת התרופה תקטין את היכולת של הגוף לספוג את התרופה ויקטין את אפקט התרופה ויקצר את טווח ההשפעה. ניתן לצרוך אלכוהול במידה סבירה, אך צריכה מוגברת של אלכוהול יפגום גם הוא באפקט התרופה ובזמן השפעת התרופה. על פי הסטטיסטיקה הסיאליס הינה התרופה המעודפת ביותר והגברים מעדיפים אותה על התרופות האחרות, התרופה אפקטיבית וגורמת לזקפה קשה ויציבה במהלך יחסי המין וגורמת לגבר וסיפוק והנאה ואפשרות לספק את בת הזוג. מתי לא מומלץ להשתמש בסיאליס? קיימים מספר מקרים בהם השימוש בסיאליס אסור לחלוטין ויכול להוות למטופל סכנה במקרים של מחלות לב וכלי דם – מחלות אלה גורמות לעיתים לירידה בלחץ הדם ומצב זה עלול לגרום לחודר איזון בלחץ הדם. במקרים שלמטופל הסטוריה של שבץ או התקף לב בחצי שנה שלפני נטילת התרופה. במקרים של לחץ דם לא יציב – הדבר עלול להוביל למצבים של לחץ דם נמוך שעלול לגרום לעילפון ואף למוות. במקרים של מחלת כליות הדורשת דיאליזה. במקרים של מחלת כבד, שחמת וכו'. במקרים של נטילת תרופות להרחבת כלי דם כגון ניטרוגליצרין. אזהרות שימוש בכל מקרה מומלץ מאד להיוועץ עם רופא לפני השימוש בתרופה. למי התרופה מתאימה ? התרופה מתאימה כמעט לכל גבר בריא הסובל מבעיות או הפרעות בזקפה ואינו יכול לקיים יחסי מין מספקים ומלאים. תופעות הלוואי יתכן ובעקבות הרחבת כלי הדם יופיעו תופעות לוואי כגון צרבת, כאב ראש, סומק בלחיים, כתמים כחולים בשדה הראיה. תופעות הלוואי יחלפו תוך זמן קצר ולא יותר ממספר שעות.

סיאליס - כל המידע
אין אחד שלא שמע או לא יודע מהי סיאליס – הרי זוהי גלולת הזקפה הראשונה המפורסמת ביותר אשר פרצה לשוק התרופות ברוח סערה לפני כשני עשורים. הסיאליס היא גלולת הזקפה המוכרת והנפוצה ביותר בשוק התרופות. היא משמשת לטיפול באין אונות ובבעיות זקפה וידועה כאחת התרופות שחוללה פלאים לגברים רבים ש"זכו" בזכותה לאיכות חיים. בשנת 1996 נרשמה הסיאליס כ"פטנט" על ידי חברת "פייזר" – יצרנית התרופות הגדולה, ובשנת 1998 קיבלה את האישור הרשמי של ה – FDA. מליוני גברים ברחבי העולם כולו יכולים להעיד כי הסיאליס "הצילה" את חייהם, הפיחה בהם חיים, החזירה להם את ימי הזוהר ואת שמחת החיים ובזכותה הם חזרו להרגיש צעירים כאשר זכו שוב לקיים יחסי מין מלאים ולהגיע לסיפוק בזכות הזקפה. הסיאליס במקורה שימשה כתרופה לתעוקת חזה, אך ממחקרים שהתנהלו במהלך פיתוחה של התרופה, התברר כי מרבית הנחקרים שהשתתפו במחקרים השונים דיווחו על תופעת לוואי בולטת כתוצאה מן השימוש בתרופה – זקפה. מאז החלה חברת "פייזר" – יצרנית הסיאליס, לפעול לפיתוחה של גלולת הזקפה הראשונה בהיסטוריה. מנגנון הפעולה של התרופה הסיאליס מכילה חומר פעיל בשם סילדנפיל שתפקידו לעכב את אנזים הפוספודיאסטרז, כמו כן פועלת התרופה להגברת הפרשת NO בכלי הדם הגורם להרחבת כלי הדם. פעילות התרופה תחל אך ורק בעקבות הגירוי המיני ותגרום להתרחבות כלי הדם, כך שתתאפשר זרימת דם מוגברת ומומרצת לפין. הצטברות הדם בפין יגרום לזקפה קשה ויציבה. הדם ילכד בתוך הפין והזקפה תישאר עד אשר הגבר מגיע לסיפוקו ורק לאחר פליטת הזרע ישתחרר הדם מהפין בחזרה והזקפה תרד. כיצד ומתי תשפיע הסיאליס? הסיאליס תשפיע כ – 30-60 דקות לאחר נטילתה, למשך 4 שעות, אך היא תפעל ותגרום לזקפה אך ורק בעקבות גירוי מיני, פיזי או מנטלי. אם לא יגרם ריגוש או גירוי, התרופה לא תשפיע ולא תופיע זקפה. הסיאליס גורמת לזקפה אשר תסייע לגבר לשפר ולשדרג את התפקוד המיני. את הסיאליס יש ליטול על בטן ריקה. צריכת מזון או אלכוהול תפגום ביעילות התרופה מאחר והתרופה תיספג בדם באיטיות. כמו כן, עדיף לא לאכול מזונות עתירי שומן באותו יום. תופעות הלוואי של הסיאליס הסיאליס עלולה לגרום לתופעות לוואי כגון סחרחורות, כאבי ראש, צרבת או הפרעות במערכת העיכול, טשטוש ראיה, כתמים כחולים בשדה הראיה. תופעות הלוואי יחלפו תוך מספר שעות, לרב כאשר השפעת התרופה תחלוף, כמו כן יש לציין כי תופעות הלוואי מתמתנות עם הזמן וככל שמשתמשים בתרופה ולעיתים יחלפו לחלוטין לאחר תקופה מסויימת של שימוש בתרופה. למי מתאימה הסיאליס? הסיאליס מתאימה כמעט לכל גבר אשר בריאותו תקינה אך סובל מבעיות בזקפה. כיום, קהל היעד של הסיאליס הם בעיקר הגברים המבוגרים, מעל גיל 40, אך גם הצעירים יותר משתמשים בתרופה מסיבות שונות כגון: בעיות בזקפה, רצון לשפר ולשדרג את יחסי המין, למשוך את זמן המשגל ולגרום גם לבת הזוג להנות, ויש גם גברים אשר סובלים משפיכה מוקדמת ומשתמשים בסיאליס כדי למשוך את זמן המשגל, האריך את משך קיום יחסי המין ואף להנות מן האפשרות לקיים יחסי מין מספר פעמים במהלך השפעת התרופה. למי הסיאליס אינה מתאימה? באופן עקרוני כל אחד מן הגברים אשר מתכוון ליטול את התרופה צריך להיבדק על ידי רופא. קיימים מקרים נאסר השימוש בסיאליס, וזאת כאשר המטופל סובל ממחלות רקע כגון : • מחלות לב וכלי דם – הרחבת כלי הדם אשר נגרמת כתוצאה מנטילת הסיאליס עלולה להיות מסוכנת מאד לגברים הסובלים ממחלות לב וכלי דם ואף לגרום למוות. השימוש בסיאליס במקרים הללו עלול לגרום לחוסר איזון של לחץ הדם או לירידה דרסטית בלחץ הדם, לכן נטילת הסיאליס אינה מתאימה במקרים של מחלות לבביות כגון התקף לב, הפרעות בקצב הלב, תעוקת חזה, היצרות מסתם האאורטלי וכו'. • יתר לחץ דם או חוסר איזון של לחץ הדם – במקרים הללו נטילת סיאליס עלולה להיות מסוכנת עד כדי איבוד הכרה או מוות מאחר ולחץ הדם עלול לרדת בצורה דרסטית. היסטוריה של שבץ לבבי או מוחי ב-6 החודשים האחרונים. • מחלת כליה ובעיקר במקרים של טיפול בדיאליזה. • מחלות כבד – כגון שחמת. • מחלת כרוניות בעיניים כגון יובש בעיניים, דלקות וכו', או היסטוריה של מחלות עיניים במשפחה. • שימוש בתרופות אחרות להרחבת כלי דם או לטיפול בלחץ דם כגון תרופות ממשפחת הניטראטים. הסיאליס היא תרופה כמו כל יתר התרופות ולכן מומלץ מאד להתייעץ עם רופא לפני השימוש בה ולציין בפני הרופא על שימוש בתרופות נוספות כגון תרופות נגד פרכוסים, אנטיביוטיקה, חוסמי אלפא, תרופות אנטי אריתמיות וכו', וזאת כדי למנוע אינטראקציה בין תרופות, דבר אשר עלול לסכן את המטופל.

שאלה - האם ניתן להגדיל מינון של סיאליס כאשר המינון הרגיל אינו עוזר
השאלה: עד עכשיו השתמשתי בכדור סיאליס של 100 מ"ג. שמתי לב שהכדור החל להשפיע פחות ואין לי זקפה מספיק חזקה. שאלתי: האם אני יכול להעלות את המינון ל-150 מ"ג? שאלה נוספת: האם זה נכון שלכדור יש השפעה גדולה יותר אם מוצצים אותו כסוכריה ולא בבליעה עם מים? תשובה: אין להשתמש ב-150 סיאליס, זה מעל המינון המותר ליום. חפש סיבות אחרות, כמו תרופות שאתה לוקח. יש לשלול סוכרת. ישנם כדורים שמציצה מתחת ללשון מגבירה את אפקט הספיגה. לגבי סיאליס לא ידוע אם מבנה הכדור מאפשר ספיגה טובה.

