ויאגרה, ויאגרה מידע, ויאגרה למכירה

צרו איתנו קשר לכל שאלה, בקשה ולפרטים נוספים. סודיות מובטחת.

ויאגרה, ההשפעה על ביטחון העצמי של הגבר

גלולת הויאגרה הביאה למהפך ביכולת התפקוד המיני בקרב גברים. זוהי תרומה עצומה של המדע, לכל גבר שסובל מקשיים כאלה או אחרים, להגיע לזקפה. אמנם, אין זו גלולת חשק, אבל היא בהחלט משפיעה על החיים שבין ומתחת לסדינים. וחשוב לומר, לצד היכולת וההשפעה הגופנית המופלאה של התרופה המהפכנית (שפותחה לפני לא מעט שנים), טמונה בה יכולת נוספת.
ויאגרה
היא לא משפיע אך ורק על המנגנון הביולוגי שמאפשר לגברים להגיע לזקפה חזקה. בד בבד, היא משפיעה באופן מובהק על הביטחון העצמי של גברים. איך ניכרת השפעה זאת? בכמה מובנים שונים שכדאי לשים עליהם את האצבע.

ביטחון עצמי כתוצאה מהגבריות המחודשת

עם העלייה בגיל מגלים הרבה גברים תופעה לא נעימה. קושי להגיע לזקפה, כאשר מתלווה לכך אובדן ניכר של תחושת הגבריות. ויאגרה, תרופה שנועדה במקור לטפל בבעיית לחץ דם, נודעה כבעלת השפעה ניכרת על ביטחון עצמי, בין היתר בזכות העובדה הבאה. ירידה באון המיני מביאה תחושה לא נעימה של ירידה בגבריות. זה לא כל כך משנה אם זה קורה בגיל העמידה או בגיל מבוגר יותר. בכל גיל, הקושי להגיע לזקפה מספקת מביא לירידה בתחושת הגבריות. זה יכול להיות מלווה בתחושת תסכול, עצבנות, אכזבה ועוד. זה מלווה ירידה בביטחון העצמי, אך בזכות התרופה לשיפור האון הגברי, המצב הפיך. וכשהמצב משתנה בזכות ויאגרה ואפשר לקיים יחסי מין באופן יותר מספק וגם בתדירות יותר גבוהה, איך פלא שהאפקט דרמטי. גבריות מחודשת, ביטחון עצמי גבוה, שביעות רצון הרבה יותר גבוהה.

ויאגרה גורמת לגברים להרגיש יותר צעירים

מבחינה אבולוציונית, הצורך בזקפה נועד לאפשר לגבר להתרבות. אבל קיום חיי מין פעילים ותוססים כבר מזמן אינם משויכים אך ורק לצורך הביולוגי להתרבות. למעשה, המין האנושי הביא לניתוק הקשר שבין התנהגות מינית לבין רביה. כלומר, גלולות כמו ויאגרה ובמקביל גלולות נשיות למניעת היריון הפכו את קיום יחסי המין לפעילות שתכליתה להביא לעונג, לסיפוק ולקשר רומנטי עמוק יותר.

אם נוסיף לכך את העבודה שהיכולת לקיים יחסי מין באופן מספק מקושרת עם גיל צעיר, עם נמרצות ומרץ, אפשר להבין עד כמה לויאגרה יש השפעה מהפכנית. היא פשוט מאפשרת לעוד ועוד גברים להרגיש הרבה יותר צעירים. ומכיוון שאומרים שהעולם שייך לצעירים ובמידה רבה גיל זה עניין של הרגשה, אפשר להבין מדוע כולם רוצים בזאת. כך, בזכות גלולה אחת ברגע הנכון, גבר שעד אתמול הרגיש את השפעת הגיל מרגיש לפתע הרבה יותר צעיר.

ויטמין סי ליפוזומלי, מכשיר לטיפול עצמי בשיטת ההיפרתרמיה בשילוב אינפרא אדום רחוק וכן מידע לגבי. מוצרי און לשיפור הזקפה והעצמת המשגל המיני. ויאגרה, סיאליס, קמגרה. למידע נוסף או לרכישה אנא צרו קשר

סטרונג פוטן פורטה

סטרונג פוטן פורטה

Strong Poten F - פתרון טבעי לבעיות זקפה מחיר מיוחד 250 שח. המחיר לא כולל משלוח

התחליף הטבעי החזק ביותר לתרופות ויאגרה סיאליס לויטרה. חיזוק מערכת החיסון... המשך לקרוא...

סטרונג פוטן פורטה

סטרונג פוטן פורטה 2יח

Strong Poten F - פתרון טבעי לבעיות זקפה 2 יחידות ב 450 שח. המחיר לא כולל משלוח

התחליף הטבעי החזק ביותר לתרופות ויאגרה סיאליס לויטרה. לטיפול בסכרת לחץ דם, עייפות... המשך לקרוא...

