הכל אודות ויאגרה וויאגרה גנרית, הטיפול בבעיות זקפה, מה זה ויאגרה גנרית, כמה עולה ויאגרה

הכל אודות ויאגרה וויאגרה גנרית

מחקרים מוכיחים כי פעמים רבות דימוי עצמי נמוך וקשיים בלימודים ובחברה בגיל הבגרות נגרמים כתוצאה מחוסר סיפוק ביחסי מין או יחסי מין שאינם תקינים. בגיל מבוגר יותר זה מתבטא במתח בין בני הזוג. לעתים המקור לבעיות אינו ידוע אף לבני הזוג, הם יכולים להרגיש מתח סמוי ובלתי מוסבר, מנסים לטפל בכל מיני טיפולים, אך הבעיה אינה נפתרת. אז אם אתם מרגישים מתח סביב נושא הזוגיות, ניסיתם כבר טיפול זוגי אחד או שניים, ו'בלי קשר' לכאורה, אתה מתקשה בהשגת זקפה, הגיע הזמן לטפל בגורם של הבעיות. ולא, זה בכלל לא בושה, אחוז גבוה מהגברים בגילאי 40 ומעלה סובלים מבעיות זקפה. לא סתם מתגלגל בשוק הזה ברחבי העולם למעלה מ-3 מיליון דולר.

צרו איתנו קשר לכל שאלה, בקשה ולפרטים נוספים. סודיות מובטחת.
מה זה ויאגרה גנרית

קבוצות הסיכון לבעיות זקפה

כעת נפרט טיפה יותר על בעיות הזקפה ופתרונן. מי נמצא בסיכון יתר לפיתוח בעיות זקפה? נשתדל לכתוב הכל אודות ויאגרה וויאגרה גנרי. מחקרים שנעשו בארה"ב מוכיחים כי חולי סוכרת הם בעלי סיכון גבוה במיוחד לפתח בעיות זקפה. אך יש גם מחלות נוספות שחושפות את הסובל מהם לסיכון יתר לפתח בעיות זקפה. המחלות החשופות יותר לבעיות זקפה הן מחלות לב וכלי דם וכן מחלות במערכת העצבים. בהתפתחות הרפואית של היום הבעיה הרבה פחות חמורה, בדרך כלל פותרים אותה בעזרת כדורים, המעוררים שוב את הזקפה כתגובה לגירוי מיני. נדגיש זאת שוב: כתגובה לגירוי מיני... וזאת כדי להפיג את חששם של אלו הנמנעים מנטילת התרופה עקב חשש לזקפת שווא מטרידה. עד שמונה שעות לאחר נטילת הכדורים עדיין קיימת ההשפעה וניתן להגיע בקלות לזקפה נאה, ולשמור עליה לאורך זמן.

הטיפול בבעיות זקפה והחיסרון שלו

הכדורים לטיפול בבעיות זקפה הם כדורי ויאגרה המקוריות של חברת פייזר האמריקאית (כן, מי שמפתחת כעת חיסונים לנגיף הקורונה), והיא מאושרת על ידי ה-FDA, ארגון הבריאות והמזון האמריקאי. וזה עוד לא הכול, יש גם ויאגרה גנרית ויש גם כדורים לזקפה המבוססים על שיטת הרפואה הטבעית, כדורים אלו, ככל תחום הרפואה האלטרנטיבית לא הוכחו מדעית, אך יש הרבה שמשתמשים בהם ורואים תוצאות. אז ויאגרה הוא אמנם פתרון מוצלח לבעיות זקפה, אבל לא הכול וורוד, יש גם חסרונות, החיסרון הגדול ביותר של הויאגרה הוא הספונטניות החסרה – צריך לתכנן קיום יחסים מראש, ואם שכחתם לקחת, זה בכלל באסה... אבל כמו שאומרים: אין מושלם בעולם... ואולי עדיף שכך...

