ויאגרה - כל המידע ומוצרים
נגישות


הגדל ב 10%
הגדל ב 20%
הגדל ב 30%
הגדל ב 40%
גודל רגיל

אין אונות: מה מונע מגברים לקבל טיפול? 5 סיבות

בעיות בתפקוד המיני כמעט 50% מהגברים מעל גיל 40 סובלים מבעיות בזקפה, אבל רק 10% מהם מצליחים להתגבר על מחסומי הבושה, לפנות לייעוץ ולקבל טיפול ראוי. למה לפעמים אפילו הרופא הוא מקור הבעיה, ומה הם אפיקי הטיפול האפשריים?

הפרעה בזקפה

הפרעה בזקפה לא מתחילה ונגמרת בזקפה: היא יוצרת קשיים רחבי היקף בתחומים נוספים של החיים. גבר שסובל מבעיות בתפקוד המיני מושפע מכך פסיכולוגית, השפעה שמביאה לירידה בביטחון העצמי, בדימוי העצמי ואפילו לדיכאון.

דיכאון כשלעצמו הוא בעיה משמעותית המקשה על הגבר לתפקד באופן תקין בחיי העבודה והמשפחה, וזאת בנוסף לתחושת חוסר האונים בהקשר המיני.

בעיות בזקפה אינן דבר נדיר. כמעט מחצית מהגברים מעל גיל 40 מתקשים לתפקד במיטה. מחלות לב וכלי דם, סוכרת ובעיות אחרות עלולות לגרום לאין-אונות (אימפוטנציה) ולפגיעה קשה באיכות החיים של הסובלים מהתופעה ושל בנות זוגם.

בסקר שערכה חברת באייר, שבדק תפיסות והרגלים מיניים בישראל ונערך בקרב 840 נשאלים, נמצא כי 64% מהגברים הישראלים חוו בעיות זקפה, ו-84% מהם הגדירו את בעיות הזקפה כ"מצב המביך ביותר במיטה".

באותו סקר התברר כי עבור 83% מהגברים ו-76% מהנשים סקס הוא דבר משמעותי מאוד. 60% מהנשים דיווחו כי מצבן הרגשי הורע כשלא קיימו יחסי מין בתדירות הרצויה להן, ו-72% מהנשים דיווחו כי בעיות בתפקוד המיני פוגעות בהערכה העצמית שלהן או של בן הזוג.

מוצרי און לשיפור הזקפה והעצמת המשגל המיני. ויאגרה, סיאליס, קמגרה

למידע נוסף או לרכישה אנא צרו קשר

פילדנה

ויאגרה גנרית

תמצית ויאגרה גנרית - תחליף חזק לויאגרה

מחפשים מוצרי און לשיפור הזקפה והעצמת המשגל המיני? רוצים להרגיש שוב בני 18 רק עם ניסיון? מחפשים מעכבי שפיכה? רוצים זקפה חזקה... המשך לקרוא...

וידליסטה

סיאליס גנרי

סיאליס גנרי היא תרופה לשיפור התפקוד המיני

אשר בדומה לויאגרה פועלת במנגנון של הרחבת כלי דם. החומר הפעיל בתרופה זו נקרא טאדאלאפיל, והוא משמש לטיפול באין-אונות, לשיפור... המשך לקרוא...

//

קמגרה מקורית

קמגרה ג'ל מקורית - להנאה מינית מושלמת

קמגרה הינו ג'ל בטעמים המכיל חומר פעיל בדומה לתרופות הויאגרה והסיאליס, ומאפשר למי שנוטל את הג'ל ליהנות מזקפה ממושכת ולדחות... המשך לקרוא...

//

קמגרה סוכריה לעיסה

קמגרה סוכריה לעיסה - להנאה מינית מושלמת

כדור קמגרה סוכריה משמש לטיפול בבעיות אין אונות של גברים המתקשים להגיע לזקפה. וכמו כן לכאלו אשר רוצים להעצים את הזקפה ויחסי המין. המשך לקרוא...

//

קמגרה מסיסה

קמגרה נמסה - kamagra effervescent - נספגת מהר יותר

טבליה המכילה את החומר הפעיל סילדנפיל (ויאגרה) בטעם תפוז, מתמוססת במים ויוצרת מיץ מוגז במעט, המיץ נועד לשתיה ובכך נספג מהר יותר בגוף. המשך לקרוא...

//

לויטרה גנרית

השפעה ממוקדת על אזור הפין ויותר מהירה מויאגרה

ניתן ליטול את הויליטרה עם ארוחה ולשתות אלכוהול ברמה סבירה מבלי לפגום ביעילות התרופה. מאפשרת גם מטופלים הסובלים ממחלות כגון סוכרת... המשך לקרוא...

//

ספריי השהייה

ספריי השהייה המעכב שפיכה - Stud 5000

סטאד 5000 להיות תרסיס שמרדים את המקום ומקטין את רגישות הפין ומונע שפיכה מוקדמת. הספריי השהייה הטוב ביותר ומכיל 10% Lidocaine... המשך לקרוא...

//

תמצית בושם לגבר

תמצית בושם ארוטי לגבר הטוב ביותר למשיכה ופיתוי נשים

בושם מיוחד לגבר למשיכת וגירוי נשים ע"י הרחתו מכיל תערובת פרומונים ונוסחה יחודית. המתנה המושלמת לבן הזוג שגם את תהני ממנה המשך לקרוא...

//

משאבת ואקום

משאבת ואקום - לזקפה חזקה בריאה וממושכת

לסבול מאימפוטנציה זה לא פיקניק. לא לגבר, ועוד פחות מזה בשביל האשה שאיתו. אם לא קשה לו, קשה לה, והקרחון המתגבש במיטה מוצא... המשך לקרוא...