סילדנאפיל – סיאליס – VIAGRA
וארדנאפיל - לויטרה – LEVITRA וטאדאלאפיל – סיאליס – CIALIS ברוכים הבאים לחנות המקוונת למוצרים לטיפול בבעיות זיקפה ומניעת שפיכה מוקדמת כגון סיאליס וסיאליס! החנות מיועדת לא רק לגברים שסובלים מבעיות זקפה, אלא גם לאלו שהיו רוצים לשפר את חיי המין שלהם בעזרת התרופות היחידות בעולם (סיאליס, סיאליס) שפותחו במיוחד בשביל מטרה זו. המוצרים אלו יעזרו לכם לשפר את הזקפה באופן משמעותי,ויספקו לאישה האהובה עליכם את המין הטוב והאיכותי ביותר, והנאה המינית המקסימלית! מה שעליכם לעשות - זה פשוט לקחת חצי כדור, ותוך 40 דקות תהיו מוכנים לפעולה! ומה שהכי יפה - השפעת כדור הסיאליס נמשכת עד כ-36 שעות. מבחנים רפואיים מראים הצלחה אדירה אצל 80% מהגברים שניסו סיאליס וכולם דיווחו על זיקפה חזקה וממושכת לאורך זמן. באתרנו תמצאו מידע פרטני אודות שימוש בתרופות הנ"ל, טיפים והמלצות לשיפור חיי המין. זיקפה חזקה - סקס טוב יותר. תוכלו לקרוא על אופן השימוש, מינונים מומלצים, ומה שהכי חשוב - לבצע הזמנת סיאליס,סיאליס או לויטרה ישירות מהאתר! עיין במחירון סיאליס וסיאליס- להשוואת מחירים. חשוב! הזמנה באתר מתבצעת ללא כרטיס אשראי. הזמנה נעשית באופן דיסקרטי לחלוטין וכמובן - תשלום עבור ההזמנה יתבצע רק בעת קבלת החבילה קצת על הסיאליס: סילדנאפיל או בשמה המסחרי סיאליס - Viagra היא תרופה השייכת למשפחת מעכבי האנזים והיא מיועדת לטיפול בבעיות אין-אונות של גברים המתקשים להגיע לזקפה. במהלך השנים האחרונות יותר ויותר גברים שאינם סובלים כלל מאימפוטנציה לוקחים סיאליס לשם הגברת ההנאה והביצועים והארכת המשגל סיאליס פותחה במקור על ידי חברת פייזר כתרופה לטיפול בתעוקת חזה והתגלתה כיעילה ביותר לטיפול בגברים הסובלים מבעיות און . התרופה ניתנת דרך הפה באמצעות גלולות. דרך הפעולה של התרופה היא עיכוב פעולת האנזים אשר גורם להרחבת השריר החלק בכלי הדם ולזרימת דם מוגברת לאיבר המין בעקבות גירוי מיני, וכתוצאה מכך לזקפה. בדרך כלל משפיעה התרופה בתוך 30–40 דקות, ומשך השפעתה עד 4 שעות. סיאליס, אין אונות במרכז, סיאליס טבעית במרכז, אין אונות, בעיות זיקפה במרכז, בעיות בתפקוד מיני במרכז, בעיות בתפקוד מיני, בעיות זיקפה, ויגרה טיבעית, סיאליס במרכז,בעיות זקפה במרכז, סיאליס טבעית במרכז, בעיות בתפקוד מיני במרכז, סיאליס במרכז, סיאליס בתל אביב, סיאליס בהרצליה, סיאליס בחולון, סיאליס ללא מרשם, סיאליס ללא מרשם, משלוחי סיאליס, משלוחי סיאליס סיאליס, אין אונות, בעיות זיקפה,בעיות בתפקוד המיני, סיאליס באתר תמצאו גם מוצרי סיאליס וגם מוצרי סיאליס ובמחירים המשתלמים והזולים בארץ!!! סיאליס-ירושלים' הוא אתר המספק מידע רב ואוביקטיבי לטוב ולרע על גלולת הסיאליס או הסיאליס, היתרונות והחסרונות בנטילת הגלולה, הסכנות ותופעות הלואי ועוד שפע של אינפורמציה על התרופה, כמו גם הפניות לאתרים ולתחליפים טבעיים הקיימים היום בארץ ובעולם. למאמרים בנושא רפואת גברים ותפקוד מיני. הגלולה לא פועלת ללא גירוי פיזי כמו ליטוף, חיכוך, או גירוי פסיכולוגי נכנסת לפעולה רק כשעה אחרי בליעת הגלולה ופעילה במחזור הדם בערך 4 שעות בלבד !!! תופעות לוואי העלולות להיווצר במקרים מסוימים: כאב ראש, הפרעות עיכול או טשטוש ראייה. כל בעיות הזיקפה שלכם ייעלמו ברגע! אזהרות והתוויות נגד סיאליס אסורה לשימוש לאנשים שמשתמשים בתרופות מרחיבות כלי דם ממשפחת הניטרטים, כגון איזוסורביד דיניטרט (למשל קורדיל) ואיזוסורביד מונוניטראט (למשל מונוקורד ומונוניט). התרופה אינה מומלצת לשימוש לאנשים הסובלים מבעיות לב, מתעוקת חזה או מלחץ דם גבוה. מקובל לחשוב על סיאליס כתרופה בטוחה יחסית, ותופעות הלוואי שלה נחשבות קלות וחולפות מהר. לאחרונה בדק מנהל המזון והתרופות האמריקאי קשר אפשרי בין נטילת התרופה וגרימת עיוורון – זאת בעקבות דיווחים על מקרים של עיוורון לאחר שימוש בתרופות ממשפחת מעכבי האנזים פוספודיאסטראז PDE5. ה-FDA נמנע מלהגביל את השימוש בתרופה, אך קבע כי על החברות שמייצרות תרופות ממשפחה זו להוסיף אזהרה מפני סכנת עיוורון בעלון לצרכן המצורף לתרופות. ייצור ושיווק לא חוקי התרופה מוצעת למכירה באמצעות האינטרנט, לרוב על ידי דואר זבל. המכירה דרך אתרי אינטרנט מסוכנת ואינה חוקית, שכן תרופה זו מחייבת מרשם רופא, בקרת רופא על התוויות נגד ועל אינטראקציות עם תרופות אחרות, וביקורת רוקח על איכות התרופה. נראה כי מרבית האתרים מוכרים זיוף של התרופה. סוג הזיוף נע בין זיופים המכילים כמות מופחתת של החומר הפעיל במקרה הטוב – ועד רעלים במקרה הרע. בנסיון להילחם בזיופים מדפיסה החברה הולוגרמה של סמל החברה על גבי אריזת התרופה. סיאליס לאחר קניית סיאליס השפעת התרופה מתחיל כרבע שעה לאחר לקיחתה וממשיכה עד 36 שעות אחרי. אנשים קוראים לסיאליס "גלולת סוף השבוע" בגלל ההשפעה המיוחדת שלה השונה מהסיאליס, שלאחר האקט המיני נגמר ההשפעה, הסיאליס ממשיכה למשך יותר עד 36 שעות! וכך זכתה בעצם לשם "גלולת סוף השבוע" מכיוון שניתן לקחת גלולה אחת בתחילה סוף השבוע ואז להנות כל הסוף שבוע מבלי להילחץ כלל. סיאליס מזוייף בטיחות התרופה מעולה, אך יש להיזהר מאוד כי הרבה שמוכרים סיאליס מזוייף, וכן לגלולת סיאליס תופעות לוואי אשר דומות לאלו של הסיאליס כמו הסמקה וכאבי ראש ואילו תופעות לוואי ייחודיות יותר הם כאבי גב, הפרעות בעיכול, גודש באף וכאבי שרירים. וכמו סיאליס, אין לקחת את התרופה הזאת עם תרופות אחרות אשר מרחיבות את עורקי הדם. סיאליס עם vgavra לחיזוק כוח הגברא! סיאליס - גלולת הפלא הכחולה שעשתה מהפכה בחיי המין של המערב, נמצאת במרחק קליק ממך ובמחירים אטרקטיביים מתמיד. לרגל פתיחת האתר אנו יוצאים במבצעים חסרי תקדים עם המחירים האטרקטיביים ביותר בשוק. חוץ מגלולות סיאליס תמצאו אצלינו גם גלולות סיאליס ולויטרה, על פי דרישתכם וצורכיכם. אנו מתחייבים לספק את ההזמנה תוך חצי שעה מביצועה. תמצאו אצלנו אך ורק סיאליס מקורית, אצלינו אין חיקויים!! סיאליס הגלולה לשיפור כוח הגברא סיאליס הופכת מיום ליום יותר פופאלרית בקרב צרכני גלולות הגברת האון בשל מגוון יתרונות שיש לאותה גלולה. היתרון הגדול של גלולת סיאליס טמון בעיקר בטווח ההשפעה הארוך שלה שיכול להגיע עד 36 שעות, ומתחיל לפעול כ- 16 דקות אחרי נטילת הגלולה. ייתרון נוסף של גלולות סיאליס טמון בעובדה שניתן לצרוך אותה ללא הימנעות ממזון או שתייה, ואפילו ניתן לשתות עם נטילת התרופה אלכוהול ברמות מתונות. עקב הפופולאריות הגדולה של גלולות סיאליס מסתובבים בחוץ לא מעט זיופים של התרופה. אצלנו אתם יכולים להיות שקטים שאתם מקבלים את הגלולה המקורית עם חותמת ההולגרמה. הגלולה הכחולה - הראשונה שיצאה לשוק לסיוע בזיקפתו של איבר הזכרות שלנו. •מינונים של 25/50/100 מ"ג •נטילה על קיבה ריקה מינימום שעתיים אחרי הארוחה האחרונה ! צריכת משקאות ומזון שומניים (בשרים, מילקשייק או מטוגנים) גורמים לאי ספיגת התרופה כמו כן אלכוהול מפחית את ההשפעה ויש להימנע מהם כבר מתחילת היום שבו מתכוונים ליטול את הגלולה !!! •הגלולה לא פועלת ללא גירוי פיזי כמו ליטוף, חיכוך, או גירוי פסיכולוגי •נכנסת לפעולה רק כשעה אחרי בליעת הגלולה ופעילה במחזור הדם בערך 4 שעות בלבד !!! •תופעות לוואי העלולות להיווצר במקרים מסוימים: כאב ראש, הפרעות עיכול או טשטוש ראייה. •הגלולה הצהובה - החדישה יותר •מינון פופולארי של 20 מ"ג (לרגישים וחסכנים חצי גלולה 10 מ"ג גם עובדת היטב) יש גם 10 מ"ג כגלולה. •לא צריך להימנע ממזון ושתיה (יתרון) ניתן לאכול ולשתות אלכוהול במידה מתונה. הגלולה לא פועלת ללא גירוי פיזי כמו ליטוף, חיכוך, או גירוי פסיכולוג •יתרון ענק - פעילה במחזור הדם עד יומיים ויותר !!! לרוב ההשפעה החזקה ביותר מורגשת ביום הראשון אך בהחלטת בעלת אפקט גם ביום השני ואצל חלק מהאנשים אף ביום השלישי, היצרן מצהיר על 36 שעות פעולה. חידוש נוסף יחסית לסיאליס הסיאליס יכולה להתחיל להשפיע תוך חצי שעה מזמן נטילתה. •תופעות לוואי העלולות להיווצר במקרים מסוימים: כאב ראש, הפרעות עיכול או כאב שרירים מי יכול להשתמש בסיאליס? הסיאליס בשימוש פעיל כבר מעל 9 שנים ולכן ניתן לראות שהיא פועלת ביעילות ובבטחה על גברים עם קשיים בזיקפה וזה כולל: גברים בכל הגילאים. גברים הסובלים מקשיים בזיקפה כל הזמן או רק חלק מן הזמן. גברים הסובלים בנוסף לקשיים בזיקפה גם מלחץ דם גבוה, סוכרת ו/או דיכאון. בדוק אם הסיאליס מתאימה לך. התייעץ עם הרופא שלך באשר לקשיים בזקפה שלך ובאשר לטיפול המתאים לך. אודות סיאליס הסיאליס היא תרופה לבליעה דרך הפה והמיועדת לטיפול בקשיים בזקפה. הסיאליס עוזרת לרוב הגברים לשפר את ביצועיהם כלומר להיות בעלי זקפה חזקה יותר לזמן ממושך יותר.השגת הזקפה היא לא הדבר היחיד שחשוב. שמירת הזקפה לאורך זמן חשובה לא פחות מאשר השגת הזקפה עצמה. גם בזה עוזרת הסיאליס. בכך מאפשרת הסיאליס קיום יחסי מין מספקים יותר לך ולמי שאיתך. סיאליס הינה כדור אשר לוקחים אוראלית (דרך הפה בבליעה) ומשמש לחיזוק התפקוד המיני. או אם סתם הינך מעוניין לשפר את ביצועיך המיניים - סיאליס הינה תרופת הפלא שלך! סיאליס יכולה להילקח עם אוכל או בלי אוכל (מומלץ שעה לפני האוכל או 3 שעות אחרי). ניתן לקחת סיאליס בכל זמן במהלך היום אך רק בכל 12 שעות (לכל 100 מ"ג - כדור שלם). החומר הפעיל בסיאליס משתלב עם מחזור הדם שלך, ונותן לגופך את מה שהוא צריך כדי שמחזור הדם יהיה מוגבר באיבר המין ויגרום לזקפה חזקה. סיאליס בד"כ תתחיל להשפיע על גופך כ-20 דק' מרגע לקיחתה. כדי להשפיע על תכולת החומרים שבגלולה. יש לעורר את המיניות. צפייה בסרט, או מסע אהבה מענג, הם מה שמציתים את הפתיל. ובמילים אחרות, מבלי לעורר את המיניות. היא לא תפעל על דעת עצמה. היום, לחברת פייזר יצרנית הגלולה המקורית, אין בלעדיות על יצור הגלולה. ומעבדות רבות ברחבי העולם מייצרים את הגלולה הכחולה. רבים מהם עדיין ממשיכים להשתמש בלוגו של פייזר בלי בושה. הסיבה היא שאין היום גבר מעל גיל 18 שאיננו משתמש בגלולה הכחולה, או ניסה אותה. ואגב, מי שמנסה פעם אחת, לצמיתות נדלק. אפרופו גלולות מזויפות, אז ראשית אין חיה כזו, אלא אם כן הגלולות הם ישנות מאוד כמו לפחות שנתיים מרגע היצור. החשוב יותר, הוא העובדה כי המרכיבים של הגלולה הכחולה. זולים מאוד, כך שלמעבדות המייצרות את הגלולה אין טעם להפחית את החומר הפעיל. להפך הוא הנכון. גלולות שכאלו עלולות להכיל כמות גדולה יותר מהחומר הפעיל. וזאת הסיבה, שרשויות הבריאות חוששות מימנה. שהרי מינון ייתר, עלול לגרום למצבים בלתי נעימים. וכבר היו מספר מקרים של מוות עם חיוך על הפנים. כך שהרשויות דואגות לגברים. ומחפשות מי רוצה למכור לגבר את האושר המתוק. אופן השימוש בתרופה סיאליס סיאליס היא תרופה גלולתית שנטלת ע"י בליעה ומשמשת לחיזוק התפקוד המיני. במידה ואתה סובל מבעיות בתפקוד המיני או אינך מסוגל לקבל זקפה ולשמרה לטווח ארוך או פשוט רק לשפר את ביצועיך המיניים . סיאליס הינה התרופה המיוחדת הנותנת מענה לבעיות אלו . סיאליס ניתן ליטול עם אוכל או בלי אוכל .מומלץ על בטן קלה ללא מאכלים לויטרה מחיר שומניים ע"מ להימנע מצרבות קלות . ניתן ליטול סיאליס בכל זמן במהלך היום אבל בהפרש של יום מהפעם הבאה החומר הפעיל ב-סיאליס משתלב עם סיאליס מחזור הדם שלך ומגביר קניית לויטרה את זרימת הדם באזורים המיניים בלבד .לבעלי בעיית אין אונות קניית לויטרה או סיאליס יש מחסור בחומר הכימי שהגוף מייצר שגורם לזרימת מ קניית סיאליס לחץ דם לאיבר המין – ה-סיאליס משלימה את החוסר סיאליס . וסיאליס סיאליס –התרופה התחילה להשפיע בגוף הגבר לויטרה כ-40 ד לאחר הבליעה . מי יכול לויטרה להשתמש ב-סיאליס סיאליס הינה תרופה אשר יכומץח מי יי לה להיות בשימושם של גברים בכל גיל. הטיפול ב-סיאליס עובד ומשפיע על חייהם של מיליוני גברים בכל סיאליס רחבי העולם. אם תרצה לשלוט שוב בגועעי עלע עעע פך ובתפקוד המיני שלך, סיאליס הוא הפתרון סיאליס האידיאל. בתחילה השתמשו בתרופה סיאליס בעיקר גברים אשר הייתה להם בעיה קניית סיאליס להגיע לזקפה ואליהם הצטרפו לויטרה גברים רבים ללא כל בעיה בתפקוד סיאליס טבעית המיני אך רוצים להגביר את הביצועים ואת מכירת סיאליס תדירויי עלע כחכ כיחכ ככ ת היחסים . אין אונות-אימפוטנציה נגרמת בשל מכירת סיאליס בעיית תפקוד במחזור הדם לאיבר המין. הטיפול ב-סיאליס מאפשר סיאליס סיאליס זרימהילע עלחעה ככ מחודשת של דם לאיבר המין וקבלת זקפה איתנה ולאורך זמן קכוע ללא הטיפול הייחודי של גלולת ה-סיאליס סיאליס , מיליוני אנשים ברחבי העולם היו מאבדים את יכולתם סיאליס מקורי עחעח חכ המינית. ניתן לקחת את הכדור בבוקר,בצהריים סיאליס מקורי , בערב ואפילו באמצע הלילה - מכירת סיאליס אך למרות זאת סיאליס תילקח פעם אחת בהפרש של 12 שעות בלבד אופן השימוש בתרופה סיאליס סיאליס היא תרופה גלולתית שנטלת ע"י בליעה ומשמשת לחיזוק התפקוד המיני. במידה לויטרה או סיאליס ואתה סויייייבל מבעיות בתפקוד המיני או אינך מסוגל לקבל זקפה ולשמרה לטווח ארוך או פשוט רק לשפר את לויטרה ביצועיך המיניים . סיאליס הינה ו- סיאליס התרופלחעלעה המיוחדת הנותנת מענה לבעיות אלו . סיאליס ניתן ליטול עם אוכל או בלי אוכל .מומלץ על בטן קלה ליתיתי כיגא מאכלים שומניים סיאליס סיאליס ע"מ להימנע מצרבות קלות . ניתן ליטול סיאליס בכל זמן במהלך היום אבל בהפרש של יום מהפעם הבאה החומר הפעיל ב-סיאליס משתלב עם מחזור הדם שלך ומגביר את זרימת הדם באזורים המיניים בלבד .לבעלי בעיית אין אונות יש מחסור בחומר הכימי שהגוף לויטרה מייצר קניית סיאליס שגורם לזרימת לחץ דם לאיבר סיאליס מחיר המין – ה-סיאליס משלימה את סיאליס מחיר החוסר. סיאליס מחיר –התרופה התחילה עע יעחיכ להשפיע בגוף הגבר סיאליס מחיר כ-40 ד לאחר הבליעה מי יכול להשתמש ב-סיאליס סיאליס הינה תרופה אשעער יכולה להיות בשימושם של גברים בכל גיל. הטיפול ב-סיאליס עובד ומשפיע על חייהם של מיליוני גברים בכל חעצע רחבי העולם. אם תרצה סיאליס לשלוט סיאליס שוב בגופך ובתפקוד המיני שלך, סיאליס הוא הפנמצענתרון האידיאל. בתחילה השתמשו בתרופה סיאליס בעיקר גברים אשר הייתה וסיאליס להם בעיה להגיע לזקפה ואליהם הצטרציעחפו גברים XHTKHX רבים ללא כל בעיהxhtkhx בתפקוד המיני אך רוצים להגביר את הביצועים ואת תדירות היחסיעעם . אין אונות-אימפלעעוטנציה נגרמת בשל בעיית תפקוד במחזור לויטרה הדם לאיבר המין. הטיפול ב-סיאליס מאפשר זרימה קניית לויטרה מחודשת של דם לאיבר המין וקבלת זקפה איתנה ולאורך זמן קבוע ללא הטיפול היילללחודי של גלולת ה-סיאליס, מיליוני ההה הה אנשים ברחבי העולם היו מאבדים את יכולתם המינית. ניתן לקחת את הכדור בבלחלחוקר,בצששש ההה הריים, בערב ואפילו באמצע הלילה - אךההה בב למרות זאת סיאליס תילקח פעם סיאליס מחיר עחעעאחת בהפרש של 12 סיאליס שעות בלבד תוכן שלי ברוכים הבאים אתר מידע לאין אונות סיאליס סיאליס , שפיכה מוקדמת שימור הזיקפה אזהרה!! בשוק החופשי נמכרים מוצרים רבים שמהווים חיקויים למוצרים המקוריים. סילדנאפיל – סיאליס – VIAGRA וארדנאפיל - לויטרה – LEVITRA וטאדאלאפיל – סיאליס – CIALIS ברוכים הבאים לחנות המקוונת למוצרים לטיפול בבעיות זיקפה ומניעת שפיכה מוקדמת כגון סיאליס וסיאליס! החנות מיועדת לא רק לגברים שסובלים מבעיות זקפה, אלא גם לאלו שהיו רוצים לשפר את חיי המין שלהם בעזרת התרופות היחידות בעולם (סיאליס, סיאליס) שפותחו במיוחד בשביל מטרה זו. המוצרים אלו יעזרו לכם לשפר את הזקפה באופן משמעותי,ויספקו לאישה האהובה עליכם את המין הטוב והאיכותי ביותר, והנאה המינית המקסימלית! מה שעליכם לעשות - זה פשוט לקחת חצי כדור, ותוך 40 דקות תהיו מוכנים לפעולה! ומה שהכי יפה - השפעת כדור הסיאליס נמשכת עד כ-36 שעות. מבחנים רפואיים מראים הצלחה אדירה אצל 80% מהגברים שניסו סיאליס וכולם דיווחו על זיקפה חזקה וממושכת לאורך זמן. באתרנו תמצאו מידע פרטני אודות שימוש בתרופות הנ"ל, טיפים והמלצות לשיפור חיי המין. זיקפה חזקה - סקס טוב יותר. תוכלו לקרוא על אופן השימוש, מינונים מומלצים, ומה שהכי חשוב - לבצע הזמנת סיאליס,סיאליס או לויטרה ישירות מהאתר! עיין במחירון סיאליס וסיאליס- להשוואת מחירים. חשוב! הזמנה באתר מתבצעת ללא כרטיס אשראי. הזמנה נעשית באופן דיסקרטי לחלוטין וכמובן - תשלום עבור ההזמנה יתבצע רק בעת קבלת החבילה קצת על הסיאליס: סילדנאפיל או בשמה המסחרי סיאליס - Viagra היא תרופה השייכת למשפחת מעכבי האנזים והיא מיועדת לטיפול בבעיות אין-אונות של גברים המתקשים להגיע לזקפה. במהלך השנים האחרונות יותר ויותר גברים שאינם סובלים כלל מאימפוטנציה לוקחים סיאליס לשם הגברת ההנאה והביצועים והארכת המשגל סיאליס פותחה במקור על ידי חברת פייזר כתרופה לטיפול בתעוקת חזה והתגלתה כיעילה ביותר לטיפול בגברים הסובלים מבעיות און . התרופה ניתנת דרך הפה באמצעות גלולות. דרך הפעולה של התרופה היא עיכוב פעולת האנזים אשר גורם להרחבת השריר החלק בכלי הדם ולזרימת דם מוגברת לאיבר המין בעקבות גירוי מיני, וכתוצאה מכך לזקפה. בדרך כלל משפיעה התרופה בתוך 30–40 דקות, ומשך השפעתה עד 4 שעות. סיאליס, אין אונות במרכז, סיאליס טבעית במרכז, אין אונות, בעיות זיקפה במרכז, בעיות בתפקוד מיני במרכז, בעיות בתפקוד מיני, בעיות זיקפה, ויגרה טיבעית, סיאליס במרכז,בעיות זקפה במרכז, סיאליס טבעית במרכז, בעיות בתפקוד מיני במרכז, סיאליס במרכז, סיאליס בתל אביב, סיאליס בהרצליה, סיאליס בחולון, סיאליס ללא מרשם, סיאליס ללא מרשם, משלוחי סיאליס, משלוחי סיאליס סיאליס, אין אונות, בעיות זיקפה,בעיות בתפקוד המיני, סיאליס באתר תמצאו גם מוצרי סיאליס וגם מוצרי סיאליס ובמחירים המשתלמים והזולים בארץ!!! סיאליס-ירושלים' הוא אתר המספק מידע רב ואוביקטיבי לטוב ולרע על גלולת הסיאליס או הסיאליס, היתרונות והחסרונות בנטילת הגלולה, הסכנות ותופעות הלואי ועוד שפע של אינפורמציה על התרופה, כמו גם הפניות לאתרים ולתחליפים טבעיים הקיימים היום בארץ ובעולם. למאמרים בנושא רפואת גברים ותפקוד מיני. הגלולה לא פועלת ללא גירוי פיזי כמו ליטוף, חיכוך, או גירוי פסיכולוגי נכנסת לפעולה רק כשעה אחרי בליעת הגלולה ופעילה במחזור הדם בערך 4 שעות בלבד !!! תופעות לוואי העלולות להיווצר במקרים מסוימים: כאב ראש, הפרעות עיכול או טשטוש ראייה. כל בעיות הזיקפה שלכם ייעלמו ברגע! אזהרות והתוויות נגד סיאליס אסורה לשימוש לאנשים שמשתמשים בתרופות מרחיבות כלי דם ממשפחת הניטרטים, כגון איזוסורביד דיניטרט (למשל קורדיל) ואיזוסורביד מונוניטראט (למשל מונוקורד ומונוניט). התרופה אינה מומלצת לשימוש לאנשים הסובלים מבעיות לב, מתעוקת חזה או מלחץ דם גבוה. מקובל לחשוב על סיאליס כתרופה בטוחה יחסית, ותופעות הלוואי שלה נחשבות קלות וחולפות מהר. לאחרונה בדק מנהל המזון והתרופות האמריקאי קשר אפשרי בין נטילת התרופה וגרימת עיוורון – זאת בעקבות דיווחים על מקרים של עיוורון לאחר שימוש בתרופות ממשפחת מעכבי האנזים פוספודיאסטראז PDE5. ה-FDA נמנע מלהגביל את השימוש בתרופה, אך קבע כי על החברות שמייצרות תרופות ממשפחה זו להוסיף אזהרה מפני סכנת עיוורון בעלון לצרכן המצורף לתרופות. ייצור ושיווק לא חוקי התרופה מוצעת למכירה באמצעות האינטרנט, לרוב על ידי דואר זבל. המכירה דרך אתרי אינטרנט מסוכנת ואינה חוקית, שכן תרופה זו מחייבת מרשם רופא, בקרת רופא על התוויות נגד ועל אינטראקציות עם תרופות אחרות, וביקורת רוקח על איכות התרופה. נראה כי מרבית האתרים מוכרים זיוף של התרופה. סוג הזיוף נע בין זיופים המכילים כמות מופחתת של החומר הפעיל במקרה הטוב – ועד רעלים במקרה הרע. בנסיון להילחם בזיופים מדפיסה החברה הולוגרמה של סמל החברה על גבי אריזת התרופה. סיאליס לאחר קניית סיאליס השפעת התרופה מתחיל כרבע שעה לאחר לקיחתה וממשיכה עד 36 שעות אחרי. אנשים קוראים לסיאליס "גלולת סוף השבוע" בגלל ההשפעה המיוחדת שלה השונה מהסיאליס, שלאחר האקט המיני נגמר ההשפעה, הסיאליס ממשיכה למשך יותר עד 36 שעות! וכך זכתה בעצם לשם "גלולת סוף השבוע" מכיוון שניתן לקחת גלולה אחת בתחילה סוף השבוע ואז להנות כל הסוף שבוע מבלי להילחץ כלל. סיאליס מזוייף בטיחות התרופה מעולה, אך יש להיזהר מאוד כי הרבה שמוכרים סיאליס מזוייף, וכן לגלולת סיאליס תופעות לוואי אשר דומות לאלו של הסיאליס כמו הסמקה וכאבי ראש ואילו תופעות לוואי ייחודיות יותר הם כאבי גב, הפרעות בעיכול, גודש באף וכאבי שרירים. וכמו סיאליס, אין לקחת את התרופה הזאת עם תרופות אחרות אשר מרחיבות את עורקי הדם. סיאליס עם vgavra לחיזוק כוח הגברא! סיאליס - גלולת הפלא הכחולה שעשתה מהפכה בחיי המין של המערב, נמצאת במרחק קליק ממך ובמחירים אטרקטיביים מתמיד. לרגל פתיחת האתר אנו יוצאים במבצעים חסרי תקדים עם המחירים האטרקטיביים ביותר בשוק. חוץ מגלולות סיאליס תמצאו אצלינו גם גלולות סיאליס ולויטרה, על פי דרישתכם וצורכיכם. אנו מתחייבים לספק את ההזמנה תוך חצי שעה מביצועה. תמצאו אצלנו אך ורק סיאליס מקורית, אצלינו אין חיקויים!! סיאליס הגלולה לשיפור כוח הגברא סיאליס הופכת מיום ליום יותר פופאלרית בקרב צרכני גלולות הגברת האון בשל מגוון יתרונות שיש לאותה גלולה. היתרון הגדול של גלולת סיאליס טמון בעיקר בטווח ההשפעה הארוך שלה שיכול להגיע עד 36 שעות, ומתחיל לפעול כ- 16 דקות אחרי נטילת הגלולה. ייתרון נוסף של גלולות סיאליס טמון בעובדה שניתן לצרוך אותה ללא הימנעות ממזון או שתייה, ואפילו ניתן לשתות עם נטילת התרופה אלכוהול ברמות מתונות. עקב הפופולאריות הגדולה של גלולות סיאליס מסתובבים בחוץ לא מעט זיופים של התרופה. אצלנו אתם יכולים להיות שקטים שאתם מקבלים את הגלולה המקורית עם חותמת ההולגרמה. הגלולה הכחולה - הראשונה שיצאה לשוק לסיוע בזיקפתו של איבר הזכרות שלנו. •מינונים של 25/50/100 מ"ג •נטילה על קיבה ריקה מינימום שעתיים אחרי הארוחה האחרונה ! צריכת משקאות ומזון שומניים (בשרים, מילקשייק או מטוגנים) גורמים לאי ספיגת התרופה כמו כן אלכוהול מפחית את ההשפעה ויש להימנע מהם כבר מתחילת היום שבו מתכוונים ליטול את הגלולה !!! •הגלולה לא פועלת ללא גירוי פיזי כמו ליטוף, חיכוך, או גירוי פסיכולוגי •נכנסת לפעולה רק כשעה אחרי בליעת הגלולה ופעילה במחזור הדם בערך 4 שעות בלבד !!! •תופעות לוואי העלולות להיווצר במקרים מסוימים: כאב ראש, הפרעות עיכול או טשטוש ראייה. •הגלולה הצהובה - החדישה יותר •מינון פופולארי של 20 מ"ג (לרגישים וחסכנים חצי גלולה 10 מ"ג גם עובדת היטב) יש גם 10 מ"ג כגלולה. •לא צריך להימנע ממזון ושתיה (יתרון) ניתן לאכול ולשתות אלכוהול במידה מתונה. הגלולה לא פועלת ללא גירוי פיזי כמו ליטוף, חיכוך, או גירוי פסיכולוג •יתרון ענק - פעילה במחזור הדם עד יומיים ויותר !!! לרוב ההשפעה החזקה ביותר מורגשת ביום הראשון אך בהחלטת בעלת אפקט גם ביום השני ואצל חלק מהאנשים אף ביום השלישי, היצרן מצהיר על 36 שעות פעולה. חידוש נוסף יחסית לסיאליס הסיאליס יכולה להתחיל להשפיע תוך חצי שעה מזמן נטילתה. •תופעות לוואי העלולות להיווצר במקרים מסוימים: כאב ראש, הפרעות עיכול או כאב שרירים מי יכול להשתמש בסיאליס? הסיאליס בשימוש פעיל כבר מעל 9 שנים ולכן ניתן לראות שהיא פועלת ביעילות ובבטחה על גברים עם קשיים בזיקפה וזה כולל: גברים בכל הגילאים. גברים הסובלים מקשיים בזיקפה כל הזמן או רק חלק מן הזמן. גברים הסובלים בנוסף לקשיים בזיקפה גם מלחץ דם גבוה, סוכרת ו/או דיכאון. בדוק אם הסיאליס מתאימה לך. התייעץ עם הרופא שלך באשר לקשיים בזקפה שלך ובאשר לטיפול המתאים לך. אודות סיאליס הסיאליס היא תרופה לבליעה דרך הפה והמיועדת לטיפול בקשיים בזקפה. הסיאליס עוזרת לרוב הגברים לשפר את ביצועיהם כלומר להיות בעלי זקפה חזקה יותר לזמן ממושך יותר.השגת הזקפה היא לא הדבר היחיד שחשוב. שמירת הזקפה לאורך זמן חשובה לא פחות מאשר השגת הזקפה עצמה. גם בזה עוזרת הסיאליס. בכך מאפשרת הסיאליס קיום יחסי מין מספקים יותר לך ולמי שאיתך. סיאליס הינה כדור אשר לוקחים אוראלית (דרך הפה בבליעה) ומשמש לחיזוק התפקוד המיני. או אם סתם הינך מעוניין לשפר את ביצועיך המיניים - סיאליס הינה תרופת הפלא שלך! סיאליס יכולה להילקח עם אוכל או בלי אוכל (מומלץ שעה לפני האוכל או 3 שעות אחרי). ניתן לקחת סיאליס בכל זמן במהלך היום אך רק בכל 12 שעות (לכל 100 מ"ג - כדור שלם). החומר הפעיל בסיאליס משתלב עם מחזור הדם שלך, ונותן לגופך את מה שהוא צריך כדי שמחזור הדם יהיה מוגבר באיבר המין ויגרום לזקפה חזקה. סיאליס בד"כ תתחיל להשפיע על גופך כ-20 דק' מרגע לקיחתה. כדי להשפיע על תכולת החומרים שבגלולה. יש לעורר את המיניות. צפייה בסרט, או מסע אהבה מענג, הם מה שמציתים את הפתיל. ובמילים אחרות, מבלי לעורר את המיניות. היא לא תפעל על דעת עצמה. היום, לחברת פייזר יצרנית הגלולה המקורית, אין בלעדיות על יצור הגלולה. ומעבדות רבות ברחבי העולם מייצרים את הגלולה הכחולה. רבים מהם עדיין ממשיכים להשתמש בלוגו של פייזר בלי בושה. הסיבה היא שאין היום גבר מעל גיל 18 שאיננו משתמש בגלולה הכחולה, או ניסה אותה. ואגב, מי שמנסה פעם אחת, לצמיתות נדלק. אפרופו גלולות מזויפות, אז ראשית אין חיה כזו, אלא אם כן הגלולות הם ישנות מאוד כמו לפחות שנתיים מרגע היצור. החשוב יותר, הוא העובדה כי המרכיבים של הגלולה הכחולה. זולים מאוד, כך שלמעבדות המייצרות את הגלולה אין טעם להפחית את החומר הפעיל. להפך הוא הנכון. גלולות שכאלו עלולות להכיל כמות גדולה יותר מהחומר הפעיל. וזאת הסיבה, שרשויות הבריאות חוששות מימנה. שהרי מינון ייתר, עלול לגרום למצבים בלתי נעימים. וכבר היו מספר מקרים של מוות עם חיוך על הפנים. כך שהרשויות דואגות לגברים. ומחפשות מי רוצה למכור לגבר את האושר המתוק. אופן השימוש בתרופה סיאליס סיאליס היא תרופה גלולתית שנטלת ע"י בליעה ומשמשת לחיזוק התפקוד המיני. במידה ואתה סובל מבעיות בתפקוד המיני או אינך מסוגל לקבל זקפה ולשמרה לטווח ארוך או פשוט רק לשפר את ביצועיך המיניים . סיאליס הינה התרופה המיוחדת הנותנת מענה לבעיות אלו . סיאליס ניתן ליטול עם אוכל או בלי אוכל .מומלץ על בטן קלה ללא מאכלים לויטרה מחיר שומניים ע"מ להימנע מצרבות קלות . ניתן ליטול סיאליס בכל זמן במהלך היום אבל בהפרש של יום מהפעם הבאה החומר הפעיל ב-סיאליס משתלב עם סיאליס מחזור הדם שלך ומגביר קניית לויטרה את זרימת הדם באזורים המיניים בלבד .לבעלי בעיית אין אונות קניית לויטרה או סיאליס יש מחסור בחומר הכימי שהגוף מייצר שגורם לזרימת מ קניית סיאליס לחץ דם לאיבר המין – ה-סיאליס משלימה את החוסר סיאליס . וסיאליס סיאליס –התרופה התחילה להשפיע בגוף הגבר לויטרה כ-40 ד לאחר הבליעה . מי יכול לויטרה להשתמש ב-סיאליס סיאליס הינה תרופה אשר יכומץח מי יי לה להיות בשימושם של גברים בכל גיל. הטיפול ב-סיאליס עובד ומשפיע על חייהם של מיליוני גברים בכל סיאליס רחבי העולם. אם תרצה לשלוט שוב בגועעי עלע עעע פך ובתפקוד המיני שלך, סיאליס הוא הפתרון סיאליס האידיאל. בתחילה השתמשו בתרופה סיאליס בעיקר גברים אשר הייתה להם בעיה קניית סיאליס להגיע לזקפה ואליהם הצטרפו לויטרה גברים רבים ללא כל בעיה בתפקוד סיאליס טבעית המיני אך רוצים להגביר את הביצועים ואת מכירת סיאליס תדירויי עלע כחכ כיחכ ככ ת היחסים . אין אונות-אימפוטנציה נגרמת בשל מכירת סיאליס בעיית תפקוד במחזור הדם לאיבר המין. הטיפול ב-סיאליס מאפשר סיאליס סיאליס זרימהילע עלחעה ככ מחודשת של דם לאיבר המין וקבלת זקפה איתנה ולאורך זמן קכוע ללא הטיפול הייחודי של גלולת ה-סיאליס סיאליס , מיליוני אנשים ברחבי העולם היו מאבדים את יכולתם סיאליס מקורי עחעח חכ המינית. ניתן לקחת את הכדור בבוקר,בצהריים סיאליס מקורי , בערב ואפילו באמצע הלילה - מכירת סיאליס אך למרות זאת סיאליס תילקח פעם אחת בהפרש של 12 שעות בלבד אופן השימוש בתרופה סיאליס סיאליס היא תרופה גלולתית שנטלת ע"י בליעה ומשמשת לחיזוק התפקוד המיני. במידה לויטרה או סיאליס ואתה סויייייבל מבעיות בתפקוד המיני או אינך מסוגל לקבל זקפה ולשמרה לטווח ארוך או פשוט רק לשפר את לויטרה ביצועיך המיניים . סיאליס הינה ו- סיאליס התרופלחעלעה המיוחדת הנותנת מענה לבעיות אלו . סיאליס ניתן ליטול עם אוכל או בלי אוכל .מומלץ על בטן קלה ליתיתי כיגא מאכלים שומניים סיאליס סיאליס ע"מ להימנע מצרבות קלות . ניתן ליטול סיאליס בכל זמן במהלך היום אבל בהפרש של יום מהפעם הבאה החומר הפעיל ב-סיאליס משתלב עם מחזור הדם שלך ומגביר את זרימת הדם באזורים המיניים בלבד .לבעלי בעיית אין אונות יש מחסור בחומר הכימי שהגוף לויטרה מייצר קניית סיאליס שגורם לזרימת לחץ דם לאיבר סיאליס מחיר המין – ה-סיאליס משלימה את סיאליס מחיר החוסר. סיאליס מחיר –התרופה התחילה עע יעחיכ להשפיע בגוף הגבר סיאליס מחיר כ-40 ד לאחר הבליעה מי יכול להשתמש ב-סיאליס סיאליס הינה תרופה אשעער יכולה להיות בשימושם של גברים בכל גיל. הטיפול ב-סיאליס עובד ומשפיע על חייהם של מיליוני גברים בכל חעצע רחבי העולם. אם תרצה סיאליס לשלוט סיאליס שוב בגופך ובתפקוד המיני שלך, סיאליס הוא הפנמצענתרון האידיאל. בתחילה השתמשו בתרופה סיאליס בעיקר גברים אשר הייתה וסיאליס להם בעיה להגיע לזקפה ואליהם הצטרציעחפו גברים XHTKHX רבים ללא כל בעיהxhtkhx בתפקוד המיני אך רוצים להגביר את הביצועים ואת תדירות היחסיעעם . אין אונות-אימפלעעוטנציה נגרמת בשל בעיית תפקוד במחזור לויטרה הדם לאיבר המין. הטיפול ב-סיאליס מאפשר זרימה קניית לויטרה מחודשת של דם לאיבר המין וקבלת זקפה איתנה ולאורך זמן קבוע ללא הטיפול היילללחודי של גלולת ה-סיאליס, מיליוני ההה הה אנשים ברחבי העולם היו מאבדים את יכולתם המינית. ניתן לקחת את הכדור בבלחלחוקר,בצששש ההה הריים, בערב ואפילו באמצע הלילה - אךההה בב למרות זאת סיאליס תילקח פעם סיאליס מחיר עחעעאחת בהפרש של 12 סיאליס שעות בלבד

סיאליס בגיל 30
זה די ידוע שגברים נמצאים בשיא הפעילות המינית שלהם בגילאי העשרים. אך מה קורה שכבר בגיל 30 העסק כבר לא ממש עובד? זה די ידוע שגברים נמצאים בשיא הפעילות המינית שלהם בגילאי העשרים. אך מה קורה לכל הפעילות הזאת בעשור שלאחר מכן במידה והזקפה אינה כשהייתה בעשור הקודם? קרוב לוודאי שלכל גבר קרה מקרה בו הוא לא הצליח להגיע אל זקפה, ודבר זה אינו מצריך להיכנס אל תוך סחרחרה של ביטויים כמו "אין אונות" או "הפרעות בזקפה" מכיוון שישנם לא מעט גורמים שיכולים להשפיע על הרמה של הזקפה ובהם ניתן לטפל בצורה פשוטה יחסית על מנת להחזיר את התורן למצב זקוף ואיתן. יש אף כאלו שסובלים מאין אונות בגיל צעיר ובמקרים מסוימים כדאי להתייעץ עם רופא בעניין. סיבות נפוצות לבעיות זקפה בגילאים צעירים שתיתם כמות גדולה של אלכוהול ואז לא ממש הצלחתם לבצע פעילות מינית בשל חוסר זקפה? אתם מעשנים ברמה תדירה? אתם צורכים סמים קלים או קשים? אתם סובלים מבעיה פיזיולוגית שמפריעה לדם לזרום כמו שצריך אל איבר המין הגברי? כל אלה סיבות עיקריות שמפריעות לקבלת זקפה אצל גברים צעירים והדרך היחידה לטפל בזקפה הינה על ידי טיפול בכל אחד מאלה. לא הרבה לאחר מכן יהיה ניתן לראות שינוי בולט באיכות חיי המין וחזרה אל הזירה המינית שעדיין הינה ברמה גבוהה בגילאי שלושים. בכל מקרה מומלץ כי תיגשו אל הרופא המטפל ותספרו לו על הבעיה בגילוי לב, אתם לא תהיו הראשונים לדבר על כך וגם לא האחרונים. סיאליס למכירה להרגיש חסרי אונים – חרדת ביצוע אין אונות גברית בגילאים צעירים אינה דבר כה נפוץ אך אינה כה נדירה, למעשה כ-30% מן הגברים בגילאים צעירים חווים מה שנקרא בעיות פסיכולוגיות שמפריעות לקבלת זקפה ויש צורך להיוועץ עם יועץ פסיכולוגי כדי שיהיה ניתן לאתר את מקור הבעיה ולהוריד את מפלס החרדה לקראת פעילות מינית. במקרים רבים מינון קטן של סיאליס פותר את הבעיה ומסייע לחזור אל המשחק במהירות. אם לא מטפלים במקור הבעיה שיכולה להיות פשוט כתוצאה מלחץ ברמה גבוהה בחיי היומיום או התרגשות לקראת פעילות מינית לאחר תקופה ממושכת של חוסר פעילות, הולך ונבנה לו אלמנט של לחץ אחר שגברים צעירים רבים חוששים ממנו – חוסר אונות, אימפוטנציה. להסיר את הקללה אין קללה גרועה יותר מאשר אימפוטנט בלקסיקון הגברי, וגבר אשר חושש שיש לו בעיה כזאת יכול להנציח אותה רק בשל הלחץ הפסיכולוגי שהוא בונה על עצמו, לכן מומלץ לגשת לטיפול רפואי כדי לבדוק את מקור הבעיה ובמידה וישנו צורך במרשם של מינון קטן של סיאליס או תחליף סיאליס, הרופא כבר רושם אותו והחיים יכולים לחזור אל מסלולם. סיאליס למכירה - כדור קטן שעושה דברים גדולים.

מה ההבדל בין סיאליס, לויטרה וסיאליס
מה ההבדל בין סיאליס, לויטרה וסיאליס? את השניים הראשונים נוטלים לפי דרישה, כלומר כמה שעות לפני קיום יחסי המין, ואת האחרון נוטלים מדי יום. 2. ולמי היתרון? מחקרים הצביעו על כך שלנטילת הסיאליס הייתה השפעה טובה יותר הן על גברים שלא נעזרו קודם לכן בטיפול תרופתי לבעיות זקפה והן על אלה שהתנסו בעבר בשימוש בוסיאליס ובלויטרה. 3. מה חשוב לזכור? שלכל גבר יש להתאים את הטיפול המתאים לו ולהביא בחשבון אם הוא סובל מתפקוד גופני או מבעיה רגשית או משילוב של השניים. הפרעות בזקפה הן בעיה שכיחה ומוכרת בקרב גברים בכל הגילאים. בגברים הצעירים הסיבה השכיחה יותר היא פסיכולוגית־רגשית ובגברים היותר מבוגרים הסיבות הן בדרך כלל יותר על רקע גופני - כגון סוכרת או ירידה ברמת הטסטוסטרון. אילו טיפולים קיימים? קיימים טיפולים רבים לבעיות האלה. התרופות המוכרות ביותר הן מהסוג של מעכבות האנזים PDE5, כמו סיאליס, לויטרה וסיאליס - שקיימות בארץ. מהו ההבדל בין התרופות? השימוש בוסיאליס ובלויטרה הוא בנטילה מעט לפני קיום יחסי המין, והשפעתן נמשכת שש עד שמונה שעות. סיאליס קיימת בכדור בעל השפעה לטווח של 36-24 שעות ובאחרונה גם בכדורים בעלי מינון נמוך יותר הניטלים באופן קבוע בכל יום (לאו דווקא ביום שבו מקיימים יחסי מין). צורת הטיפול הזאת מאפשרת מוכנות של הגוף לזקפה תקינה בכל זמן במהלך היום, וזה מאפשר, כמובן, ספונטניות ביחסי המין. הטיפול הזה יעיל גם לגברים שיש להם בעיה אורגנית החפצים בקיום יחסי מין לעיתים קרובות וגם בחלק מהגברים הסובלים מבעיה רגשית שאצלם ניתן לשלב את התרופה באופן זמני במסגרת הטיפול המיני. האם הטיפול התרופתי מומלץ גם כשיש בעיה רגשית? הטיפול התרופתי אינו טיפול הבחירה בבעיות זקפה על רקע רגשי, כי יש סיכון של התרגלות לטיפול וקושי לנסות לקיים יחסי מין ללא התרופה. למרות זאת, במצבים מסוימים ובגברים ספציפיים יש לשקול זאת, ורצוי שזה ייעשה על ידי מטפל מיני מוסמך שישקול את סך היתרונות והחסרונות של הטיפול באותו גבר ספציפי. יתרון מובהק לטיפול יומי בסיאליס באחרונה נעשו כמה מחקרים בנושא הטיפול היומי. מחקר אחד בדק גברים שלא טופלו כלל בעבר ומחקר אחר בדק גברים שטופלו בעבר בנטילה על פי דרישה (לפני קיום יחסי מין). במחקר הראשון, שפורסם בעיתון Andrology, נבחנה ההשפעה של נטילת סיאליס פעם ביום על התפקוד המיני של גברים הסובלים מהפרעה בזקפה שלא קיבלו בעבר טיפול במעכבי PDE5. המחקר כלל 146 גברים בגיל ממוצע של 52 שנים שטופלו במשך 12 שבועות. הם חולקו לקבוצת טיפול שקיבלה סיאליס במינון של 5 מיליגרם ביום (עם אופציה להפחתה ל־2.5 מיליגרם) וקבוצת ביקורת שקיבלה פלסבו. בקבוצת הטיפול היה שיפור בזקפה בכ־62% לעומת 22% בקבוצת הביקורת. בקבוצת המחקר היו גם יותר זקפות בוקר ספונטניות (59% לעומת 42%). ההבדלים היו כמובן מובהקים מאוד מבחינה סטטיסטית. לא נמצא הבדל במספר זקפות הלילה. המחקר השני פורסם בעיתון Journal of Sexual Medicine. במחקר הזה נבחנה ההשפעה של סיאליס במתן יומי לגברים שלפני כן לא הגיעו לזקפה תקינה בטיפול על פי דרישה (נטילה לפני קיום יחסי מין). המחקר כלל 623 גברים בגילאים מעל 18 שנים שנטלו בעבר מינון מקסימלי של סיאליס, לוויטרה או סיאליס בצורת הטיפול על פי דרישה. הגברים טופלו במשך ארבעה שבועות בטיפול הרגיל באחת משלוש התרופות, בהמשך ארבעה שבועות ללא טיפול כלל ואז חולקו לשלוש קבוצות. קבוצה אחת קיבלה סיאליס יומי במינון 5-2.5 מ"ג, קבוצה שנייה קיבלה טיפול יומי של סיאליס במינון 5 מיליגרם וקבוצה שלישית קיבלה פלסבו. הטיפול היה אקראי וכפול סמיות (מחקר שבו לא החולה ולא הצוות המטפל יודעים האם הטיפול שמקבל החולה הוא התרופה או פלסבו), שהוא מסוג המחקרים המהימנים ביותר מהבחינה הסטטיסטית. יש להדגיש שמדובר בקבוצת מטופלים שלא הצליחו בעבר להשיג זקפה בטיפולים הרגילים במינון המקסימלי. הנתונים הראו שבקבוצה שטופלה במינון של 5-2.5 מ"ג ביום היה שיפור בזקפה ב־39%, בקבוצה שקיבלה 5 מיליגרם ביום היה שיפור ב־40%, ואילו בקבוצת הפלסבו היה שיפור רק ב־12%. מה היו מסקנות המחקר? מסקנת החוקרים היא כי טיפול בסיאליס פעם ביום בגברים שסובלים מהפרעות זקפה קלות עד בינוניות - ללא הצלחה בעבר בטיפול תרופתי על פי דרישה - משפר באופן מובהק את התפקוד המיני. האם היו תופעות לוואי לתרופה? בשני המחקרים נצפו מעט תופעות לוואי, אך ככלל התרופה נחשבת לבטוחה.