הרבה גברים סובלים אך מעט פונים לטיפול

אז אם אתם רוצים לשפר מהיום את הזוגיות שלכם, את המעמד החברתי והתדמית האישית – ויאגרה זו התשובה. זה יכול לפתור בעיות זקפה - שהן הבעיות הנפוצות ביותר המתעוררות בתפקוד המיני. חוקרים מעריכים כי יותר מ-200 מיליון גברים בעולם מתקשים בהשגת זקפה תקינה. אחד מתוך עשר גברים מתחת לגיל ארבעים יסבלו מבעיות זקפה, אחד מתוך שלושה גברים מעל גיל חמישים, ושניים מתוך שלושה גברים מעל גיל שבעים יסבלו מהבעיה, כך על פי הסטטיסטיקה. אך מתוך הגברים הסובלים, רק אחד או שניים מתוך עשר יפנו לרופא בבקשת עזרה. השאר יסבלו בשקט... גברים יקרים, לידיעתכם – תמו הזמנים שבעיות נפשיות היו סוד אטומי... ככל שמקדימים לטפל בבעיות כך יינתן טיפול טוב יותר.

מטפלים ונופלים למיטה...

גם בעיות זקפה שנגרמות כתוצאה מבעיות נפשיות, וגם בעיות זקפה כתוצאה ממחלה או בעיה רפואית, המעכבת את זרימת הדם לפין, וגורמת שאיבר המין לא יתקשה. שניהם ניתן לפתור באמצעות כדורי הויאגרה או התרופה הגנרית שלה. רוב מוחלט של הבעיות נפתרות בקלות על ידי כדורי הפלא. וביננו מה זה משנה ממה הבעיה נובעת, העיקר שהבעיה נפתרת. העיקר שאתם מצליחים להשיג זקפה בעת קיום יחסים. לפעמים אחרי כמה פעמים של נטילת התרופה הבעיה חולפת מאליה וכבר לא תזדקקו לכדורים. חבל לסבול סתם... מדובר בכדור פשוט שנוטלים בפה - מקסימום שמונה שעות לפני קיום היחסים, ומה שנותר זה להיכנס למיטה...

קח ויאגרה ונדבר...

אחרי שתיטלו ויאגרה או תרופה גנרית אחרת, תחזירו לעצמכם את הדימוי העצמי והיכולת להשיג זקפה. כעת אולי כדאי כן להרחיב ולהתעמק מעט בבעיה, ממה היא נובעת וכיצד ניתן למנוע אותם, אז נרחיב מעט את הדיבור על כך. אתם עושים סקס כשיש מתח באוויר? אין רוגע בבית? יש ביניכם מתח? או ממקור אחר? אז הנה התשובה – בעיות אלו הם אחד הגורמים המרכזיים לבעיות זקפה. לפי נתונים סטטיסטיים אצל כחמישית מהגברים הסובלים מבעיות זקפה הן נגרמות על רקע בעיות נפשיות או הפרעות נפשיות כלשהן. קושי דומה שעלול לצוץ בעת קיום יחסים הוא: פחד מאי השגת זקפה בעת קיום היחסים – פחד שנובע בעיקר בעקבות כישלון שהגבר חווה בסקס הקודם, בגלל סיבות כאלה ואחרות.

כמה כבר עולה ויאגרה?!

המחירים של הויאגרה והתרופות הגנריות שלה אינם גבוהים כלל וכלל. הויאגרה קיימת בשלושה מינונים: מינון גבוה, מינון בינוני ומינון נמוך. המחירים נעים בין 220 ל-280 ₪ למארז, תלוי במינון. במחירים כאלו חבל שתהיו מאותם גברים שאינם פונים לטיפול. בעיות זקפה הם לגיטימיות ונפוצות יותר ויותר ככל שעולה הגיל. עד כדי כך שגברים מעל גיל 70 סובלים מבעיות זקפה בשכיחות של שני שליש כמעט! ובמיוחד אם הם גם סובלים מסוכרת (על פי מחקרים, כל חולה סוכרת שני סובל מבעיות זקפה), מחלות נוירולוגיות או מחלות בכלי הדם. או מבעיות נפשיות ומצבי חרדה ודיכאון המעלים את הסיכון שלהם לאבד את הזקפה. השאלה היא במה הם מוכנים לשלם, בכסף או בזוגיות.