הבושה מפריעה לזקפה

בדרך למציאת פתרון, גברים נתקלים בחסמים לא-מעטים:

1. מתביישים מהאישה

הבושה הנובעת מאין אונות גורמת לגברים רבים לא לשתף את בת הזוג בקושי שלהם, מה שיוצר מתחים בתוך חיי הזוגיות, חשדות והסתרה.

2. מתביישים מהרופא גם את הרופא המטפל הגברים לא ממהרים לשתף. כך נגררים גברים רבים לוויתור על חיי מין, גם מתוך אמונה שגויה כי זהו תהליך טבעי של הזדקנות, ולא כך הוא.

3. הרופא מתבייש להעלות את הנושא

מול הגברים הסובלים מהפרעה בזקפה נמצאים גם הרופאים, שלא תמיד יודעים כיצד לשאול ולברר לגבי התפקוד המיני, ומעדיפים להימנע מהעלאת הנושא.

נתונים מראים כי רק 10% מהגברים עוברים את שלב המבוכה, פונים לטיפול וזוכים לטיפול נאות.

4. מתביישים מהרוקח

גם לאחר שהתגברו על חסם הבושה מול הרופא, גברים רבים שכבר קיבלו מרשם לטיפול באין אונות נעצרים בדרך לבית המרקחת ומוותרים בגלל אותה בושה, או אולי עקב רצון להדחיק ולהימנע מהכרה בקיום הבעיה.

5. נרתעים מהמחיר

מחירי חלק מהתרופות ירדו משמעותית בשנים האחרונות, אולם תפיסתם כגבוהים נשארה, והיא גורם משמעותי לכך שגברים אינם רוכשים כלל את התרופות, או משתמשים בזיופים שלרוב לא מועילים ולפעמים אף מסוכנים.

כדורים מזויפים יכולים להיות רעילים, לא פעילים, מיוצרים בתנאים לא היגייניים או להכיל חומרים שאינם מתאימים לכל אחד, ולפיכך פוטנציאל הנזק שלהם גדול. במקרה הגרוע, שימוש בזיופים יכול לגרום לנזק בריאותי, ובמקרה הטוב לא תהיה תועלת לשימוש בכדור המזויף.

בבדיקות מעבדה שנערכו נמצא כי בחלק מהכדורים המזויפים לא היה חומר פעיל כלל, וחלקם הכילו חומר פעיל של תרופות אחרות.

איך מטפלים?

ישנם פתרונות פשוטים, ותיקים ויעילים להפרעות בזקפה, המהווים חלק מהתפיסה המודרנית של הרפואה, שנועדה לא רק להאריך חיים אלא גם להעלות את איכות החיים.

בזכות תפיסה זו העיסוק בתפקוד המיני ובשיפור חיי המין הולך וגובר, אולם המודעות לשכיחות הבעיה, לסיבותיה ולפתרונות האפשריים לוקה בחסר.

אפשרויות הטיפול בגבר הסובל מהפרעה בזקפה מבוססות על פי רוב על מבחן התוצאה ולא על מבחן הסיבה. שלא כמו בעבר, אז נהגו להפנות את המטפלים לבדיקות מורכבות שאפשרו לעתים להגיע לאבחנה מדויקת יותר אך לא תרמו ליעילות הטיפול, כיום הרופא המטפל בהפרעות בתפקוד המיני הוא יותר "מוכוון מטרה".

כלומר, ברוב המקרים, לאחר תשאול קפדני, בדיקה גופנית קצרה ולעתים הפניה לבדיקות מעבדה רלוונטיות, יכול הרופא להתאים טיפול במטרה להשגת זקפה נוקשה, ממושכת ואיכותית יותר, כזו שתאפשר שיפור ושיקום חיי המין.

הקו הראשון לטיפול הוא על פי רוב כדורים הנלקחים לפני קיום היחסים, שבתוספת גירוי מיני מביאים להופעת זקפה חזקה וממושכת יותר. יעילותם גבוהה והוכחה במאות מחקרים, תופעות הלוואי קלות, אם מופיעות, ובטיחות השימוש בכדורים גבוהה.

פעמים רבות מדובר בפתרון מנצח, אבל הכדורים לא מתאימים לכולם, ולכן מחייבים מרשם רופא. גם ההצלחה, אם כי סבירותה גבוהה, אינה ודאית.

בגברים שמסיבות שונות לא יכולים ליטול את התרופות שהוזכרו, או שניסו ולא השיגו שיפור מספיק, ניתן לעבור לקווי טיפול נוספים. אלו כוללים משאבת ריק (ואקום) או הזרקות תוך-מחילתיות (הזרקת תרופה או תערובת תרופות ישירות לאיבר המין להשגת זקפה).

לטיפולים אלו שיעורי הצלחה גבוהים, אך גם להם חסרונות שונים, בין השאר פגיעה בספונטניות, כאב מקומי ועלות גבוהה. במטופלים אשר גם הקו השני לטיפול נמצא בלתי יעיל, ניתן להציע ניתוח להשתלת תותב לפין.

ברור שכאשר עייפות, מצב רוח ירוד, קשיים בזוגיות ודיכאון מתחילים להעיק, קשה מאוד ללכת לרופא לדבר על הבעיה - אבל קשה עוד יותר להישאר איתה ולהמשיך לסבול. על הגברים להעז ולעשות את הצעד הראשון לקראת השגת אפשרויות טיפול מגוונות ופשוטות ליישום, המבטיחות הצלחה במרבית המכרעת של הגברים.

אנחנו יכולים לעזור לכם ולהתאים לכם את המוצר לפי הרצונות שלכם.. אחריות מובטחת ואנו מתחייבים לשביעות רצונכם !