סיאליס טבעי, תחליף לסיאליס

צרו איתנו קשר לכל שאלה, בקשה ולפרטים נוספים. סודיות מובטחת >>

סיאליס טבעי

גישת החזרה אל הטבע מוצאת היטב את ביטויה במצרכי המזון שהציבור קונה, בתוספי התזונה וגם בחלופות לתרופות. ידוע כי לתרופת המרשם סילאיס מעמד נכבד מאוד בשוק התרופות לשיפור חיי המין. התרופה, שמיוצרת במעבדות רפואיות בתצורות שונות ומוצעת בכמה מינונים, יכולה להתאים גם בשימוש יום יומי. אבל לא כולם שבעי רצון מהשפעות התרופה ומדרך פעולתה.
ובתקופה שבה הציבור משתוקק לתחליפים טבעיים, הפתרון הגיע סוף סוף גם לכאן, לישראל. סיאליס טבעי – למי זה מתאים, מי מייצר את התחליף הזה, האם חייבים מרשם. כל מה שרציתם לדעת ולא היה לכם את מי לשאול.

. הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

האם סיאליס טבעי מחייב מרשם

בשונה מתרופות כגון סיאליס או ויאגרה, החלופה הטבעית נמכרת ללא שום צורך במרשם רפואי. כלומר, אין צורך לגשת בשל כך לבית המרקחת. יחד עם זאת, אל תתייחסו לתחליף זה בקלות ראש. תמיד בררו מי מספק לכם את הגרסה הטבעית, וודאו מהו המינון שכדאי לצרוך והאם יש התוויות מיוחדות.

מי מייצר את התחליף הטבעי

האם סיאליס טבעי משמעות הדבר היא שזהו פשוט מותג טבעי, שמיוצר על ידי יצרנית התרופות המקורית? למעשה התשובה היא לא. את סיאליס מייצרת חברת התרופות הגדולה לילי.
ולמעשה, הגרסה הטבעית מיוצרת על ידי יצרנים שונים כאשר הציבור פשוט מתייחס לתחליפים הללו תחת השם המוכר והידוע. חלק מהיצרנים הינם מעבדות בחו"ל, שמייצרות אך ורק תחליפים לתרופות מוכרות לשיפור חיי המין. למשל וידליסטה היא תחליף לסיאליס. אך יש גם יצרנים שמתמחים בכמוסות טבעיות ותוספי תזונה שיכולים להועיל במגוון מצבים שונים.