טלו ויאגרה והתייעצו

כאמור, יש בעיות רפואיות הגורמות לבעיות זקפה, אך בקשר לבעיות אלו מומלץ להתייעץ עם רופא בטרם נטילת טיפול פומי או אחר. כל מחלה או פגיעה במערכת העצבים יכולה לגרום לגבר בעיות זקפה, כמו למשל: אירוע מוחי, פגיעות בעמוד השדרה ובעיות בבלוטת התריס, וכן ניתוח באזור האגן והמותן הפוגעות במערכת העצבים של איבר המין. במקרים אלו כאמור, צריך להיוועץ ברופא המטפל לפני נטילה ממושכת של כדורי ויאגרה או תרופות גנריות לויאגרה. כמו כן, אדם הצורך סמים ואלכוהול צריך להתייעץ עם רופא בטרם ייטול ויאגרה (או להפסיק לצרוך סמים ואלכוהול...). היות והאלכוהול מוריד מהאפקטיביות של הכדורים ואף עלולים להזיק. זכרו, אם שותים לא מקיימים יחסים בשביל זה אין חברים.

קחו ויאגרה והפסיקו לעשן

גם הסובלים מבעיות זקפה עקב זרימת דם איטית מדי, שנוצרת מרמת שומן גבוהה בדם, או מלחץ דם גבוה, או מטרשת עורקים – גם לסובלים מבעיות אלו מומלץ להיוועץ עם הרופא בטרם נטילת ויאגרה או תרופה גנרית. כמו כן, אם אתה מעשן כבד הגיע הזמן לחשוב על גמילה... כי לא תמיד הויאגרה עוזרת... תחליט – או סיגריה או סקס... ככלל, תמיד לפני כל נטילה של גלולה גם אם היא טבעית, וגם אם כתוב על האריזה שהיא רק 'תוסף תזונה' מומלץ להתייעץ עם הרופא המטפל או רופא אחר שאתם סומכים עליו. ברפואה הטבעית נוצר מצב אבסורדי - מכיוון שאין על התרופות הטבעיות פיקוח ממשלתי – ישנם תרופות טבעיות המכילות חומרים לא טבעיים בעליל.

ויאגרה גנרית זולה עוד יותר

הזכרנו מקודם את המחירים של הויאגרה, האמת, התרופות הגנריות של הויאגרה זולות עוד יותר, היעילות של התרופות הגנריות אינה נופלת מזו של המקורית, סך הכול מדובר באותה גברת בשינוי אדרת – אותם רכיבים, אותם מינונים, אותם מחקרים, רק חברה אחרת, אריזה אחרת, מחירים אחרים. התרופות הגנריות באים במארזים ונמכרים במחירים זולים מאוד, ניתן להזמין אותם באינטרנט באופן דיסקרטי ולקבל אותם במשלוח לבית. שימו לב! מדובר בפעולה פשוטה שתחזיר את האושר למיטה שלכם ולחיים בכלל! הזמינו בהקדם! כי כל לילה שעובר בלי ויאגרה, כל סקס שעובר בלי טיפול אפקטיבי הוא פספוס! ואם יש צורך, התייעצו קודם עם הרופא והזמינו!

קנו ויאגרה או ויאגרה גנרית ותראו מהפך בחייכם

בעל יקר! חבר יקר! יזיז יקר! אתה לא נעשה יותר צעיר, הרקע הרפואי והבעיות שנגרמות בעקבותיו אינם מתאדים ברוח ולא במזג האוויר. הם גם לא ייעלמו כאשר יפתחו חיסון לנגיף הקורונה. הגיע הזמן לחשוב על בעיות הזקפה, לטובתך ולטובת אשתך. וכמו שאמרנו, הבעיה לא צריכה להיות כל כך חמורה כדי להגיע להחלטה על רכישת גלולות ויאגרה או תרופה גנרית שלה, יש הרבה גברים שמשתמשים בויאגרה גם בבעיות קלות, כגון מתח נפשי זמני, או חרדת ביצוע וכדו'. על אחת כמה וכמה כשמדובר בבעיה מורכבת יותר. אל תהססו יותר מדי... קחו ויאגרה או ויאגרה גנרית, ותראו מהפך בחייכם!

