השפעת הקורונה על צריכת ויאגרה, צריכת ויאגרה

איך משפיעה הקורונה על צריכת הוויאגרה, או יותר נכון האם היא משפיעה בכלל? כדי לבחון את השפעת הקורונה על צריכת הוויאגרה נתחיל בסקירה קצרה של הדברים המשפיעים לרעה בזקפתו ו"גבריותו" של הגבר: ישנם תרופות שונות המשפיעות לרעה על הצלחת הזקפה, בעיקר תרופות המשפיעות על לחץ דם לא מאוזן, או בעיות לב אחרות, כמו כן צריכת אלכוהול, סמים וסיגריות גם הם משפיעים על ה"זקיפות" של הזקפה. מזון לא בריא וג'אנק פוד, ומצבים נפשיים ירודים, מתח וחרדה, שתייה רבה של קפה. כל אלו ועוד, גורמים להפרעות זקפה ולאין אונות.

צריכת ויאגרה

הפרעות זקפה בתקופת הקורונה

בתקופת השיא של הקורונה, רוב רובם של האזרחים, ישבו בבתיהם בבידוד, בהסגר, בחל"ת או בכל שם אחר. קודם כול, מצב זה, הוא גורם ראשוני במעלה לנפילה למצבי מתח וחרדה. שתיית קפה מרובה מלווה בסיגריה הם מוצרים "חיוניים" לאנשים רבים במצבי שעמום וחוסר מעש. המתח הנפשי גורם למעגל בלתי נשלט של צריכת תרופות ללחץ דם לא מאוזן - לאלה הסובלים מכך. כמו כן תרופות שונות להורדת חום וכו' וכו' בקיצור, כל הסיבות לבעיות זקפה.

נאמר במעט ציניות, כי לכן מתאמצים החוקרים כל כך, ומושקעים כספים רבים, להמצאת חיסון למגפת הקורונה. מאמץ חובק עולם נעשה כדי לפתור את הבעיה המוזרה שתקפה לפתע את העולם. לתפקוד מיני תקין יש השפעה רבה על האווירה החיובית בין בני הזוג, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר כבר במשפחה עם ילדים, שהשהות במיטה יכולה להיות שעת האיכות היחידה כמעט בין בני הזוג, אך זה עלול להיות ה"שעה הזיפטית" ביותר בחיי בני הזוג. בעיות בזקפה ובכלל בתפקוד המיני של הגבר או באישה, יש להם הכרעה משפעת על התנהלות הבית, על האהבה בין בני הזוג, ועל רמת האמון בין בני הזוג.

אלו עוד בעיות יכולות להיות בתפקוד המיני?

בעיות העלולות לצוץ בגבר או באישה: חשק מיני ירוד (ליבידו), קושי להגיע לאורגזמה או כלל לא. בעיות של הגבר: זקפה חלשה או כלל לא (אין אונות), זקפה ממושכת, זקפה כואבת (סיכון הקיים בנטילת מנת יתר של תרופה לאימפוטנציה), שפיכה מוקדמת, בעיות בתנועתיות של הזרע. הבעיה שכיחה ביותר בקרב גברים מעל גיל 60, והולכת ועולה עם עליית הגיל. (די! הרגנו כבר את קבוצת הגיל הזאת עם כל האיומים סביב הקורונה...).

מה הבעיה?

ובדומה לקורונה, גם בעיית זקפה היא בעיה כלל עולמית, עם יותר נטייה כלפי המדינות המתועשות והמנהלות אורח חיים ותרבות מערבית. וגם מהווה סיכון גבוה לבעלי מחלות רקע.

ישנם גורמים נוספים המשפיעים לרעה בעניין הזקפה: מחלות כמו סוכרת, זרימת דם לא תקינה, בעיה במערכת העצבים, ניתוחים באגן, חבלות ופציעות באזור האגן והחלציים, חוסר בהורמונים מסוימים, סרטן ומחלות כרוניות שונות.

מה התרופה?

התרופה לבעיות זקפה ניתנת היום בכמוסות, הידועה והוותיקה שבהם היא ויאגרה של חברת פייזר. ישנם תרופות נוספות, כמו הסיאליס והלויטרה. כמו כן לפי הרפואה הסינית, אכילת שומשום וגרעיני לוטוס, מסייעים בהשגת זקפה.

המסקנה היא כי השפעת הקורונה על צריכת ויאגרה היא ברמה גבוהה מאוד. שכן, מרבית הסובלים מהבעיה יפנו קודם לטיפול קונבנציונאלי, בשל העלויות הזולות יותר. הצריכה של הויאגרה, ככל הנראה תהייה בעלייה בתקופה הקרובה.

אמנם, כאשר מדובר בבעיית זקפה שאינה נמשך על פני תקופה ממושכת, רוב הגברים לא ילכו בכלל לטיפול. ולכן העלייה בצריכה לא תשקף את הערך האמתי במספרים, של האנשים הסובלים מהבעיה, אך לפחות תוכל לתת אמת מידה חלקית.

פילדנה

ויאגרה גנרית

תמצית ויאגרה גנרית - תחליף חזק לויאגרה

מחפשים מוצרי און לשיפור הזקפה והעצמת המשגל המיני? רוצים להרגיש שוב בני 18 רק עם ניסיון? מחפשים מעכבי שפיכה? רוצים זקפה חזקה... המשך לקרוא...

וידליסטה

סיאליס גנרי

סיאליס גנרי וידליסטה - היא תרופה לשיפור התפקוד המיני

אשר בדומה לסיאליס פועלת במנגנון של הרחבת כלי דם. החומר הפעיל בתרופה זו נקרא טאדאלאפיל, והוא משמש לטיפול באין-אונות, לשיפור... המשך לקרוא...

דבש ואפימדיום

דבש ואפימדיום

דבש אפימדיום וצמחי מרפה לחיזוק ושיפור התפקוד המיני של הגבר

האפימדיום נחשב לצמח עיקרי וחשוב ברפואה הסינית, כמעט בכל פורמולה של אין אונות או בעיות בתפקוד תמצאו אותו. בעיקר לבעיות מיניות המשך לקרוא... המשך לקרוא...

קמגרה מקורית

קמגרה מקורית

קמגרה ג'ל מקורית - להנאה מינית מושלמת

קמגרה הינו ג'ל בטעמים המכיל חומר פעיל בדומה לתרופות הויאגרה והסיאליס, ומאפשר למי שנוטל את הג'ל ליהנות מזקפה ממושכת ולדחות... המשך לקרוא...

סטרונג פוטן פורטה

סטרונג פוטן פורטה

Strong Poten F - פתרון טבעי לבעיות זקפה מחיר מיוחד 250 שח. המחיר לא כולל משלוח

התחליף הטבעי החזק ביותר לתרופות ויאגרה סיאליס לויטרה. חיזוק מערכת החיסון... המשך לקרוא...

ויטמין סי ליפוזומלי

ויטמין סי ליפוזומלי

ויטמין סי ליפוזומלי נוזלי בספיגה מהירה מחיר מיוחד 180 ש"ח איסוף עצמי בפתח תקווה

בקבוק Strong Poten C מכיל 250 מ"ל ומספיק ל 50 מנות. מה הסוד של הוויטמין הליפוזומלי? המשך לקרוא...

לויטרה גנרית

לויטרה גנרית

השפעה ממוקדת על אזור הפין ויותר מהירה מויאגרה

ניתן ליטול את הויליטרה עם ארוחה ולשתות אלכוהול ברמה סבירה מבלי לפגום ביעילות התרופה . מאפשרת גם מטופלים הסובלים ממחלות כגון סוכרת... המשך לקרוא...

משאבת ואקום

משאבת ואקום

משאבת ואקום - לזקפה חזקה בריאה וממושכת

לסבול מאימפוטנציה זה לא פיקניק. לא לגבר, ועוד פחות מזה בשביל האשה שאיתו. אם לא קשה לו, קשה לה, והקרחון המתגבש במיטה מוצא... המשך לקרוא...

מכשיר ההיפרתרמיה

מכשיר ההיפרתרמיה

מכשיר לטיפול עצמי בשיטת ההיפרתרמיה

ריפוי פצעים הוא תהליך מורכב ודינמי של החלפת מבנים תאיים שכבות ורקמות חסרות. ניתן לחלק את תהליך ריפוי...
המשך לקרוא...