ויאגרה גנרית – תחליף חזק לויאגרה

צרו איתנו קשר לכל שאלה, בקשה ולפרטים נוספים. סודיות מובטחת >>

חיי מין מספקים, מי לא חפץ בכך? ואין ספק, לאורך תקופה ארוכה, ויאגרה הייתה התרופה הכי פופולרית בעולם לטיפול בבעיות זקפה. זה לא היה כל כך משנה אם הקושי של הגבר נבע מעניין פסיכולוגי (כגון חרדת ביצוע) או שהסיבה הייתה פיזיולוגית.

בשני המקרים הללו, זוהי התרופה שהוכיחה יעילות מרשימה. אך הזמנים משתנים. עם הזמן, ויאגרה איבדה את מעמד הבכורה. אמנם אי אפשר לומר שהיא לא נמכרת היטב, גם כיום, אבל ויאגרה גנרית דחקה במידה רבה את מעמד הבכורה בנתוני הפופולריות והמכירות.

צרו איתנו קשר לכל שאלה, בקשה ולפרטים נוספים. סודיות מובטחת.

מהי ויאגרה גנרית

חשוב קודם כל להפריך את המיתוס, שויאגרה גנרית היא פשוטו כמשמעו ויאגרה מוזלת. אמנם אין ספק שזו בדרך כלל הגרסה הזאת היא גם יותר זולה, אבל זה לא אומר שהיא פחותה. אז מהי בעצם הגרסה הגנרית: מדובר על תרופה שנועדה לעשות את אותו הדבר, אך בהתבסס על פריצת הדרך והמחקר שהושקע בתרופה המקורית.

על פי חוק, מותר לחברות תרופות להשתמש בידע שנצבר בעבר, לאחר שפג תוקף פטנט הבלעדיות. או אז, אפשר לייצר כל תרופה ולכנות אותה בשם אחר. כל מי שנתקל באקמול או בתחליפי אקמול השונים, כדוגמא, מבין על מה מדובר. כלומר, מדובר במוצר דומה מאוד למקור, גם אם לא תמיד זהה באמת האחוזים.

ויאגרה מחיר . הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

האם ויאגרה גנרית פחות טובה מהמקורית

מיליוני גברים מסביב לעולם סובלים מבעיית אין אונות בדרגות שונות. עשינו סדר בנושא זה ולפניכם תשובות לשאלות שמעניינות בעיקר גברים: למי מותר כפי שציינו, התרופה הגנרית עשויה להיות מעט שונה, אבל בהרבה פעמים היא בעצם מאוד מאוד דומה. אפילו המינונים וההשפעה, יכולים להיות זהים לחלוטין.

ניתן לשער שרק החברה המקורית שייצרה את התרופה יודעת להפיק את הטוב ביותר, אך זה לא הכרחי. לאחר שבודקים את הרכבי התרופות ומבינים בדיוק על מה מדובר, אפשר לבצע שכפול די מדויק. למעשה, ניתן לפעמים להתבסס גם על מחקרים נוספים כך שאפשר אפילו לשפר את מה שהושג בעבר (ההמצאה הרי נוצרה לפני כשני עשורים). אז מבלי לזלזל בתרופה המקורית שתמיד שמורה לה זכות הראשונים, אין שום צורך להניח שויאגרה גנרית פחות טובה. זה פשוט לא המקרה.

האם זמין רק בגלולות רגילות

נשאלנו יותר מפעם אחת, האם תחליף ויאגרה זמין רק בגלולות רגילות, במינונים המוכרים של 25, 50 או 100 מיליגרם. אז מסתבר שלא בהכרח. ניתן להשיג גם ואגרה גנרית בתצורות שונות, כמו למשל בצורה של טבליות מציצה. צורה אחרת הינה בכמוסה של ג'ל. יש אומרים שכך ההשפעה מהירה יותר. כמובן שמה שקובע זהו החומר הפעיל או הרכב החומרים הפעילים.

ויאגרה מחיר . הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

מי יכול להשתמש בויאגרה גנרית ללא כל חשש

כעת לשאלת השאלות, האם השימוש בויאגרה גנרית מתאים לכולם? כאן נרצה להרחיב מעט. ניתן לרכוש ויאגרה גנרית, גם ללא שום צורך במרשם. גם מי שקיבל בעבר מרשם לויאגרה, יכול בהחלט להשתמש גם בתחליף הגנרי ללא שום חשש. גם מי שלא סובל מבעיות בריאות מיוחדות, לחץ דם לא סדיר או מחלות לב, כליות וכדומה, יכול להשתמש בגרסה הגנרית ללא שום בעיה.

אך מה קורה לגבי אנשים שחוששים? כדאי לדעת שבין תחליפי הויאגרה יש גם גרסאות נוספות, שלא מבוססות למעשה על ההרכב של התרופה המקורית. במקרה זה, מדובר על תחליפים שיכולים להיות טבעיים לחלוטין. אלה מוצרים שנמכרים באישור של משרד הבריאות, ללא צורך במרשם. הם זמינים בחנויות שונות וגם אונליין, במכירה מקוונת. רק חשוב לשים לב להתוויות של המוצרים הללו. חלק מהם דומים מאוד לויאגרה במהירות ההשפעה. אחרים עשויים אף להשפיע בצורה יותר מהירה וגם משך ההשפעה ארוך יותר.

איפה קונים ויאגרה?

מחפשים מוצרי און לשיפור הזקפה והעצמת המשגל המיני? רוצים להרגיש שוב בני 18 רק עם ניסיון? מחפשים מעכבי שפיכה? רוצים זיקפה חזקה וממושכת? אנחנו יכולים לעזור לכם ולהתאים לכם את המוצר לפי הרצונות שלכם.. אחריות מובטחת ואנו מתחייבים לשביעות רצונכם. צרו איתנו קשר לכל שאלה או בקשה. דיסקרטיות מובטחת.