צריכת סיאליס, השפעת הקורונה על צריכת הסיאליס

צרו איתנו קשר לכל שאלה, בקשה ולפרטים נוספים. סודיות מובטחת >>

נגיף הקורונה הפתיע את המדענים מכל העולם, כולם עמדו פעורי פה מול הנגיף המוזר, שלא הצליחו למצוא לא מזור ותרופה, ולא הצליחו למנוע התפשטותו. הנגיף לעג לכל המדענים ה"דגולים" שמביעים את דעתם על העוצמה וההתקדמות של מערכת הבריאות הנוכחית, וללא רחם עשה "סיבוב" בכל העולם להנאתו, כשהוא "לוקח" אתו כמה מאות ואלפי אנשים, שלא ישובו לעולם לארץ החיים…

הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

השלכות הקורונה

רופאים מכל העולם עמלים סביב השעון למצוא חיסון למגפה המוזרה, אנליסטים עולמיים מנסים לנתח את ההשלכות הכלכליות של הקורונה על הכלכלה העולמית, הכלכלנים מנסים לבנות תכנית שתמנע התרסקות כלכלית עולמית, פסיכולוגים מנתחים את ההשפעה החברתית של הנגיף. אך השפעת הקורונה על צריכת סיאליס כמעט ולא מדוברת.

בעיית זקפה – בעיה עולמית

מיליארדי אנשים בעולם צורכים כיום תרופות ל טיפול באין אונות ואימפוטנציה, עשרות ניסויים נעשים בתחום, במטרה למצוא את הנוסחה הטובה ביותר, שתשפר את איכות חייהם של מיליארדי אנשים הסובלים מבעיות זקפה. בעיית אין אונות יכולה להיות בעיה נקודתית וזמנית אך במקרי קצה היא יכולה להעיד על מחלה הממשמשת ובאה. לפעמים היא משמשת כנורת אזהרה, בעיקר כאשר מדובר בבעיית זקפה שנוצרת בהדרגתיות, ולא משהו פתאומי. מחלת הסוכרת, גם היא נחשבת לגורם סיכון לבעיות זקפה, אולי אפילו גורם סיכון מספר אחת, מבין המחלות הגורמות לבעיות זקפה.

הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

הסיאליס

אחד מהטיפולים הנפוצים לטיפול בבעיות זקפה, הוא תרופה בשם סיאליס. השפעת הקורונה על צריכת הסיאליס היא לכאורה עצומה, הקורונה הגבירה מאוד את הבעיה אצל הסובלים ממנה, ורוב הסובלים יפנו לטיפול קונבנציונאלי כדוגמת סיאליס או טאדם – התרופה הגנרית של סיאליס. בקרב הצעירים ידוע הסיאליס כ"גלולות סוף השבוע", הוא ידוע בזמן השפעה ארוך טווח – 36 שעות במינון הגבוה, ו-12 שעות במינון הנמוך.

תרופות נוספות

כיום הטיפול הקונבנציונאלי הוא נטול חסרונות כמעט, הוא לא פולשני ואין לו כמעט תופעות לוואי. אך ישנם כאלו המנסים לטפל גם באמצעות טיפולים טבעיים או תרופות סיניות. חשוב לדעת כי התרופות אינן מרפאות אין אונות, והם פועלות אך ורק בתגובה לגירוי מיני. במקרים חמורים של אין אונות מטפלים באמצעות הזרקת חומר המרחיב את כלי הדם, שהסובל מזריק לעצמו באיבר המין בטרם קיום המגע המיני.

הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

זהירות מחיקויים וזיופים

במקביל לטיפול התרופתי נדרש הסובל מאין אונות לנהל אורח חיים בריא ולהפסיק עישון. שכן, גברים מעשנים סובלים מאין אונות ב-50% יותר מאשר גברים לא מעשנים. כמו כן חשוב מאוד מאוד להיזהר מחיקויים וזיופים של תרופות לאין אונות, או מתרופות שאינן מאושרות על ידי משרד הבריאות, היות והנזקים שלהם עלולים להיות בלתי הפיכים.

"חיסון" לקורונה ולאין אונות

מעבר לשלושת התרופות הקיימות כיום לטיפול בבעיות זקפה – שכולן עובדות על בסיס חומר פעיל זהה – מתקיימים היום ניסויים בארץ ובעולם לפתח ולהמציא תרופות נוספות היעילות ל בעיות זקפה. אך כמו שאמרנו – כל סוג של טיפול יהיה הרבה יותר יעיל אם במקביל תקפידו על אורח חיים בריא וירידה בצריכת אלכוהול, וכן הפסקת שימוש בסמים. זה יעבוד גם כמניעה להרבה מחלות וגם יגביר את החיסון הטבעי שלכם בפני נגיף הקורונה.

תרופות שדווקא מגבירות את הסיכון

ישנם תרופות המגבירות את הסיכון לקורונה ולבעיות אין אונות, בין תרופות אלו נמנים חלק מהתרופות הניתנות לאיזון רמת לחץ הדם. יש לשאול את הרופא בטרם התחלת השימוש בתרופות אלו, ולבקש ממנו לנסות למצוא תחליף אחר – אם קיים.

סקס בקורונה

הבעיה בקורונה היא שרוב הנדבקים לא סובלים כמעט ולא מרגישים תופעות כלשהם, הם ממשיכים לקיים את אורח חייהם כרגיל, מקיימים סקס כרגיל, ובינתיים יכולים להדביק את החברה או את בן הזוג. בתקופת הקורונה צריך להיזהר שבעתיים ממגע מיני מחוץ למשפחה הגרעינית.