היעזרו בויאגרה והפסיקו לנשנש

לאחר שכבר הבאנו כל כך הרבה מידע על בעיות זקפה, על הגורמים להם ועל התרופות, יש משהו שעדיין לא דיברנו עליו, ובאופן כללי זהו נושא שפחות מטפלים בו, הוא נופל לשולי הדיונים בחיינו... אנו מרבים להזניח אותו, אך הוא קיים ובועט. מדובר בבעיית ה'ג'אנק פוד' – האוכל המתועש, ההשמנה וחוסר הפעילות הגופנית. מעבר להשלכה שלהם על הבריאות הכללית ועל הבריאות הנפשית יש לכך גם השפעה על התפקוד המיני. אז קודם כל, ברור שמדובר בבעיה שצריך לטפל בה בדחיפות, להימנע ממזון מתועש ולהרבות בפעילות גופנית, אך חשוב לדעת שגם בעיות זקפה הנובעות על רקע בעיות אלו, ניתן לפתור באמצעות ויאגרה מקורית או ויאגרה גנרית.

איך בדיוק גורמים התזונה הלקויה וחוסר הפעילות לבעיות זקפה?

קיימת תמימות דעים בקרב רופאים מהרפואה הקונבנציונאלית ורופאים מהרפואה האלטרנטיבית כי חוסר באבות המזון, וויטמינים ובסיבים תזונתיים גורמים לגוף לפתח חולשה ולהסיר את חסינותו מפני בעיות אנטומיות או מחלות הפוגעות במערכת העצבים. אוכל מתועש ברובו הוא מנופה מאבות המזון שבו או שמוסיפים לו חומרי טעם וריח המחלישים את הספיגה של הסיבים התזונתיים בגוף. כמו כן, אוכל מתועש מכיל מלחים רבים, מה שגורם לעלייה בלחץ הדם ולהחליש את זרימת הדם בגוף. כל אלו גורמים בעקיפין לבעיות זקפה. ובנוסף חוסר בפעילות גופנית מונעת היווצרות של שרירים מפותחים המאפשרים לגבר לשמור על זקפה לאורך זמן במהלך הסקס.

המחלות הגורמות לבעיות זקפה

בין המחלות הנגרמות ישירות כתוצאה מניהול אורח חיים לא בריא וגורמות לבעיות זקפה ואין אונות, נמצאות המחלות הבאות: פגיעה בחוט השדרה, יתר לחץ דם, פעילות לא תקינה של בלוטת התריס והתקף לב. כמו כן, גם מחלות נפשיות נמצאות בתפוצה גבוהה יותר אצל אנשים שאינם מנהלים אורח חיים בריא ותקין. מחקרים מוכיחים כי אנשים שמקפידים על תזונה בריאה ופעילות גופנית עקבית מפתחים חסינות מפני מצבי דיכאון וחרדות. גם עישון יתר, השמנה, צריכת אלכוהול וסמים הם חלק מניהול אורח חיים לא בריא שדורנו לקוי בהם.

פגיעה מינית וויאגרה גנרית

כעת ניכנס לפינות אפלות יותר - בעיות שכמעט לא דנים בהם, במיוחד לא בהקשר של בעיות זקפה ודרכי הריפוי שלהם. הידעתם כי מי שעבר פגיעה מינית בילדותו או בנערותו עלול לפתח בעיות אין אונות בבגרותו? אם עברת פגיעה מינית מכל סוג שהוא ואין לך זקפה, אתה יכול להפסיק לעשות בירורי שווא ולהפסיק לשלם לעשרות טיפולי זקפה. כנראה יש קשר בין הדברים. הבשורה הטובה היא שויאגרה או תרופה גנרית של ויאגרה לא 'חוקרת' את מקור הבעיה, ולכן ניתן ליטול ויאגרה גם במקרים שהרקע לבעיות אינו ידוע או מודחק. ייתכן מאוד שלאחר כמה כדורים הבעיה תיפתר מאליה.

תרופות ואין אונות

יש נתון עוד יותר מפתיע בנוגע לתרופות ואין אונות. הידעתם שיש תרופות הגורמות לאין אונות? אם לא ידעתם, הגיע הזמן שתדעו, כי הרופא לא תמיד יודיע לכם כשהוא ירשום את התרופה, כמו שאינו מונה את כל תופעות הלוואי העלולות לצוץ כתוצאה מנטילת התרופה. התפיסה של הרופאים היא: כשתתעורר בעיה נטפל בה... אז אם לא תתלוננו, מבחינת הרופא הכול בסדר... איזה תרופות למשל יכולות לגרום לאין אונות? כדורים לבעיות נפשיות שונות וכן תרופות נגד דיכאון הם תרופות שיכולות לגרום לבעיות אין אונות. כמו כן, תרופות המיועדות לטיפול בכולוסטרול גבוה וביתר לחץ דם יכולות לגרום לבעיות אין אונות.

טיפים לשיפור הסקס

לאחר שנכנסנו למקרי רקע שונים שיכולים לגרום לבעיות אין אונות והבאנו פתרונות לבעיות אלו, הבאנו לכם טיפים כלליים לסקס מושלם ורגוע, טיפים ליחסי מין זורמים וספונטניים. טיפים שאולי ימנעו את הצורך בויאגרה או כל תרופה אחרת. וגם אם לא ימנעו, לא יזיקו. הם בכל מקרה ישפרו את הביצועים ואת שביעות הרצון של שני הצדדים. כי סקס עושים בשניים. וככל ששני הפרטנרים ייצאו מרוצים כך תוכלו לסמן וי גדול יותר, ותדעו שאתם עומדים במשימות החיים כראוי...

והנה הטיפים:

  • היכנס למערכת יחסים חדשה ברוגע ובשלווה ככל הניתן. לא בזמן של לחץ בעבודה ידוע מראש, ולא בתקופת מבחנים וכדומה
  • יוצא לטיול עם החברה? בארץ או בחו"ל (מי מדבר על זה עכשיו?), זה לא משנה, סעו ברוגע, וטלו עמכם אוכל, משחקים או ספרים שאתם אוהבים וגורמים לכם רוגע והרפיה
  • אם אתה מעל גיל 50 או סובל מלחץ דם גבוה וכדומה, אל תעשה פעילות מאומצת ביום שקבעתם ביניכם לעשות סקס
  • בזמן הסקס עצמו נסה להסיח את דעתך מהזקפה, התמקד בבת הזוג ובמה שעושה לה טוב
  • אם אתה נוטל בקביעות תרופה שעלולה לפגוע בזקפה, שאל את הרופא על תרופה חלופית
  • אם אין פתרון חלופי שאל את הרופא על הפסקה ליום יומיים בשבוע, או בכל זמן אחר שתקבעו לעשות סקס
  • אם התרופה ניטלת באופן זמני או חד פעמי, התחל אותה אחרי קיום יחסי המין. (במקרים לא אקוטיים אפשר לדחות למשל תרופות הרגעה, תרופות לצרבות וכו' שעלולות לגרום לבעיות אין אונות)

הגיע הזמן לגמור...

לסיכום: היום יותר מבעבר גברים סובלים מבעיות זקפה, מסיבות כאלה ואחרות. היום יותר מבעבר גברים פונים לטיפול בבעיות הזקפה, למרות שעדיין נדרש שיפור בעניין. היום יותר מבעבר קיימים אפשרויות קלות לטיפול בבעיות זקפה – בנטילת גלולות של ויאגרה או ויאגרה גנרית ללא טיפול לוואי וללא טיפול פולשני. היום יותר מבעבר, גם בבעיות חמורות ניתן לנסות יעילות של טיפול בויאגרה או בויאגרה גנרית, לפני שפונים לטיפולים פולשניים.

ויטמין סי ליפוזומלי, מכשיר לטיפול עצמי בשיטת ההיפרתרמיה בשילוב אינפרא אדום רחוק וכן מידע לגבי. מוצרי און לשיפור הזקפה והעצמת המשגל המיני. ויאגרה, סיאליס, קמגרה. למידע נוסף או לרכישה אנא צרו קשר

סטרונג פוטן פורטה

סטרונג פוטן פורטה

Strong Poten F - פתרון טבעי לבעיות זקפה מחיר מיוחד 250 שח. המחיר לא כולל משלוח

התחליף הטבעי החזק ביותר לתרופות ויאגרה סיאליס לויטרה. חיזוק מערכת החיסון... המשך לקרוא...

סטרונג פוטן פורטה

סטרונג פוטן פורטה 2יח

Strong Poten F - פתרון טבעי לבעיות זקפה 2 יחידות ב 450 שח. המחיר לא כולל משלוח

התחליף הטבעי החזק ביותר לתרופות ויאגרה סיאליס לויטרה. לטיפול בסכרת לחץ דם, עייפות... המשך לקרוא...

ויטמין סי ליפוזומלי

ויטמין סי ליפוזומלי

ויטמין סי ליפוזומלי נוזלי בספיגה מהירה מחיר מיוחד 180 ש"ח איסוף עצמי בפתח תקווה

בקבוק Strong Poten C מכיל 250 מ"ל ומספיק ל 50 מנות. מה הסוד של הוויטמין הליפוזומלי? המשך לקרוא...

ויטמין סי ליפוזומלי

ויטמין סי ליפוזומלי 2יח

ויטמין סי ליפוזומלי נוזלי בספיגה גבוהה 2 יחידות ב 340 ש"ח איסוף עצמי בפתח תקווה

זוג Strong Poten C מכיל 250 מ"ל ומספיק ל 100 מנות. מה הסוד של הוויטמין הליפוזומלי? המשך לקרוא...

ויטמין סי אבקה

ויטמין סי חומצי

מחיר מיוחד 150 ש"ח. המחיר לא כולל משלוח

זוג ויטמין C חומצי באבקה מכיל 500 ג"ר ומספיק ל 200 מנות. המשך לקרוא...

פילדנה

ויאגרה גנרית

תמצית ויאגרה גנרית - תחליף חזק לויאגרה

מחפשים מוצרי און לשיפור הזקפה והעצמת המשגל המיני? רוצים להרגיש שוב בני 18 רק עם ניסיון? מחפשים מעכבי שפיכה? רוצים זקפה חזקה... המשך לקרוא...

וידליסטה

סיאליס גנרי

סיאליס גנרי וידליסטה - היא תרופה לשיפור התפקוד המיני

אשר בדומה לסיאליס פועלת במנגנון של הרחבת כלי דם. החומר הפעיל בתרופה זו נקרא טאדאלאפיל, והוא משמש לטיפול באין-אונות, לשיפור... המשך לקרוא...

לויטרה גנרית

לויטרה גנרית

השפעה ממוקדת על אזור הפין ויותר מהירה מויאגרה

ניתן ליטול את הויליטרה עם ארוחה ולשתות אלכוהול ברמה סבירה מבלי לפגום ביעילות התרופה . מאפשרת גם מטופלים הסובלים ממחלות כגון סוכרת... המשך לקרוא...

תמצית בושם לגבר

תמצית בושם לגבר

תמצית בושם ארוטי לגבר הטוב ביותר למשיכה ופיתוי נשים

בושם מיוחד לגבר למשיכת וגירוי נשים ע"י הרחתו מכיל תערובת פרומונים ונוסחה יחודית. המתנה המושלמת לבן הזוג שגם את תהני ממנה המשך לקרוא...

משאבת ואקום

משאבת ואקום

משאבת ואקום - לזקפה חזקה בריאה וממושכת

לסבול מאימפוטנציה זה לא פיקניק. לא לגבר, ועוד פחות מזה בשביל האשה שאיתו. אם לא קשה לו, קשה לה, והקרחון המתגבש במיטה מוצא... המשך לקרוא...

מכשיר ההיפרתרמיה

מכשיר ההיפרתרמיה

מכשיר לטיפול עצמי בשיטת ההיפרתרמיה

ריפוי פצעים הוא תהליך מורכב ודינמי של החלפת מבנים תאיים שכבות ורקמות חסרות. ניתן לחלק את תהליך ריפוי...
המשך לקרוא...

ויטמין סי ליפוזומלי

ויטמין סי ליפוזומלי

ויטמין סי (C) ליפוזומלי נוזלי - במינון גבוה

מחזק את הגוף ומגביר משמעותית את יכולתה של מערכת החיסון להלחם בחולי. להגביר את ספיגתו של הויטמין בגוף...
המשך לקרוא...

קמגרה מקורית

קמגרה מקורית

קמגרה ג'ל מקורית - להנאה מינית מושלמת

קמגרה הינו ג'ל בטעמים המכיל חומר פעיל בדומה לתרופות הויאגרה והסיאליס, ומאפשר למי שנוטל את הג'ל ליהנות מזקפה ממושכת ולדחות... המשך לקרוא...

ישראטבע - קליניקה לבריאות הגבר
מתמחים בטיפול אלטרנטיבי וקונבנציונלי בבריאות הגבר.
* אין אונות * שפיכה מהירה * חיזוק התפקוד המיני * סוכרת * ערמומית מוגדלת (פרוסטטה) * סרטן במעי הגס * סרטן בכבד ועוד
נסיון של 30 שנה בתחום. השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם.