ויאגרה מידע, מידע על ויאגרה, כל מה שרציתם לדעת על ויאגרה

צרו איתנו קשר לכל שאלה, בקשה ולפרטים נוספים. סודיות מובטחת >>

השם ויאגרה, אחת התרופות המפורסמות בעולם, מוכר כמעט לכל. השם הפך נרדף לפתרון מהיר ויעיל לבעיות בתפקוד המיני. עם זאת, יש הרבה עובדות ביחס לויאגרה שהן לא כל כך ידועות. בשורות הבאות, נספר לכם כל מה שרציתם לדעת בנושא.

כיצד פועלת הויאגרה

מדובר בתרופה שפותרת בעיה גברית, של קושי להגיע לזקפה. לאחר נטילת התרופה ובתוך כחצי שעה עדש שעה היכולת להגביר את זרימת הדם אל הפין עולה מאוד. על פי המחקר, מנגנון הפעולה ממוקד באנזים הקשור לפעולה מקומית של רקמת שריר. השריר שמונע את זרימת הדם מתרפה ובכך מגיע הגבר לזקפה חזקה. חשוב לציין כי לתרופה אין השפעה פסיכולוגית, כלומר היא לא נועדה לטפל בירידה בליבידו (חשק מיני). היא גם לא משפיעה באופן ישיר על הפעילות ההורמונלית. השימוש מתאים לגברים ללא בעיות לב, בגילאים שונים, הסובלים מחוסר יכולת להגיע לזקפה או מרצון לשפר את הזקפה

ויאגרה מחיר . הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

איך יש להשתמש בתרופה והמינון המומלץ

ויאגרה מגיעה בגלולות, ואפשרי מינון של עשרים וחמש, חמישים או אפילו מאה מיליגרם. חמישים מיליגרם זהו גם המינון המומלץ, בדרך כלל. יש ליטול כחצי שעה עד שעה לפני קיום יחסי מין. ההשפעה בדרך כלל למספר שעות. המטופל מקבל זקפה לאור גירוי מיני (כלומר זה בדרך כלל לא קורה פתאום, ללא כל גירוי). תופעה של זקפה חזקה, בלתי נשלטת למשך שעות קיימת אך נדירה למדי.

האם יש תופעות לוואי

כבכל תרופה, גם במקרה זה עשויים המשתמשים לחוות תופעות לוואי בלתי רצויות. לרוב, הן קלות, למשל השפעה על מערכת העיכול. עם זאת, אפשרי שתופיע ירידה מורגשת בלחץ הדם, כאבי ראש או שרירים. הימנעות משימוש יתר בתרופה לרוב פותר את הבעיה. עבור הסובלים מלחץ דם נמוך, לזקוקים לתרופות שמשפיעות על לחץ דם, השימוש בויאגרה עלול להיות מסוכן.

סטרונג-פוטן-פורטה

מתי ההשפעה יורדת

חשוב לדעת שני דברים: לאחר ארבע חמש שעות מרגע השימוש, ההשפעה של התרופה יורדת ולפעמים אף מפסיקה להשפיע. מנה נוספת ניתן לקחת רק כעבור עשרים וארבע שעות. כמו כן, מומלץ להימנע מארוחה כבדה. השימוש בתרופה לאחר ארוחה מוריד מאוד את ההשפעה האפשרית. כלומר, קיבה ריקה טובה לתפקוד המיני, לפחות עבור הזקוקים לויאגרה.

ויאגרה מחיר . הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

כבר לא צריך מרשם

ויאגרה נחשבת לתרופה וותיקה, בטוחה בדרך כלל עם לוואי שוליות שלא פוגעות בפופולריות שלה. עם זאת, במשך הרבה מאוד שנים נמכרה התרופה אך ורק תחת מרשם רופא. דבר זה יצר תופעה של הפצת חיקויים, חלקם מזיקים מאוד לבריאות. לפני זמן לא רב, הודיע משרד הבריאות כי הוחלט לוותר על הצורך במרשם. יש לציין כי יש אוכלוסיות מסוימות שעבורן השימוש בתרופה עשוי להיות מסוכן (למשל חולי לב המטופלים בתרופות). חשוב לכן תמיד לעיין בעלון לפני השימוש או להתייעץ עם רופא, בכל מקרה של ספק.

הגילוי שהגיע במקרה

ההיסטוריה של התרופות ושל גילויים מדעיים בכלל מלאה מקרים של תגליות מקריות. גם ויאגרה שייכת לאותם סיפורים מעניינים. המטרה המקורית הייתה לטפל בחולים הסובלים מיתר לחץ דם ולחץ בחזה (הפחתת לחץ דם בחולי ריאות, זוהי אחת ההתוויות הנוכחיות). עם זאת, כבר במהלך הניסויים הקליניים סיפרו כמה גברים על כי לאחר השימוש הם חווים זקפה. הדבר עורר את תשומת ליבם של החוקרים ודי מהר הובן הפוטנציאל המסחרי שלה בעניין זה. לא עבר זמן רב והרשויות האמריקאיות אישרו את השימוש בתרופה שמאז זכתה בתהילת עולם. ובמקרה (או שלא במקרה) הפכה התרופה לאחת המצליחות ביותר בהיסטוריה של הרפואה.