סוגי ויאגרה

צרו איתנו קשר לכל שאלה, בקשה ולפרטים נוספים. סודיות מובטחת >>

הויאגרה היא גלולה המיועדת לטיפול באין אונות, ישנם כמה סוגי גלולות המכונות ויאגרה. המיועדות לטיפול ושיפור בבעיות אין אונות והפרעות זקפה. אך לפני שפונים לטיפול, חשוב לבדוק מה גורם לבעיות הזקפה. זה יכול להיות תרופות מסוימות שאתם נוטלים באופן קבוע או באופן חד פעמי. אם אתם נוטלים כדורים לטיפול בלחץ דם גבוה או נמוך, כדורים לבעיות כלי דם או לאפליפסיה מומלץ לבדוק עם הרופא, האם הם משפיעים על הזקפה.

ה"ויאגרות" של פעם!

השיטות המסורתיות לטיפול בבעיות זקפה בעבר, היו זריקות לפין או השתלת תותב – תותב נוקשה המותיר את איבר המין במצב מוקשה כל הזמן או תותב הפועל בתגובה לגירוי מיני – גם כיום מטפלים בשיטה של השתלת תותב במקרי אין אונות קשים, שאינם ניתנים לטיפול בדרך הקונבנציונאלית. בעשורים אחרונים הומצאה גלולה בשם ויאגרה המיועדת לטיפול במקור הבעיה – כלומר היא מרחיבה את כלי הדם, וכאשר קיים גירוי מיני זרימת הדם מתגברת, התרופה מאפשרת לדם לזרום לתוך איבר המין ו'להעמיד אותו במקום…'.

ויאגרה מחיר . הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

ה"ויאגרות" של היום

הויאגרה הייתה פריצת דרך בתחום, אך בעקבותיה פותחו סוגי ויאגרה נוספים. תרופות נוספות המבוססות על חומר פעיל לזה של הויאגרה פותחו בשנים האחרונות ע"י חברות תרופות בארץ ובעולם. התרופות שפותחו לבעיות אין אונות מוכרות בשם לויטרה וסיאליס.

טווח הזמן של התרופות הוא שונה: הויאגרה פועלת החל מחצי שעה אחרי הנטילה ועד 4 שעות. הלויטרה פועלת החל מ-16 דקות לאחר הנטילה ועד 12 שעות. הסיאליס פועל החל מ-20 דקות אחרי הנטילה ועד 24 שעות במינון הנמוך, ו-36 שעות במינונים הגבוה והבינוני.

קיימות תרופות 'ביוסימילר' לבעיות זקפה. ובתחום זה, התרופות הישראליות לבעיות זקפה הן – תרים וטאדם. תרים פועלת בדומה ללויטרה וטאדם פועל בדומה לסיאליס. מיליארדי גברים בעולם משתמשים בתרופות אלו, מדובר בשוק שמגלגל הון רב. לאחרונה טענו חוקרים כי נטילה של תרופות לאין אונות מורידה את הסיכון להתקף לב או למוות כתוצאה מהתקף לב.

"ויאגרות" נוספות

ישנם תרופות ושיטות נוספות לטיפול באין אונות. אחת מהם היא טיפול בגלי הלם באמצעות מכשיר מיוחד. קיימות תרופות נוספות לאין אונות, חלקן יקרות מאוד אך חלקן ממומנות ע"י חברות הביטוח השונות. יש גם דרכים טבעיות לטיפול בהפרעות זקפה, ניתן להתייעץ על כך עם נטורופתים מומחים. שיטות טבעיות נוספות המציעות טיפול באין אונות הן: פלדנקרייז, שיאצו, פאולה וצמחי מרפא. יש הטוענים כי משקה הבחרובקה יעיל גם הוא להגברת האון הגברי.

ויאגרה מחיר . הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

מי צריך ויאגרה?

הסיכון לאין אונות קיים ביתר שאת בקרב חולי סוכרת, אך גם בקרב הסובלים מבעיות לב וכלי דם. כמו גם בעיות נפשיות, מתח וחרדה יכולות לגרום לירידה ביכולת הגבר להשגת זקפה. במקרה של בעיות זקפה שמקורם מבעיות נפשיות ניתן להסתייע בטיפול פסיכולוגי המיועד במיוחד לטיפול לשיפור וטיפול בבעיות זקפה.

מה זה בכלל אין אונות?

בהגדרה הרפואית, אין אונות היא מצב שבו הגבר מתקשה להשיג זקפה בלפחות רבע מהמקרים בהם הוא מקיים מגע מיני. אם מצב כזה נמשך יותר משלושה חדשים יש לפנות להתייעצות עם רופא, רופא המשפחה או אורולוג. הרופא יפנה את הפציינט לסדרה של בדיקות. הבדיקות לא נעשות כדי להתאים את הטיפול הטוב ביותר, מכיוון שכל התרופות הקיימות פועלות על אותו עיקרון, ולא עוד אלא שכולם אינן מרפאות את הבעיה אלא נותנות פתרון נקודתי וזמני. הסיבה אם כן, להפניה לבדיקות היא שלילת בעיה חמורה יותר. היות ובעיות זקפה עלולות להצביע על מחלה סמויה, כגון לחץ דם לא מאוזן, שיכולה להתפתח למחלה חמורה. אך בכל מקרה, ויאגרה סיאליס ולויטרה הן התרופות הקונבנציונאליות לטיפול בבעיות זקפה.