ויאגרה עם אלכוהול, שילוב אלכוהול עם ויאגרה, לשלב ויאגרה ואלכוהול, ויאגרה עם ארוחה

צרו איתנו קשר לכל שאלה, בקשה ולפרטים נוספים. סודיות מובטחת >>

צריכת אלכוהול ועישון גבוה גורמות לבעיות זקפה, זה ברור. אך מה קורה כאשר כבר נוטלים תרופה לאין אונות, כמו למשל ויאגרה. השאלה היא מה קורה במקרה של ויאגרה ואלכוהול. כדי להשיב, נתחיל קודם בהסבר ונתינת רקע.

מה ההגדרה של הפרעת זקפה?

הפרעת זקפה היא הפרעה שגורמת לגבר חוסר הצלחה בהשגת זקפה בעת מגע מיני, לפחות ב25% מהמקרים שהוא ניסה לקיים מגע שכזה. כל אחד יכול לחוות הפרעה חד פעמית או זמנית של אין אונות, זה יכול להיות – מתח נפשי זמני, שתייה מרובה לא קבועה של אלכוהול, חולשה גופנית מקומית או מחלה זמנית כלשהי. הסיבה לכך היא שהגוף אינו מספיק חזק כדי "לדחוף" ולהזרים דם לעבר החללים שסביב איבר המין, האחראיים על הקשחת האיבר והשגת הזקפה. הבעיה נקראת גם אין אונות או אימפוטנציה – בלשון מקצועית יותר.

ויאגרה מחיר . הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

אין אונות בעייתית

מתי כן מדובר בבעיה רצינית? קיימים כמה סוגים של בעיות הגורמות לאין אונות:

  • התערבות חיצונית של ניתוח, טיפול רפואי, הקרנות כימותרפיות או חבלה – ניתוח באזור הערמונית, בשלפוחית השתן, בפי הטבעת או ניתוח במעי הגס. וכן כמוסות שונות לטיפול בבעיות כלי דם וכדורים הורמונאליים
  • מחלות רקע – סוכרת, פרקינסון, טרשת נפוצה או אלצהיימר
  • אין אונות נפשית – הערכה עצמית נמוכה, מתח משפחתי מתמשך, דיכאון וכעסים, חרדה מכישלון ועוד
  • פגם מולד באיבר המין
  • חוסר בהורמון הטסטוסטרון

דרכי הטיפול באין אונות

הטיפול באין אונות כולל שילוב של נטילת תרופה כמו ויאגרה עם ארוחה מזינה ובריאה ושיפור אורח החיים, וכן הוספת וויטמינים ותוספי התזונה לתצרוכת היומית. ויטמינים כמו ויטמין E, ויטמין C וויטמין A, כמו"כ בטא קרוטן וויטמין B6 ידועים גם הם כמשפרי המערכת החיסונית והכוח הגברי.

צמחי מרפא שיכולות להועיל לבעיית אין אונות הן: תרד, נענע, חילבה, עלי פטל, זרעי סלרי וכורכום. יש להקפיד על תזונה נכונה ובריאה, להפחית במאכלים מטוגנים, במתוקים ובג'אנק פוד. מקלחות חמות מדי ופעילות גופנית מאומצת מדי יכולות גם הם לפגוע בדחף המיני. עישון מרובה אפילו פאסיבי אינו מומלץ כלל לסובלים מאין אונות.כיום, רובם המוחלט של בעיות הזקפה נפתרות. בעזרת התרופות הקיימות ניתן לתת מענה כמעט לכל רמת חומרה של הבעיה. בשילוב כמובן, של תזונה נכונה, פעילות גופנית, הימנעות משתיית אלכוהול ומעישון. אין צורך היום בניתוח או טיפול פולשני כדי לפתור בעיית אין אונות. אולם נדגיש זאת שוב – צריכה מרובה של אלכוהול מחלישה את השפעת הויאגרה.

ויאגרה מחיר . הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

סיאליס משך השפעה

הגלולה הראשונה שיצאה לאור העולם לטיפול באין אונות, היא הוויאגרה, היא יוצרה ע"י חברת פייזר בשנת 1996. משך ההשפעה של הויאגרה היה קצר מדי – 4 שעות, ולכן הגיע המתחרה שלו, הלא הוא הסיאליס, וכבש נתח גדול מהשוק. משך השפעת הסיאליס היא 24 שעות במינון הנמוך ו-36 שעות במינונים הגבוה והבינוני. אחרונה הגיעה הלוויטרה לשוק, יתרונה בכך שהיא פועלת באופן נקודתי על אזור איבר המין, ואינה משפיעה על כל הגוף. היא מתאימה מאוד לבעלי מחלות רקע.

הויאגרה נמכרת ב-277 ₪ לאריזת 4 טבליות במינון גבוה, ב-243 ₪ לאריזת 4 טבליות במינון בינוני וב-229 ₪ לאריזת 4 טבליות במינון הנמוך. הלויטרה נמכרת ב-253 ₪ לאריזת 4 טבליות במינון הגבוה, ב-124 ₪ לאריזת 4 טבליות במינון הבינוני וב-62 ₪ לאריזת 4 טבליות במינון הנמוך. הסיאליס נמכר ב-293 ₪ לאריזת 4 טבליות במינון הגבוה, ב-274 ₪ לאריזת 4 טבליות במינון הבינוני וב-77 ₪ לאריזת 4 טבליות במינון הנמוך.

ויאגרה עם ארוחה

מטבוליזם של ויאגרה ומזון מתבצע על ידי הכבד. ככל שהעומס על הכבד גבוה יותר, כך זמינותה הביולוגית של התרופה נמוכה יותר, מה שאומר שההשפעה הטיפולית נמוכה יותר. לכן, מומלץ ליטול ויאגרה על בטן ריקה. זה לא חייב להיות במחצית הראשונה של היום – רצוי להימנע מאוכל כשעתיים לפני נטילת ויאגרה.

לעיתים קרובות עולה השאלה מה יקרה אם תיקח את התרופה במהלך הארוחה. למעשה, לא יתעוררו תופעות לוואי או סיכונים בריאותיים, רק שהתרופה לא תעבוד או שהשפעה על הזקפה לא תהיה מספיק חזקה.