השפעת תרופת הסיאליס על בריאות הגבר | סיאליס השפעה

שנים לאחר פיתוחה של הויאגרה שהביאה עמה שינוי שורשי ומקיף לבעיות בתפקוד המיני הגברי, הביאו פיתוחים חדשים לתרופה משופרת ובעלת טווח רחב של השפעות חיוביות.

סיאליס השפעה סיאליס מאפשרת לגברים רבים לקבל פתרון קבוע לבעיות אין אונות שניתן ליטול מדי יום ושהשפעתו נמשכת 24 שעות ומספקת מענה למגוון רחב של בעיות תפקודיות. תרופת הסיאליס מאפשרת, במובן זה, למיליוני גברים לשקם את ביטחונם העצמי וליהנות מחיי מין מספקים ומלאים ללא תסכול ובעיות אינטימיות.

כיצד עובדת תרופת הסיאליס?

טאדאלאפיל הוא החומר הפעיל בסיאליס. חומר זה מעכב את השפעתו של אנזים מסוג PED התורם לכיווץ כלי הדם. כתוצאה מכך, מתרחבים כלי הדם באיבר המין ומאפשרים זרימת דם רב וליהנות מזקפה קשה לאורך זמן. להבדיל מהויאגרה שמשפיעה למשך 4 שעות, תרופת הסיאליס מאפשרת ליהנות מזרימת דם זו לאיבר המין למשך תקופה של עד 36 שעות.

להשפעה ארוכת טווח זו שני יתרונות עיקריים:

• החומר הפעיל אינו גורם לזקפה קבועה, אלא מאפשר זרימת דם חזקה בעת גירוי מיני, כך שהתרופה תעבוד רק מתי שהיא צריכה לעבוד ללא מצבים מביכים או לא נוחים.
• השפעה ארוכת טווח של תרופה שניתן ליטול מדי יום מספקת לך כיסוי תפקודי קבוע, כך שבכל רגע ניתן ליזום מפגש מיני בספונטניות מוחלטת ללא חשש מאכזבה א מתפקוד לקוי.

לא רק לתפקוד המיני

אמנם השימוש הנפוץ והידוע ביותר של סיאליס הוא להתמודדות עם בעיות אין אונות, אך התגלו שימושים יעילים ביותר נוספים לתרופה.

הגדלה שפירה של הערמונית

הערמונית היא בלוטה חיונית וחשובה במערכת הרבייה הגברית ונוטלת תפקיד חשוב בתהליך ייצור נוזל הזרע. במקרים מסוימים, בעיקר עקב השפעות הורמונליות, עשויה הבלוטה לצמוח אל תוך חלל שלפוחית השתן ולהפעיל לחץ רב על השלפוחית וצינור השופכה. תופעה זו המהווה גידול שפיר אשר אינו סרטני, עשויה לגרום למגוון תופעות בלתי נעימות:

הפרעות במתן שתן

הלחץ עשוי להשפיע על הטלת השתן במגוון אופנים:

• זרם שתן קטוע או בלתי רציף.
• תחושה של "מלאות" בשלפוחית ללא סיפוק בעת מתן שתן.
• צורך תכוף במתן שתן, לרוב בכמויות קטנות.
• בסופו של דבר, אי טיפול בתופעה עשוי לגרום לעצירת שתן מלאה אשר תדרוש שימוש בקטטר. כאבים ואי נוחות

קשיים במתן שתן עשויים להוביל לכאב כרוני באזור השופכה, לצריבה ואי נוחות באי מתן שתן ועשויים לגרור נזקים לכליות וזיהומים במערכות השתן והמין.

סיאליס עשויה לסייע בטיפול בהגדלה שפירה של הערמונית

נמצא כי סיאליס, המסייעת להרפיית והרחבת כלי הדם והזרמה חזקה של דם אל הרקמות, תורמת גם למניעת הגדלה שפירה של הערמונית וסייעה לגברים רבים להיפטר מהתופעה הטורדנית והכואבת שעשויה להשפיע באופן משמעותי על התפקוד היום-יומי.

למה כדאי לשים לב בעת נטילת תרופת הסיאליס?

