השפעת תרופת הויאגרה על בריאות הגבר | ויאגרה השפעה

צרו איתנו קשר לכל שאלה, בקשה ולפרטים נוספים. סודיות מובטחת >>

את ההשפעות של הויאגרה, הלויטרה ותרופות דומות להן, אמנם, מקובל לייחס ולהגביל אך ורק לחדר המיטות, אולם, למעשה, השפעת ויאגרה על בריאות הגבר חורגת הרבה יותר מאותו שטח מצומצם של המיטה וחדר השינה, הן באספקט הפיזיולוגי והן באספקט הנפשי. כידוע, חיי מין מספקים ובריאים טומנים בחובם את המפתח לזוגיות טובה ובאופן כללי – לחיים בריאים ומאושרים יותר, כך, שהויאגרה, מצידה, תורמת לכך את חלקה המשמעותי והלא זניח כלל.

השפעת ויאגרה על בריאות הגבר מהבחינה הפיזיולוגית

ויאגרה שייכת לקבוצת התרופות הנקראות "מעכבי אנזים PDE5". מבלי להיכנס להסברים ביולוגיים וכימיים ארוכים, מפורטים ומייגעים, אמנם, מעכבי האנזים PDE5 כבשו לעצמם מקום (בעיקר בעשור האחרון) בקו הראשון בטיפול בהפרעות זקפה שונות, אולם, למעשה, יש להם יתרונות תרופתיים נוספים, הן בטיפול בהגדלה שפירה של הערמונית שהיא נחלת מרבית הגברים מעל לגיל 60 ואף בהפרעות במתן שתן (שאף הן תופעות נפוצות למדי אצל גברים מבוגרים).

ויאגרה מחיר . הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

בנוסף לחפיפה המשמעותית הקיימת בין קבוצת התסמינים של בעיות בדרכי השתן התחתונות (LUTS – Lower Urinary Tract Symptoms) לבין ההפרעות בזקפה, מדברות התחזיות הרפואיות על מעכבי ה-PDE5 כמרכיב ראשוני וחשוב וראשוני בטיפול (ואפילו, אולי מניעה) של בעיות במתן שתן הנובעות מהגדלתה של הערמונית. כך שנראה כי מבחינה פיזיולוגית, השפעת ויאגרה על בריאות הגבר תבוא לכדי ביטוי ביותר ממישור אחד בלבד. ועכשיו, מה בנוגע להשפעה הפסיכולוגית?

השפעה של ויאגרה על בריאות הגבר מהבחינה הפסיכולוגית

הזקפה, כידוע, מתרחשת כתוצאה משילובם של תהליכים פיזיים ותהליכים נפשיים, כך שבחלק גדול מהמקרים, הופעתן של הפרעות בהשגת זקפה או במשכה, מקושרות ישירות לחרדה, חרדת הביצוע. חרדת ביצוע נובעת ממספר מקורות, כאשר הסיבות השכיחות ביותר בהן הן הכישלון בתפקוד בעבר, או, התרגשות משתקת ממפגש מיני המתרחש עם בת זוג חדשה או נחשקת במיוחד.

כאן, אמנם, השפעתה של הויאגרה אינה פועלת ישירות על שיכוך החרדה (לא מדובר בציפרלקס, או בכל תרופת הרגעה אחרת,), אבל עצם הידיעה אצל הגבר כי הצד הפיזי שבזקפה מכוסה, מהווה סוג של צפירת הרגעה במוחו של הגבר, שכן, כמו שכתבנו כבר אינספור פעמים בעבר, יחסי מין מספקים מבוססים על השילוב בין שני הצדדים – הפיזיולוגי והפסיכולוגי. כך שהפגת החרדות השונים (ובעיקר – חרדות הביצוע) תקדם את הגבר להשיג זקפה קשיחה יותר וממושכת יותר. וכל זה, מבלי להזכיר את ההשפעה של פוטנציה (אונות, ההפך מאימפוטנציה) על בטחונו העצמי של הגבר, וכתוצאה מכך גם על יחסיו עם בת הזוג, המשפחה וסביבתו החברתית והעסקית.

לסיכום
השפעת ויאגרה על בריאות הגבר באה לכדי ביטוי במישורים שונים. בנוסף לכך שהיא משפיעה מעולה על גברים שנתקלים בבעיות בהשגת זקפה, כמו גם אצל גברים שרוצים להעצים את האקטים המיניים שלהם פיזיולוגית ופסיכולוגית, יש לה השפעה טובה על בריאותו הפיזיולוגית והנפשית של הגבר.

מכל כיוון שלא תסתכלו על זה, כשמדובר על ויאגרה, המדובר על כדור שיאפשר לכם השגת חיי המין מהנים ובאופן מהיר ובטוח! מיליוני גברים בכל רחבי העולם מודים לה על שיפור ניכר בביצועים שלהם, אין שום סיבה בעולם שלא תצטרפו אליהם כבר היום!