ויטמין סי ליפוזומלי

ויטמין סי ליפוזומלי

ויטמין סי ליפוזומלי נוזלי בספיגה מהירה מחיר מיוחד 180 ש"ח איסוף עצמי בפתח תקווה

בקבוק Strong Poten C מכיל 250 מ"ל ומספיק ל 50 מנות. מה הסוד של הוויטמין הליפוזומלי? המשך לקרוא...

ויטמין סי ליפוזומלי

ויטמין סי ליפוזומלי 2יח

ויטמין סי ליפוזומלי נוזלי בספיגה גבוהה 2 יחידות ב 340 ש"ח איסוף עצמי בפתח תקווה

זוג Strong Poten C מכיל 250 מ"ל ומספיק ל 100 מנות. מה הסוד של הוויטמין הליפוזומלי? המשך לקרוא...

ויטמין סי אבקה

ויטמין סי חומצי

מחיר מיוחד 150 ש"ח. המחיר לא כולל משלוח

זוג ויטמין C חומצי באבקה מכיל 500 ג"ר ומספיק ל 200 מנות. המשך לקרוא...

פילדנה

ויאגרה גנרית

תמצית ויאגרה גנרית - תחליף חזק לויאגרה

מחפשים מוצרי און לשיפור הזקפה והעצמת המשגל המיני? רוצים להרגיש שוב בני 18 רק עם ניסיון? מחפשים מעכבי שפיכה? רוצים זקפה חזקה... המשך לקרוא...

וידליסטה

סיאליס גנרי

סיאליס גנרי וידליסטה - היא תרופה לשיפור התפקוד המיני

אשר בדומה לסיאליס פועלת במנגנון של הרחבת כלי דם. החומר הפעיל בתרופה זו נקרא טאדאלאפיל, והוא משמש לטיפול באין-אונות, לשיפור... המשך לקרוא...

לויטרה גנרית

לויטרה גנרית

השפעה ממוקדת על אזור הפין ויותר מהירה מויאגרה

ניתן ליטול את הויליטרה עם ארוחה ולשתות אלכוהול ברמה סבירה מבלי לפגום ביעילות התרופה . מאפשרת גם מטופלים הסובלים ממחלות כגון סוכרת... המשך לקרוא...

תמצית בושם לגבר

תמצית בושם לגבר

תמצית בושם ארוטי לגבר הטוב ביותר למשיכה ופיתוי נשים

בושם מיוחד לגבר למשיכת וגירוי נשים ע"י הרחתו מכיל תערובת פרומונים ונוסחה יחודית. המתנה המושלמת לבן הזוג שגם את תהני ממנה המשך לקרוא...

משאבת ואקום

משאבת ואקום

משאבת ואקום - לזקפה חזקה בריאה וממושכת

לסבול מאימפוטנציה זה לא פיקניק. לא לגבר, ועוד פחות מזה בשביל האשה שאיתו. אם לא קשה לו, קשה לה, והקרחון המתגבש במיטה מוצא... המשך לקרוא...

מכשיר ההיפרתרמיה

מכשיר ההיפרתרמיה

מכשיר לטיפול עצמי בשיטת ההיפרתרמיה

ריפוי פצעים הוא תהליך מורכב ודינמי של החלפת מבנים תאיים שכבות ורקמות חסרות. ניתן לחלק את תהליך ריפוי...
המשך לקרוא...

ויטמין סי ליפוזומלי

ויטמין סי ליפוזומלי

ויטמין סי (C) ליפוזומלי נוזלי - במינון גבוה

מחזק את הגוף ומגביר משמעותית את יכולתה של מערכת החיסון להלחם בחולי. להגביר את ספיגתו של הויטמין בגוף...
המשך לקרוא...

קמגרה מקורית

קמגרה מקורית

קמגרה ג'ל מקורית - להנאה מינית מושלמת

קמגרה הינו ג'ל בטעמים המכיל חומר פעיל בדומה לתרופות הויאגרה והסיאליס, ומאפשר למי שנוטל את הג'ל ליהנות מזקפה ממושכת ולדחות... המשך לקרוא...

ביטחון עצמי, גם בקשרים רומנטיים חדשים

ללא ספק, נדבך חשוב ואולי אפילו מרכזי בהשפעה הרגשית של השימוש בויאגרה נוגע לתחום הרומנטי. גבר הסובל מקושי להגיע לזקפה או לשמור עליה חש חוסר ביטחון ניכר בשעה שמתפתח קשר רומנטי חדש. כל קשר רומנטי ראוי מבוסס לפחות במידה מסוימת על תפקוד מיני ועל שביעות רצון במיטה, של שני בני הזוג. גבר הבטוח בעצמו ובמיוחד בטוח בתפקודו המיני יחוש יותר בנוח בכל קשר זוגי ורומנטי חדש.
בזכות סגולותיה המיוחדות של התרופה לשיפור האון המיני, יכול גבר ליהנות מכל העולמות. גם הנאה מינית משופרת ותפקוד מיני יוצא מן הכלל. גם ביטחון עצמי ותחושת גבריות משופרת ורבת עוצמה. גם קשר רגשי, רומנטי וזוגי הרבה יותר מספק. זאת, הן בקשרי נישואין וותיקים, הן בקשרים זוגיים ארוכי טווח וכמובן, בכל קשר רומנטי חדש. קשר שיכול להיות סטוץ ותו לא או התחלה של קשר זוגי ארוך ורציני.

