ויאגרה טבעית, תחליפי ויאגרה וכמה פתרונות

ויאגרה טבעית ויאגרה טבעית – תחליפי ויאגרה טבעיים?

סובל מקשיים בעוררות ובתפקוד המיני השוטף? אנו מניחים כי בוודאי הינך מרגיש חריג וחסר יכולת. עם זאת, התופעה למעשה נפוצה בהרבה משאתה חושב. כשליש מהאוכלוסייה יתמודדו עם קשיים באון המיני במהלך חייהם. אין ספק כי הקשיים אלו פוגעים באופן משמעותי בדימוי העצמי וביכולת ליצור קשרים אינטימיים מיטיבים. אין אונות עשויה להופיע במספר אופנים:

• שפיכה מוקדמת או מעוכבת – הגעה לפורקן מיני ופליטת זרע תוך זמן קצר במיוחד, עד אפילו מספר שניות, או לחילופין חוסר יכולת להגיע לשפיכה כלל או לאחר זמן ארוך במיוחד. שתי התופעות עשויות להיות מתסכלות מאוד לשני הצדדים במפגש המיני.
• ירידה ביצר המיני – אי חשק או חשק מופחת לקיום יחסי מין.
• בעיות זקפה – קשיים בהגעה לזקפה, זקפה חלקית בלבד שאינה מאפשרת תפקוד מיני תקין או קושי לשמור על הזקפה לאורך זמן באופן שיאפשר לקיים יחסים מספקים.

בעשורים האחרונים פותחו מספר פתרונות תרופתיים מתקדמים המאפשרים לגברים רבים לשפר באופן משמעותי את תפקודם המיני ולחיות חיים מלאים ומספקים. הפתרון הידוע והפופולרי ביותר הוא ה"ויאגרה" שהיווה מהפכה של ממש ולאחריו גם הסיאליס. תרופות אלו אפשרו לגברים רבים להחזיק בזקפה מלאה לאורך זמן וליהנות מתפקוד מיני איכותי.

האם קיימים תחליפי ויאגרה טבעיים?

בשנים האחרונות, צצו תרופות ותכשירים מגוונים העשויים מחומרים טבעיים המהווים תחליפי ויאגרה טבעיים ומספקים תוצאות טובות למדי לשיפור תפקוד המיני, ללא שימוש בכימיקלים סינתטיים וללא צורך במרשם רופא.

חומרים טבעיים לשיפור האון המיני

קיימים חומרים רבים המצויים בטבע המהווים ויאגרה טבעית על ידי סיוע בהרחבת כלי הדם עידוד זרימת דם אל רקמות איבר המין על מנת לשמר זקפה לאורך זמן ותכונות עוצמתיות רבות אחרות אשר הופכות אותם לתחליפי ויאגרה של ממש.

L-ארגינין

חומצת אמינו חיונית המסייעת לבניית רקמות ולהובלה עצבית כבר בשלבים הראשונים ביותר של התפתחות האדם. L-ארגינין מגביר את ייצור החנקן החד חמצני בדם המסייע להרחבת כלי הדם באיבר המין ומסייע לשמירת הזקפה. במחקרים שנערכו, מעל שליש מהמשתתפים דיווחו על שיפור משמעותי בתפקוד המיני לאחר נטילת L-ארגינין.

תמצית ג'ינסנג

משפר תהליכים מוחיים ואת זרימת הדם באורח המסייע לחשק, לתפקוד ולאון המיני.

מאקה

השורש העוצמתי המגיע מהרי האנדים נחשב למזון על ומשופע בתכונות בריאותיות. בין השאר, מסייע המאקה באיזון רמות הטסטוסטרון בגוף ומסייע להתמודדות עם שפיכה מוקדמת ובעיות זקפה מן השורש.

שוש קירח

חומר מרגיע המסייע להפחתת המתח, אחד הגורמים המהותיים לאין אונות. בנוסף, השפעתו המרגיעה ושפע חומרי ההזנה האיכותיים שבו תורמים לזרימת דם תקינה ולהרפיית כלי הדם המסייעת בתהליך הזקפה.

אפימדיום

צמח בעל חומרים ייחודיים המעודדים ייצור טסטוסטרון ומביאים לעלייה משמעותית ביצר המיני, בעוצמת ומשך הזקפה ובתפקוד המיני הכללי.

תכשירי ויאגרה טבעית ויתרונותיהם

כיום קיימות בשוק תרכובות צמחיות רבות המאפשרות ליהנות מיתרונותיהם של הפתרונות התרופתיים תוך שימוש בחומרים טבעיים שיהוו ויאגרה טבעית ויספקו לך מספר יתרונות משמעותיים.

ללא כימיקלים

להבדיל מהפתרונות המסורתיים, מדובר בתרכובות צמחים ללא חומרים סינתטיים ועם מינימום תופעות לוואי בלתי נעימות.

דיסקרטיות מרבית

להבדיל מוויאגרה, פתרונות אלו נחשבים לתוספי מזון ולא לתרופות. משמעות הדבר היא כי ניתן לרכוש תרכובות אלו ללא מרשם רופא וללא מפגשים מביכים בקופת החולים השכונתית שלך.

כל היתרונות הללו מאפשרים לך ליהנות מפתרון מתקדם ויעיל שישפר באופן משמעותי את איכות חייך ויעמיקו את האינטימיות בחיי הזוגיות שלך.

פילדנה

ויאגרה גנרית

תמצית ויאגרה גנרית - תחליף חזק לויאגרה

מחפשים מוצרי און לשיפור הזקפה והעצמת המשגל המיני? רוצים להרגיש שוב בני 18 רק עם ניסיון? מחפשים מעכבי שפיכה? רוצים זקפה חזקה... המשך לקרוא...

וידליסטה

סיאליס גנרי

סיאליס גנרי וידליסטה - היא תרופה לשיפור התפקוד המיני

אשר בדומה לסיאליס פועלת במנגנון של הרחבת כלי דם. החומר הפעיל בתרופה זו נקרא טאדאלאפיל, והוא משמש לטיפול באין-אונות, לשיפור... המשך לקרוא...

דבש ואפימדיום

דבש ואפימדיום

דבש ואפימדיום לאיזון הטסטוסטרון וחיזוק האון הגברי

האפימדיום נחשב לצמח עיקרי וחשוב ברפואה הסינית, כמעט בכל פורמולה של אין אונות או בעיות בתפקוד תמצאו אותו. בעיקר לבעיות מיניות המשך לקרוא... המשך לקרוא...

קמגרה מקורית

קמגרה מקורית

קמגרה ג'ל מקורית - להנאה מינית מושלמת

קמגרה הינו ג'ל בטעמים המכיל חומר פעיל בדומה לתרופות הויאגרה והסיאליס, ומאפשר למי שנוטל את הג'ל ליהנות מזקפה ממושכת ולדחות... המשך לקרוא...

סטרונג פוטן פורטה

סטרונג פוטן פורטה

Strong Poten F - פתרון טבעי לבעיות זקפה מחיר מיוחד 250 שח. המחיר לא כולל משלוח

התחליף הטבעי החזק ביותר לתרופות ויאגרה סיאליס לויטרה. חיזוק מערכת החיסון... המשך לקרוא...

ויטמין סי ליפוזומלי

ויטמין סי ליפוזומלי

ויטמין סי ליפוזומלי נוזלי בספיגה מהירה מחיר מיוחד 180 ש"ח איסוף עצמי בפתח תקווה

בקבוק Strong Poten C מכיל 250 מ"ל ומספיק ל 50 מנות. מה הסוד של הוויטמין הליפוזומלי? המשך לקרוא...

לויטרה גנרית

לויטרה גנרית

השפעה ממוקדת על אזור הפין ויותר מהירה מויאגרה

ניתן ליטול את הויליטרה עם ארוחה ולשתות אלכוהול ברמה סבירה מבלי לפגום ביעילות התרופה . מאפשרת גם מטופלים הסובלים ממחלות כגון סוכרת... המשך לקרוא...

משאבת ואקום

משאבת ואקום

משאבת ואקום - לזקפה חזקה בריאה וממושכת

לסבול מאימפוטנציה זה לא פיקניק. לא לגבר, ועוד פחות מזה בשביל האשה שאיתו. אם לא קשה לו, קשה לה, והקרחון המתגבש במיטה מוצא... המשך לקרוא...

מכשיר ההיפרתרמיה

מכשיר ההיפרתרמיה

מכשיר לטיפול עצמי בשיטת ההיפרתרמיה

ריפוי פצעים הוא תהליך מורכב ודינמי של החלפת מבנים תאיים שכבות ורקמות חסרות. ניתן לחלק את תהליך ריפוי...
המשך לקרוא...