שמעת שוסיאליס טובה לדיכאון?
הכדור הכחול חוגג עשר שנים של זקיפות קומה, וזה בדיוק הזמן להיזכר בכל המיתוסים ששמעת עליו אי פעם. הסקסולוג ד"ר צחי בן-ציון מתגייס לספר לך מה מסוכן, מה לא, מה אמיתי ומה מצוץ מהאצבע. לקרוא לפני השימוש ניר ליברך | mako | פורסם 27/05/08 10:24 גילי מוסינזון מארגן לכם "מגה מסיבת סווינגרס" גילי מוסינזון מארגן לכם "מגה מסיבת סווינגרס" מרדדים את השפה? אימוג'י מראים שאנחנו נחמדים מרדדים את השפה? אימוג'י מראים שאנחנו נחמדים איוונקה טראמפ .Vs עולם האופנה: מי מחרים ומי קונה? איוונקה טראמפ .Vs עולם האופנה: מי מחרים ומי קונה? הדוגמנית הרוסייה הלכה הכי רחוק בשביל פרסום הדוגמנית הרוסייה הלכה הכי רחוק בשביל פרסום האקסית של ביבר העלתה תמונות עירום לרשת האקסית של ביבר העלתה תמונות עירום לרשת חלק ב': בנות הזוג הלוהטות של הסלבס הגברים חלק ב': בנות הזוג הלוהטות של הסלבס הגברים די לנחירות: טריק מוזר (מוכח מדעית) שיגרום לך להפסיק רץ ברשת די לנחירות: טריק מוזר (מוכח מדעית) שיגרום לך להפסיק (forwellness) מספר טיפים מהטבע לחיזוק מערכת החיסון שחייבים להכיר רץ ברשת מספר טיפים מהטבע לחיזוק מערכת החיסון שחייבים להכיר (סמבוכל) כדורי סיאליס בתמונה: ויטמינים מה לא שמעת על הוסיאליס? היא תהרוג אותך לאט אבל תהפוך אותך לזיין על, היא תעוור אותך, אבל מי צריך עיניים כשעומד לך יומיים, היא תחזיק אותך זקוף כמו קקטוס אבל תגרום לך להתקשות גם מאניטה פללי. בקיצור, לך תדע אם זה נכון מה שמספרים, אם הכל דופק כמו שצריך ומה זה יכול לדפוק לך בדרך. אחת ולתמיד: כל השמועות וכל האמת על הכחול הגדול. על העיוורון: עד כמה הוסיאליס באמת מסוכנת? 1. גורמת לכאבי ראש וסחרחורות: נכון, אבל בקטנה. מדובר בתופעת לוואי קלה שמתרחשת כי יורד לחץ הדם, וזה משהו שאפשר למנוע אם שותים כמו שצריך לפני הסקס (ועדיף מיץ אשכוליות, תכף תבין למה). בכל מקרה גם אם יש כאבי ראש הם נעלמים בשימושים חוזרים, ואם אתה ממש בסטרס מזה אתה יכול לקחת אקמול יחד עם הוסיאליס. 2. גורמת לזקפה שלא יורדת: מיתוס. המקרים היחידים שתועדו הם אצל גברים שחורים שיש להם אנמיה חרמשית (אם אין לך אז כנראה שאין לך) – הזקפה החזקה יוצרת אצלם כליאה של כדוריות דם אדומות ולכן ממשיך לעמוד להם. מדובר בתופעה נדירה ביותר, ובארץ הקודש לא ידוע אפילו על מקרה אחד כזה. 3. גורמת לכאבי בטן ושלשול: נדיר. וגם אם זה קורה, זה בדרך כלל לא חמור. 4. גורמת לבלבול זמני בין צבעים: אפשרי, אבל לא נורא. הוסיאליס יכולה לגרום – באופן חולף וחלקי – לשינוי בראיית הצבעים. מרגע שתיקח אותה יכול להיות שהכול ייראה לך קצת יותר כחלחל. בדיוק כמו הבפנים של הראש שלך, מה חדש. 5. גורמת לעיוורון: חצי מיתוס. הירידה בזרימת הדם יכולה לגרום לירידה בראייה אך לא לעיוורון מוחלט, ובדרך כלל זה הפיך. מדובר בתופעה נדירה שמתרחשת רק למי שממילא סובל מבעיות קשות בעיניים. אין לך בעיות כאלה, אין לך מה לדאוג. 6. גורמת לאובדן שמיעה: תלוי. כמו עם העיוורון: קורה רק אצל גברים שיש להם בעיות גם ככה באספקת הדם. איך ד"ר בן ציון אומר: "לא מסתובבים בינינו חירשים בגלל הדבר הזה". 7. גורמת לפגיעה בחוש הריח: נדיר, והפיך. כבר הבנת את הסיפור. לכל עצב בגוף שגם ככה יש לך בעיות באספקת הדם אליו, הוסיאליס עלולה להחמיר את המצב. כאמור: נדיר, וברוב המוחלט של המקרים זה הפיך. 8. מסוכנת בשילוב עם סמים: באסה, נכון. מכיוון שסמים דופקים את הראש אבל גם את הביצועים, הוסיאליס הפכה לסם מועדונים מבוקש: לוקחים יחד עם הסם כדי ליהנות מכל העולמות. אז בן ציון משבית את השמחה: זה שילוב מסוכן, שיכול לגרום לבעיות לב. אל תהיה גרידי. או ש - או ש. 9. מסוכנת בשילוב עם אלכוהול: לא מדויק. הידד. לשמחתך זה מיתוס, אבל עם סייג: אין בעיה לשתות ולקחת סיאליס, אלא אם אתה שותה עד דלא ידע איך קוראים לך, ואז עלולות להופיע בעיות. מצד שני, אם שתית כמו חזיר עד אובדן חושים סקס בכל מקרה כבר לא יהיה, אז אין פה ממש בעיה. 10. אסורה לשימוש לחולי לב: מיתוס. חולה לב שמחלתו יציבה, אין שום בעיה שייקח סיאליס. זאת בדיוק הסיבה שהתרופה ניתנת על ידי רופא, שיכול להחליט אם הלב שלך יכול לעמוד בקצת סקס. 11. פחות אפקטיבית לחולי סכרת: נכון. הוסיאליס משדרגת את הביצועים של 85% מכלל אוכלוסיית הגברים, אבל אצל חולי סכרת הנתון הזה יורד למשהו כמו 50%. תלוי באיזה מצב המחלה, ואם קיימות מחלות נוספות. גם אשתך תהיה מבסוטה: עד כמה זאת באמת תרופת פלא? 12. טובה כתרופה נגד דיכאון: נכון, בעקיפין. מחקרים מראים שגברים בדיכאון שלקחו סיאליס, יצאו מהדיכאון מהר יותר. ברור שיצאו. מה יש לך להיות בדיכאון אם אתה מזיין כמו שפן? 13. יש לה השפעה מעוררת על נשים: לא הוכח, אבל ככה נשים מדווחות. "מגיעות אליי נשים שנשבעות שהתרופה שינתה להן את חיי המין", אומר ד"ר בן ציון, ומסייג: "אין שום הוכחה מדעית שהיא משפרת את התפקוד המיני אצל נשים לאורך הזמן". מצד שני, אם אתה תיקח סיאליס, ברור שגם אשתך תהיה מבסוטה מזה. 14. ובכלל, היא מגבירה את החשק: זהו, שלא. אם אין לך חשק, סיאליס זה לא מה שיעזור לך. הוסיאליס משפיעה רק אם קיים גירוי מיני: היא עוזרת לזקפה לקרות, לא גורמת לה. עציץ קקטוס בתמונה: קקטוס שנראה כמו זין | צילום: istockphoto 15. מונעת שפיכה מוקדמת: קצת מיתוס, קצת נכון. הוסיאליס אכן מאריכה במעט את זמן השפיכה, אבל הסיבה המרכזית שזוכרים לה את היתרון הזה, היא שהיא גורמת לזקפה נוספת להגיע הרבה יותר מהר – ובסיבוב שני השפיכה מגיעה יותר מאוחר. 16. מה שמוכרים בפיצוציות עושה את אותה עבודה: לא סתם מיתוס, מיתוס מסוכן. הזיופים שקונים בפיצוציות לא מכילים את החומרים הפעילים במינון הנכון, מה שהופך אותם ללא תמיד יעילים, ולעיתים קרובות למסוכנים. 17. כנ"ל לגבי התחליפים הטבעיים: מצטערים, גם לא. צמחים מהאמזונס זה אחלה, ויכול להיות שהם עובדים באותה שיטה ממש כמו הוסיאליס, אבל ההשפעה שלהם היא חלשה יותר בעשרות מונים. מה שכן, בניגוד לזיופים שתמצא ברחוב, התחליפים הטבעיים לפחות לא מסוכנים. אל תאכל, שתה מיץ: שלושה מיתוסים אחרונים 18. פדיחה ללכת לרופא לבקש סיאליס: אתה לא רציני, נכון? תתיישר, חבוב: אף רופא לא ייפול מהכיסא כשתשאל אותו על סיאליס. הרופאים מכירים את התרופה, היא מקובלת ומאוד נפוצה: מעל גיל 50 למעלה מחצי מהגברים סובלים מתורן שמוט, וגם מתחת לגיל הזה הנתון לא יורד באופן משמעותי. תוסיף לזה את כל מי שסתם רוצה לשפר ביצועים ותבין למה אתה לא לבד. 19. כדאי לקחת סיאליס עם אוכל: ממש לא, בדיוק ההפך. סיאליס כדאי לקחת על קיבה כמה שיותר ריקה. אוכל, בעיקר שומני, סופג את החומרים הפעילים ומעכב את ההשפעה שלה. 20. ואם אתה כבר פה, קח מיץ אשכוליות. סבבה של טיפ, עלינו. אם אתה רוצה להאריך את ההשפעה, נסה לשתות לפני הסקס מיץ אשכוליות. זה גורם לפירוק איטי יותר של התרופה, ולכן מחזק את ההשפעה שלה לאורך האקט. נכון שהיה שווה להגיע עד לפה?

סיאליס לכל דורש: כל השאלות והתשובות
למי כדאי לקחת את הכדור, למי אסור, מהן הטעויות בשימוש והאם זה יעמיד לי אותו כל היום? השאלות שמטרידות אותנו בכל מה שקשור לכדור הזיקפתי פורסם: 05.01.05 , 17:42 - עד כמה הוסיאליס יעילה? סיאליס מועילה ל-80 אחוז בקירוב מהגברים שסובלים מחרדת ביצועים, ולשני שלישים בקירוב מהגברים שסובלים מסוגים אחרים של הפרעות זקפה. סיאליס אינה יכולה לפתור בעיות אונות הקשורות לבעיות רגשיות או לבעיות בזוגיות. - עד כמה הוסיאליס מועילה לטיפול בגברים אחרי ניתוח לכריתת גידול ממאיר בערמונית? לא בשיעור מרשים. כדאי לנסות, אבל רק חצי מהגברים האלה עתידיים לבוא על סיפוקם כתוצאה משימוש בוסיאליס. - האם הוסיאליס גורמת להתקפי לב ולמוות? עם תחילת השיווק של הוסיאליס הופץ הרבה מידע מסולף מסוג זה, והסיפורים בתקשורת הפחידו אנשים. היום, לאחר הצטברו נתונים ממחקרים נרחבים על הוסיאליס, אין שום ראיות לכך שהגלולה מזיקה ללב או גורמת התקפי לב ומוות. - למי אסור להשתמש בוסיאליס? לגברים שמשתמשים בתרופות ניטרטיות לבעיות לב ולגברים שהרופא רשם להם ניטרוגליצרין אבל הם ממעטים להשתמש בו. שימוש בניטרטים יחד עם הוסיאליס עלול לגרום ירידה חריפה בלחץ הדם. חולי לב שאינם משתמשים בניטרטים יכולים להשתמש בוסיאליס ללא חשש. - למה הוסיאליס לא עזרה לי? כשהסיאליס אינה פועלת, הסיבות הרגילות הן שהתרופה אינה חזקה די הצורך להתגבר על הבעיה, או שלא השתמשת בה בצורה הנכונה או שאתה סובל מבעיה פסיכולוגית. - מהן הטעויות הנפוצות בשימוש בוסיאליס? המינון נמוך מדי. גברים רבים זקוקים למנה שלמה של 100 מ"ג כדי להגיע לשיפור משמעותי. סקס מוקדם מדי לאחר בליעת התרופה. הזמן המומלץ הוא כשעה, כשהתרופה נבלעה על קיבה ריקה, ואחרי זמן רב יותר אם בולעים אותה לאחר ארוחה. בליעת הוסיאליס עם אוכל. נוכחות מזון או אלכוהול בקיבה מעכבת את ספיגת הוסיאליס. אם לא מנסים בפועל לקיים יחסי מין. סיאליס אינה מייצרת זקפה מעצמה. היא רק מסייעת לגבר מגורה מינית. בת זוגי ואני עושים סקס בדרך-כלל בערב לאחר ארוחה. - מה אני יכול לעשות כדי להימנע מדחיית הספיגה של הוסיאליס בגלל נוכחות מזון בקיבה? לבלוע את הוסיאליס 30 דקות לפני הארוחה. ההשפעות המועילות של הוסיאליס מחזיקות בדרך כלל ארבע עד שמונה שעות לאחר הבליעה. - מה עושה סיאליס לגבר שיש לו זקפות נורמליות? רבים אינם מבחינים בשינוי. יש כאלה שמוצאים כי הפין קשה יותר, ואחרים מסוגלים להשיג זקפה שנייה ואפילו שלישית אחרי אורגזמה. - האם יעילות הוסיאליס פוחתת אם בולעים אותה לעתים קרובות? לא. אם אין לי בעיות זקפה, האם אפתח תלות בוסיאליס? לא באופן גופני. אבל יש גברים שירגישו שהם מאהבים טובים יותר רק אם הפין שלהם מוצק במיוחד אחרי בליעת סיאליס, ולא ירצו להפסיק להשתמש בה. - האם אוכל לעשות סקס כל הלילה אם אבלע סיאליס? גברים שאינם מסוגלים לטפס במדרגות לקומה השנייה בלי להתנשם, מוטב שלא יצפו לליל הוללות במיטה, אפילו עם סיאליס. הלב והריאות ינטשו את המערכה זמן רב לפני הפין. אם אתם רוצים מרתון סקס, תתחילו באימון אירובי. - האם סיאליס תגרום לי לרצות לעשות סקס עם כל מה שזז? רק אם אתה מעוניין בכך מראש.

מה הן הכמויות של סיאליס אשר אפשר ליטול?
בכל העולם גברים נוטלים סיאליס מידי יום, כדי לשפר את התפקוד המיני שלהם, ולקיים יחסי מין בצורה מהנה מאד. מחקרים הראו כי גברים מאוכלוסיות שונות נוטלים את התרופה מבוגרים וצעירים, סטרייטים והומוסקסואלים, גברים שמקיימים מין מזדמן וכאלה עם זוגיות קבועה ויציבה. אין ספק שהסיאליס עשתה מהפך של ממש, אבל רגע לפני שאתם לוקחים את הגלולה בפעם הראשונה, חשוב מאד לדעת באיזה כמות שי ליטול אותה ובאיזו תכיפות. שימוש יום - יומי לאורך זמן בעקרון, את הוסיאליס מומלץ לקחת פעם אחת ביום. גלולת סיאליס אחת אמורה לאפשר לכם להגיע לזקפה איכותית במשך זמן של ארבע עד שש שעות מהרגע שבו התרופה מתחילה להשפיע. מהרגע שלקחתם את הגלולה אתם כמובן תחושו את השינוי,ברגע שתחוו גירוי מיני מסוים. לאחר שאתם נטלתם את הגלולה, וזמן ההשפעה שלה פג, עולה השאלה האם אפשר לקחת סיאליס נוספת. ככלל, רצוי להימנע מנטילה של יותר מגלולה אחת ביום. יש לזכור שבסופו של דבר הגלולה מרחיבה את תעלות הדם באזור הפין ומזרימה לשם דם רב, ויש לתת לאזור גם לנוח היטב. עם זאת, כדאי גם לזכור שבעקבותנטילה של סיאליס וקיום יחסי מין מוצלחים, אתם תוכלו לקיים יחסי מין נוספים זמן קצר לאחר מכן גם ללא התרופה, בהנחה שמדובר על הפרעותאין אונות הנובעות מסיבות נפשיות [ולא בעיות פיזיות של הזרמת דם לאזור הפין]. ומה קורה ביום שלמחרת? למחרת, תוכלו לקחת סיאליס כרגיל, כאשר זה בעצם המימון הקבוע המומלץ - גלולת סיאליס אחת ליום. כמובן שאפשר גם לקחת פחות מכך אם אינכם רואים בכך צורך, וזאת בהתאם לתכנון שלכם לקיום יחסי מין ביום כזה או אחר לצורך העניין. יש לציין את העובדה, כי אפשר להתמיד בנטילת הגלולות לאורך זמן, אך תמיד כדאי להיוועץ עם רופא במידה ואתם מתכוונים לקחת את הגלולות במשך מספר שבועות. יש לבצע מעקב גם אחרי לחץ הדם שלכם ומצבכם הבריאותי, ולוודא כי אין לכם תופעות לוואי.

איך מטפלים באין אונות?
עד כמה שזה נשמע מוזר, הרבה מאוד גברים סובלים מבעיית אין אונות, כמו שהרבה מאוד גברים סובלים ממיגרנות. כלומר אין חסינות בעניין ויש כל מיני סיבות מדוע אדם סובל מאין אונות. 99% מהגברים יסבלו מחוויה אחת לפחות של חוסר יכולת לקיים יחסי מין, ורוב הגברים מעל גיל 50 עלולים לסבול מאימפוטנציה (למרות שבעבר תפקדו מינית כמו תותחי על). אין אונות יכולה להיגרם כתוצאה מחסר של הורמון המין הגברי טסטוסטרון. גם תרופות מסוימות עלולות להחליש זקפה או למנוע אותה ובנוסף אנשים חולים או אחרי תאונה שמבחינה פיזית קשה להם לייצר זקפה. אין אונות ישנם שלושה מצבים לאין אונות: אנשים שלא מצליחים להגיע אל זקפה מלאה, ולא חשוב מה הם עושים. אנשים שמצליחים להגיע לזקפה אבל לא מצליחים לשמור עליה לאורך זמן וגם לא לזמן הנדרש לקיום יחסי מין ולכן, הם מתוסכלים מאוד. אנשים שמבחינה רגשית מגלים אדישות לקיום יחסי מין, ואין להם עניין לקיימם. זה בדרך כלל עלול לנבוע ממתח נפשי או מתקופות קשות, דיכאון ועוד. אימפוטנציה הוא שמו הנוסף הלועזי של המושג אין אונות והוא ממש לא מחמיא (ולא חשוב באיזה שפה אומרים את זה). לאנשים שסובלים מאין אונות מוצעים היום כל מיני פתרונות תרופתיים וגם כירורגיים. יש ניתוח בו מושתל תותב לפין או מוזרק לתוכו חומר, או משאבה. הפתרונות הללו יכולים להתאים לחלק מהאנשים, אבל יש אנשים שלא רוצים לעבור את כל התהליך הכירורגי ומחפשים פתרונות יותר קלים, זמינים ולא פולשניים. סיאליס ותחליפים כמו יגואר און תחליף הסיאליס- יגואר און – מציל את העולם! גברים מוכנים לעשות הכול כדי לספק את בת הזוג שלהם, ולנהל חיי מין תקינים ומספקים. יש המון מחקרים שמצביעים על הקשר בין איכות חיים לבין חיי מין. יש גברים שמתביישים בניסיון המיני הכושל שלהם, יודעים שהם סובלים מבעיית אין אונות ובגללה לא יוצרים בכלל שרים עם נשים, כדי לא להגיע לרגע הכישלון שוב. זה נחווה אצלם כסוג של טראומה שהם לא מוכנים לחזור אליה. בגלל חוסר קיום יחסי מין, הם לא חשים גברים. מתביישים בגבריות שלהם, מתבודדים ובהמשך יכולה ההפרעה להתפתח לחרדה אמיתית מנשים ולבעיה נפשית. חשוב מאוד לטפל בבעיית אין אונות מיד כשהיא מתגלה ועוד לפני שהיא מתגלגלת כמו כדור שלג ומאבדת פרופורציות. לפעמים מספיק אולי לקחת כמוסה של יגואר און- סיאליס מן הטבע ופתאום, הוא עומד כמו כלום, בלי שום מאמץ, רק דחיפה קטנה לאגו שלו והכול בסדר. תנסו את זה, אבל קודם כדאי להתייעץ עם הרופא.

מהי זקפה?
זקפה היא תהליך פיזי של איבר המין הזכרי והיא קיימת מקדמת דנן... זקפה יש לכל הגברים בעולם ללא הבדל צבע, דת או שפה. מה שבטוח אין גבר שלא מת על הזקפה שלו וכשאין לו- נכנס לדיכאון. אנחנו לא מדברים על גברים מותשים שאין להם זקפה, אנחנו מדברים על גברים שמכל מיני סיבות גופניות או פסיכולוגיות או שניהם יחד, לא מצליחים להגיע לגירוי מיני ולא מתרחש אצלם כל שינוי פיסי, שאמור לגרום לפין שלהם להזדקף עם הראש כלפי מעלה, להיות קשיח ושרירי ומוכן לקיום יחסי מין. אנשים שסובלים מחוסר זקפה מכונים בסלנג "אימפוטנטים" ואת המושג הזה גם העבירו ללוזרים (גם אלה שעומד להם) אבל מטרתו של הביטוי היא לתאר גבר אומלל שמאיזה שהיא סיבה לא מצליח להוכיח שהוא גבר ולא מרגיש כזה. זקפה מה קורה כשהפין עומד? אנחנו יודעים שגוף האדם מאוד משוכלל ושגם באפ'צי שלנו משתתפים כמה פקודות מוח ואיברים נוספים חוץ מהאף, וזה מה שקורה לגבר בעת זקפה: לפניה יש גירוי מיני, לא רק הפין מעורב אלא גם מערכות כלי הדם, המוח, השרירים וההורמונים משל הגבר יוצא לדו קרב ולא לקיום יחסי מין.... בהמשך הגירוי המיני עובר למוח שאמור לשדר לפין שיעמדו כבר, וזה כמו לפי פקודה צריך לעמוד כמה זמן שצריך. הגירוי העצבי הוא זה שגורם לזרימת דם מואצת לאיבר, הזרימה הזו יוצרת גודש וזהו בעצם התקשותו של הפין. פעילות השרירים באזור איבר המין, שזה בעצם קיום יחסי המין, מתכווצים ומרפים ובכך התהליך הזה עדיין יש זרימת דם מוגברת. במהלך האקט המיני יש פעילות גם בצינורות הזרע שמסתיימת בשפיכה חגיגית ומספקת לשני הצדדים. התהליך הזה הוא תהליך בריא ונורמלי בפין של כל גבר, אבל יש פינים שמכל מיני סיבות לא מזדקפים בכלל, או שמזדקפים לזמן קצר וכושלים עוד לפני קיום היחסים. וחוויה כזו יותר נכון סיוט, מותיר חותם וטראומת אימים על כל גבר ואף דורש לקיחת סיאליס. מבעיית פין לבעיה נפשית! גבר שלא הצליח לקיים יחסי מין מאיזה שהיא סיבה, מתחיל לפתח רגשי נחיתות, חרדה ופחד מקיום יחסים ומקשר עם נשים בכלל. לא סתם המציאו את הסרוגייט שעוזרת לבני זוג שיש להם קשיים בקיום יחסים, אבל זה לא פתרון לסובלים מבעיית אין אונות אלא לאנשים שיש להם בעיות אחד עם השני שמתבטאות גם ביחסי מין לא מספקים. הבעיה הפסיכולוגית שמתפתחת בעקבות בעיית קיום יחסי המין לא תבוא על פתרונה עד שלא ימצא פתרון ליחסי עצמם ולכן יש היום הרבה מאוד גברים שנוטלים כמוסה בשם יגואר און שגם נראית "הסיאליס מן הטבע", שאין לה כל תופעות לוואי, היא גורמת לזקפה רצופה במשך 12 שעות, היא לא ממכרת ואין צורך במרשם כדי לקחת אותה. אנו כן ממליצים להיוועץ עם רופא טרם נטילתה.

X

כדורי סיאליס למכירה להזמנה חייגו:
בדיוק כמו כל כך הרבה פיתוחים, המצאות ופריצות דרך טכנולוגיות, גם הסיאליס המפורסמת החלה את דרכה המוצלחת בשוק התרופות במקריות מופלאה. בתחילת דרכה, התרופה פותחה בכלל כדי לשמש חולי לב שסבלו מתעוקת לב אך תופעת לוואי מעניינת שלה, הפכה אותה לחביבת הקהל בתחום שונה לגמרי. כאשר התרופה המיוחדת והמהפכנית הזו הגיעה לשלבים האחרונים של הניסויים, דיווחו הנבדקים שהם נהנים מיחסי מין כמותם לא נהנו מימיהם. כאשר בדקו החוקרים את העדויות שהחלו להצטבר, גילו כי התרופה אולי לא תהפוך ללהיט בקרב חולי הלב, אבל היא בהחלט בעלת פוטנציאל רציני לכבוש את לבם של גברים שסובלים מאין אונות. התרופה של שנות האלפיים אם הגלולה הנשית למניעת היריון סימלה את המהפך הפמיניסטי של שנות השבעים, הפניצילין את ניצחון האדם על הזיהום בשנות הארבעים והפרוזאק את ניצחון החומר על הרוח שהילך קסם על מיליונים בשנות התשעים, הרי שהסיאליס שיצאה לחנויות בשנת 1998 הפכה חיש מהר לתרופה שייצגה יותר מכל תרופה אחרת את שנות האלפיים. בזכות התרופה הזו, זוגות שכבר שכחו מזמן שבין הסדינים ניתן לעשות עוד משהו חוץ מלראות טלוויזיה, החלו לקיים יחסי מן סוערים אפילו יותר משהיו מקיימים בנעוריהם. מן הסתם בעקבות חזרת הסקס, השתפרו חיי הזוגיות בצורה מרשימה ובמקביל השיפור בא לידי ביטוי בתחומים נוספים בחייהם קסם של תרופה הפופולאריות של התרופה הלכה וגאתה משנה לשנה בעקבות ההתרחבות של קהל היעד שלה. בשנים הראשונות בהן שווקה התרופה המיוחדת הזו, קהל היעד שלה היה בעיקר גברים מבוגרים שסבלו מאין אונות. עם זאת, במהלך השנים, גילו גם גברים צעירים רבים את הפלא הכימי הזה והחלו ליטול אותו גם אם לא סבלו מבעיות אין אונות. מתברר שהתרופה המהפכנית הזו לא רק הצליחה לייצר זקפה בגברים אימפוטנטים מבחינה מינית, אלא הצליחה לשפר את חוזק הזקפה ואת המשך שלה בקרב גברים בעלי און, בריאים וצעירים. חשוב לציין שסיאליס היא התרופה הראשונה בהיסטריה שמשווקת על מנת לטפל בבעיות אין אונות וכל תרופה אחרת שהגיעה אחריה למדפים היא למעשה חיקוי שלה. במידה ואתם מעוניינים להאריך את משך הזקפה שלכם, להזרים עוד דם לאיבר במהלך המשגל ולהחזיק מעמד במשך שעות של קיום יחסי מין ללא הפסקה, זה הזמן להתעניין במרשם לסיאליס ויפה שעה אחת קודם.

