סיאליס גנרי

צרו איתנו קשר לכל שאלה, בקשה ולפרטים נוספים. סודיות מובטחת >>

אם נשאל אתכם מהי התרופה הכי מוכרת לטיפול בבעיות האון הגברי ובעיות זיקפה, מרבית הסיכויים שתענו מיד – ויאגרה. אבל תהיה זו טעות להניח שזוהי התרופה היחידה שנמצאה יעילה ומומלצת לטיפול בקשיי זקפה בגברים. תרופת מקור טובה לא פחות נקראת סיאליס. שלא כמו ויאגרה, צבעה של הגלולה איננו כחול, אבל אין לזה כל משמעות. צבעה של התרופה נבחר אך ורק מטעמים שיווקיים. מה שקובע אלה הם המרכיבים הסמויים מן העיין.

המרכיבים הפעילים שנועדו לשחרר שרירים חלקים ולהזרים יותר דם שמסייע לקבלת זקפה מוצלחת. ועוד בשורה חשובה יש לנו לומר. כיום בישראל משווקת גם האופציה הגנרית. ואם שמעתם שיש ויאגרה גנרית חשוב שתדעו מעתה שאפשר להשיג גם סיאליס גנרי. על משמעות הדבר נרצה לומר לכם כמה דברים.

צרו איתנו קשר לכל שאלה, בקשה ולפרטים נוספים. סודיות מובטחת

.ויאגרה מחיר . הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

האם יש ההבדל בין סיאליס לויאגרה

לפני שנסביר על המשמעות של תרופה גנרית, נבהיר: מבחינת אופן הפעולה, יש הבדל מאוד חשוב בין ויאגרה לבין סיאליס. שתי התרופות נכנסות לפעולה די מהר ובכל זאת צריך לעבור קצת זמן עד שהגבר יכול לצפות לזקפה. השפעת הטיפול טובה לכמה שעות. עם זאת, סיאליס משפיעה למשך הרבה יותר זמן. אפילו למשך פרק זמן של יותר מ-24 שעות ברציפות. זו בדיוק הסיבה שעם הזמן, החלו המכירות של סיאליס, שהיא תרופה הרבה פחות וותיקה, לנגוס במכירות של ויאגרה. וזה אפילו לא הכל. יש גם גרסה שמאפשרת ליטול את התרופה על בסיס יומי. כך, ניתן בעצם לקיים יחסי מין בכל רגע רצוי, מבלי שהספונטניות תאבד מקסמה.

הם ניתן לקנות סיאליס גנרי ללא חשש

אחרי שראינו מהו ההבדל בין סיאליס לויאגרה, עולה השאלה האם הפתרון הגנרי טוב ורצוי. יתכן ששמעתם על כל מיני אזהרות מפני תחליפים לא מורשים לתרופות לטיפול בזקפה. חשוב להדגיש כי תרופה גנרית איננה חיקוי לא מורשה. אכן, יש חיקויים לא מורשים אך לא בהם אנו עוסקים כאן. הרעיון של תרופה גנרית הוא כזה: לוקחים תרופה ותיקה שהפטנט (בלעדיות) פג ואז חברת תרופות מוכרת מייצרת תחליף זהה או כמעט זהה. התחליף עומד בכל הביקורות והתקנים של ארגוני הבריאות. כלומר, אפשר בהחלט לקנות סיאליס גנרי ללא חשש ולהשתמש בתרופה. כמובן, זאת בהנחה שאתם לא סובלים מבעיות בריאות שמוגדרות בעלון לצרכן. כלומר כל מי שהשתמש עד כה בסיאליס המקורית, אין שום בעיה להשתמש בגירסה הגנרית.

מדוע ממליצים לי לקנות סיאליס גנרי?

מטרתם של הדברים הללו אינם להמליץ או לא להמליץ על שימוש בתרופה כזאת או אחרת. שיפור חיי המין הינם עניינו הפרטי של כל גבר. הדבר שכן נרצה לומר זה דבר אחר. תרופה גנרית נמכרת במחירים הרבה יותר נמוכים ביחס לתרופת המקור. זה יותר היבט צרכני מאשר היבט רפואי. כאשר גם בישראל ניתן להשיג תרופה גנרית בעלת השפעה זהה לתרופה המקורית, צריך לעשות חשבון פשוט. כאשר ההבדל הינו משמעותי במחירה של כל גלולה בודדת וכאשר מכפילים זאת לגלולות רבות על פני תקופה, הבדל ברור. אפשר לחסוך הרבה מאוד כסף ולהשיג חיי מין משופרים. זקפה חזקה גם בגילאים מבוגרים, ממש כפי שחוויתם בעבר.

האם יש הוראות מיוחדות לשימוש בסיאליס גנרי

הוראות השימוש של תרופה גנרית דומות למדי להוראות השימוש בתרופת המקור. כלומר, אין זה משנה אם נוטלים את התרופה בבוקר או בערב. חשוב להימנע ממינון יתר (לרוב, מומלץ לא להשתמש ביותר מגלולה אחת ליום). אם חווים תופעות לוואי לא נפוצות, כפי שרשם בעלון, כדאי להיוועץ ברופא.