מרגישים שכך זה יימשך לנצח. אך למעשה, הדברים הללו משתנים תכלית השינוי עם הזמן. מוצרים לשיפור חיי המין הופכים לחשובים ככל שכולנו מתבגרים. ולמעשה, לא רק גברים בגיל העמידה או מעבר לו מבקשים להיעזר במוצרי ויאגרה השונים. יש אפילו צעירים אשר רוצים לשפר את חיי המין, למשל על ידי הארכת משך הזקפה. אלה הדברים שרצוי לדעת לפני שמבצעים הזמנת ויאגרה או מוצרים תחליפים. בגילאים צעירים, החשק המיני של גברים מגיע לרמות גבוהות. ולצד החשק המיני, כך גם הביצועים במיטה. גברים צעירים, מסיבות הורמונליות ואחרות,

אילו מוצרים ממשפחת הויאגרה אפשר להזמין

האפשרות להזמין פתרונות לחיי מין מספקים יותר איננה כוללת אך ורק את גלולות הויאגרה הרגילות. אפשר למצוא הרבה מאוד סוגים של מוצרים, שהם למעשה חלופות טובות מאוד, לחיי המין המחוזקים. כלומר, לצד ויאגרה, בגלולות, ניתן למצוא גם טבליות תחליפיות, שלמעשה מבצעות את אותה הפעולה בדיוק. מדובר על פתרונות מוכרים וטובים, שמשווקים בצורה מורשית וגם ללא צורך במרשם רפואי. לצד גלולות או טבליות, יש בנמצא גם משחות טובות מאוד.
אלה משחות שיכולות לסייע בהשגת זקפה חזקה או להארכת הזקפה. מותגים מסוימים ידועים בכך שהם יכולים אף להביא להגדלת הפין בזמן קיום יחסי המין. עבור הרוצים פתרונות שפועלים אחרת, יש בנמצא גם תכשירים בצורת תרסיס, קלים מאוד לשימוש ומאפשרים יחסי מין בספונטניות מרובה.

למי מוצרי ויאגרה מיועדים ומהו המינון

מוצרי ויאגרה מיועדים, בראש ובראשונה, לגברים. הגיל לא בהכרח משנה, מלבד העובדה שמדובר על אנשים בוגרים. גם כאשר הירידה בכושר המיני נובעת ממחלות מסוימות, אין בהכרח מניעה מן השימוש במוצר. השימוש הבטוח הינו בהתאם להוראות השימוש של כל מוצר ומוצר. חלק מהמוצרים מתאימים אפילו לשימוש יום יומי, אך יש להימנע ממינון יתר. בכל מוצר יש הוראות שימוש שיכול לסייע. כאשר מדובר בקפסולות, על פי רוב אין לקחת יותר מאשר קפסולה אחת ליום.

האם יש ויאגרה לנשים

הויאגרה המקורית מתאימה אך ורק לגברים. האם יש מוצרים דומים גם לנשים: מכיוון שנשים מגיבות בצורה פיזיולוגית שונה לגירוי מיני, המוצרים המיועדים להן שונים. הן יכולות לעשות שימוש למשל בטיפות חשק, שהן מעין ויאגרה נשית. מוצרים כאלה מאפשרים סיפוק רב יותר מחיי מין, יותר שחרור ויותר הנאה.

מהו המחיר של ויאגרה

חשוב לדעת בעניין המחיר – ויאגרה הייתה ככל הנראה המוצר הראשון שבאמת הוכיח יעילות בשיפור הזקפה וחיי מין מספקים, בקנה מידה רחב באמת. כמותג הכי וותיק בשטח, אפשר לומר כי מחיר ויאגרה אמנם היה די יקר אבל הוא בהחלט נמצא בירידה. כיום, המחירים יותר זולים ויש עוד דבר. מוצרים שהם תחליפי ויאגרה משווקים און ליין, באיכות גבוה ומחיר נוח במיוחד. המחיר בהתאם למספר הכמוסות בחפיסה ושם המותג. יש חפיסות של 10, 20, 30 טבליות או יותר. קיימים מוצרים במחירים של כ-200 עד 500 ₪ לקפסולות, משחות או תרסיסים.

ישראטבע - קליניקה לבריאות הגבר
מתמחים בטיפול אלטרנטיבי וקונבנציונלי בבריאות הגבר.
* אין אונות * שפיכה מהירה * חיזוק התפקוד המיני * סוכרת * ערמומית מוגדלת (פרוסטטה) * סרטן במעי הגס * סרטן בכבד ועוד
נסיון של 30 שנה בתחום. השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם.