קמגרה בטעמים, קמגרה סוכריות, קמגרה סוכריה לעיסה, סילדנפיל, ויאגרה גנרית

צרו איתנו קשר לכל שאלה, בקשה ולפרטים נוספים. סודיות מובטחת >>

כאן ניתן לרכוש קמגרה 100 מקורית ללא מרשם

קמגרה סוכריה לעיסה 100 מ"ג סילדנפיל

כל חפיסה מכילה

4 טבליות

משך פעילות

ארבע שעות ולעיתים יותר

מגבלות

אלכוהול ומזון מפחיתים את ההשפעה

מינונים במיליגרמים

100 מ"ג

הוראות שימוש

כדור אחד (אפשר גם חצי) כחצי שעה עד שעה לפני הצורך

הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

למי אסור להשתמש בתרופה

קמגרה אסורה לשימוש לאנשים שמשתמשים בתרופות מרחיבות כלי דם ממשפחת הניטרטים, כגון מונוניט, מונוקורד. וכל בעיה רפואית אחרת מומלץ להיוועץ ברופא,כמו כן, יש להימנע מנטילת תרופה זו כאשר ידועות בעיות בכלי דם או מחלות לבביות. לפני לקיחת התרופה יש להיוועץ עם הרופא

ויאגרה גנרית אסורה לשימוש לאנשים שמשתמשים בתרופות מרחיבות כלי דם ממשפחת הניטרטים, כגון מונוניט, מונוקורד

למי התרופה מיועדת

התרופה מיועדת לגברים הסובלים מקושי להגיע לזקפה מלאה, או לגברים המעוניינים להגיע לזקפה מלאה יותר, או להאריך את משך הזקפה ולשפר את יחסי המין והביטחון העצמי

למה משמש הכדור

הכדור משמש לטיפול בבעיות אין אונות של גברים המתקשים להגיע לזקפה. וכמו כן לכאלו אשר רוצים להעצים את הזקפה ויחסי המין

ניתן לרכוש גם קמגרה ג'ל מקורית ו/או קמגרה מסיסה

איך ניתן להבדיל בין קמגרה מקורית לבין זיוף סיני?

kamagra oral jelly ,קמגרה אוראל ג'לי מיוצרת על ידי חברת התרופות ההודית ajanta pharma ,ומאחר והמותג הינו מצליח בשנים האחרונות קמו לו המון חיקויים מסוכנים וזולים סינים בעיקר , ועל מנת לדעת להבחין במקוריות המוצר ישנן המון דרכים ואת חלקן נמנה במאמר הנ"ל:

צד קדמי של השקית פלסטיק רך, צד אחורי עם פס שביר בקיפול, מקפלים את השקית עם שתי אצבעות וכך הג'ל יוצא מפס הפלסטי החתוך בצורה מדודה ככל שמקפלים חזק יותר.

1. הקופסא המקורית של השביעיות של קמגרה הינה קופסת קרטון קשיחה בגודל מדוייק של 5.8X7.6 ס"מ במדויק (קופסא יותר גדולה הינה זיוף סיני)

2. על הקופסא מוטבעת הולוגרמה שעליה כתוב ajanta pharma, (לעיתים רחוקות ישנו עדיין מלאי של קופסאות ללא הטבעה על הקופסא, ושתי מדבקות הולוגרמה סוגרות את הקופסא משני הצדדים אבל גודל הקופסא הינו בדיוק אותו הדבר, בדרך כלל משלוח מסינגפור) להבדיל מהזיוף הסיני שעליו אין אף פעם הטבעה חזקה אלא מדבקת הולוגרמה גדולה שמודבקת על הקופסא סאופן סתמי ולא סוגרת אותה

3. הפתיחה של השקיות המקוריות של קמגרה הינה בצורת משולש חתוך קטן על גבי השקית (בזיוף ישנו פס קטן או קו שחור)

4. הסגירה של הקופסא הינה על ידי מדבקה שקופה עם הכיתוב ajanta בכחול

5. נכון להיום בתאריך 01.01.2016 חברת ajantaייצרה ליין חדש ל קופסאות ושל ג'לים בכדי להקדים את הזייפנים, אנו בטופ פארם כבר רכשנו מלאי של כ-500 אלף יחידות מהקופסאות החדשות ומהג'לים החדשים ובקרוב רק הם ישווקו !

*בקמגרה המקורית המרקם של הג'ל הינו חלק ללא גרגרים וללא אבקה והזיוף הינו עם גרגירים כאילו ריסקו כדור לתוך פטל.

הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

קמגרה מקורית

הקמגרה (Kamagra) מגיע מהמזרח (הודו), אך זהו הלהיט שכבש את אירופה בשל העובדה כי כדי לרכוש את המוצר לא צריך מרשם רופא. שקית הג'ל בטעמים הפכה תוך שנה לאביזר המין הנמכר ביותר לגברים, וניתן למצוא אותו בכל חנות סקס באירופה המערבית.

יחד עם זאת, ובשל מלחמה לא צודקת של יצרניות התרופות הגדולות, בארץ לא נתקבל אישור פורמאלי ממשרד הבריאות לשיווק המוצר, אולם כיוון שהמוצר אינו נחשב לתרופה אלא לתוסף תזונה, ייתכן מאד שבקרוב יהיה ניתן למצוא את המוצר בכל פינת רחוב. בינתיים, אתם מוזמנים לפנות אלינו לפרטים על קמגרה בפרט, ובכלל על תחליפי ויאגרה.

מעוניינים לשפר את חיי המין שלכם, לעכב את השפיכה, להנות מזקפה קשה יציבה וארוכה, להרגיש כמו "פנתרים" לשפר את הביצועים במיטה ולספק את בת הזוג שלכם? קמגרה הקמגרה – זאת התשובה, האביזר המיני האידיאלי והאולטימטיבי לשיפור חיי המין.

כל אחד מן הגברים חולם על חיי מין משגשגים אך לא פעם בחיים חווים אנו תקופות שונות בחיים המשפיעות ומשליכות על תחומים רבים בחיים ובמיוחד על חיי המין. חיי המין הם חלק חשוב מאד מן החיים ואין ספק כי חוסר סיפוק מיני עלול לפגום באיכות החיים, בבטחון העצמי, בדימוי העצמי, בחיי הזוגיות ואף בבריאות הגוף והנפש.

הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.


הקמגרה הינו ג'ל המיועד לבליעה. הג'ל אינו נחשב לתרופה אלא לאביזר מין. הקמגרה מכיל חומרים פעילים הדומים לחומרים הפעילים שמכילות התרופות המטפלות בבעיות זקפה כגון הויאגרה, הסיאליס והלויטרה, ועל כן פעילותו דומה לפעילות התרופות המשפרות זקפה, אך משום היותו טבעי הוא בעל יתרונות רבים:

■ המוצר מכיל חומרים טבעיים
■ הוא מהווה תחליף למי שאינו יכול ליטול את התרופות לשיפור הזקפה
■ מגיע בצורת ג'ל ולא בכדורים ומקל על מי שמתקשה לבלוע כדורים
■ משפיע על הגוף במהרה – תוך 15 דקות (יש ליטול על קיבה ריקה)
■ אינו גורם לתופעות לוואי
■ אינו מצריך מרשם רופא
■ גורם לזקפה קשה, יציבה וארוכה
■ משהה ומעכב שפיכה

קמגרה בטעמים הקמגרה (Kamagra) מקורו מן המזרח הרחוק, הוא נחשב לאביזר מין ונמכר בחנויות הסקס ברחבי הארץ ובמערב אירופה. ג'ל הקמגרה מגיע באריזה קטנה ודיסקרטית שניתן להכניסה לכיס ואף לארנק. הכמות המצויה באריזה נותנת אפקט למשך מספר רב של שעות בהן תתקבל זקפה קשה בעקבות גירוי מיני, עיכוב והשהיית השפיכה ויכולת לשפר את הביצועים בעקבות כך. הקמגרה מופץ במספר טעמים: שוקולד, קרמל, פירות מעורבים, קולה, נענע, דבש, לימון, ליצ'י, קיווי, גויאבה, תפוח, מנגו ודובדברים, כאשר כל אחד מן הגברים יכול לבחור את הטעם המתאים לו.

כשנה לאחר שהמוצר הופץ ברחבי אירופה הגיע גם לארץ, הוא הפך לפופולארי ונפוץ. הקמגרה שונה במקצת מן התרופות והתכשירים המוכרים ליצירת זקפה מאחר ואינו מיועד אך ורק לגברים הסובלים מבעיות בתפקוד המיני, אלא לגברים המעוניינים לשפר את חיי המין ואת ביצועיהם במיטה, והיתרון הגדול של המוצר הינו שהוא נחשב לתוסף תזונה ולא לתרופה, כך שאינו מצריך מרשם רופא ועל כן הוא קל להשגה. היום משווק המוצר בארץ (למרות שלא קיבל אישור רשמי ממשרד הבריאות לעת עתה) אך מאחר והוא נחשב לתוסף תזונה אין בעיה לשווקו.

הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

לעת עתה – מי שמעוניין לרכוש את תחליף הויאגרה המצליח שישפר את חיי המין באופן משמעותי מוזמן להזמין דרך האתר. ולמי שעדיין לא החליט באיזה טעם כדאי לו לבחור – אנו ממליצים להזמין בפעם הראשונה מיקס של טעמים שיאפשרו לכם לבחור את הטעם המועדף עליכם.

הוראות שימוש בקמגרה

כדי שהמוצר יהיה אפקטיבי יש להשתמש בו כדלהלן:

■ יש לקחת את המוצר כ – 15 דקות לפני קיום יחסי המין
■ יש לקחת את המוצר על קיבה ריקה
■ מומלץ להמנע מצריכת אלכוהול
■ יש לפתוח את השקית במקום המיועד לפתיחה ולהצמיד לפה, מומלץ לסחוט את השקית ולשתות את כל הג'ל שבה

יש לקחת בחשבון שהשימוש במוצר שלא בהתאם להוראות יפגום ביעילות ובאפקטיביות המוצר. צריכת מזון או אלכוהול בסמוך לנטילת התכשיר יתכן ויעכב את זמן ההשפעה. אם אתם סובלים מרגישות לאחד ממרכיבי התכשיר מומלץ להמנע מנטילתו. גברים הסובלים מבעיות בזקפה או משפיכה מוקדמת יזכו ל שפיכה מוקדמת או שפיכה מהירה מאד נפוצה בקרב גברים, ויש מי שמגדיר זאת כבעיה של ממש, בעיה אשר מפריעה לרבבות גברים מסביב לעולם אשר מחפשים מזור לבעיה. החומר הפעיל הנמצא בתרופות המיועדות לגברים הסובלים מאין אונות, משפיע גם על בעיית השפיכה המוקדמת, ובד"כ מטיב עם מי שסובל מהבעיה ומשמש גם כחומר השהייה.

אופן השימוש

■ כמו שאר התכשירים והתרופות המיועדות לטיפול באין אונות, יש להגיע לגירוי מיני כדי שהקמגרה תעבוד בצורה יעילה
■ כל שיש לעשות הוא לקרוע שקית הג'ל, ולשתות את הג'ל. לג'ל טעמים מוכרים ואהובים, כדי שיהיה טעים וקל לבלילה
■ כל שקית מכילה 100 מ"ג, שזה בדיוק הכמות המומלצת והבטוחה לשימוש
■ אין לחרוג מכמות של שקית אחת ליום
■ אמצעי זהירות והגבלות
■ אין לעבור על המנה המומלצת
■ אין לקחת בשילוב עם אלכוהול או מזון שומני (שעלול לפגוע בספיגה ולכן לפגוע ביעילות)
■ אין לשלב את הקמגרה עם תרופות נוספות המיועדות לטיפול באין אונות או עם תכשירים אחרים
■ לא מומלץ לבעלי לחץ דם גבוה
■ לא מומלץ לבעלי לחץ דם נמוך
■ אין לקחת לסובלים מבעיות בתפקודי כבד, כליות או לסובלים ממחלות לב
■ אין לקחת לסובלים מלוקמיה, אנמיה, רניטיס פיגמנטוזה או לסובלים מעקמומיות של הפין
■ אין לקחת אם אתה אלרגי ל- סילדנאפיל ציטראט (Sildenafil Citrate) – החומר הפעיל של הקמגרה

הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

קמגרה מקורית – תחליף הויאגרה

לא סתם הפך הקמגרה ג'ל לתחליף הויאגרה הפופולארי ביותר בעולם – הוא קל ובטוח לשימוש, הוא משפיע בתוך כ 10-30 דקות, והוא מגיע במבחר טעמים.

קמגרה מקורית – מאושרת על ידי ה- FDA
בבדיקה מחקרית שנעשתה על הקמגרה ג'ל, בהשוואה לתרופות המיועדות לטיפול בבעיות זיקפה (כגון ויאגרה או סיאליס), נמצא כי בזכות הג'ל קמגרה משפיעה בתוך זמן קצר ומשיגה תוצאות דומות.
אפקט ההשפעה של הקמגרה הוא כ- 4-6 שעות.

הזמנת מוצרים

מחפשים מוצרי און לשיפור הזקפה והעצמת המשגל המיני? רוצים להרגיש שוב בני 18 רק עם ניסיון? מחפשים מעכבי שפיכה? רוצים זקפה חזקה וממושכת?
אנחנו יכולים לעזור לכם ולהתאים לכם את המוצר לפי הרצונות שלכם.. אחריות מובטחת ואנו מתחייבים לשביעות רצונכם.
צרו איתנו קשר לכל שאלה, בקשה או הזמנת מוצר. דיסקרטיות מובטחת.