חשוב שניקח בחשבון מספר מאפיינים שיאפשרו לנו שימוש בטוח, יעיל ובעל השפעות משמעותיות יותר עבור צרכינו הבריאותיים בעת נטילת סיאליס. במקרים הבאים, מומלץ להימנע משימוש בתרופה או ליטול אותה אך ורק לאחר היוועצות עם רופא מומחה.

• בחודשים הסמוכים לאחר אירוע לבבי, תעוקת לב או הפרעות קצב שונות.
• על רקע של הפרעות בלחץ הדם, בין שמדובר בגבוה או נמוך.
• לנוטלים תרופות המכילות ניטראטים, חשוב לזכור כי גם תרופות אלו תורמות להתרחבות כלי הדם ולזרימה מוגברת וייתכן כי השילוב של שתי התרופות יגרום לכאבי ראש, חולשה, סחרחורות ואפילו לאובדן הכרה ולסכנות בריאותיות ממשיות ולכן חשוב להיוועץ ברופא לפני כל שימוש בסיאליס.

פילדנה

ויאגרה גנרית

תמצית ויאגרה גנרית - תחליף חזק לויאגרה

מחפשים מוצרי און לשיפור הזקפה והעצמת המשגל המיני? רוצים להרגיש שוב בני 18 רק עם ניסיון? מחפשים מעכבי שפיכה? רוצים זקפה חזקה... המשך לקרוא...

וידליסטה

סיאליס גנרי

סיאליס גנרי וידליסטה - היא תרופה לשיפור התפקוד המיני

אשר בדומה לסיאליס פועלת במנגנון של הרחבת כלי דם. החומר הפעיל בתרופה זו נקרא טאדאלאפיל, והוא משמש לטיפול באין-אונות, לשיפור... המשך לקרוא...

דבש ואפימדיום

דבש ואפימדיום

דבש אפימדיום וצמחי מרפה לחיזוק ושיפור התפקוד המיני של הגבר

האפימדיום נחשב לצמח עיקרי וחשוב ברפואה הסינית, כמעט בכל פורמולה של אין אונות או בעיות בתפקוד תמצאו אותו. בעיקר לבעיות מיניות המשך לקרוא... המשך לקרוא...

קמגרה מקורית

קמגרה מקורית

קמגרה ג'ל מקורית - להנאה מינית מושלמת

קמגרה הינו ג'ל בטעמים המכיל חומר פעיל בדומה לתרופות הויאגרה והסיאליס, ומאפשר למי שנוטל את הג'ל ליהנות מזקפה ממושכת ולדחות... המשך לקרוא...

סטרונג פוטן פורטה

סטרונג פוטן פורטה

Strong Poten F - פתרון טבעי לבעיות זקפה מחיר מיוחד 250 שח. המחיר לא כולל משלוח

התחליף הטבעי החזק ביותר לתרופות ויאגרה סיאליס לויטרה. חיזוק מערכת החיסון... המשך לקרוא...

ויטמין סי ליפוזומלי

ויטמין סי ליפוזומלי

ויטמין סי ליפוזומלי נוזלי בספיגה מהירה מחיר מיוחד 180 ש"ח איסוף עצמי בפתח תקווה

בקבוק Strong Poten C מכיל 250 מ"ל ומספיק ל 50 מנות. מה הסוד של הוויטמין הליפוזומלי? המשך לקרוא...

לויטרה גנרית

לויטרה גנרית

השפעה ממוקדת על אזור הפין ויותר מהירה מויאגרה

ניתן ליטול את הויליטרה עם ארוחה ולשתות אלכוהול ברמה סבירה מבלי לפגום ביעילות התרופה . מאפשרת גם מטופלים הסובלים ממחלות כגון סוכרת... המשך לקרוא...

משאבת ואקום

משאבת ואקום

משאבת ואקום - לזקפה חזקה בריאה וממושכת

לסבול מאימפוטנציה זה לא פיקניק. לא לגבר, ועוד פחות מזה בשביל האשה שאיתו. אם לא קשה לו, קשה לה, והקרחון המתגבש במיטה מוצא... המשך לקרוא...

מכשיר ההיפרתרמיה

מכשיר ההיפרתרמיה

מכשיר לטיפול עצמי בשיטת ההיפרתרמיה

ריפוי פצעים הוא תהליך מורכב ודינמי של החלפת מבנים תאיים שכבות ורקמות חסרות. ניתן לחלק את תהליך ריפוי...
המשך לקרוא...