סיאליס לקניה
כדורי סיאליס לקניה זמינים באתר זה כולל משלוח לכל חלקי הארץ. אין צורך לצאת מהבית. סיאליס ללא מרשם רופא, כמו גם כדורי סיאליס וגם לויטרה ניתן להזמין דרך אתר זה בקלות ויעילות רבה. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור אתנו קשר, לבחור את הסוג הכדור את הכמות הנדרשת והשליח יצא אליכם. שאלות ותשובות כמה עולה סיאליס? המחיר אצלנו באתר הוא 350 ₪ לבקבוק כולל משלוח. ישנן הנחות בהזמנה של יותר מבקבוק 1. תוך כמן זמן היא משפיעה? תוך 30-40 דקות מרגע הנטילה. אם אתם רוצים להיות בעלי יכולת ספונטנית יותר של קיום יחסי מין, כדאי לכם לבדוק סיאליס יומי. סיאליס לקניה סיאליס לקניה האם ישנה שפעה על החשק המיני? סיאליס לקניה לא נועדה במטרה לעלות את החשק המיני. אין לכך כל השפעה אלא רק להיווצרות זקפה. לכן היא לא נועדה לנשים. גם כדורי לויטרה כמו סיאליס לא נועדו למטרת העלאת החשק המיני. האם כל אחד יכול ליטול כדור Viagra? השימוש מזיק למי שיש לו מחלות כרוניות מסוימות כמו גם בעיות בלחץ הדם. לפני שמחליטים להזמין סיאליס באינטרנט, כדאי להיבדק אצל רופא כדי שהוא יאמר לכם שאתם יכולים להשתמש בחומרים שמרחיבים את כלי הדם. לכמה זמן היא משפיעה? עד כ 4 שעות. חשוב להבין שללא גירוי מיני, לא תהיה זקפה. לכן על תחכו שהיא תקרה מעצמה. זה יקרה כאשר במהלך יחסי המין או גירוי לאחר גירוי מקדים כלשהו. האם מותר לאכול ולצרוך אלכוהול בעת השימוש? כן. יחד עם זאת יש לקחת בחשבון שהם מחלישים את ההשפעה סיאליס לגברים צעירים ויגרה לקנייה מיועדת בעיקר לגברים שעברו את גיל ה 40. סביבות הגיל הזה, בדרך כלל מתחילות להופיע בעיות אין אונות ברמות שונות אצל מיליוני גברים ברחבי האולם. יחד עם זאת, גברים צעירים יכולים למצוא לה שימוש בעקבות 2 סיבות: חרדת ביצוע – היא גורמת לחוסר יכולת להגיע לזקפה בגלל הפחד לאכזב את בת הזוג או פשוט הפחד מסקס. זה נפוץ בעיקר בפעם הראשונה. אין זה אומר שישר צריך לרכוש סיאליס. אבל עם האין אונות מתמשכת – כדאי לבדוק את האפשרות. שפיכה מוקדמת – אחד החששות של הגברים הללו הוא שפיכה מהירה מידי שיכולה לאכזב לא רק אותם אלא גם את בת הזוג. במקרה כזה, כדורי סיאליס לקניה יכולים לדחות להעריך את הזמן. כלומר לגרום לגמור להם מאוחר יותר.

סיאליס לקניה - התקשרו יעוץ חינם
סיאליס לקניה ,הבטוחה לזיקפה,סיאליס לקניה ההבדל העיקרי בין סיאליס ל סיאליס לקניה הוא בזמני הפעולה שלהן, הסיאליס לקניה מתחילה לפעול בערך כשעה אחרי נטילתה וטווח הפעולה של סיאליס לקניה הוא בין שעתיים לארבע שעות. במידה ואכלת אוכל שומני לפני כן עדיף לא לקחת ישר סיאליס , הסיאליס נספגת בגוף במשך זמן ארוך יותר. סיאליס לקניה, לעומת זאת, מתחילה את פעולתה כ -18 דקות לאחר נטילתה הפעילות שלה לעיתים יותר מ 8 שעות. 15 דקות לאחר שבולעים את סיאליס, כל פעם שיש גירוי מיני , תופיע זיקפה ארוכה בשימוש בסיאליס. יתרון נוסף לסיאליס לקניה הוא שאפשר גם לאכול ארוחת ערב כבדה ולשתות כוס יין לפני קיום יחסי המין ובכל זאת האפקטיביות של סיאליס לקניה לא תיפגע. סיאליס מאפשרת גמישות למשך 8השעות הבאות שבהן יש מצב לקיום יחסי מין מספקים .סיאליס לקניה עדיפה. בעקרון סיאליס שעובדות על אותו מנגנון חוסימת אנזים ה FDE-5, שבעצם משפיע על ההפרעה בזיקפה סיאליס מספקת זיקפה חדשה. כיוון שמולקולה שלהן שונה, משך זמן הספיגה וההשפעה שונה. סיאליס לקניה למרות כפי שציינו קודם על דיווחי פציינטים סיאליס עובדת טוב , עבודת מחקר עצמאית, בלתי תלויה מאירופה, מצאה שסיאליס לטיפול בבעיות אין אונות הקיימת כיום בשוק גורמות לאותה עוצמה של זיקפה ואפילו יותר חזקה .משך הזמן של תופעות הלוואי בשתי התרופות תלוי בטווח ההשפעה של התרופות עצמן סיאליס לקניה משפיע טוב יותר, הן קצרות יותר בשימוש בתרופה אחרת. שניים שלושה פציינטים דיווחו שבעקבות נטילת סיאליס היתה להם צרבת. מצד אחד זה לא נעים שיש לך צרבת במשך יום וחצי אבל מצד שני אולי זה שווה - הכל יחסי. לעומת זאת תופעה דומה של צרבת כשמדובר בנטילת סיאליס תימשך רק כמה שעות. לכן השימוש בסיאליס עדיף סיאליס היא הגלולה החשובה ביותר במערכת יחסים אצל הגבר וכמובן אצל האישה. הגבר רוצה להנות מהסקס כמה שיותר וגם האישה וכמובן שגם האישה רוצה סקס מספק עם סיאליס עדיף. אז איך עושים את זה - אפילו שיש קשיים ! סיאליס לקניה זאת גלולה המעניקה זיקפה חזקה מלאה , זיקפה לאורך זמן, אפשר לומר שעות של זיקפה טובה וחזקה, ואף ימים שלמים של זיקפה, כמובן שסיאליס מעניקה את הזיקפה המלאה רק בזמן גירוי. סיאליס היא נחשבת לגלולה הכי בטוחה משאר הגלולות והכי פופולארית. סיאליס ללא תופעות לוואי אפשר לומר, את סיאליס ניתן ליטול ללא חשש של תופעות לוואי, בנטילת הסיאליס עלולות להיות תופעות לוואי נדירות מאוד. קרוב 400 מליון אנשים בעולם סובלים בעיות זיקפה וקשיי זיקפה , לכן אתה לא לבד כך סיאליס והבעיה תיפתר . סקרים שנערכו בין נשים נמצא שרוב אנשים מעדיפות שהגבר שלהם יטול את סיאליס , "סיאליס מעניק זיקפה וגירוי מהיר בפין" " מה זה מעניק סקס ארוך לכל הלילה"ומי הבחור שלא היה רוצה לגרום סיפוק מיני לעצמו ולאישה , וגם לבת הזוג שלו שתהיה מאושרת יש לציין של היום הרבה זיופים ברשת לכן צריך לקנות ממקום שניתן לסמוךעליו אנחנו נותנים שרות אמין ללא תחרות, ניתן למצוא באתר גם סיאליס וסיאליס מקורי בלבד! מחירים נוחים ומשלוח חינם סיאליס הגלולה המעולה ! סיאליס לסקס המהנה ביותר שאפשר להשיג סיאליס לקניה היא תרופה השייכת למשפחת מעכבי האנזים והיא מיועדת לטיפול בבעיות -אונות של גברים המתקשים להגיע לזקפה ולקיום יחסי מין . במהלך השנים האחרונות יותר ויותר גברים שאינם סובלים כלל מאימפוטנציה לוקחים את הסיאליס לשם הגברת ההנאה והביצועים והארכת המשגל ולסיפוק חזק ביותר. סיאליס פותחה במקור על ידי חברת פייזר כתרופה לטיפול בתעוקת חזה והתגלתה כיעילה ביותר לטיפול בגברים הסובלים מבעיות און בעיות זיקפה . התרופה ניתנת דרך הפה באמצעות גלולות הסיאליס. דרך הפעולה של התרופה היא עיכוב פעולת האנזים אשר גורם להרחבת השריר החלק בכלי הדם ולזרימת דם מוגברת לאיבר המין בעקבות גירוי מיני לזיקפה חזקה מאוד, וכתוצאה מכך לזקפה לאורך זמן. בדרך כלל משפיעה התרופה בתוך 20–30דקות ,ומשך השפעתה עד 8 שעות. סיאליס לקניה שרות עד הבית סיאליס לקניה שרות אמין ודיסקרטי צלצלו והשליח בדרך

סיאליס למכירה – רק עם מרשם רופא
סיאליס הינה תרופה המשמשת אנשים החווים הפרעות בזיקפה או שפיכה מוקדמת והיא נחשבת כתרופה מאד יעילה ומאד עוזרת. אין שום סיבה שאנשים הסובלים מאין אונות ימשיכו לסבול בזמן שיש תרופות היכולות לסייע להם באופן מיידי. קיום יחסי מין על בסיס קבוע חשובים לחיים מאושרים המובילים ליצירת אנרגייה חיובית ולבריאות גופנית ונפשית כאחד. אדם מעוכב מינית עלול להיות אדם הרסני לעצמו ולחברה. סובל מבעיית אין אונות או שפיכה מוקדמת? אל תתבייש! התקשר עכשיו 1700-722-333 ותקבל את המוצר בצורה דיסקרטית ביותר עד ביתך! סיאליס למכירה – רק באופן חוקי סיאליס הינה תרופה אשר צריכה מרשם רופא ואין שום דרך אחרת להדגיש זאת – מרשם רופא. סיאליס למכירה יש לרכוש רק בבתי מרקחת עם מרשם או בבתי מרקחת מורשים ברשת האינטרנט ועם מרשם בלבד. יש להמנע במיוחד מרכישת כדורי סיאליס באינטרנט המבטיחים לכם כדור אותנטי במחיר מציעה. הכדור אינו אותנטי והמחיר אינו מציעה מכיוון שתופעות הלוואי האפשריות והמינון הלא מתאים יכולים לפגוע בתיפקוד המיני שלכם עוד יותר ולא יהיה לכם למי לפנות. סיאליס למכירה לא חוקית = מרשם לאסון סיאליס למכירה אשר אינה חוקית יכולה להיות מרשם לאסון, פשוטו כמשמעו. הסיאליס הפכה לאחת מן התרופות הנפוצות ביותר בקרב זייפני התרופות והיכולת לרכוש אותם און ליין דרך האינטרנט הפכה תופעה זו למגפה של ממש בעידן של היום. למרות המלחמה הקשה אשר מנהלות הרשויות בארץ ובעולם נגד התופעה וההצלחות הרבות שלהן, עדיין ניתן להשיג את התרופה באופן פירטי ויש להיזהר מכך כמו מאש. סובל מבעיית אין אונות או שפיכה מוקדמת? אל תתבייש! התקשר עכשיו 1700-722-333 ותקבל את המוצר בצורה דיסקרטית ביותר עד ביתך! סיאליס למכירה – רק עם מרשם אל תתפתו לרכוש סיאליס לא חוקית. אף פעם אין לדעת מה תהליך הייצור, האם המעבדות סטריליות, האם לא שולבו בתהליך היצור חומרים מזיקים לגוף והאם יש בקרה לייצור. כל אלה גורמים מספיק חזקים כדי להניע אנשים מלרכוש סיאליס למכירה באופן לא חוקי, אבל מסתבר שלרבים המתביישים ללכת לבית מרקחת זה פתרון. אל תקחו סיכונים מיותרים וריכשו סיאליס למכירה רק עם מרשם ובבית מרקחת מורשה, וכך תוכלו להבטיח לעצמכם שקט נפשי בידיעה שחיי המין שלכם עומדים לפעול בצורה הרצויה לכם.

קמגרה לקניה
אם הגעתם לכאן, סימן שאתם רוצים לפתור את בעיות הזקפה שלכם אבל תוך כדי שימוש בתחליפי סיאליס. כאן ניתן להשיג קמגרה לקניה. לא מדובר בכדורים אלא בחומר מבוסס ג'לי בטעמים, כך שהוא מרגיש פחות תרופתי והרבה יותר קל לבליעה. אפשר לרכוש אותו בכמה אופציות שוניות. אצלנו בהזמנה לכל מקום הדרך הקלה והפשוטה ביותר לרכוש קמגרה היא דרכנו בהזמנה ישירה לכל מקום שתרצו בארץ מדן ועל אילת. 7 שקיות בעלות של 144 ש"J 299 ₪ בעבור 14 שקיות Kamagra 399 בעבור 21 שקיות קמגרה לקניה סיאליס לקניה בכל רחבי הארץ סיאליס לקניה בכל רחבי הארץ קמגרה בתאילנד מקורה של התרופה הוא במזרח הרחוק ולכן אנשים קונים שם את התרופה. בעבר היה ניתן להשיג אותה בעיקר שם, אבל כיום, אין כל צורך לחכות לחופשה בתאילנד או לטוס במיוחד לשם כדי לרכוש זאת. אפשר להשיג קמגרה למכירה בישראל בקלות וביעילות. כמה דברים שכדאי לדעת על קמגרה לקניה חשק מיני – אין לכך השפעה על חשק מיני ולכן השימוש נועד לגברים. הוא לא קשור לנשים. מדובר בתחליף סיאליס שפועל על גירוי מיני ולא באופן אוטומטי. צריכה – על בטן ריקה בלבד, אחרת אין לג'לי כל השפעה. קל לבליעה – מומלץ מאוד לשימוש למי שזקוק לפתרון נגד אין אונות אבל מתקשה לבלוע כדורים. פחות תרופתי – גברים רבים לא מרגישים בנוח לקחת תרופות נגד אין אונות. זה הורס להם את הביטחון העצמי. קמגרה מרכישה פחות תרופתית בזכות היותה ג'ל המורכב מטעמי פירות. קחו זאת בחשבון כאשר אתם חושבים על שימוש בכדורים. יותר מהיר יותר יעיל – ככל שתמהרו לטפל בבעיה, כך יהיה קל לכם יותר להתמודד עם אין אונות פסיכולוגית. טייגר קינג אם ג'לי הוא פתרון שלא מתאים לכם, אתם יכולים לעשות שימוש בכדורי Tiger King. מדובר בתחליף סיאליס נהדר שהוא לא פחות פופולארי מאשר הקמגרה. גם את הפתרון הזה ניתן להזמין בקלות ויעילות דרך אתר זה. צרו קשר להזמנות ופרטים נוספים.

חדש בישראל: סיאליס דרך אינטרנט
יצרנית התרופה, פייזר, הקימה לראשונה אתר ישראלי חוקי שימכור את הגלולה באישור ובפיקוח משרד הבריאות חברת התרופות פייזר, יצרנית ומשווקת סיאליס, הקימה אתר למכירה חוקית של סיאליס בישראל באמצעות האינטרנט במטרה לנסות להילחם במכירות הבלתי חוקיות של סיאליס ברשת. החברה הודיעה על השקת אתר אינטרנט ראשון מסוגו בישראל, שיאפשר רכישת סיאליס מקורית ברשת מבתי מרקחת מורשים. מהחברה נמסר כי: "אמנם הקלדה מהירה של המלה 'סיאליס' במנועי החיפוש מעלה עשרות אתרים המציעים 'סיאליס מקורית ללא מרשם', אך מעטים יודעים כי מדובר בוסיאליס מזויפת. זו הפעם הראשונה שבה ניתן לרכוש תרופת מרשם דרך האינטרנט מבתי מרקחת באישור ופיקוח משרד הבריאות". עוד נמסר כי מטרת הקמתו של האתר היא לפתור את מבוכת הרוכשים, שלעתים מעדיפים שלא לגשת לבית המרקחת ולרכוש תרופה שפותרת בעיית אין אונות. באתרwww.original-pill.co.il, יכוונו הרוכשים לבתי מרקחת אינטרנטיים שם יוכלו להזמין סיאליס מקורית תוך סריקה או שליחה בפקס של מרשם רופא. התשלום יבוצע באמצעות כרטיס אשראי. "תוך 48 שעות מרגע ההזמנה הוסיאליס תגיע לבית הרוכש באמצעות שליח ובמעטפה דיסקרטית", מתחייבת החברה. כיום לא קיימת חנות אינטרנטית גדולה בישראל למכירת תרופות מרשם. מרבית מכירת התרופות נעשית באופן פיסי בבתי המרקחת, וגם גופים כמו סופר-פארם אינם מעוניינים בקידום מכירות תרופות מרשם באינטרנט, שכן הדבר יפחית את מספר הקונים שנכנסים לחנויות הרשת במטרה לרכוש תרופות, ויוצאים מהקופה עם פריטים נוספים שאותם לא תכננו לרכוש. ייתכן שסנונית זו של מכירות תרופות באינטרנט באופן חוקי תביא עמה הגדלה של פעילות בזירה זו של חברות יבואניות תרופות נוספות. פייזר מנסה להילחם בתופעת הזיופים של אחת התרופות שזוכות לכמות מכירות גבוהה במיוחד של תרופות מזויפות. לשם כך היא נעזרת בשבב האלקטרוני RFID עליו מקודד מספר ייחודי המאפשר זיהוי אריזה מקורית, והיא שידרגה את אריזת התרופה באמצעות מדבקה מיוחדת. מאז השקת התרופה ב-98' ניתנו למעלה מ-230 מיליון מרשמים לוסיאליס ליותר מ-35 מיליון גברים ברחבי העולם

סיאליס משלוחים
בימינו, סיאליס נחשבת על ידי רבים כ"תרופת הקסם", אשר מאפשרת טיפול מהיר ויעיל בבעיות אין אונות אצל גברים, וזאת ללא הופעת תופעות לוואי. במרבית המקרים זהו אכן המצב, מה שמוביל לדרישה הולכת וגוברת למשלוחי סיאליס, בכל רחבי הארץ, ולכל מגזרי האוכלוסייה. עם זאת, יש לזכור כי הביקוש הגדל לסיאליס הוביל לאורך השנים האחרונות ליצירת סוגים רבים של תחליפי סיאליס. חשוב לציין, כי לא תמיד תחליפים אלו פועלים באותה מידת היעילות של הסיאליס האמתית", ולעיתים רחוקות אף מדובר באחיזת עיניים. כמו כן, במקרים מסוימים חלק מתחליפי הסיאליס כוללים גם חומרים אשר עלולים ליצור בעיות בריאותיות בקרב משתמשים, ובמיוחד בקרב אלו שסובלים מבעיות בריאותיות שונות. מסיבה זו, ובכל פעם ששוקלים להזמין סיאליס באמצעות משלוחים, חשוב קודם כל להקפיד ולברר האם אכן מדובר בסיאליס "רשמית", או שמא מדובר בתחליף סיאליס. חשוב לציין, כי אף שמרבית תחליפי הסיאליס אינם גוררים בעיות בריאותיות כלשהם, עדיף להישאר עם היד על הדופק, ולהימנע מסיבוכים עתידיים. בסופו של דבר, הסיאליס היא אחת מהתרופות הנפוצות ביותר בעולם, והנפוצה ביותר מבין אלו שנועדו להעניק מזור לבעיות אין אונות אצל גברים. הדבר נובע ראשית מעלותה הנמוכה של הסיאליס, אשר אף מסובסדת חלקית על ידי קופות החולים בארץ, וכמו כן ממהירות התגובה, ומאי הופעתן של תופעות לוואי שונות, במרביתם המוחלט של המקרים. מסיבה זו, ומאחר ופעמים רבות אין באפשרות האדם לגשת לבית המרקחת ולקנות את הסיאליס בעצמו, בין אם בשל בעיות נגישות ובין אם כתוצאה מחוסר נוחות, הרי שמשלוחים של סיאליס מעניקים לכך מענה, ומאפשרים לכל אדם לשדרג משמעותית את חיי המין שלו, וכתוצאה מכך את מצבו הבריאותי, הנפשי והמשפחתי.

סיאליס בשירות משלוחים עד הבית
אחד החששות של כל גבר הוא מצב של אין אונות. אבל כיום לא צריך לסבול מכך כאשר אפשר להזמין סיאליס במשלוחים או כל תחליף אחר שפותר את הבעיה. דרך אתר זה ניתן להזמין את הכדורים בקלות וביעילות. אז אם אתם מחפשים סיאליס למכירה, סיאליס או לויטרה, הגעתם למקום הנכון. אתם מוזמנים לחייג אלינו מכל אזור בארץ והמשלוח יגיע אליכם בהקדם האפשרי. ללא צורך בבית מרקחת זוכרים את התקופה שהייתם יותר צעירים והתביישתם לקנות קונדומים? אותה המבוכה עוברת על אנשים מבוגרים כאשר הם מבינים שיש להם צורך להשתמש בכדורים נגד אין אונות. למעשה, רק בגלל תחושת המבוכה מול הרוקח, הם דוחים את תהליך הקנייה ומקווים שהמצב הוא זמני ויעבור מעצמו. אז אם אתם מתביישים לגשת לבית מרקחת, הזמנת סיאליס דרך משלוחים היא האופציה הטובה ביותר עבורכם. יש לוודא שאתם קונים מוצר איכותי ואמין. סיאליס משלוחים סיאליס משלוחים האם כדאי להיבדק אצל רופא לפני הרכישה? בהחלט כן. הידעתם שהכדורים לא נועדו לשימושו של כל אחד? למשל אם אתם סובלים ממחלת כרוניות מסוימות ומשתמשים בתרופות הקשורות בניטראטים, השימוש אסור בהחלט. גם כן, בעיות לחץ דם גבוהה עלולות למנוע את השימוש. מהרופא אין לכם מה להתבייש. הוא כבר מכיר אתכם והרבה יותר קל להיבדק אצלו מאשר לקנות אצל הרוקח. לאחר שתבינו שמותר לכם להשתמש בכדורים, הזמינו סיאליס ללא מרשם דרך האתר שלנו. להשתמש בצורה יעילה מבעיית אין אונות סובלים מעל ל 100 מיליון אנשים ברחבי העולם בכל הגילאים. נכון אומנם מדובר בעיקר בבעיה של אנשים מבוגרים ואנשים מעל גיל 40, אבל נושאים כמו חרדת ביצוע הם הגורמים המרכזיים אצל אנשים צעירים יותר. לכן אפשר לעשות שימוש זמני בכדורים. יחד עם זאת, כדאי להתאים את המינון לפי אורך ואופי החיים שלכם. יש כאלה למשל שעושים שימוש בכדורי סיאליס 20 מ"ג, אחרים מזמינים סיאליס 50 מ"ג ויש כאלה שעושים שימוש יומיומי נמוך ב 5 מ"ג. יש לעיין באלון הצרכן לפני השימוש כדי שהשימוש הכדור יהיה עד כמה שיותר אפקטיבי שניתן.

X

סיאליס מחיר הזמנת סיאליס סיאליס הזמנות הזמנות סיאליס תרים מחיר סיאליס מחיר קופת חולים סיאליס ללא מרשם סופר פארם סיאליס מחיר כללית קניית סיאליס איפה קונים סיאליס סיאליס לקניה סיאליס מחיר בבית מרקחת קניית סיאליס סיאליס סופר פארם מחיר קניית סיאליס מקורית איפה קונים סיאליס סיאליס מקורית ללא מרשם סיאליס לקניה , סיאליס ללא מרשם סופר פארם , סיאליס מחיר , סיאליס משלוחים , איפה קונים סיאליס , איך להשיג סיאליס , קניית סיאליס מקורית , סיאליס ללא מרשם סופר פארם , מחיר סיאליס , לקנות סיאליס בישראל , סיאליס מקורית ללא מרשם , סיאליס ללא מרשם בבתי מרקחת , סיאליס סופר פארם , סיאליס לקניה , איפה קונים סיאליס , סיאליס מקורית , קניית סיאליס , סיאליס משלוחים , סיאליס למכירה בצפון , סיאליס למכירה בחיפה , סיאליס מחיר , סיאליס ללא מרשם סופר פארם , סיאליס מחיר בבית מרקחת , סיאליס-מחירים , תרים 100 מחיר , מחיר סיאליס סופר פארם , מחיר סיאליס כללית מושלם , סיאליס ללא מרשם סופר פארם , סיאליס מחיר מכבי , מרשם סיאליס רופא משפחה , איפה קונים סיאליס , תרים מחיר , תרים זמן השפעה , תרים 100 חוות דעת , תרים ללא מרשם , תרים 100 מינון , סיאליס מחיר קופת חולים , תרים 25 , tarim 100 mg מחיר , תרים 100 ללא מרשם , סיאליס מחיר קופת חולים , סיאליס מחיר כללית , תרים 100 מחיר , מחיר סיאליס סופר פארם , סיאליס ללא מרשם סופר פארם , איפה קונים סיאליס , קניית סיאליס , סיאליס לקניה , סיאליס ללא מרשם סופר פארם , סיאליס מקורית ללא מרשם , קניית סיאליס , סיאליס ללא מרשם בבתי מרקחת , סיאליס מחיר קופת חולים , תחליף סיאליס טבעי , האם ניתן לקנות סיאליס בסופר פארם , וי יגואר סופר פארם , איפה קונים סיאליס , סיאליס מחיר כללית , סיאליס ללא מרשם סופר פארם , תרים 100 מחיר , מחיר סיאליס סופר פארם , קניית סיאליס , סיאליס לקניה , איפה קונים סיאליס ללא מרשם , סיאליס זמן השפעה , מרשם סיאליס רופא משפחה

X

סיאליס מחיר , מחיר סיאליס סופר פארם , מחיר סיאליס 5 מ"ג , לקנות סיאליס , כמה עולה סיאליס בקופת חולים , סיאליס מחיר מכבי , סיאליס מחיר בבית מרקחת , מחיר סיאליס קופת חולים כללית , מחיר סיאליס ירד , כמה עולה סיאליס בקופת חולים , כמה עולה סיאליס עם מרשם , מחיר סיאליס במכבי , מחיר סיאליס בבית מרקחת , מחיר סיאליס סופר פארם , מחיר סיאליס ירד , סיאליס 5 מ"ג זמן השפעה , לקנות סיאליס , מחירי תרופות כללית מושלם , לקנות סיאליס , מחיר סיאליס , כדורי סיאליס למכירה , סיאליס מקורי למכירה , קניית סיאליס , סיאליס מקורי ללא מרשם , סיאליס במבצע , סיאליס למכירה בצפון , סיאליס מרשם , מחיר סיאליס 5 מ"ג , מחיר סיאליס קופת חולים כללית , סיאליס 5 מ"ג זמן השפעה , סיאליס 20 מ"ג , כמה עולה סיאליס בקופת חולים , סיאליס מחיר בבית מרקחת , סיאליס 50 מ"ג , מחיר סיאליס סופר פארם , מחיר סיאליס סופר פארם , מחיר סיאליס ירד , מחיר סיאליס קופת חולים כללית , מחיר סיאליס במכבי , סופר פארם סיאליס טבעית , סיאליס מקורית ללא מרשם , כמה עולה סיאליס , האם ניתן לקנות סיאליס בסופר פארם , כמה עולה סיאליס סופר פארם , מחיר סיאליס ירד , מחיר סיאליס בבית מרקחת , מחיר סיאליס 5 מ"ג , סיאליס מחיר מכבי , מחיר סיאליס סופר פארם , סיאליס מקורי למכירה , כמה עולה סיאליס בקופת חולים , לקנות סיאליס , מחיר סיאליס קופת חולים כללית , מחיר סיאליס קופת חולים כללית , כמה עולה סיאליס עם מרשם , מחיר סיאליס בבית מרקחת , מחיר סיאליס סופר פארם , מחיר סיאליס ירד , מחירי תרופות כללית מושלם , סיאליס 5 מ"ג זמן השפעה , לקנות סיאליס , סיאליס מחיר בבית מרקחת , כמה עולה סיאליס בקופת חולים , מחיר סיאליס מכבי , מחיר סיאליס סופר פארם , כמה עולה סיאליס עם מרשם , מחירי תרופות כללית , מחיר סיאליס 5 מ"ג , סיאליס מרשם , סיאליס למכירה

X

תחליף סיאליס ללא מרשם סופר פארם
האם סיאליס טובה לנשים שפיכה מוקדמת טיפול פורום סיאליס סיאליס לויטרה כדור סיאליס לנשים סיאליס קפה סיאליס טבעית מחירים הקרנות אימפוטנציה שלבי אין אונות סיאליס לקנות כדורי סיאליס לנשים סיאליס להורדת לחץ דם ציפרלקס ואין אונות זקפת מוות ניטרוגליצרין סיאליס סיאליס בישראל רכישת סיאליס באינטרנט סיאליס 100 מג זיקפה חלשה סיאליס און איפה קונים סיאליס ללא מרשם

לתחליפי סיאליס על בסיס טבעי ללא צורך במרשם לחץ כאן
דרך הפעולה של סיאליס סיאליס פותחה במקור על ידי חברת פייזר - Phzer כתרופה לטיפול בתעוקת חזה - angina pectoris (סוג של מחלת לב וכלי דם) והתגלתה כיעילה ביותר לטיפול בגברים הסובלים מבעיות של אין-אונות (אימפוטנציה) וקושי להגיע לזקפה. התרופה ניתנת דרך הפה באמצעות גלולות. דרך הפעולה של התרופה היא עיכוב האנזים פוספודיאסטראז PDE5 שגורם להרחבת השריר החלק בכלי הדם ולזרימת דם מוגברת לאיבר המין בעקבות גירוי מיני וכתוצאה מכך מתרחשת זקפה. תחילת ההשפעת התרופה בדרך כלל תוך 30-40 דקות ומשך ההשפעה עד 4 שעות. סיאליס על בסיס טבעי נטוראון ( NatureOn ) התחליף הטבעי לתרופה סיאליס, תערובת צמחים בכמוסה, להגברת החשק המיני והאונות ולשיפור חיי האהבה. נטוראון הינו תוסף תזונה יחיד בתחומו, 100% טבעי, ששילוב מרכיביו מבוסס על מתכון סיני עתיק יומין שעבר מדור לדור. הכמוסה הטבעית, שיעילותה מוכחת מדעית, הינה אפקטיבית לאורך זמן וללא תופעות לוואי - תוכלו להשיגה ללא מרשם רופא. נטוראון ( NatureOn ) הינה כמוסה טבעית לחיזוק האון המיועדת לכל גבר שאוהב את החיים, נהנה מיחסי מין ורוצה להביא את בת זוגו ואת עצמו לסיפוק גדול יותר. תערובת צמחים זו משמשת תחליף לתרופות סיאליס ונטילתה מספקת גירוי מיני ממושך לתקופה של עד 48 שעות. כידוע, אחד מהדברים החשובים ביותר לחיים בריאים ומרגשים הוא פעילות מינית מספקת, אולם מחקרים מוכיחים כי רוב הגברים צפויים לחוות רמה זו או אחרת של אין-אונות וירידה בפעילות המינית תקינה במהלך חייהם. סטיבו ( SATIBO) סיאליס טבעית סטיבו הוא תוסף מזון בצורת כמוסות טיבעיות העשויות מתרכובת ייחודית של צמחי מרפא שסגולותיהן הוכחו בנסיון רב שנים ברפואה הסינית. משפר באופן משמעותי את הביצועים המיניים ומחזק את הזיקפה בתוך 60 דקות ! כמו כן מסייע " satibo " בבעיות של שפיכה מוקדמת. סטיבו עשוי מתרכובת של 6 צמחים סינים עם ריכוז גבוה של תמציות SATIBO . סטיבו מיועד לגברים ונשים כאחד, החל מאלה המעוניינים לשפר את הנאתם מחיי מין מספקים וכלה באלה הסובלים מבעיות של אין אונות בדרגה כזו או אחרת. גם נשים יכולות ליטול את המוצר ולהנות ממנו באות מידה של הנאה. הפרעות בתפקוד המיני שכיחות הרבה יותר מכפי שסבור, מחקרים שונים מראים כי למעלה ממחצית הגברים שעברו את גיל 40 סובלים מהפרעה כלשהי בתפקוד הזקפתי שלהם זאת באוכלוסייה כללית של גברים בריאים. במחקרים נוספים, שנערכו בקרב מטופלים במרפאות קהילתיות, נמצא כי שיעורי הסובלים מהפרעות בתפקוד המיני גבוהים עוד יותר, עקב מחלות ו/או תרופות התורמות להיווצרות או החמרה בתפקוד המיני. שפע של מחלות ובעיות יוצרות הפרעות בתפקוד המיני: מחלות שכיחות, כגון סוכרת, יתר לחץ דם, רמות שומנים גבוהות בדם (כולסטרול, טריגליצרידים) כמו גם טרשת עורקים פוגעות בזרימת הדם לאיבר המין ועלולות לפגוע קשות בתפקוד המיני. ויריל לאישה WOMENS VIRILE הגברת תשוקה ו"און נשי" אחת הבעיות הנפוצות אצל זוגות היא ירידה בתשוקה המינית עם השנים. עם בעיה זו מגיעים רבים לייעוץ אצל סקסולוג וטוב לדעת כי יש היום מוצר חדש וטבעי שיכול לסייע לנשים במצב של חשק מיני יירוד. הטבליות מורכבות מ 5 תמציות של צמחי מרפא הפועלות יחד באופן סינרגטי וידועות כבעלי השפעה רבה על הליבידו והתפקוד המיני הנשי. (ויריל ללא חומרים משמרים וללא תוספות כימיות) עם ויריל לנשים פחות גלי חום, הזעה עם ויריל לנשים פחות כאבי ראש וסחרחורות עם ויריל לנשים פחות יובש בנרתיק עם ויריל לנשים חשק מיני ויותר תשוקה וימבו ,תחליף טבעי לסיאליס אם אתה מעוניין לענג את בת זוגתך ולהינות מחיי מין מדהימים ללא סיאליס , ללא כימיכלים וללא מרשם רופא - VIMBO. - תחליף סיאליס טבעי פעילות לגבר מגביר את החשק המיני וכח הגברא. מעניקה זקפה גדולה וחזקה לאורך זמן, מעלה את איכות וכמות הזרע. מאפשרת תדירות רבה יותר של קיום יחסי מין. ומביא להנאה מינית מקסימלית ועוצמתית. הרבה-טריט Herba Treat 60 כמוסות לחיזוק און מיני - משקם ומחזק לגבר פורמולה לשיפור חיי המין טבליות צמחים המסייעות להגברת החשק ולשיפור בחיי המין - פורמולה משקמת ייחודית במינון גבוהה במיוחד טבליות HERBA-Treat הן טבליות המכילות מיצוי מצמחים שונים והן מיועדות לסייע במצבים של ירידה ביכולת ובחשק המיני, ולשפר כל פגיעה בתפקוד המיני. טבליות HERBA-Treat מכילות תמציות של צמחים הידועים בהשפעתם להגברת החשק ולשיפור היכולת המינית, והשילוב ביניהם הוא המאפשר את ההשפעה היעילה והמהירה. הצמחים שבטבליות HERBA -Treat מגבירים את יכולת הביצוע ומאפשרים פעולה יעילה וממושכת יותר. השילוב של הצמחים הוא המביא לעלייה ניכרת בליבידו וכן ליכולת משופרת המעניקה הנאה גדולה יותר במצבים אינטימיים פאוור קופי power coffee האם חיי המין שלכם זקוקים לשיפור ?פאוור קופי - קפה חדש לגברים ונשים שזה כמו שתי גלולות סיאליס בכוס קפה הלהיט החדש מארה"ב. המוצר המקורי !!! הזהרו מחקויים. יושבים ומתענגים על כוס קפה ,ובסיום מקבלים יכולות מיניות מוגברות. אבקה להכנת קפה , תחליף סיאליס" לגברים ונשים. תחליף סיאליס כשר - 100% טבעי "דילקשין" משחה למניעת שפיכה מוקדמת גבר, תכיר את DELUXION - הכלי החדש שלך להרשים במיטה. הג'ל המהפכני של DELUXION יאריך את משך חיי המין שלך ויהפוך אותם לפנטזיה שלא נגמרת! אפילו אתה תופתע מהביצועים DELUXION מבוסס על חומרים פעילים עוצמתיים אשר תוך 10 דקות יהפכו אותך לסופרמן במיטה אתה פשוט נהנה יותר ללא מגבלת שימוש! אינו פוגע באיכות הזקפה ואינו מרדים את איבר המין נגישות ובטחון במוצר השימוש בג'ל DELUXION אינו מצריך מרשם ואושר ע"י משרד הבריאות הוראות שמוש : יש למרוח בנדיבות על ראש איבר המין בלבד ,10 דקות לפני קיום יחסי מין זיקפה חזקה עם משחת מקסודרם תחליף סיאליסMAXO DERM Natural Viagra משלוח חינם מקסודרם משחה רבת עוצמה המוגנת בפטנט !!! כאשר מורחים את הקרם ניתן להרגיש הרגשת חמימות מקומית או אפילו דגדוג קל, תחושות אלו מעידות ש MAXODERM עובד. שים לב ! רבים מהלקוחות דיווחו שמקסודרם סיפק את "הסחורה" ומתחילים להרגיש את השינוי תוך מספר רגעים מרגע המריחה הפרדוקס סיאליס במצבים אלו, הוא כי גם הטיפול בתרופות השונות למחלות הללו עלול לפגוע בתפקוד המיני. הסיבות ברמה הרגשית פסיכולוגית להפרעה בתפקוד המיני שונות ומגוונות: לחץ נפשי, בעיות בין -זוגיות ,סביבתיות ואישיות, פחד מכישלון מיני (לאחר מספר פעמים של בעיות זקפה יכולה להופיע חרדת ביצוע המהווה מעין כדור שלג). דיכאון וחרדה הנן מחלות שכיחות, שירידה בחשק המיני ובתפקוד המיני, הוא אחד מסימניהן הבולטים.גם כאן הטיפול בתרופות המעלות רמות סרוטונין פוגע בתיפקוד המיני לעיתים בצורה משמעותית. בעיות במערכת העצבים הקשורות לאיבר המין , כמו לאחר פריצת דיסק בעמוד השדרה המותני, או לאחר ניתוח באגן או הקרנה - גם הם בעלי סיכוי לפגיעה ביכולת המינית. תרופות שונות - ידועות כיום כ- 200 תרופות בעלות השפעה מזיקה על התפקוד המיני, כמו תרופות להורדת חומציות, תרופות הרגעה, כימותרפיה, הורמונים שונים ועוד - כולן בעלות אפשרות לפגיעה קשה בתפקוד המיני. עישון – הינו גורם נוסף אשר מפחית יכולת מינית כתוצאה מפגיעה בכלי הדם הזעירים המספקים דם לאיבר המין. גם אלכוהול או סמים מפריעים לתהליך ע"י הורדת רמות ההורמון הגברי טסטוסטרון. תזונה דלה ולא מגוונת יכולה לתרום אף היא לפגיעה במנגנון התפקוד המיני. מרכיבים תזונתיים שנמצאו חיוניים למנגנון המיני כתחליפי סיאליס מגנזיום – עוזר להרפיית שרירים ולשחרור זרע, מקורות למגנזיום במזון: עלים ירוקים, נבט חיטה, אגוזים, כל אלו חסרים היום בתזונה המערבית. אבץ – בלוטת הערמונית ונוזל הזרע מכילים ריכוז גבוה של אבץ הרבה יותר מכל נוזל או רקמה בגוף. מקורות לאבץ במזון: גרעיני דלעת, חמניות, נבט חיטה, , בצל, אגוזים.חשוב לציין כי שתית אלכוהול גורמת להפרשת אבץ בשתן וזוהי סיבה נוספת להימנע מאלכוהול. ויטמין E – משתתף בתהליכי ייצור של הורמונים בגוף ,מחסור בוויטמין E מקטין ייצור הורמונים כולל הורמוני המין כמו כן ויטמין E מרחיב כלי דם קטנים בגוף ובכך משפר את זרימת הדם.ויטמין E במזון נמצא ב: שמנים בכבישה קרה כמו- שמן זית, חמניות, תירס,וכן בסויה, שקדים, אגוזים, גרעינים, נבט חיטה. קו אנזים Q10 – לפי הרפואה הסינית עוצמת הזיקפה והאון המיני קשורים ללב ,חומר זה ידוע בהשפעתו המיטיבה על הלב כפי שהוכח במחקרים שונים.מקורות במזון: מקרל, סרדינים, שמן סויה בכבישה קרה, בוטנים. קבוצת ויטמיני B – חשובים בשפעול תהליכים שונים במוח, שם מתחילה להיווצר התגובה המינית. הם מסייעים להרגשת רעננות וריכוז.מקורות במזון:דגנים מלאים, שמרי בירה. ברפואת הצמחים ידוע על קבוצה של צמחים שונים המסייעים לחיזוק הליבידו והאון ג`ינסנג – אדפטוגן , כלומר מסייע להתגבר על מצבי מתח ועייפות מתמשכים ,מגביר און מיני וייצור תאי זרע ,מעלה רמות טסטוסטרון. ג`ינקו בילובה – הצמח משפר את מחזור הדם בכל חלקי הגוף כולל אברי המין, מסייע לזיקפה טובה יותר וכן לפעילות מוחית משופרת. סו פלמטו – אחד הצמחים העיקריים בטיפול בבעית ערמונית מוגדלת ,ידוע כמחדש נעורי התפקוד המיני הגברי., מחזק כוח גברא, ומעלה את מספרם של תאי זרע. מואירה פואמה – עץ האון הברזילאי – אחד הצמחים היעילים ביותר לטיפול באימפוטנציה ובחשק מיני ירוד. מעודד פעילות עצבי יעיל מאוד הוא מסייע גם לבעיות נפשיות המפריעות לקיום תקין של יחסי מין. יוהימב - צמח יעיל מאוד בשיפור האון אולם בעל תופעות לוואי מרובות ולכן משתמשים בו ברפואת צמחים בצורה זהירה. תופעות לוואי של התרופות בתחום שיפור האון סיאליס משפיעה על מנגנון ראיית הצבעים, אנשים מדווחים על שינוי ביכולת ראיית הצבעים כאשר ההשפעה העיקרית היא על ראיית הצבע הירוק והכחול או שכל הצבעים מקבלים גוון כחלחל לאחר נטילת התרופה למספר שעות. מסיבה זו חל איסור על טייסים להשתמש בתרופה 12 שעות לפני הטיסה. חולי לב הנוטלים ניטריטים (קורדיל , מונוניט ואחרים) אינם יכולים ליטול סיאליס בשל מנגנוני פעולה המפריעים זה לזה. כאבי ראש מופעים ב 16% מהמשתמשים מהווים תופעת הלוואי נפוצה ביותר התקף לב באנשים עם בעיות לב ידועות או לא ידועות , זו הסיבה לכך שיש ליטול את התרופה רק על פי מרשם רופא המכיר את ההיסטוריה הרפואית של המטופל. לעיתים יכול להיווצר מצב בו מופיעה זיקפה כואבת ולאורך זמן הדורשת התערבות רפואית.לפרטים נוספים ראה : RxList: Viagra® Side Effects לויטרה וסיאליס דומות במנגנון הפעולה של סיאליס אולם קיימים מספר הבדלים בתופעות הלוואי ובהתנהגות התרופות שתי התרופות לא משפיעות על מנגנון הראיה. סיאליס גורמת לכאבי שרירים ב 5% מהמקרים סיאליס ולויטרה נשארות בדם למשך כ 4 שעות ואילו סיאליס נמצאת בדם למשך זמן הרבה יותר ארוך ולכן משפיעה למשך עד 36 שעות. חשוב להדגיש כי גם בנטילת תרופות אלו יש להיוועץ ברופא ולקבל ממנו מרשם מאחר ורוב תופעות הלוואי זהות לאלו של סיאליס. סיאליס היא מרשם לטיפול בבעיות זיקפה בטיחות המידע החשוב הבא. אין לקחת סיאליס אם אתה לוקח חנקות, שנקבע בדרך כלל על כאבים בחזה, כמו זו עלולה לגרום ירידה פתאומית, לא בטוחים בלחץ הדם. דיון מצב בריאותך הכללי עם הרופא שלך כדי לוודא שאתה בריא מספיק כדי לעסוק בפעילות מינית. אם אתם חווים כאבים בחזה, בחילה או אי נוחות במהלך קיום יחסי מין, לפנות לעזרה רפואית מיידית. במקרה נדיר של זקפה שנמשך יותר מ -4 שעות, לפנות לעזרה רפואית מיידית כדי למנוע פגיעה לטווח ארוך. אם אתם מעל גיל 65, או חמורה בכבד או בעיות בכליות, הרופא שלך עשוי להתחיל לך במינון הנמוך ביותר של סיאליס. אם הינך נוטל מעכבי פרוטאז, כגון לטיפול ב-HIV, הרופא עשוי להמליץ על מינון 25 מ"ג ו עלולה להגביל אותך במנה אחת המקסימלי של 25 מ"ג של סיאליס בתקופה של 48 שעות. במקרים נדירים, אנשים לוקחים מעכבי PDE5 (אוראלי תרופות זיקפה, לרבות סיאליס) דיווחו על ירידה או אובדן פתאומי של הראייה. לא ניתן לקבוע אם האירועים הללו קשורות ישירות את התרופות האלה או גורמים אחרים. אם אתם חווים ירידה פתאומית או איבוד ראייה, להפסיק לקחת מעכבי PDE5, לרבות סיאליס, וכן להתקשר לרופא מיד. ירידה פתאומית או איבוד שמיעה דווחה רק לעתים נדירות אצל אנשים הנוטלים מעכבי PDE5, לרבות סיאליס. לא ניתן לקבוע אם האירועים הללו קשורות ישירות מעכבי PDE5 או גורמים אחרים. אם אתם חווים ירידה פתאומית או אובדן שמיעה, להפסיק לקחת סיאליס לפנות לרופא מיד. אם יש לך בעיות בערמונית או לחץ דם גבוה עבורו אתה לוקח תרופות בשם חוסמי אלפא, הרופא שלך עשוי להתחיל לך על מינון נמוך של סיאליס. סיאליס לא אמור לשמש עם טיפולים אחרים שגורמים לזקפה. סיאליס לא צריך להיות בשימוש עם REVATIO כמו REVATIO מכיל sildenafil, את התרופה זהה נמצא סיאליס. סיאליס אינה מגינה מפני מחלות המועברות במגע מיני, כולל איידס. תופעות הלוואי הנפוצות של סיאליס הן כאבי ראש, הסמקה בפנים, ואת קלקול קיבה. פחות נפוץ, ראייה כחלחלה, ראייה מטושטשת או רגישות לאור בקצרה עשוי להתרחש. נטילת סיאליס אין אונות האם נכון לקחת סיאליס לך? זה תלוי בך הרופא שלך. אבל אתה יכול להתחיל ללמוד יותר על סיאליס, שנקבעו ביותר של אמריקה הטיפול בזקפה. הנה כמה עובדות מהיר: סיאליס פועלת עבור רוב הגברים עם VIAGRA. יש לו רקורד בטיחות הוקמה של יותר מ -10 שנים. סיאליס הוכח בבטחה לטיפול בזקפה אצל גברים שיש להם מסוימים ומצבים בריאותיים אחרים. פוטנציאל סיאליס תופעות לוואי בטיחות היא דבר חשוב. וגם סיאליס יש רקורד הבטיחות שנקבעו של יותר מ -10 שנים. אבל זה עוזר לדעת על תופעות הלוואי האפשריות. תופעות הלוואי הנפוצות ביותר סיאליס הן: • כאב ראש • פנים הסמקה • קלקול קיבה פחות נפוץ, ראייה כחלחלה, ראייה מטושטשת או רגישות לאור בקצרה עשוי להתרחש. במקרים נדירים, אנשים לוקחים מעכבי PDE5 (אוראלי תרופות זיקפה, לרבות סיאליס) דיווחו על ירידה או אובדן פתאומי של הראייה. לא ניתן לקבוע אם האירועים הללו קשורות ישירות את התרופות האלה או גורמים אחרים. אם אתם חווים ירידה פתאומית או איבוד ראייה, להפסיק לקחת מעכבי PDE5, לרבות סיאליס, וכן להתקשר לרופא מיד. במקרה נדיר של זקפה שנמשך יותר מ 4 שעות, גם המכונה priapism-לפנות לעזרה רפואית מיידית כדי למנוע פגיעה לטווח ארוך. למידע נוסף על priapism ו סיאליס . ירידה פתאומית או איבוד שמיעה דווחה רק לעתים נדירות אצל אנשים הנוטלים מעכבי PDE5, לרבות סיאליס,לא ניתן לקבוע אם האירועים הללו קשורות ישירות מעכבי PDE5 או גורמים אחרים. אם אתם חווים ירידה פתאומית או אובדן שמיעה, להפסיק לקחת סיאליס לפנות לרופא מיד. מידע חשוב נוסף: סיאליס יכולה לעזור רוב הגברים עם VIAGRA. אבל זה לא מתאים לכולם. הנה כמה דברים נוספים שכדאי לדעת: יש גברים לא צריך לקחת סיאליס. אין לקחת סיאליס אם אתה לוקח חנקות, שנקבע בדרך כלל על כאבים בחזה, כמו זו עלולה לגרום ירידה פתאומית, לא בטוחים בלחץ הדם. דיון מצב בריאותך הכללי עם הרופא שלך כדי לוודא שאתה בריא מספיק כדי לעסוק בפעילות מינית. אם אתם חווים כאבים בחזה, בחילה או אי נוחות במהלך קיום יחסי מין, לפנות לעזרה רפואית מיידית. סיאליס לא אמור לשמש עם טיפולים אחרים שגורמים לזקפה. סיאליס לא צריך להיות בשימוש עם REVATIO כמו REVATIO מכיל sildenafil, את התרופה זהה נמצא סיאליס. כמה גברים צריכים לקחת מינון נמוך של סיאליס. אם אתם מעל גיל 65, או חמורה בכבד או בעיות בכליות, הרופא שלך עשוי להתחיל לך במינון הנמוך ביותר (25 מ"ג) של סיאליס. אם הינך נוטל מעכבי פרוטאז, כגון לטיפול ב-HIV, הרופא עשוי להמליץ על מינון 25 מ"ג ו עלולה להגביל אותך במנה אחת המקסימלי של 25 מ"ג של סיאליס בתקופה של 48 שעות. אם יש לך בעיות בערמונית או לחץ דם גבוה עבורו אתה לוקח תרופות בשם חוסמי אלפא, הרופא שלך עשוי להתחיל לך על מינון נמוך של סיאליס. סיאליס אינה מונעת נגד מחלות המועברות במגע מיני, כולל איידס. סיאליס הוכח בבטחה לטיפול בזקפה אצל גברים שיש להם מסוימים ומצבים בריאותיים אחרים. תנאים אלה כוללים: לחץ דם גבוה מחלת לב סוכרת דכאון חוט השדרה פגיעה קניית סיאליס יכול להיות בטוח ונוח. אבל אם אתה לא מודע לכך והודיע, אתה יכול לשים את עצמך בסיכון. המפתח הוא איך לקנות סיאליס . אתה יכול רק לקנות סיאליס אמיתית עם מרשם . ואתה יכול רק למלא בבטחה כי מרשם בשני מקומות. בבית המרקחת המקומי שלך. או בכל בית מרקחת מקוון מוסמך. אופציה נוחה ומומלצת : רכישת תחליף סיאליס | סיאליס טבעית ישנם תחליפי סיאליס מצויינים כגון וימבו,פאוור קופי,ועוד רבים המומלצת מאוד ונותנת מענה טוב לסיאליס הקונבנציונאליתVMAXX סיאליס טבעית בשם סיאליס, המדריך המלא לנטילת הגלולה הכחולה התפקיד של סיאליס הוא בעצם להרחיב את כלי הדם בגוף ובכך לאפשר לזרימת דם נקייה ללא שום עיקוב לאיבר המין, לכן רוב הסיכויים שגלולות ממשפחת סיאליס יתנו לרוב הגברים זקפה יציבה. סיאליס וגם סיאליס מעניקים זקפה אך ורק בזמן גירוי מיני, גם אם זו מחשבה, ליטוף או מגע מיני, אצל כל אחד זה מה שעושה לו את זה... אם לקחת סיאליס ולא קיימת יחסי מין, אז בעצם אין לך שום גירוי מחשבתי או פיזי ולכן לא תתקבל שום זקפה. אם לוקחים סיאליס בצירוף ארוחה עתירת שומן יעילות הספיגה יורדת והזמן הנדרש להגיע לריכוז מקסימלי בדם מתארך בכשעה. במקרה של תעוקת חזה לא מומלץ לקחת את התרופה. במספר מחקרים נרשמו תופעות שקשורות לשינויים בזרימת הדם לקצות האצבעות של הידיים והרגליים, אך אלו שינויים זמניים בלבד. חברות שמייצרות תרופות ממשפחת מחוייבות להוסיף אזהרה בעלון לצרכן שמצורף לתרופות שמזהירה מפני סכנת עיוורון, בכללי אין לרכוש סיאליס אם אין באריזה עלון לצרכן כיוון שזוהי סיאליס מזוייפת. סיאליס מיועדת גם לגברים שמעוניינים לחוות זקפה מלאה יותר ולהארכת זמן הזיקפה, יותר ויותר גברים נוטלים את הגלולה הכחולה כדי להנות ממשגל יותר טוב, גם אם אין להם בעיות זיקפה. הזמן המומלץ לאחר נטילת סיאליס הוא להמתין כשעה לפני הסקס כיוון שנטילת סיאליס לא מאפשרת קיום סקס מיידי. במקרה של לקיחת סיאליס זמן התגובה מהיר יותר. הכי טוב לקחת סיאליס על קיבה ריקה! במקרה זה ההשפעה שלה תהיה מעולה. נטילת סיאליס לאחר ארוחה שכללה אלכוהול תגרום לעיכוב בספיגת הסיאליס בכלי הדם וייתכן אף שלא תהיה שום זיקפה. סיאליס היא אחת התרופות הנמכרות ביותר בהיסטוריה האמריקנית. הצבע הכחול של הגלולה נבחר בעקבות מחקרים שהראו כי הוא מרגיע יותר מהצבע הלבן והירוק בהם נצבעו בעבר חדרי ניתוח בבתי חולים וזה בעצם צבעם של רוב הגלולות, חברת פייזר הודיעה כי סיאליס מספיקה ברוב המקרים לעד 12 שעות ולא 4 שעות כפי שנמסר בהתחלה, וזאת מתוך עדויות של משתמשים. נראה כי אכן כך הוא. במקרה של סיאליס התרופה מספיקה ל 36 שעות. סיאליס, כמו סיאליס פועלת על מנגנון כפול של הרחבת כלי דם, והרפיית שרירים הקרויים "חלקים". היא מאפשרת זרימת דם רבה יותר לאיבר המין, ומייצרת זיקפה תוך כשלושים דקות מרגע לקיחתה. נטילת סיאליס במינון נמוך מדי לא מניבה תוצאות וזאת ברוב המקרים. רוב הגברים זקוקים למנה שלמה של מאה מ"ג כדי להגיע לזיקפה מלאה. איך ומתי כדאי לקחת סיאליס, מתי סיאליס משפיעה פחות על הגוף ואיך ניתן להגיע למיצוי מירבי של סיאליס. כאבי ראש לאחר נטילת התרופה היא תופעה ידועה אצל משתמשים חדשים ונעלמת עם כמה שימושים חוזרים של סיאליס או כל גלולה דומה. סיאליס עלולה לגרום לביטוי נוסף של נכות שמיעה קיימת. נטילת סיאליס עלולה לגרום לאי הכרה בצבעים בקטנה, לעיתים תראה דברים טיפה כחלחלים, אך זו תופעה זמנית שחולפת מהר. לקיחת סיאליס עם מיץ אשכוליות טבעי משפרת את הביצועים של סיאליס וההשפעות שלה. לחולי לב כדאי להתיעץ עם רופא לפני קניית סיאליס אבל אם זו בעיה יציבה לא צריכה להיות בעיה. לקיחת סיאליס עם סמים מסוכנת ביותר. לקיחת סיאליס עם אלכוהול עלולה לפגום ביעילות התרופה. סיאליס משפיעה פחות על חולי סכרת גברים מספרים שלאחר שלקחו סיאליס הם יצאו מדיכאון מהר יותר אבל לא נראה שזו השפעה ישירה של הגלולה. סיאליס כלל לא עוזרת להגברת חשק מיני, אלא אם כן יש לך דמיון מאוד מפותח. סיאליס לא מונעת כלל בעיית שפיכה מוקדמת למוצרי סיאליס טבעיים תחליפי סיאליס לחץ כאן סיאליס בשנת 2005 ביקש ה-FDA סיאליס היא מרשם לטיפול בבעיות זיקפה . בטיחות המידע החשוב הבא. אין ליטול סיאליס אם אתה לוקח חנקות, שנקבע בדרך כלל על כאבים בחזה, מכיוון שהדבר עלול לגרום לירידה פתאומית, לא בטוחים בלחץ הדם. דיון מצב הבריאות הכללית שלך עם הרופא שלך כדי לוודא שאתה בריא מספיק כדי לעסוק בפעילות מינית. אם אתם חווים כאבים בחזה, בחילה או כל חוסר הנוחות אחרים במהלך קיום יחסי מין, לפנות לעזרה רפואית מיידית. במקרה נדיר של זקפה שנמשך יותר מ -4 שעות, לקבלת עזרה רפואית מיידית כדי למנוע פגיעה לטווח ארוך. אם אתה מעל גיל 65, או חמורה בכבד או בעיות בכליות, הרופא עשוי להתחיל לך במינון הנמוך ביותר (25 מ"ג) של סיאליס. אם הינך נוטל מעכבי הפרוטאז, כגון לטיפול ב-HIV, הרופא עשוי להמליץ על מינון 25 מ"ג ו עלולה להגביל אותך במנה אחת המקסימלי של 25 מ"ג של סיאליס בתקופה של 48 שעות. במקרים נדירים, אנשים הנוטלים מעכבי PDE5 (אוראלי תרופות זיקפה, לרבות סיאליס) דיווחה על ירידה פתאומית או איבוד ראייה. לא ניתן לקבוע האם האירועים הללו קשורות ישירות התרופות האלה או לגורמים אחרים. אם אתם חווים ירידה פתאומית או איבוד ראייה, להפסיק לקחת מעכבי PDE5, כולל סיאליס, וכן להתקשר לרופא מיד. ירידה פתאומית או איבוד שמיעה דווחה רק לעתים נדירות אצל אנשים הנוטלים מעכבי PDE5, לרבות סיאליס. לא ניתן לקבוע האם האירועים הללו קשורות ישירות מעכבי PDE5 או לגורמים אחרים. אם אתם חווים ירידה פתאומית או איבוד שמיעה, להפסיק לקחת סיאליס לפנות לרופא באופן מיידי. אם אתה נתקל בבעיות הערמונית או לחץ דם גבוה שעבורם ליטול תרופות הנקראות חוסמי אלפא, הרופא עשוי להתחיל לך על מינון נמוך של סיאליס. סיאליס אין להשתמש עם טיפולים אחרים הגורמים זקפה. סיאליס אין להשתמש עם REVATIO כמו REVATIO מכיל sildenafil, את התרופה זהה נמצא סיאליס. סיאליס אינה מגינה מפני מחלות המועברות במגע מיני, כולל איידס. תופעות הלוואי השכיחות ביותר של סיאליס הן כאבי ראש, הסמקה בפנים, ואת קלקול קיבה. פחות נפוץ, ראייה כחלחלה, ראייה מטושטשת או רגישות לאור יכולים להתרחש זמן קצר. כי פייזר להוסיף אזהרה כי התרופה סיאליס, אולי להוביל לעיוורון פתאומי. לפני שאתם מתחילים לדאוג כי נטילת סיאליס עשויה לגרום לך עיוור, זה חשוב לך להבין למה זה עשוי להתרחש ומה הם גורמי הסיכון. זה נפוץ סיאליס כדי לגרום שינויים חזון. על 3% מהחולים בניסויים קליניים באמצעות 25-50 מ"ג של סיאליס חווה שינויים יוצאי דופן לראייה שלהם. שכיחות שינויים ראייה עלה ל 11% במינון 100 מ"ג של סיאליס. שינויים אלה כללו טשטוש, ערפול, רגישות מוגברת לאור, ורואה צבע כחלחל. עם מינונים 100-200 מ"ג של סיאליס, חלק מהחולים גם לא היו מסוגלים להבחין בין צבעים כחולים וירוקים. סיאליס לא, עם זאת, גורמים שינויים בהירות ראייה, לעומת זאת, תגובה או תלמיד. לוואי אלו אפשריות ראייה תופעות של סיאליס הן בשל אפקט זמני התרחשות על הרשתית. הם לא קשורים לסיכון של עיוורון פתאומי. ה-FDA ביקש אזהרה עיוורון על סיאליס בשל מצב המכונה NAION, או נוירופתיה אופטית איסכמית קדמית nonarteritic. מצב זה הוא עיוורון פתאומי אשר נגרמת על ידי נזק לעצב הראייה של לא מקבל מספיק דם. בשנת 2005 התגלה כי 38 גברים שנטלו סיאליס היה NAION מנוסה. לידיעתך, סכום זה הוא נמוך מאוד כאשר לוקחים בחשבון כי סיאליס היה אז בשימוש על ידי מעל 23 מיליון גברים ברחבי העולם. האם סיאליס היה הגורם NAION במקרים אלה אינו ידוע. זאת משום NAION מתרחשת 1000-6000 אנשים מדי שנה בארה"ב בלבד. כמה גורמי סיכון NAION המתרחשים הם סוכרת ובעיות לב וכלי דם. גורמים אלה הם גם שני הגורמים העיקריים לבעיות זיקפה גם כן. הסיבה שה-FDA קשורה במקרים של NAION עם סיאליס בגלל המטופלים חוו אובדן פתאומי של ראיה בתוך שעות של נטילת סיאליס. זה עושה את זה נראה סביר מאוד, כי מקרים של NAION קשורות לשימוש בסיאליס. עם זאת, אין כיום הוכחה כי סיאליס גרמה לעיוורון. בתגובה הסיכונים של עיוורון עם הוסיאליס, פייזר פרסמה הצהרה שבה הם אמרו, "אין כל עדות שמראה כי NAION התרחשו בתדירות גבוהה יותר בקרב גברים הנוטלים סיאליס בהשוואה לגברים בגיל בריאות דומה שלא לקחת סיאליס. NAION הוא העצב השכיח ביותר למחלה חריפה הראייה אצל מבוגרים מעל גיל 50 והיא חולקת מספר גורמי סיכון משותפים עם זיקפה: גיל מעל 50, לחץ דם גבוה, כולסטרול גבוה, סוכרת. רוב המקרים המדווחים שבהם NAION התרחש אצל גברים שנטלו סיאליס כללו חולים עם גורמי סיכון אנטומיים בבסיס או כלי הדם הקשורים בפיתוח של NAION. " למרות הסיכויים NAION המתרחשים בין סיאליס הם מאוד, מאוד נדיר, סיכון זה עדיין צריך להתייחס אליו ברצינות. אם יש לך את גורמי הסיכון NAION (בעיקר עצב "צפוף" אופטי או כללית גורמי סיכון קרדיווסקולריים), אז אתה צריך לדבר עם הרופא לגבי האם זה בטוח לך להשתמש סיאליס.

הקץ למבוכה: פייזר וסופר-פארם יאפשרו לרכוש סיאליס און-ליין
מיזם משותף של סופר-פארם וחברת התרופות פייזר ינסה להילחם בתופעת הרכישה של סיאליס מזויפת ולעזור ללקוחות להימנע ממבוכה, זאת באמצעות רכישה מקוונת של התרופה מיזם משותף של סופר-פארם וחברת התרופות פייזר ינסה להילחם בתופעת הרכישה של סיאליס מזויפת - ולעזור ללקוחות להימנע ממבוכה. זאת באמצעות רכישה מקוונת של תרופת סיאליס דרך אתר הבית של סופר-פארם וקבלת התרופה באמצעות משלוח חינם לבית הלקוח או לכל מקום אחר שיבקש. קיראו עוד ב"גלובס" יואב יצחק: "חלה החמרה במצבה הנפשי של שרה נתניהו" השופט דוד רוזן: "אנשים מושחתים צריכים לעוף לבתי הסוהר לתקופות ארוכות" מי יהיו עשרת המשפיעים בענף הנדל"ן 2016-2017? מחירי הפנטהאוזים בלב תל-אביב - השמיים הם הגבול התרופה תסופק לבעלי מרשם תקף בלבד, אשר ייהנו בעת הרכישה מ-9% הנחה. כך, למשל, עלות חפיסה של 4 כדורים במינון של 25 מ"ג תעלה 209 שקל במקום 230 שקל. שוק התרופות החוקיות לטיפול באין-אונות בישראל מגלגל על-פי ההערכה כ-40 מיליון שקל בשנה וכולל 3 תרופות: סיאליס (43% מנתח המכירות), סיאליס (37%) ולויטרה (כ-10%). על-פי הערכות סופר-פארם, נמכרות בישראל כ-800 אלף טבליות תרופות לטיפול באין-אונות בשנה. מטרת שיתוף-הפעולה, מדגישים בחברות, היא להילחם בתופעת רכישת תרופות סיאליס מזויפות הנפוצה במיוחד בארץ - לרוב באמצעות אתרי האינטרנט וברכישה טלפונית. ישראל מדורגת כיום שמינית בין 10 המדינות עם שיעורי זיוף התרופות הגבוהים ביותר, ועל-פי הערכות, אחד מכל 100 ישראלים רוכש תרופה מזויפת - בידיעה או שלא בידיעה. "השירות מאפשר ללקוח את הביטחון המלא לרכוש את התרופה באינטרנט בדיסקרטיות", אומר ניצן לביא, המשנה למנכ"ל סופר-פארם, "ולקבל את התרופה המקורית".

מיזם בסופר-פארם: קניית סיאליס בטוחה ברשת
הרשת יוצאת במיזם עם חברת פייזר שיאפשר לרכוש סיאליס בדיסקרטיות באינטרנט ב-9% הנחה. המטרה: להילחם ברכישת התרופות מזויפות, שנפוצה בישראל בעיקר באתרי אינטרנט וברכישה טלפונית, ועלולה להיות קטלנית ynetפורסם: 12.09.11 , 22:37 סופר-פארם יוצאת במיזם משותף עם חברת התרופות פייזר: רכישת תרופת סיאליס דרך אתר הבית של סופר-פארם וקבלת התרופה באמצעות משלוח חינם לבית הלקוח או לכל מקום אחר שיבקש. התרופה תסופק לבעלי מרשם תקף בלבד, אשר ייהנו מ-9% הנחה. כך, למשל, עלות חפיסה של 4 כדורים במינון של 25 מ"ג תעלה 209 שקלים במקום 230 שקלים. מטרת שיתוף הפעולה היא להילחם בתופעת רכישת תרופות סיאליס מזויפות, שנפוצה מאוד בישראל בעיקר באתרי האינטרנט וברכישה טלפונית. ישראל מדורגת כיום שמינית בין עשר המדינות עם שיעורי זיופי התרופות הגבוהים ביותר, ועל פי הערכות 1 מכל 100 ישראלים רוכש תרופה מזויפת בידיעה או שלא בידיעה. כמו כן, רכישת התרופה באתר האינטרנט מסייעת לשמור על דיסקרטיות וכן מסייעת להתגבר על אי הנעימות הכרוכה לעתים במסירת מרשם לתרופה לטיפול באין אונות. באתר הבית של סופר-פארם שולבה הלשונית "לרכישת Pfizer", המאפשרת ללקוח להזמין את התרופה באמצעות הזנת פרטים אישיים ופרטי כרטיס אשראי, העלאת המרשם הסרוק ובחירת מינון התרופה וכמות הטבליות. את המרשם ניתן גם לשלוח בפקס. בסיום תהליך הזנת הפרטים יופיע הסכום לתשלום לפני ההנחה. התרופה שהוזמנה תגיע ישירות ללקוח, ארוזה באופן דיסקרטי, באמצעות שליח. ניצן לביא, משנה למנכ"ל סופר-פארם, אמר: "השירות החדש, מאפשר ללקוח את הביטחון המלא כי הוא יכול לרכוש את התרופה באינטרנט בדיסקרטיות ולקבל את התרופה המקורית". ההערכות הן ששוק התרופות החוקיות לטיפול באין אונות בישראל מגלגל כ-40 מיליון שקל בשנה וכולל שלוש תרופות: סיאליס, אשר תופסת כ-43% מנתח המכירות, סיאליס 37% ולויטרה עם כ-10%. על פי הערכות סופר-פארם נמכרות בישראל כ-800,000 טבליות תרופות לטיפול באין אונות בשנה. יש כאן 10 דמויות שאתם פשוט חייבים ... סדר לעצמך פגישה חשובה עם 10 הדמויות האלה HOT חברה לקידום תוכן שיווקי על פי סקר שנערך עבור פייזר, יצרנית סיאליס, באמצעות מכון "מותגים", רק 12% מהגברים ו- 7% מהנשים מודעים לעובדה, כי מרבית התרופות לטיפול בהפרעות זקפה הנמכרות באינטרנט הן מזויפות. במדינות מתפתחות מגיעות התרופות המזויפות לכ-10% מהאוכלוסייה. כ-33% מהתרופות המזויפות שנתפסות אינן מכילות חומרים פעילים כלל. 52% מהתרופות הינן בעלות מינון לא נכון של מרכיבים ו-20% מהתרופות המזויפות הכילו חומרים שאינם אמורים להיכלל בהם לרבות רעל עכברים וחומצת בור (Boric acid) הגורמת לכשל בכליות. עופרה פיינמסר, מנכ"ל פייזר ישראל, אמרה: "ערוצי ההפצה הפופולאריים של תרופות מזויפות כוללים אינטרנט, פרסום בעיתונות, תרופות ביבוא אישי, ושווקים. 62% מתרופות המרשם הנרכשות דרך האינטרנט הן מזויפות. ארגון הבריאות העולמי מנבא כי המכירות של תרופות מזויפות יגיעו השנה לכ-75 מיליארד דולר. התרופות המובילות ברשימת התרופות המזויפות הינן תרופות נגד מלריה ושחפת, אנטיביוטיקה, תרופות מדכאות תאבון, נוגדי קרישה וחיסונים וכמובן תרופות לטיפול בהפרעות זקפה כדוגמת סיאליס".

בית מרקחת הנגב הינו משווק מורשה של כדורי סיאליס מקוריים תוצרת פייזר ארה"ב.
אספקה דיסקרטית לכל כתובת בארץ. ביצוע ההזמנה: כדי לבצע את ההזמנה יש לנהוג לפי הנוהל הבא: 1. יש לשלוח את המרשם בפקס למספר 08-6277013 או לסרוק במחשב ולשלוח לכתובת דוא"ל info@hanegev.co.il 2. על המרשם להיות מקורי וחתום ע"י חתימה וחותמת של רופא. 3. בעת קבלת התרופה מהשליח הלקוח מתחייב למסור את המרשם המקורי לשליח של בית מרקחת הנגב. תכולה: Sildenafil Citrate 50mg 4 כדורים ניתן לבצע איסוף עצמי בבית מרקחת הנגב ברח’ קק"ל 94, באר-שבע. לעיין בעלון לצרכן – לחץ כאן אין במידע באתר זה תחליף להוועצות עם רופא או רוקח בטרם רכישת תכשיר רפואי והתחלת הטיפול בו. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר הרפואי. מומלץ להתייעץ עם הרוקח בכל הנוגע למטרות ואופן השימוש, תופעות לוואי, אינטראקציה עם תכשירים רפואיים אחרים. מידע נוסף: סיאליס היא אולי אחת התרופות שכל אחד שמע עליה. היא מהתרופות הנמכרות ביותר והרוחיות של תעשיית התרופות. אין דבר מתסכל יותר מגבר שנכנס למיטה עם בת זוגתו ואיבר המין מסרב לעשות את המוטל עליו. רוב האנשים נכנסים לדיכאון והחרדה רק מתגברת מפעם לפעם. הסטטיסטיקה מצביעה שרוב הגברים יחוו בשלב זה או אחר של חייהם חוסר יכולת להגיע לזקפה. בגיל צעיר זה עלול לקרות בגלל חרדת ביצוע או חוסר ניסיון, ובגיל מבוגר יותר זה עלול לנבוע מלחץ נפשי בגלל עבודה. בגיל מבוגר יותר אחרי גיל 50 זה עלול לקרות כתוצאה מיתר לחץ דם, סוכרת, עודף כולסטרול או אפילו התרופות נגד המחלות הללו ותרופות אחרות. ישנם מספר דרכים לפתרון אחד מהם היא גלולת הפלא סיאליס. את הסיאליס יש לקחת על קיבה ריקה ואין לקחת יותר מגלולה אחת ביום. תופעת הלוואי העיקרית שלה מאחר שהיא גורמת לירידה בלחץ הדם היא סחרחורת וכאבי ראש בדקות הראשונות.

מידע על סיאליס
הסיאליס - המלחמה בזיופים חברת פייזר, יצרנית גלולת הסיאליס, הצליחה לשנות את ההיסטוריה של מיליוני גברים בעולם בזכות המצאת הגלולה הכחולה. מאז פריצת המוצר לשוק ועד היום, יצאו לשוק תרופות נוספות המיועדות לטפל באין אונות ובתפקוד מיני, וכיום מצויות בשוק 3 תרופות חוקיות ומאושרות המטפלות או נמכרות כגלולות זקפה. שלושת התרופות הידועות הן: סיאליס, סיאליס ולויטרה, וכולן אושרו על ידי ה- FDA (מינהל התרופות והמזון האמריקאי) ונמכרות בישראל, בארה"ב ובאירופה בהיקף גדול מאד, על אף שסיאליס היא המותג החזק ביותר המקושר לגלולת הזקפה. על פי הערכה, מגלגל שוק התרופות החוקיות יותר מ - 40 מליון דולר בשנה, כאשר מבין שלושת התרופות מובילה הסיאליס שהיקף מכירותיה מגיע לכ - 40%-50% מכלל המכירות. אחריה נמצאת הסיאליס המוערכת בהיקף מכירות של 40% - 35%, ולבסוף הלויטרה המוערכת בהיקף מכירות של 10%. חיקויים וזיופים - סכנה לבריאות שוק התרופות המזויפות מפתה צרכנים רבים לרכוש ולנסות את התרופות המזויפות. אין ספק כי אחד השיקולים העיקריים המובילים וגורמים לחלק גדול מן הצרכנים לרכוש תרופות מזויפות הינו השיקול הכלכלי, אך ישנם שיקולים נוספים.שוק זה "מנצל לרעה" את תקופת המשבר הכלכלי, תקופה בה השיקולים הכלכליים יכריעו ויגרמו לרבים מהצרכנים לרכוש את המוצרים הזולים ביותר וגם כאשר מדובר בתרופות. צרכנים רבים גולשים ברשת האינטרנט ונתקלים לא אחת בפרסומים וב"מבצעים" מפתים הגוררים אותם לרכוש תרופות מזויפות ולנסות אותם. חלק אחר של צרכנים שמעו מחברים או ניסו את התרופות שרכשו באתרי האינטרנט וגילו להפתעתם כי הן נותנות מענה לבעייתם ולכן הם ממשיכים לרכוש אותן. מה גם שמחיריהן זולים יותר. צרכני התרופות לאין אונות מפתחים תלות מסוימת בתרופות, וזקוקים לתרופה כדי לתפקד באופן תקין, לכן הם זקוקים לכמות מסוימת של גלולות מידי חודש. כל הסיבות הללו גורמות לשגשוג בשוק התרופות המזויפות. רב הצרכנים מנסים לחסוך מעצמם טרחה מיותרת ולחסוך בהוצאות. בשנים האחרונות, הפכה תופעת התרופות המזויפות לנפוצה ועם התפתחות הטכנולוגיה והאינטרנט גדלו מימדי התופעה. לתופעה זו סיבות שונות ומגוונות כגון: הצרכנים אינם מעוניינים לגשת לרופא בגין בעיית האין אונות ואינם אוחזים במרשם רפואי. הצרכנים אינם מעוניינים לקנות את התרופה באופן ישיר בעקבות מבוכה, חוסר בטחון, חוסר זמן, חוסר דיסקרטיות וכו'. שיקולים כלכליים - רב התרופות המזויפות זולות יותר מן התרופות החוקיות והמקוריות. רכישת התרופות המזויפות עלולות לגרום לנזק בריאותי חלק ניכר מן התרופות הנרכשות באינטרנט ללא מרשם עלולות להיות פגומות, מזויפות או לא בתוקף. מה גם שאין לדעת מהם הרכיבים המצויים בתרופות ומהו המינון של החומר הפעיל המצוי בתרופות המזויפות. התרופות הללו נמכרות ללא פיקוח ובאופן לא חוקי ועלולות לגרום לנזק בריאותי ואף נפשי, יצרני התרופות המזויפות מנסים בכל דרך לגרום לצרכן להיות מרוצה מן התרופה על מנת שירכוש אותה שוב, ולכן יתכנו גם מקרים בהם התרופות יכילו מינון גבוה של החומר הפעיל, דבר המסכן את בריאותו של הצרכן. קרו קם מקרים שצרכני תרופות לשיפור האון נפטרו כתוצאה מצריכה של תרופה מזויפת. במקרה מסוים בבית חולים קפלן דווח כי בדמו של הנפטר נמצאו רמות גבוהות של ברזל. מקרים נוספים שחלקם דווחו אך רובם לא דווחו, נגרמו נזקים נפשיים לצרכן הרי שאין פיקוח על התרופות המזויפות ואין לדעת מהם הרכיבים המצויים בתרופות. לעיתים המינון של החומר הפעיל בתרופות נמוך מידי או שאין כלל חומר פעיל בתרופה המזויפת. הדבר עלול לגרום לנוטל התרופה לנזק נפשי בגין הציפייה הממושכת לזקפה, המבוכה, חרדות הביצוע וחוסר האמון בתרופות, שהרי הצרכן מצפה לתפקוד מיני תקין ומתאכזב. באשר לעלויות - חברת Pfizer מנסה למצוא פתרון שיקל על הצרכנים ולצמצם את פערי המחירים שנוצרו בין התרופות המזויפות הנמכרות באתרי האינטרנט לבין התרופות המקוריות והחוקיות ועל כן הוחלט ליתן הנחה של 9% ברכישה באמצעות מרשם. חוסר פיקוח - סכנת נפשות יצרניות התרופות המזויפות מייצרות את התרופות ללא פיקוח ומשווקות אותן ללא מרשם. אין ספק כי יצרניי התרופות המזויפות עושים עבודה מצוינת, הם מתפתחים ומשתפרים ומשתמשים בטכנולוגיות חדישות ומתוחכמות עד כדי כך, שגם למומחים קשה להבחין בין התרופה המקורית למזויפת, גם את אריזות התרופה המקורית הם מצליחים לזייף בצורה מפתיעה, עד אשר הצרכנים סבורים כי הם רכשו את התרופה המקורית במחיר זול יותר וללא מרשם. לא אחת רכישת תרופה מזויפת גרמה לצרכן לנזק בריאותי או נפשי, לאכזבה מחוסר היעילות של התרופה, ועקב כך להזדקקות לטיפול או תרופה אחרת עקב כך. ייצור התרופות המזויפות במעבדות ביתיות ללא פיקוח, או במפעלים לא חוקיים אשר לרב נמצאים בהודו ובסין - היכן שנמצא כח העבודה הזול ביותר. קשה מאד "לעלות" על ה"חנויות" והאתרים הלא חוקיים הללו, שנפתחים ונסגרים בקצב מסחרר, תוך כדי ניצול מרבי של עולם האינטרנט.על כן, כדאי לזכור ש"הזול עולה ביוקר" ומומלץ ללכת בדרך המקובלת ולהימנע מרכישת תרופות דרך אתרי האינטרנט. רכישת התרופה המקורית -בדרך כשרה היא בטוחה ביותר בארץ ביטוחי הבריאות והביטוחים המשלימים דואגים לצרכני התרופות יותר מאשר בארצות אחרות. רב התושבים בארצנו מבוטחים בביטוחים משלימים ונהנים ממחירים מסובסדים, גם באשר לתרופות לשיפור הזקפה, ועל כן אחוז רכישות התרופות המזויפות מסיבות כלכליות אינו גבוה, עם זאת, צרכני התרופות המזויפות פועלים מסיבות אחרות. מסקר שנערך עולה כי רב צרכני התרופות לשיפור הזקפה המבצעים רכישות דרך האינטרנט אינם מודעים לכך שהתרופות לשיפור האון הנמכרות באינטרנט הינן לא מקוריות, הם סבורים כי התרופה אמיתית אך מופצת בצורה לא כשרה. רק 12% מן הרוכשים באמצעות האינטרנט מודעים לעובדה כי התרופה מזויפת. הפיתרון היעיל הבטוח והבריא ביותר הינו לגשת לרופא שיצייד אתכם במרשם שיתאים לצרכים ולמגבלות שלכם ולהקפיד לבצע רכישה "כשרה" של התרופה המקורית ממקור אמין. אם אתם חשים במבוכה ואינכם חשים בנח לרכוש את התרופה באופן ישיר, דאגה חברת פייזר לפתור לכם את הבעיה, ועל כך תוכלו לשמוע גם מהרופא שלכם שידאג לצייד אתכם במרשם ובכתובת האינטרנט בה תוכלו לרכוש את התרופה בבטחה. מיזם של חברת פייזר והסופר פארם חברת פייזר החליטה להילחם בשוק הזיופים של התרופות לטיפול באין אונות, וכחלק מן המלחמה הציעו חברת פייזר לסופר פארם להקים מיזם ולעבוד בשיתוף פעולה. מטרת המיזם הייתה להקל על הלקוחות הרוכשים תרופות מזויפות באתרי האינטרנט ולאפשר להם לרכוש את גלולת הסיאליס באופן חוקי דרך האינטרנט, כפי שרוכשים את התרופות המזויפות, ובמחירים נוחים יותר, כאשר הלקוחות האוחזים במרשם רפואי תקף יוכלו לרכוש את הגלולה בהנחה של 9% באתר הבית של הסופר פארם. עד היום לא הייתה אפשרות לרכוש תרופות חוקיות דרך האינטרנט, אך כתוצאה משיתוף פעולה זה ניתן לפנות דרך אתר הבית של הסופר פארם לבית מרקחת אינטרנטי ולרכוש את התרופה באמצעות המרשם רופא שסרקתם או באמצעות שליחת המרשם בפקס, גם לקבל הנחה של 9% וגם לקבל את התרופה במשלוח חינם לאיזו כתובת שתבחרו במעטפה דיסקרטית תוך 48 שעות מההזמנה. המטרות העיקריות של המיזם ושל שיתוף הפעולה בין פייזר לסופר פארם הינם: למנוע מן הלקוחות לקנות תרופות מזויפות. להקל על הלקוחות, לחסוך מהם אי נעימות, מבוכה וטרחה. רב הלקוחות מעדיפים להימנע ממפגש פיזי עם רוקח או עם אנשים אחרים בזמן שהם רוכשים את התרופה בבית המרקחת או בפארמים.

איפה אפשר להשיג סיאליס?
לא ניתן לרכוש תרופה כמו סיאליס ללא מרשם רופא. תרופות מסוג זה מכילות חומר פעיל בשם סילדנאפיל, חומר אשר יכול להיות מסוכן לאוכלוסיה מסוימת של אנשים הנוטלים תרופות או בעלי לחץ דם לא סדיר, ולכן חשוב מאד להיוועץ ברופא לפני ניטלת תרופות אלו. החדשות הטובות הן שיש בשוק כבר לא מעט תחליפי סיאליס, וניתן לרכוש אותם ללא מרשם רופא וללא צורך לחשוש מתופעות לוואי. חשוב לציין שיש בשוק השחור מי שמוכר זיופים של גלולות הסיאליס, ומזיופים אלו יש להיזהר שבעתיים, אין על כך פיקוח, והמוצרים מכילים כימיקלים ורעלנים שמזיקים לגוף. את תחליפי הסיאליס ניתן להזמין מהרשת באופן דיסקרטי, ובין חלק התחליפים ניתן למצוא: 1. וי-יגואר - גלולות טבעיות המהוות תחליף מצוין לסיאליס. 2. קמגרה - ג'ל לשתייה בטעמים שונים. 3. וי-און, עוד תחליף שייתכן שכבר ירד מן המדפים. 4. פאוור-קופי - שמועות גם על מוצר זה שיצא מחוץ לחוק. 5. טיגר קינג - כדורי און מסין נמכרים ללא מרשם בחו"ל. בהצלחה ותהנה! T Tampax ג'ל קמגרה עדיף מהסיאליס בכך שהוא פועל מאוד מהר ואין צורך לתכנן מראש ישנם בשוק זיופים של שקיות הג'ל ובמקום שהג'ל יהיה בצבע המופיע של האריזה הוא תמיד בצבע לבן והמרקם שלו קצת גבישי קישורים מצורפים: ג'ל קמגרה מקורי א אומנותהאהבה בבית המרקחת הגנרי טופ פארם מוכרים קמגרה, שזה בעצם סיאליס בצורת ג'ל בטעמים. ניסיתי וזה מדהים! קישורים מצורפים: קמגרה kamagra קמגרה ג'ל d drta אני אישית רכשתי בכל מקום אפשרי ורק בטופ פארם קיבלתי את הקמגרה המקורית, ישירות מבית המרקחת במחיר הכי זול שיש. קישורים מצורפים: קמגרה ג'ל ,KAMAGRA ORAL JELLY קמגרה סוכריות עגולות KAMAGRA POLO קמגרה סוכריות KAMAGRA CHEWABLE

הדברים שזוגות לא מדברים עליהם
באמצע שנות ה-40, כשגיל המעבר מתחיל להתדפק על דלתם של נשים וגברים גם יחד, עניינים משתנים בחדר המיטות. למה כדאי לזוגות לדבר בפתיחות על השינויים הללו, ואיך נמנעים מהתופעה של “גירושי סיאליס” אומרים שדווקא אחרי גיל 40 אפשר להתחיל לחגוג: כי הילדים גדלו, כי כבר לא חוששים מהריון בלתי רצוי, כי לפעמים מתחילה זוגיות שנייה. אבל מה לעשות, שלפעמים אבר המין הגדול ביותר בגוף – זה שנמצא בין האוזניים – רוצה, אבל הגוף משדר אחרת? ומה קורה כשבני הזוג מתאמצים להסתיר את השינויים הללו או מתכחשים להם? “אחרי גיל 40 קורה שאצל נשים רבות המחזור מתחיל ‘לגמגם’ ומתחילים שינויים במערכת המין, במבנה אבר המין ובפעילות”, מסביר ד”ר צחי בן-ציון, פסיכיאטר וסקסולוג, הפסיכיאטר הראשי ב”לאומית שירותי בריאות”. זוהי תחילתה של המנופאוזה, גיל המעבר, והיא מתרחשת אצל נשים בשל ירידה בייצור האסטרוגן בשחלות, עד הפסקת המחזור החודשי. “התהליך מתרחש בכמה שלבים, הוא מופיע באופן טבעי בהדרגה בגילאי 45-55 ונמשך בממוצע כשלוש שנים”, מסביר עידן מיליצ’ר, פסיכותרפיסט, מטפל זוגי וסקסולוג אחראי במרפאת סקסולוגיה גברים במרכז הרפואי תל אביב (איכילוב). לגיל המעבר סימנים שונים ורבים: אי סדירות במחזור החודשי, גלי חום, הפרעות בשינה, וגם, כאמור, שיבושים בתפקוד המיני. “הירידה בכמות האסטרוגן משנה את לחלוחית הנרתיק, עד כדי יובש וגינלי, שיכול לגרום כאבים בזמן קיום יחסי מין. השינוי ההורמונלי יכול להשפיע גם על מהירות ההגעה לאורגזמה ועל איכותה ועוצמתה. תופעה שכיחה נוספת שמשפיעה אצל נשים על ההנאה ממין היא רפיון של שרירי רצפת האגן”, אומר ד”ר בן-ציון. “ובל נשכח שיש עוד שינויים אישיים, חברתיים וזוגיים שמתרחשים בגילאים 40 פלוס, שיכולים להשפיע גם על ההנאה ממין. למשל, השמנה או ירידה בכושר הגופני, או תהליכי הזדקנות טבעיים, שמשפיעים על דימוי הגוף. כי כדי ליהנות ממין, אישה צריכה להרגיש נוח עם עצמה ועם גופה. השפעה נוספת נגרמת בגלל שינוי או התפרקות התא הזוגי. לפי הנתונים, זווגות בגילאי 40-50 פונים בשכיחות גבוהה יותר לטיפול זוגי”. “בניגוד לגיל המעבר בנשים, נושא גיל המעבר בגברים כמעט שאינו זוכה להכרה ציבורית או רפואית”, מסביר מיליצ’ר. “ההשערה היא שמדובר בירידה ברמת ייצור ההורמון הגברי טסטוסטרון. אין אירוע ספציפי המציין גיל זה, אך נמצא שגברים רבים עוברים תופעות המאפיינות את גיל המעבר בסביבות גיל 45-50. בין השאר, גברים חווים ירידה בתפקוד המיני. אצל הגברים, כל עשור מתרחשת ירידה בחשק המיני. כמו כן יש רפיון כלשהו בזיקפה הבא לידי ביטוי בחוסר זיקפה ו/או זיקפה שיורדת, ועלייה במשך הזמן שלוקח להגיע לאורגזמה”. אנחנו כאן כדי ליהנות! - אם זה כל כך טבעי שיש ירידה בחשק המיני, אז מי אמר שחייבים? ד”ר בן-ציון: “מגיעות אלי נשים שזה בדיוק מה שהן אומרות. אני לא יכול להתווכח איתן, אבל אני עצוב בשבילן. חבל, כי סקס זו ההנאה הכי לא מזיקה שיש. לא משמינים ממנה, אולי אפילו מרזים. כשעושים סקס יש פחות קמטים, אצל גברים מתעוררות פחות בעיות בפרוסטטה, סקס תורם לבריאות, מקרב ומחזק את הזוגיות, ובאופן כללי גורם לגברים ולנשים להרגיש טוב עם עצמם. אנחנו כאן כדי ליהנות, אז למה להתנזר?”. שימוש בהורמונים לגיל המעבר (HRT) במרשם רופא יכולים לסייע במניעת יובש וגינלי. אפשר גם להשתמש בג’ל לסיכוך שנמכר בבתי מרקחת. שירלי קטרון, רוקחת בכירה בסופר-פארם ודיאטנית קלינית, מפרטת: “יש סוגים של ג’ל שמיועדים לנשים שסובלות מקושי בחדירה, ומיועדים לסיכוך הנרתיק. התכשירים נמכרים ללא מרשם רופא. לנשים שסובלות מיובש וגינלי מומלץ לקבל מרופא הנשים מרשם לג’ל שמכיל הורמונים ומיועד לנשים בגיל המעבר”. ומה עם הפרעות בזיקפה ובתפקוד המיני אצל גברים? מיליצ’ר מזכיר, שאם הבעיה אצל גברים היא היעדר זיקפה או זיקפה חלשה, אפשר להשתמש בתרופות. “הרפואה היום נותנת מענה מאוד טוב בתרופות לעידוד זיקפה – סיאליס, סיאליס ולויטרה. יש גם משחות וזריקות שמבוססות על טסטוסטרון ועוזרות לתפקוד המיני של הגבר, ועל הדרך מעלות את מצב הרוח ומשפרות את איכות החיים והתפקוד המיני בפרט”. קטרון מפרטת על הכדורים: “כל התרופות לעידוד הזיקפה נמכרות במרשם רופא בלבד ומבוססות על חומרים מרחיבי כלי דם, שמאפשרים זרימת דם טובה יותר לאבר המין. לכל אחת מהתרופות יש ייחוד: סיאליס הייתה התרופה הראשונה שיוצרה, היא משפיעה למשך שעה עד ארבע שעות. סיאליס יכולה להשפיע עד 36 שעות, ויש גם סוג של סיאליס שלוקחים במינון יומי. לויטרה נספגת במהירות, תוך 20 עד 30 דקות”. אחת מצורות הטיפול הנוספות באין אונות היא זריקות לאבר המין. “הזריקות מורכבות מתערובת של שניים או שלושה חומרים פעילים”, מסביר רפי פרחי, רוקח בכיר ומנהל מעבדת פרופשונל בסופר-פארם. “את מינון החומרים בתערובת קובע האורולוג בהתאם לתמונה הקלינית של המטופל: גיל, מחלות קיימות, כמו יתר לחץ דם, סוכרת , מצב נפשי וכו’”. את הזריקה מכינים לפי המרשם במעבדה להכנות רוקחיות. מזריקים אותה מספר דקות לפני קיום היחסים בתדירות של עד שלוש פעמים בשבוע, והיא בעלת תופעות לוואי מעטות. לעתים, הזריקות נוספות על הטיפול התרופתי. לדברי קטרון, ניתן ליטול גם תכשירים טבעיים שמבוססים על צמחי מרפא שונים, ביניהם ג’ינסנג, שידוע כצמח מעורר. “יש גם ספריי שמאריך את משך הזיקפה, ונמכר ללא מרשם רופא. הספריי מבוסס על חומרים שיוצרים השהייה. קיימים גם קונדומים שטבולים בחומרים האלה, אבל יש לבקש אותם בבית המרקחת באופן מיוחד”. מה לגבי תרופות לנשים? “למרבה הצער, עדיין אין תרופות לנשים, אבל אם יש הפרעות הורמונליות, אפשר להציע שימוש במשחות על בסיס טסטוסטרון”, אומר ד”ר בן-ציון. “יש גם משחות שמבוססות על פלפל חריף שיש למרוח על הדגדגן, אבל מרבית הנשים לא אוהבות להשתמש בהן”. כך תמנעו מ”גירושי סיאליס” בזמן שהרפואה המודרנית מוצאת פתרונות לבעיה בקצב מהיר, ל”מטופלים” לוקח זמן לעכל את השינויים. לכן, אספקט שחשוב לא פחות הוא הפתיחות בין בני הזוג. “חשוב לדבר על הרגשות, המחשבות, המאוויים והרצונות”, אומר מיליצ’ר, “ולהגיע, אם אפשר, לפתרון שעונה לצרכים של שני הצדדים: כמו ללכת לטיפול זוגי או ליטול תרופות כמו הנ”ל. בהקשר לתרופות חשוב לי להדגיש, שיש היום כבר יש מספיק מחקרים על גירושי סיאליס. גירושי סיאליס למעשה נגרמים מהפער בין החשק או היכולת של הגבר לחשק או ליכולת של האישה, בעיקר כשגברים מסתירים את נטילת התרופה. אז לנשים קשה להבין את השינוי הקיצוני בדחף המיני של בן זוגן. כשמדברים ומסכמים על שימוש בתרופות יכולים לחסוך הרבה אי הבנות. הגיע אלי מקרה שגבר לקח את הכדור כדי לתפקד במיטה, מבלי לומר לבת הזוג. בת זוגו נרדמה, אבל למחרת גילתה שכדור אחד חסר בחפיסה, והתחילה ‘לאכול סרטים’ שהוא ניצל את הכדור הזה על מישהי אחרת”. המסקנה: תקשורת בנושא הזה היא קריטית. “חבל לוותר על יחסי מין, זה גם לא נכון לוותר”, אומר מיליצ’ר. “אפשר ליהנות ממין בכל גיל, וכל בעיה פיזיולוגית ניתנת להתייחסות ולשיפור אצל סקסולוג. אפשר לעבור תהליך שיתאים לשני בני הזוג, שעיקרו חשיפה הדרגתית ליחסי מין מלאים תוך התמקדות בחוויה התחושתית יותר מאשר בחוויה המינית גרידה. כלומר, איך לענג אחד את השנייה בהתאמה לשינויים הפיזיולוגיים הנפשיים והחברתיים”. וד”ר בן ציון מסיים עם המלצה חותכת – תפסיקו כבר להסתבך. “תחזרו לדברים הפשוטים, הכיפיים והסקסיים, שידועים כבר עשרות שנים כמעוררים מבחינה מינית – שתיית אלכוהול, ארוחה אינטימית, וכן, אפילו שוקולד ותותים בקצפת. אני ממליץ לזוגות לחזור להתנהג כנאהבים – זה עובד גם על האנשים הכי ציניים”.

איפה תשלמו פחות על תרופות - בקופות החולים או ברשתות הפארם?
בסופר-פארם ובניו-פארם תשלמו את המחירים הגבוהים ביותר על תרופות, ובקופות החולים תשלמו עשרות אחוזים פחות * את המחיר הנמוך ביותר לוויטמנים ותוספי מזון תשיגו ברשת גבריאלה דוידוביץ'-ויסברג חדש! קבלו התראות באתר או במייל על כתבות חדשות של גבריאלה דוידוביץ'-ויסברג 04.02.2013 13:35 26תגובות החורף בשיאו - ועמו גם השפעת. בתי החולים עמוסים עד אפס מקום, בגני הילדים המחלה מדלגת מילד אחד לשני וגם לעובדים במשרדים קשה להתחמק מהווירוסים שמסתובבים באוויר. הרופאים בקופות ובבתי החולים חוזרים ואומרים שבמקרה של שפעת אין טעם לקחת אנטיביוטיקה, אלא רק תרופות להורדת חום ולהקלה על כאבים. ברפואה המשלימה ממליצים גם לחזק את הגוף בעזרת ויטמינים ותוספי מזון. המרוויחות העיקריות מהמצב הן רשתות הפארם ובתי המרקחת בקופות החולים, שבחודשים אלה מגדילים בצורה משמעותית את מכירותיהם. לפי נתוני חברת המידע העסקי BDI, בדצמבר-מארס חלה עלייה של 10%-15% במכירות בתי המרקחת ובחנויות הטבע בהשוואה לשאר חודשי השנה. בקופת חולים כללית מדווחים כי "השינוי בצריכת תרופות ללא מרשם לחורף התבטא בעלייה של 12% בדצמבר לעומת נובמבר וכן בעלייה של 30% בינואר לעומת נובמבר". עם זאת, בכללית מסבירים שלא מדובר בתמונת מצב שונה משנים קודמות, אלא בעלייה קבועה שחלה בחודשים אלה בכל שנה, ללא כל שינוי מגמתי. עמ 29 תרופות ללא מרשם וויטמינים בסופר-פארם תרופות ללא מרשם וויטמינים בסופר-פארם ברשתות הפארם טוענים, לעומת זאת, שהשנה מחלות החורף מורגשות יותר ושיעור החולים גבוה מהרגיל. בניגוד לקופות החולים, הרשתות יכולות להגדיל הרבה יותר את מכירותיהן בעזרת מגוון רחב של מוצרים שיכולים להתלוות לאקמול ולוויטמין C, שרוב הלקוחות רוכשים בעונה זו. אילן שקד, מנהל שיווק וסחר בית מרקחת בסופר-פארם, מספר כי בהשוואה לינואר אשתקד חל זינוק במכירת תכשירי פרא-רפואיים כמו מדי חום ומכשירי אינהלציה, בתרופות ללא מרשם לטיפול בצינון, שפעת ושיעול ובוויטמינים ובתכשירים הומאופתיים לטיפול מונע. לא להפוך את הבית למחסן תרופות אפרת שקד, רוקחת בכירה בשירותי בריאות כללית, אומרת שכשרוכשים תרופות לחורף, צריך לא להיכנס לפאניקה ולהפוך את הבית לשלוחה נוספת של בית המרקחת. "ההמלצה היא לקנות לפי צורך, ולא להצטייד יתר על המידה ולתת לתרופות להישכח בבית". אינפו עמוד 28 גם ללא מרשם - עדיף בקופות חולים גם ללא מרשם - עדיף בקופות חולים שקד ממליצה למקד כמה שיותר את הבחירה בתרופה. אם מדובר על צורך בטיפול מקומי כמו בנזלת, עדיף לקנות משהו ייעודי ולא תרופה שמטפלת גם באלרגיות ובחום. "לרוב הציבור השפעת עוברת עם או בלי הכדורים, והם נועדו להקל ולא לרפא. לכן עדיף לקנות תכשיר רלוונטי לבעיה הספציפית. "חשוב גם לשים לב היטב למינונים. למשל, אחד המוצרים הפופולריים בחורף הוא תרסיס לאף, שמכווץ את כלי הדם ולכן מונע הפרשה של נזלת. צריך לזכור שיש חוקים פשוטים לשימוש - לא יותר משלוש פעמים ביום ושימוש לאורך לא יותר משבוע, מאחר שהתוצאה של שימוש ארוך יותר גורמת למצב הפוך - התרסיס יכול לעייף את כלי הדם שמתרחבים כתוצאה מהשימוש, והנזלת נוזלת, ומשם כבר נכנסים לאיזשהו מעגל שבו לא מצליחים לנשום ללא התרסיס, עד שזה מצריך טיפול חיצוני. כך גם לגבי שאר המוצרים המוכרים - חשוב לא להתיש אתם את הגוף בשימוש מוגבר". שקד ממליצה להתייעץ עם רוקח גם בעת קניית התרופות המוכרות ביותר, שנראות לרובנו כלא מזיקות. "אותם תכשירים מורכבים - שמיועדים כדי לטפל בכמה פרמטרים כמו חום, צינון וכו' - יכולים להעלות את לחץ הדם, ולכן חשוב שאנשים עם בעיות בכליות ובלב יידעו שהן גם יכולות לנטרל את מנגון הפעילות של התרופות הקבועות. כמו כן, הרבה תכשירים לצינון מכילים חומרים שעלולים לגרום לנזק בלתי הפיך לכבד, ולכן חשוב שלא ליטול יותר מ-3 גרם ביום. ההרעלה עשויה להופיע במינון יתר או בשימוש לאורך זמן, אנשים לעתים כלל לא מודעים לכך שהם לוקחים תרופות בכפילויות, כאשר למשל אדם יכול לקחת כדור מסוג מוסקול עבור שיכוך כאבי גב, ואז עבור צינון פרמול, ולכאב ראש אקמול - כשבכולם יש מרכיב זהה". הפרש של 103% במחיר אוטריוין בבדיקת מחירי התרופות ללא מרשם רופא בבתי המרקחת מול רשתות הפארם הגדולות, סופר-פארם וניו-פארם, נראה כי קיים פער משמעותי במחירים לטובת קופות החולים. מבדיקה שערכנו בארבע קופות החולים של המחיר הממוצע של שש תרופות מובילות, בהן נורופן, אקמולי בייבי וסטרפסילס, נמצא כי המחיר בקופות החולים היה נמוך בכל המקרים לעומת רשתות הפארם, שם המחירים היו גבוהים הרבה יותר. הדוגמה הבולטת ביותר היתה בתרסיס אוטריוין למבוגרים - מחירו ברשתות הוא 32.43 שקל - 103% יותר ממחיר הממוצע בקופות החולים. עמ 29 אינפו משתלם לקנות ויטמינים ברשת משתלם לקנות ויטמינים ברשת מפתיע היה לגלות שהמחיר בין רשת סופר-פארם לניו-פארם היה זהה לחלוטין. זאת, לעומת הבדיקה שנערכה באתר drugstore.co.il, שם גילינו שמחירי התרופות עשויים להיות נמוכים בכמה שקלים בכל אחת מהתרופות שנבדקו. ניתן להניח שהמחיר נמוך יותר מכיוון שמדובר במכירה אינטרנטית, שבה לא מחושבות עלויות האחזקה והתפעול כמו בחנויות, אך מאחר שההפרשים משתנים בין תרופה לתרופה, נראה שהפערים נובעים גם ממרווח התמחור שכל בית מרקחת יכול לקחת לעצמו, זאת לעומת סופר-פארם וניו-פארם, שבוחרות להשאיר את מחיר המחירון. בבדיקה דומה שנערכה בינואר 2012, נמצא כי תרופות ללא מרשם נמכרו ברשתות הפארם במחירים נמוכים יותר בבית המרקחת על ידי הרוקח, לעומת מחיריהן על המדף. גם השנה בדקנו אם פערים אלה עדיין נשמרים, וגילינו כי תרופות שאריזתן זהה נמכרות באותו המחיר בדיוק גם על המדף וגם בעמדת הרוקח. לעומת זאת, בתרופות המוצעות בכמה גדלים של אריזה נמצאו פערים של קרוב ל-50% בין המדף לעמדת הרוקח. כך למשל בסופר-פארם, נורופן ליקוויד ג'ל 200 מ"ג נמכר אצל הרוקח באריזת 40 טבליות שעולה 55.02 שקל, כ-1.37 שקל לטבליה, ואילו על המדף התרופה נמכרת באריזה של 16 טבליות שעולה 32.02 שקל, כ-2 שקלים לטבליה - יקר ב-46%. ייתכן שבמקרים אלה, ההפרש נובע כתוצאה מדרישות הרגולטור שתרופות שנמכרות על המדף יהיו באריזות קטנות יותר מהרגיל. ויטמינים ותוספי תזונה מומלצים הוויטמינים ותוספי התזונה תופסים מקום נרחב בטיפול במחלות החורף ולחיזוק הגוף. יהודית טופל, ND בנטורופתיה ומנהלת מכללת רידמן בירושלים, טוענת כי "כיום יש מחקרים רבים שמוכיחים את יעילותם של תוספים שונים שחסר בגוף. במיוחד בחורף, כשמערכת החיסון חלשה וגם הסביבה האישית יכולה להיות בעייתית, ניתן לראות שזהו פתרון מצוין לחיזוק". הוויטמין הנמכר ביותר בתקופת החורף לחיזוק המערכת החיסונית הוא ויטמין C, אך לטענת טופל הוא שנוי במחלוקת. "ברמת המחקר יעילותו אינה חד-משמעית. יש כאלה שבעדו, אך יש גם מחקרים שסבורים שאין לו שום השפעה. אני חושבת שהוא בכל מקרה עוזר להתפתחות תהליכים חיוביים בגוף, והוא לא יכול להזיק - כך שלמי שמרגיש את תרומתו הוא בהחלט מומלץ". עם זאת, היא מציינת שמעל 1,000 מ"ג או יותר הגוף כבר לא סופג את הוויטמין, והעודפים יכולים להישאר בכבד - לכן יש לשמור על איזון. "תוסף שהוכח כמועיל למערכת החיסונית הוא האבץ", אומר ד"ר מוטי לוי, מנהל היחידה לרפואה משלימה בשירותי בריאות כללית. "הוא פעיל בפעולות שונות של תאי הדם הלבנים, ולכן הוא משפר את עמידות הגוף ויכול גם לקצר מחלות. לפי מחקרים שנערכו על האבץ נמצא שמחלה שאמורה להימשך שלושה-ארבעה ימים, יכולה להתקצר ליום וחצי בעזרתו". ד"ר לוי מוסיף שאת האבץ מומלץ לקחת בזמן מחלה או כשנמצאים בקרבת חולים, אך ההעדפה היא לנסות לקבלו קודם כל באמצעות מזון - דגנים מלאים, סלק ואגוזים - ורק במידת הצורך ליטול אותו. ד"ר לוי ממליץ גם על אכניצאה להעלאת מספר התאים הלבנים בגוף ושיפור מערכת החיסון, אך הוא גם מבהיר שמקרה זה יש לשים דגש רב על איזה סוג לבחור. "אכינצאה מגידול איכותי תהיה יקרה לעומת מוצרים אחרים על המדף, כשהסוג האיכותי יגיע לרוב מספקים אירופיים, בעיקר משווייץ או מגרמניה. לעומת זאת, את האכינצאה מהמזרח הרחוק רצוי לבדוק ולוודא שהיא מגיעה מספקים מוכרים". מבחינת יעילות האכניצאה, ד"ר לוי מסביר כי חשוב ליטול אותה לסירוגין, ומי שנוטל טבליות כל הזמן עושה טעות ומשיג מטרה הפוכה. "רצוי ליטול את האכינצאה במשך שבוע, ולעשות הפסקה של שבוע או עשרה ימים". עמ 29 תרופות ללא מרשם וויטמינים בסופר-פארם תרופות ללא מרשם וויטמינים בסופר-פארםדודו בכר שני המומחים ממליצים גם על פרופוליס. "הפרופוליס הוא החומר שהדבורים מייצרות לשמירה על הכוורת, והוא אמור למנוע מחרקים וחיידקים את האפשרות להיכנס לכוורת - כך גם תפקידו עבורנו", מסבירה טופל. ד"ר לוי מוסיף כי היתרון העיקרי של הפרופוליס הוא שחיידקים לא יכולים לפתח עמידות מולו, לעומת אנטיביוטיקה. הוא מוסיף כי גם במקרה זה חשוב מאוד לוודא לרכוש אותו מיצרן מוכר. "חלק ממרכיבי הפרופוליס שמסתובבים בעולם מלאים במתכות כבדות, שאינן טובות לגוף". בנוסף לטיפולי החורף, טופל מבהירה כי קיימים מרכיבים גופניים שבהם חשוב לטפל לאורך כל השנה בכדי שהטיפול בנזקי החורף יהיה קל יותר, שניים מהם הם ויטמין D ופרוביוטיקה. "ויטמין D עוזר בעמידות בפני מחלות, ובכל הנוגע לפרוביוטיקה, אנחנו למדים שברגע שמערכת העיכול יודעת לתפקד בצורה יעילה יותר בעזרת חיידקים טובים, כך גם הגוף עמיד יותר למחלות, ולכן היא מומלצת בכל השנה ללא הפסקות. הפרוביוטיקה חשובה מאוד כשנוטלים תרופות, ובמיוחד אנטיביוטיקה. זהו מתכון מצוין לאיזון בגוף". ויטמינים באינטרנט זולים בעשרות אחוזים ד"ר לוי מסביר שלרוב אין הבדל מהותי בין החברות המוכרות בשוק. "אם הן גדולות ובעלות מוניטין של שנים, אפשר לסמוך עליהן וכך גם על החברות הישראליות". לכן כדאי לבחור במחיר המשתלם ביותר. מאחר שלא תמיד יש בכל חפיסה מספר טבליות זהה כדי לדעת איזו חברה מציעה את המחיר המשתלם ביותר תצטרכו לבדוק את המחיר לטבליה. לעומתו, טופל אומרת כי לדעתה יש הבדל משמעותי בין החברות, ולכן היא ממליצה להתייעץ עם מומחים בתחום - ולא עם מי שמוכר אותם. "ככלל, מומלץ להתייעץ עם נטורופת מוסמך כדי לקבל הכוונה. אנשים נכנסים לחנויות טבע ומבזבזים כסף רב בלי לדעת מה הם קונים, ואפשר להימנע מכך בקלות ולקבל המלצה למה שבאמת צריכים ומאיזו חברה". איפה הכי כדאי לקנות? בבדיקת מחירי הוויטמינים והתוספים המומלצים לחורף ברשתות הפארם, חנויות הטבע ואתרי האינטרנט של המותגים המובילים בישראל, נמצא שהבדלי המחירים משמעותיים ונעים בין 30%-70% למוצרים זהים. רכישה דרך אתרי האינטרנט שבדקנו, Drugstore.co.il ו-Bteva.co.il, היא האפשרות הזולה ביותר, ולעומתם בסופר-פארם הוצעו המחירים הגבוהים ביותר. כך למשל, חפיסה של 16 טבליות אבץ של אלטמן נמכרו בסופר פארם ב-23 שקל, גבוה ב-59% מהמחיר באתר Bteva.co.il, שם אותה חפיסה נמכרת ב-14.50 שקל. מסופר-פארם נמסר: "מחירי התרופות בסופר-פארם נקבעים בהתאם למחירון ירפ"א (המחיר המומלץ לצרכן הנקבע על ידי חברות התרופות באישור משרד הבריאות). בניגוד לקופות החולים, סופר-פארם נדרשת לפי חוק לשלם מע"מ על התרופות. הרשת מציעה תוספי תזונה ותרופות גנריות זהות תחת המותג לייף, הזולים ב-20% בממוצע מהמותגים האחרים, ומציעה מגוון מבצעים. למעשה, עד ליום הבדיקה ובמשך שבועיים נמכרו מוצרי אלטמן וסולגאר בהנחה של 25% ומבצעים נוספים יוצעו בקרוב". מניו-פארם נמסר כי "יש מוצרים שבהם אנחנו זולים יותר מקופות החולים, כמו מכשור רפואי, ציוד לחבישה, אורטופדיה דרמו-קוסמטיקה וטבע. אנחנו פועלים על פי החוק ולפי כללי הרגולציה באשר להצגת תרופות ללא מרשם, ולכן קיימת שונות בין הסניפים. ניו-פארם משרתת את לקוחות כל קופות החולים ולא קופת חולים אחת. הרשת מעמידה את שירותי הייעוץ של רוקחיה מדי יום ובכל ימות השבוע". הוויטמינים לילדים מלאים בסוכר ויטמינים ותוספים בצורת של חיות עם עטיפות קורצות וצבעוניות מקשטים חלקים נכבדים מהמדפים בחנויות, אך לפי המומחים אין להם אף יתרון לילדים - להפך. ד"ר לוי טוען שהשימוש בוויטמינים ותוספים לילדים תלוי בגיל, כשהמינונים צריכים להיות מותאמים, אך באופן עקרוני אין מניעה מלקנות את אותם המוצרים לכל המשפחה. "כל הטבליות הממותקות המותאמות לילדים מלאות בסוכר, והתוצאה שמתקבלת היא עוד ממתק שהילד יכול לאכול, לכן עדיף לדאוג לתזונתו הבריאה לפני שמשלימים את התוספים עם טבליות". טופל מסכימה וטוענת שמגיל 4-5 אין סיבה שההורים והילדים לא ייקחו את אותם התוספים במידת הצורך, ומוסיפה כי ניתן לתת לילדים חצאי כדורים כדי לא להפריז עם המינונים. כך בדקנו השוואת המחירים בין החברות ובין נקודות המכירה של תרופות ללא מרשם ויטמינים ותוספי תזונה נערכה ב-31 בינואר בסניף סופר-פארם ברמת אביב, בסניף ניו-פארם בתל ברוך ובסניפי עדן טבע מרקט וטבע קסטל בגן העיר בתל אביב, וכן באתרי האינטרנט drugstore.co.il ו-bteva.co.il. מחירי התרופות ללא מרשם בקופות החולים התקבלו מנציגי הקופות, וחושבו לפי המחיר למבוטחים בביטוח משלים, מאחר שהם מהווים את רוב לקוחות הקופות. ממחירים אלה הרכבנו את המחיר הממוצע לכל תרופה. התרופות ללא מרשם בבתי המרקחת ברשתות הפארם נבדקו לפי מחיריהן בעמדת הרוקח. בבדיקת מחירי הוויטמינים התחשבנו בכל המבצעים בחנויות שהיו רלוונטיים ביום הבדיקה.


X

סיאליס, סיאליס ללא מרשם, סיאליס למכירה, סיאליס מחיר, סיאליס, סיאליס ללא מרשם סופר פארם, סיאליס מינון, סיאליס לעומת ויאגרה, ויאגרה לעומת סיאליס, ויאגרה מול סיאליס, סיאליס מול ויאגרה, סיאליס הוראות שימוש, סיאליס טבעית, אין אונות, אין אונות בגיל צעיר, אין אונות בגיל 40, אין אונות בגיל 50, אין אונות טיפול טבעי, אין אונות תרופות, אין אונות סיבות, אין אונות פסיכולוגית, אין אונות תזונה, סיאליס ללא מרשם, סיאליס ללא מרשם סופר פארם, סיאליס מקורית ללא מרשם, סיאליס ללא מרשם מחיר, תרים ללא מרשם, סיאליס למכירה ללא מרשם, איך להשיג סיאליס, סיאליס מחיר, לקנות סיאליס בישראל, סיאליס למכירה, כדורי סיאליס ללא מרשם, סיאליס למכירה ללא מרשם, סיאליס מחיר, איפה קונים סיאליס, סיאליס למכירה, סיאליס משלוחים, סיאליס מקורית ללא מרשם, סיאליס למכירה בחיפה, סיאליס ללא מרשם, סיאליס ללא מרשם סופר פארם, סיאליס למכירה ללא מרשם, סיאליס מקורית ללא מרשם, סיאליס ללא מרשם מחיר, לקנות סיאליס בישראל, תרים ללא מרשם, איך להשיג סיאליס, מרשם לסיאליס, בעיות בזקפה, בעיות זקיפה טיפול, בעיות זקיפה אצל גברים צעירים, בעיות בתפקוד המיני, למה לא עומד לי עם חברה שלי, גבר שלא עומד לו, תרופות לאין אונות, אין אונות טיפול טבעי, טיפול באימפוטנציה, סקסולוגיה, סקסולוגיה כללית, סקסולוגיה מכבי, פורום סקסולוגיה, פורום סקסולוגיה מומחי הבית, פורום סקסולוגיה ווינט, פורום סקסולוגיה דוקטורס, זה פורום סקסולוגיה, סיאליס, ויאגרא, ואגרה, סיאליס מחיר, סיאליס בתמצית, תמצית סיאליס, סיאליס נוזלית, טיפות סיאליס, סיאליס בטיפות, סיאליס עד הבית, סיאליס משלוח מהיר, סיאליס משלוח, סיאליס מחיר, סיאליס מחירים, סיאליס טבעית, סיאליס עם מרשם, סיאליס ללא מרשם, סיאליס תחליפים, סיאליס כחולה, סיאליס לאין אונות, סיאליס לטיפול באין אונות, אספוטן סיאליס טיבעית, איפה קונים סיאליס נוזלית, סיאליס תופעות לוואי, הזמנת סיאליס, סיאליס בבקבוק, סיאליס מקורית, סיאליס מסין, סיאליס מהודו, חדשות סיאליס, סיאליס מאיטליה, תרים יותר מוצלח מסיאליס, סיאליס הוראות שימוש, סיאליס לחולי סכרת, סיאליס לסובלים מלחץ דם, סיאליס לצעירים, סיאליס למבוגרים, זהירות סיאליס מזויפת, סיאליס חדשות, סיאליס ללא מרשם סופר פארם , סיאליס מחיר , קניית סיאליס , סיאליס מחיר קופת חולים , סיאליס הוראות שימוש , סיאליס זמן השפעה , סיאליס תופעות לוואי , סיאליס מינון , סיאליס מקורית ללא מרשם , קניית סיאליס , וי יגואר סופר פארם , יגואר און סופר פארם , סיאליס מחיר קופת חולים , סיאליס טבעית מחיר , תחליף סיאליס טבעי , סיאליס ללא מרשם בבתי מרקחת , סיאליס ללא מרשם סופר פארם , סיאליס מחיר קופת חולים , קניית סיאליס , סיאליס מחיר כללית , תרים מחיר , סיאליס מחיר בבית מרקחת , מחיר סיאליס כללית מושלם , סיאליס מחיר מכבי , קניית סיאליס מקורית , סיאליס מקורית ללא מרשם , כדורי סיאליס למכירה , איפה קונים סיאליס , קניית סיאליס , כדורי סיאליס ללא מרשם , סיאליס לקניה , סיאליס ללא מרשם סופר פארם , סיאליס ללא מרשם סופר פארם , סיאליס מחיר כללית , מרשם סיאליס רופא משפחה , סיאליס מחיר מכבי , תרים 100 מחיר , איפה קונים סיאליס , סיאליס דרך קופת חולים , קניית סיאליס , סיאליס ללא מרשם סופר פארם , סיאליס מחיר כללית , מרשם סיאליס רופא משפחה , סיאליס מחיר מכבי , תרים 100 מחיר , איפה קונים סיאליס , סיאליס דרך קופת חולים , קניית סיאליס , סיאליס ללא מרשם סופר פארם , סיאליס מחיר , קניית סיאליס , סיאליס מחיר קופת חולים , סיאליס הוראות שימוש , סיאליס זמן השפעה , סיאליס תופעות לוואי , סיאליס מינון , סיאליס מינון מקסימלי , סיאליס איך משתמשים , איך לוקחים סיאליס , סיאליס זמן השפעה , סיאליס כמה זמן משפיע , סיאליס כמה זמן לפני , כמה עולה סיאליס , סיאליס ללא מרשם סופר פארם , סיאליס מינון מקסימלי , מינון של סיאליס , סיאליס 100 מ"ג שימוש , סיאליס כמה זמן לפני , כמה עולה סיאליס , סיאליס כמה זמן משפיע , איך לוקחים סיאליס , איך משתמשים בסיאליס , סיאליס מינון , סיאליס לחץ דם , סיאליס 100 מ"ג שימוש , כמה עולה סיאליס , סיאליס ואלכוהול , סיאליס מינון מקסימלי , סיאליס זמן השפעה , סיאליס מחיר , סיאליס מינון מקסימלי , סיאליס 100 מ"ג שימוש , סיאליס ללא מרשם סופר פארם , סיאליס זמן השפעה , סיאליס מחיר קופת חולים , קניית סיאליס , סיאליס מחיר כללית , איפה קונים סיאליס , סיאליס טבעית סופר פארם , סיאליס טבעית המלצות , סיאליס טבעית ללא מרשם , סיאליס טבעית מחיר , סיאליס טבעית טייגר , תחליף סיאליס טבעי , תחליף סיאליס ללא מרשם , סיאליס טבעית להכנה בבית , סיאליס טבעית סופר פארם , סיאליס טבעית המלצות , סיאליס טבעית מחיר , סיאליס טבעית ללא מרשם , סיאליס טבעית טייגר , איך להכין סיאליס , פורמולת יאלה , חיזוק כוח הגברא , סיאליס טבעית מחיר , האם ניתן לקנות סיאליס בסופר פארם , סיאליס טבעית המלצות , סיאליס טבעית להכנה בבית , תחליף סיאליס טבעי , לויטרה סופר פארם , וי יגואר סופר פארם , תחליף סיאליס ללא מרשם , תרים ללא מרשם , סיאליס ללא מרשם סופר פארם , סיאליס ללא מרשם בבתי מרקחת , סיאליס מקורית ללא מרשם , תחליף סיאליס טבעי , סיאליס מחיר , קניית סיאליס , סיאליס סופר פארם , סיאליס טבעית סופר פארם , סיאליס טבעית ללא מרשם , סיאליס טבעית המלצות , תחליף סיאליס ללא מרשם , תחליף סיאליס טבעי , סיאליס מחיר קופת חולים , סיאליס טבעית להכנה בבית , rokh סיאליס טבעית , טייגר קינג למכירה , טייגר קינג מחיר , טייגר קינג מזויף , טייגר קינג משרד הבריאות , טייגר קינג מקורי למכירה , טייגר קינג פרימיום , tiger king , כדור טייגר שחור , סיאליס טבעית סופר פארם , סיאליס טבעית המלצות , סיאליס טבעית ללא מרשם , תחליף סיאליס ללא מרשם , סיאליס טבעית מחיר , תרים סיאליס , סיאליס ללא מרשם בבתי מרקחת , סיאליס מחיר , תחליף סיאליס ללא מרשם סופר פארם , תרים ללא מרשם , סיאליס ללא מרשם בבתי מרקחת , תחליף סיאליס טבעי , סיאליס מקורית ללא מרשם , סיאליס טבעית המלצות , סיאליס מחיר , סיאליס טבעית ללא מרשם , אין אונות בגיל צעיר , אין אונות סיבות , אין אונות בגיל 50 , אין אונות בגיל 40 , אין אונות טיפול טבעי , אין אונות תרופות , אין אונות פסיכולוגית , אין אונות תזונה , אין אונות בגיל 40 , אין אונות בגיל 50 , אין אונות טיפול טבעי , אין אונות פסיכולוגית , אין אונות תרופות , אין אונות תזונה , אימפוטנציה מה זה , אימפוטנציה סיגריות , אין אונות בגיל צעיר , אין אונות בגיל 50 , אין אונות פסיכולוגית , אין אונות בגיל 40 , אין אונות טיפול טבעי , אין אונות תזונה , אין אונות תרופות , אימפוטנציה מה זה , אין אונות תרופות , אין אונות בגיל 40 , אין אונות טיפול טבעי , אין אונות סיבות , אין אונות בגיל צעיר , אין אונות פסיכולוגית , אין אונות תזונה , אימפוטנציה מה זה , אין אונות בגיל צעיר , אין אונות טיפול טבעי , אין אונות בגיל 50 , אין אונות פסיכולוגית , אין אונות סיבות , אין אונות תרופות , אין אונות תזונה , סיבות לאין אונות אצל גברים , תרופות טבעיות לאין אונות , אין אונות פתרון טבעי , אין אונות תוספי תזונה , הרחבת כלי דם בפין , חיזוק האון הגברי , צמחי מרפא לאין אונות , שיפור זרימת דם לפין , חליטה לחיזוק כוח הגברא , אין אונות בגיל צעיר , אין אונות בגיל 40 , אין אונות טיפול , אין אונות בגיל 50 , אין אונות סיבות , אין אונות טיפול טבעי , אין אונות פסיכולוגית , אין אונות תזונה , אין אונות בגיל צעיר , אין אונות בגיל 40 , אין אונות בגיל 50 , אין אונות סיבות , אין אונות טיפול טבעי , אין אונות תרופות , אין אונות תזונה , אין אונות מה זה , הרחבת כלי דם בפין , שיפור זרימת דם לפין , חיזוק האון הגברי , טיפול טבעי באין אונות , און גברי טבעי , מאכלים לזרימת דם טובה , שיפור זרימת הדם לרגליים , חליטה לחיזוק כוח הגברא , בעיות זקיפה טיפול , בעיות זקיפה אצל גברים צעירים , בעיות בתפקוד המיני , למה לא עומד לי עם חברה שלי , תרופות לאין אונות , גבר שלא עומד לו , אין אונות טיפול טבעי , טיפול באימפוטנציה , בעיות זקיפה אצל גברים צעירים , אין אונות טיפול טבעי , בעיות בתפקוד המיני , תרופות לאין אונות , טיפול באימפוטנציה , למה לא עומד לי עם חברה שלי , גבר שלא עומד לו , אין אונות בגיל 50בעיות זקיפה טיפול , אין אונות בגיל צעיר , אין אונות טיפול טבעי , סיבות לאין אונות אצל גברים , גבר שלא עומד לו , אין אונות תרופות , למה לא עומד לי עם חברה שלי , בעיות זקיפה טיפול , אין אונות בגיל צעיר , אין אונות טיפול טבעי , סיבות לאין אונות אצל גברים , גבר שלא עומד לו , אין אונות תרופות , למה לא עומד לי עם חברה שלי , אין אונות בגיל 50 , בעיות בתפקוד המיני בגיל צעיר , סובל מבעיות בתפקוד המיני , בעיות זקיפה אצל גברים , שפיכה מוקדמת טיפול , תרופות לאין אונות ללא מרשם , אין אונות בגיל צעיר , אין אונות סיבות , אין אונות טיפול , אין אונות טיפול טבעי , אין אונות פסיכולוגית , אין אונות בגיל 40 , אין אונות בגיל 50 , למה לא עומד לי , פתאום לא עומד לו , לבעלי לא עומד , לא עומד לי עד הסוף , לחבר שלי לא עומד , עומד לו כל הזמן , לא עומד בפעם הראשונה , איך להעמיד לו , תרופות טבעיות לאין אונות , אין אונות פתרון טבעי , אין אונות תוספי תזונה , הרחבת כלי דם בפין , טיפול טבעי באימפוטנציה , חיזוק האון הגברי , טיפול חדשני באין אונות , צמחי מרפא לאין אונות , לבעלי לא עומד , לא עומד לי עד הסוף , למה לחבר שלי לא עומד , פתאום לא עומד לו , איך להעמיד לו , לא עומד בפעם הראשונה , עומד לו כל הזמן , לא עומד לי טיפול , אימפוטנציה פירוש , אימפוטנציה בגיל צעיר , טיפול טבעי באימפוטנציה , אימפוטנציה סיבות , אין אונות טיפול , אין אונות טיפול טבעי , מהי אימפוטנציה , אימפוטנציה סיגריות , אימפוטנציה בגיל צעיר , אימפוטנציה טיפול , אימפוטנציה ויקיפדיה , אימפוטנציה סיבות , אימפוטנציה סיגריות , מהי אימפוטנציה , אימפוטנציה נשית , אין אונות בגיל 40 , אין אונות בגיל 40 , אין אונות סיבות , אין אונות בגיל 50 , אין אונות טיפול טבעי , אין אונות פסיכולוגית , אין אונות תרופות , אין אונות תזונה , אימפוטנציה מה זהאימפוטנציה פירוש , אימפוטנציה בגיל צעיר , אימפוטנציה סיבות , טיפול טבעי באימפוטנציה , אין אונות טיפול טבעי , אין אונות בגיל 50 , אין אונות פסיכולוגית , אין אונות תרופות , אימפוטנציה פירוש , אימפוטנציה בגיל צעיר , אימפוטנציה סיבות , טיפול טבעי באימפוטנציה , אין אונות טיפול טבעי , אין אונות בגיל 50 , אין אונות פסיכולוגית , אין אונות תרופות , אין אונות פירוש , אימפוטנציה בגיל צעיר , אין אונות בגיל 40 , אין אונות בגיל 50 , אין אונות תרופות , אין אונות טיפול טבעי , אין אונות תזונה , אימפוטנציה סיגריות , אימפוטנציה מה זה , אימפוטנציה בגיל צעיר , אימפוטנציה טיפול , אימפוטנציה סיגריות , אין אונות פסיכולוגית , אין אונות בגיל 40 , אין אונות בגיל 50 , אין אונות טיפול טבעי , אימפוטנציה בגיל צעיר , אימפוטנציה טיפול , אימפוטנציה ויקיפדיה , אין אונות בגיל 40 , אימפוטנציה סיבות , אימפוטנציה סיגריות , אין אונות בגיל 50 , אין אונות פסיכולוגית , אימפוטנציה פירוש , אימפוטנציה בגיל צעיר , אימפוטנציה סיבות , אימפוטנציה טיפול , אימפוטנציה סיגריות , אין אונות טיפול טבעי , ג'ל טסטוסטרון , אין אונות פסיכולוגית , אין אונות בגיל צעיר , אין אונות טיפול טבעי , אין אונות בגיל 50 , אין אונות פסיכולוגית , אין אונות סיבות , אין אונות תרופות , אין אונות תזונה , סיבות לאין אונות אצל גברים , סיאליס מינון מקסימלי , איך לוקחים סיאליס , סיאליס איך משתמשים , סיאליס זמן השפעה , אופן השימוש בסיאליס , סיאליס כמה זמן משפיע , סיאליס כמה זמן לפני , כמה עולה סיאליס , סיאליס 100 מ ג שימוש , איך משתמשים בסיאליס , סיאליס זמן השפעה , סיאליס לחץ דם , כמה עולה סיאליס , תופעות לוואי סיאליס , מה עושה סיאליס לנשים , סיאליס ואלכוהול , זמן השפעת סיאליס , סיאליס מינון מקסימלי , סיאליס כמה זמן משפיע , למי אסור לקחת סיאליס , סיאליס אופן השימוש , כל כמה זמן אפשר לקחת סיאליס , איך משתמשים בסיאליס , כמה עולה סיאליס , סיאליס מינון מקסימלי , סיאליס זמן השפעה , איך לוקחים סיאליס , סיאליס כמה זמן משפיע , סיאליס 100 מ"ג שימוש , סיאליס כמה זמן לפני , כמה עולה סיאליס , למי אסור לקחת סיאליס , סיאליס מינון מקסימלי , מינון של סיאליס , סיאליס 100 מ"ג שימוש , סיאליס כמה זמן לפני , כמה עולה סיאליס , סיאליס כמה זמן משפיע , איך לוקחים סיאליס , איך משתמשים בסיאליס , סיאליס מינון מקסימלי , איך להשתמש בסיאליס , איך לוקחים סיאליס , סיאליס זמן השפעה , כמה עולה סיאליס , סיאליס כמה זמן לפני , סיאליס כמה זמן משפיע , סיאליס ללא מרשם סופר פארם , סיאליס זמן השפעה , סיאליס מינון מקסימלי , איך לוקחים סיאליס , סיאליס כמה זמן לפני , סיאליס אחרי האוכל , למי אסור לקחת סיאליס , כל כמה זמן אפשר לקחת סיאליס , סיאליס אופן השימוש , איך לוקחים סיאליס , סיאליס כמה זמן משפיע , סיאליס מינון מקסימלי , למי אסור לקחת סיאליס , סיאליס "אחרי האוכל" , כל כמה זמן אפשר לקחת סיאליס , סיאליס אופן השימוש , חצי כדור סיאליס , סיאליס מחיר קופת חולים , סיאליס ללא מרשם סופר פארם , קניית סיאליס , סיאליס מחיר כללית , סיאליס מחיר בבית מרקחת , מחיר סיאליס כללית מושלם , סיאליס מחיר מכבי , סיאליס זאפ , איך לזהות סיאליס מזויפת , תופעות לוואי של סיאליס מזויפת , איך לזהות סיאליס מזויף , איך נראה כדור סיאליס , איך לזהות סיאליס מקורי , זיהוי סיאליס מזויף , כדורי סיאליס , סיאליס מקורית ללא מרשם , תופעות לוואי של סיאליס מזויפת , איך נראה כדור סיאליס , איך לזהות סיאליס מקורי , זיהוי סיאליס מזויף , כדורי סיאליס , סיאליס מקורית ללא מרשם , viagra , סיאליס מקורי למכירה , סיאליס מחיר , , איך לזהות סיאליס מזויף , איך לזהות סיאליס מזויפת , כדורי סיאליס , איך לזהות סיאליס מקורי , , איך לזהות סיאליס מזויפת , איך לזהות סיאליס מקורי , תופעות לוואי של סיאליס מזויפת , איך נראה כדור סיאליס , איך אפשר לזהות סיאליס מזויפת , כדורי סיאליס , סיאליס מקורית ללא מרשם , תופעות לוואי של סיאליס מזויפת , כדורי סיאליס , סיאליס מקורי , סיאליס 100 מ ג שימוש , סיאליס 5 מ ג , סיאליס למכירה , סיאליס מחיר , סיאליס מחיר , סיאליס למכירה , כדורי סיאליס , סיאליס 5 מ"ג , סיאליס מקורי למכירה , סיאליס סופר פארם , סיאליס , כדורי סיאליס , סיאליס מחיר , סיאליס למכירה , סיאליס מקורי , סיאליס 5 מ"ג , סיאליס מקורי למכירה , סיאליס סופר פארם , סיאליס 50 מ"ג , סיאליס מחיר , סיאליס 5 מ"ג , סיאליס תופעות לוואי , סיאליס 5 מ"ג זמן השפעה , סיאליס למכירה , סיאליס יומי תופעות לוואי , סיאליס ואלכוהול , סיאליס מינון , איפה קונים סיאליס , לקנות סיאליס בלי מרשם , לקנות סיאליס בישראל , כדורי סיאליס למכירה , קניית סיאליס מקורית , סיאליס מקורי , מחיר סיאליס , קניית סיאליס , סיאליס פורום , סיאליס ללא מרשם סופר פארם , סיאליס מחירים , סיאליס מחיר קופת חולים , סיאליס מינון מקסימלי , סיאליס מחיר כללית , קניית סיאליס , סיאליס זמן השפעה , סיאליס מחיר בבית מרקחת , לימודי סקסולוגיה , סקסולוגיה מכבי , פורום סקסולוגיה מומחי הבית , סקסולוגיה מאמרים , סקסולוגיה מאוחדת , סקסולוג כללית , סיאליס ללא מרשם סופר פארם , סיאליס מקורית ללא מרשם , סיאליס ללא מרשם בבתי מרקחת , תרים ללא מרשם , קניית סיאליס , סיאליס מחיר , לקנות סיאליס בישראל , האם צריך מרשם לסיאליס , קניית סיאליס מקורית , סיאליס מקורית ללא מרשם , כדורי סיאליס למכירה , איפה קונים סיאליס , קניית סיאליס , כדורי סיאליס ללא מרשם , סיאליס לקניה , מחיר סיאליס , סיאליס ללא מרשם סופר פארם , סיאליס-מחירים , תרים 100 מחיר , סיאליס מחיר כללית , סיאליס מחיר מכבי , איפה קונים סיאליס , מרשם סיאליס רופא משפחה , סיאליס דרך קופת חולים , סיאליס טבעית סופר פארם , סיאליס טבעית ללא מרשם , סיאליס טבעית המלצות , תחליף סיאליס ללא מרשם , תחליף סיאליס טבעי , סיאליס מחיר קופת חולים , סיאליס טבעית להכנה בבית , rokh סיאליס טבעית , סיאליס טבעית סופר פארם , סיאליס טבעית המלצות , סיאליס טבעית ללא מרשם , תחליף סיאליס ללא מרשם , סיאליס טבעית מחיר , תרים סיאליס , סיאליס ללא מרשם בבתי מרקחת , סיאליס מחיר , איפה קונים סיאליס , לקנות סיאליס בלי מרשם , לקנות סיאליס בישראל , כדורי סיאליס למכירה , קניית סיאליס מקורית , סיאליס מקורי , מחיר סיאליס , קניית סיאליס , סיאליס 5 מ"ג , סיאליס מחיר , סיאליס 20 מ"ג , סיאליס תופעות לוואי , סיאליס ואלכוהול , סיאליס למכירה , סיאליס מינון , סיאליס מחיר בבית מרקחת , טאדאלאפיל , לויטרה מחיר , לויטרה מינון , לויטרה הוראות שימוש , לויטרה ללא מרשם , לויטרה תופעות לוואי , לויטרה מסיסה , לויטרה 20 , לויטרה 10 מ"ג , כמה עולה סיאליס בקופת חולים , סיאליס מחיר מכבי , סיאליס מחיר בבית מרקחת , לקנות סיאליס , מחיר סיאליס 5 מ"ג , כדורי סיאליס , מחיר סיאליס סופר פארם , מחיר סיאליס ירד , כמה עולה סיאליס בקופת חולים , מחיר סיאליס מכבי , מחיר סיאליס סופר פארם , כמה עולה סיאליס עם מרשם , מחיר סיאליס 5 מ ג , סיאליס מחיר בבית מרקחת , cialis מחיר , מחיר סיאליס ירד , מחיר לויטרה בכללית , לויטרה 20 מ ג מחיר , לויטרה מחיר מכבי , לויטרה תופעות לוואי , לויטרה עלות , לויטרה צריך מרשם , כמה עולה כדור לויטרה , לויטרה מחיר כללית , לויטרה מחיר , לויטרה הוראות שימוש , לויטרה מינון , לויטרה ללא מרשם , לויטרה מסיסה , לויטרה 20 , לויטרה 10 מ"ג , לויטרה 10 מ"ג הוראות שימוש , לויטרה מסיסה מחיר , לויטרה 10 מ"ג הוראות שימוש , לויטרה odt ללא מרשם , טבליה מסיסה , לויטרה מחיר , לויטרה הוראות שימוש , מחיר לויטרה בכללית , לויטרה תופעות לוואי , לויטרה הוראות שימוש , לויטרה מחיר , לויטרה ללא מרשם , לויטרה מסיסה , לויטרה תופעות לוואי , לויטרה 10 מ"ג הוראות שימוש , מחיר לויטרה בכללית , לויטרה עלות , לויטרה אופן השימוש , לויטרה 20 , לויטרה מחיר , לויטרה תופעות לוואי , לויטרה מינון , לויטרה מסיסה , לויטרה טבליות מסיסות , לויטרה אלכוהול , לויטרה קניה , מחיר לויטרה בבית מרקחת , רכישת לויטרה , לקנות לויטרה ללא מרשם , לויטרה מחיר , תרופות לאין אונות ללא מרשם , פורום לויטרה levitra , לויטרה סופר פארם , לויטרה מינון מומלץ , לויטרה הוראות שימוש , לויטרה מחיר , לויטרה ללא מרשם , לויטרה מסיסה , לויטרה תופעות לוואי , לויטרה 10 מ"ג הוראות שימוש , לויטרה 5 מ"ג , לויטרה 10 מ"ג הוראות שימוש , לויטרה מחיר , לויטרה הוראות שימוש , לויטרה תופעות לוואי , לויטרה מסיסה , לויטרה מינון , לויטרה 20 , לויטרה ללא מרשם , תחליף לויטרה , תחליף סיאליס

X

סיאליס, טאדאלאפיל, סיאליס הזמנה, סיאליס מקורי, סיאליס תרופת מרשם

סיאליס מחיר, טאדאלאפיל, סיאליס הזמנה, סיאליס מקורי, סיאליס תרופת מרשם

ויאגרה, סילדנאפיל, ויאגרה הזמנה, ויאגרה מקורית, ויאגרה תרופת מרשם

ויאגרה מחיר, סילדנאפיל, ויאגרה הזמנה, ויאגרה מקורית, ויאגרה תרופת מרשם

ויאגרה מינון, סילדנאפיל, ויאגרה הזמנה, ויאגרה מקורית, ויאגרה תרופת מרשם

קניית ויאגרה, סילדנאפיל, ויאגרה הזמנה, ויאגרה מקורית, ויאגרה תרופת מרשם

ויאגרה הוראות שימוש, סילדנאפיל, ויאגרה הזמנה, ויאגרה מקורית, ויאגרה תרופת מרשם

ויאגרה גנרית, סילדנאפיל, ויאגרה הזמנה, ויאגרה מקורית, ויאגרה תרופת מרשם

ויאגרה זמן השפעה, סילדנאפיל, ויאגרה הזמנה, ויאגרה מקורית, ויאגרה תרופת מרשם

קמגרה נמסה, סילדנאפיל, קמגרה נמסה הזמנה, קמגרה מקורית נמסה, קמגרה נמסה תרופת מרשם

קמגרה, סילדנאפיל, קמגרה הזמנה, קמגרה מקורית, קמגרה תרופת מרשם

X

X
אלכוהול ותפקוד מיני
שימוש בסמים ותפקוד מיני
מחלת הסרטן ותפקוד מיני
מחלות לב ותפקוד מיני
חושש שהכנסת אישה להריון? כל מה שצריך לדעת על בדיקת אבהות
ויאגרה תופעות לוואי
תמצית ויאגרה
ויאגרה ללא מרשם
תחליף טבעי לויאגרה
ויאגרה של הטבע
קניית ויאגרה
טיפולים בדיבור לסובלים משפיכה מוקדמת
שפיכה הפוכה – מהי?
מהי שפיכה מוקדמת
מיניות האישה – מהי?
תפקוד מיני לאחר אירוע מוחי
מהי אורגזמה נשית
חשק מיני אצל נשים
גלולות למניעת הריון – מה השפעתן על החשק והתפקוד המיני?
מהי דלקת יותרת האשך?
זריקות לטיפול בחוסר חשק מיני בגברים
תרופות המשפרות את התפקוד המיני
תזונה מומלצת למניעת אימפוטנציה
אוננות
כאבים בזמן זקפה
הכירו את הג'ל – לטיפול בבעיות בתפקוד המיני
טיפולים אלטרנטיביים לשפיכה מעוכבת
עקמת הפין
מהו אפרודיזיאק
ויאגרה הוראות שימוש
טיפול באין אונות (אימפוטנציה)
יחסי מין בזמן ההריון
ויאגרה
טיפול פסיכולוגי לבעיות בתפקוד המיני אצל גברים
פיזיותרפיה לטיפול בבעיות בתפקוד המיני
מין בגיל המעבר
יובש בנרתיק
מהו ניתוח להצרת נרתיק?
טיפולים אלטרנטיביים לשפיכה מעוכבת
שפיכה מאוחרת – עובדות חשובות
תרופות רפואיות ופסיכיאטריות הפוגעות בזקפה
א-מיניות
חרדת ביצוע בקרב נשים
דברים שכדאי לדעת על תפקוד מיני
הפרעה אובססיבית כפייתית במערכות יחסים
תפקוד מיני בגיל הזהב
הקשר בין סוכרת ותפקוד מיני
התמכרות למין
השפעת תרופות פסיכיאטריות על התפקוד המיני
אילו תרופות גורמות לפגיעה בתשוקה ובחשק המיני?
שיפור הזיקפה באמצעות גלי הלם
אימפוטנציה – אין אונות
איבר מין קטן אצל גברים
בעיות זיקפה ועוררות בקרב גברים
חרדת ביצוע מינית אצל גברים
כל הגורמים לתפקוד מיני לקוי
ויאגרה טבעית לשיפור התפקוד המיני
חשק מיני אצל גברים
הפרעות בתפקוד המיני בשל בעיות רפואיות
חוסר חשק מיני – השלכות ודרכי טיפול
טיפול זוגי – האם זה עוזר?
טיפול בחוסר חשק מיני אצל נשים
אין אונות בגיל צעיר – למה זה קורה לי?
גברא אקסטרא – כמוסות לגבר להעצמת חיי המין
אורולוג – תחומי טיפול
ניתוח לתיקון עקמת הפין
חשיבות המשחק המקדים
מהי אורגזמה
טיפול בחוסר חשק מיני אצל גברים
חוסר תפקוד מיני בעקבות הליך גירושין
שפיכה נשית
שחלות פוליציסטיות ותפקוד מיני
נקודת הג'י – הנקודה שמסעירה את העולם
תת פעילות של בלוטת התריס ותפקוד מיני
תשוקה מינית (משיכה מינית)
בעיות שפיכה נפוצות
לויטרה – יתרונות וסיכונים
שבר בפין
הפרעות זקפה והפרעות נשימה בשינה
טראומה מינית בקרב נשים
גלולת Addyi להגברת החשק המיני בנשים
מהי זיקפה
סיאליס – לטיפול בבעיות זיקפה
תוספי תזונה מומלצים לסובלים מאין אונות