וידליסטה

צרו איתנו קשר לכל שאלה, בקשה ולפרטים נוספים. סודיות מובטחת >>

וידליסטה – סיאליס גנרי מקורי – תחליף סיאליס

צרו איתנו קשר לכל שאלה, בקשה ולפרטים נוספים. סודיות מובטחת.
וידליסטה — וידליסטה —

וידליסטה Vidalista – Tadalafil, (Generic Cialis)

כאשר גבר (או בני זוג) מתמודדים עם בעיות בתפקוד המיני, באופן טבעי נחפש את הדרכים היעילות והטובות ביותר להתמודד עם הבעיות הללו. ברור שנחפש תרופה אמינה ויעילה שתגשים את מטרתה ותשיב לנו את אותה זקפה עמידה ויציבה, זו שתאפשר לנו קיום יחסי מין מהנים ולאורך זמן. אין ספק כי, כיום, קיימות אינספור תרופות ממותגות (יותר או פחות), כויאגרה, לויטרה, או סיאליס, אבל, לצידן, ניתן לפגוש את התרופות הידועות והמוכרות פחות, אבל לא פחות יעילות מהמפורסמות שבהן. ברשימה זו, ניתן למצוא את הקמגרה, וידליסטה והפילדנה, שסייעו כבר לאלפי גברים המתמודדים עם אין אונות, שפיכה מוקדמת או זקפה חלשה להשיב את החדווה לחיי המין שלהם ולהפכם לטובים יותר משהיו בעבר.

וידליסטה פועל כמעכבת אנזים PDE5

אופן פעולתה של הווידליסטה פשוט למדי – ע"י עיכוב שחרור של אנזים ה-PDE5 היא תורמת לשיפורם של הביצועים המיניים הגבריים. על מנת ליהנות מיתרונות וידאליסטה, תצטרכו לבלוע את הכדור כ-45 דקות לפני שבכוונתכם לקיים יחסי מין. כך, תוכלו לתכנן ערב כיפי וזורם, לקחת את הכדור מספר שעות לפניו, ולדעת שאתם עומדים לחגוג כמו שלא חגגתם מזמן.

בין אם הפרטנרית שלכם למיטה היא בת הזוג הקבועה או לא, ווידליסטה משפיע לאורך פרק זמן ארוך (בדומה לסיאליס, מדובר בכ-36 שעות – מרשים במיוחד). וכאן, אנחנו רוצים להבהיר משהו – פרק זמן של 36 שעות אינו אומר כי תסתובבו עם זקפה קשיחה לכל מקום (לעבודה, לבנק או לבית הקפה), אלא, שאם במהלך השעות הללו יתרחש גירוי מיני, הגוף שלכם יגיב בדיוק כפי שאתם מצפים ממנו, בזקפה קשיחה. כמובן שזהו יתרון משמעותי מבחינתה לווידליסטה ולתרופות האחרות הפועלות באופן דומה לה.

השימוש בוידליסטה

המדובר בכדור, תרופה פשוטה, אותו תוכלו לנטול באופן אוראלי (לבלוע), בדומה מאד לכל תרופה אחרת שאתם נוטלים. כללי זהירות לנטילת התרופה, אף הם דומים לתרופות אחרות, בעיקר לתרופות המציאות פתרונות לבעיות הזקפה (כמו סיאליס, לויטרה או ויאגרה) והם כוללים, בעיקר, את ההימנעות משתיית אלכוהול בעת שימוש בתרופה. גם כאן, כמו בתרופות אחרות, יש להיות ער ולשים לב לסימפטומים השונים קרוב לעת הופעתם, בעיקר כאשר המדובר בפעמים הראשונות שבהן אתם נוטלים את הכדור.

יחד עם זאת, אין כלל ספק וידליסטה ממלאת את מטרתה על הצד הטוב ביותר, כשהיא מאפשרת לגברים (ולזוגות) ליהנות מסקס טוב יותר. יתרון נוסף לוידליסטה על פני תרופות המרשם, הוא היכולת לרכוש אותה אונליין, מבלי להיאלץ לצאת מהבית, מבלי להתבייש מהשיחה עם הרופא, מבלי להיות נבוך בעת העמידה בתור בבית המרקחת, ואפיל – מבלי צורך לשתף את בת הזוג ברכישת התרופה. בניגוד לימים עברו, כיום, כבר גם אין לכם צורך להמתין שבועות ארוכים להגעת המשלוח! מינון וידליסטה: 20 מ"ג, 40 מ"ג

סטרונג-פוטן-פורטה

יתרונות ווידליסטה

להבדיל מסיאליס, ויאגרה או לויטרה, וידליסטה נחשבת כתחליף גנרי וכפתרון האופטימאלי לבעיות התפקוד המיני המוכרות, כך שאפילו לא תזדקקו למרשם הרופא כדי לרכוש את הווידליסטה שלכם! תהליך ההזמנה באתר הינו פרטי, דיסקרטי, מקצועי ולא פחות חשוב מכך – מהיר, כך שמרגע יצירת הקשר ועד לרגע קבלת המוצר בביתכם על ידי השליח המיוחד (והדיסקרטי) לא יחלוף זמן רב. אנחנו מבטיחים כי נעשה הכל כדי שתוכלו לקחת מהר ככל האפשר את הכדור שישנה את כל מה שידעתם על חיי המין שלכם עד כה!