ויאגרה - כל המידע ומוצרים
נגישות


הגדל ב 10%
הגדל ב 20%
הגדל ב 30%
הגדל ב 40%
גודל רגיל

ויאגרה, ויאגרה ללא מרשם, ויאגרה ללא מרשם רופא

ויאגרה ללא מרשם משרד הבריאות החליט - ויאגרה תהפוך לתרופה ללא מרשם

ויאגרה ללא מרשם רופא

מכירת התכשיר תוגבל לגברים מעל גיל 35 לאריזות המכילות עד 100 מ"ג חומר פעיל בשימוש של עד 50 מ"ג ביום. תהליך הייעוץ והתשאול יתבצע בבית המרקחת באופן שיאפשר את פרטיות המטופל. בכך מצטרפת ישראל לבריטניה ולניו זילנד

ויאגרה ללא מרשם רופא, יש דבר כזה?

התכשירים שיימכרו הם בשמות ויאגרה, תרים וסילדנפיל-טבע.

הנושא נדון בארץ בוועדת מומחים שבחנה את בטיחות התכשיר כתרופה ללא מרשם וזאת בהתייחס למידע הרב שהצטבר לגבי השימוש בתרופה בארץ ובעולם. לאחר בחינת המידע הקיים הוחלט לאפשר את ניפוק התכשיר בידי רוקח המחזיק בידע הנדרש בהתאם לתוכנית ניהול סיכונים שתאושר.

זמינות התכשירים באופן בטוח

מכירת התכשיר תוגבל לגברים מעל גיל 35 ללא גורמי סיכון לאריזות המכילות עד 100 מ"ג סילדנפיל ובשימוש של עד 50 מ"ג ביום. תהליך הייעוץ והתשאול הרוקחי יתבצע בבית המרקחת באופן שיאפשר את פרטיות המטופל ויכלול בקרה ותיעוד מלא של תהליך הייעוץ.

בכך מצטרפת ישראל לניו-זילנד ובריטניה בהן משווק התכשיר ללא מרשם במגבלות דומות. משרד הבריאות סבור כי מהלך זה יאפשר את זמינותם של תכשירים האופן בטוח ומושכל אלו מידי איש מקצוע מיומן ויפחית את הצורך לרכוש תכשירים אלו באופן בלתי חוקי תוך העמדת סיכון המטופל בסיכון.

יצוין כי מדי שנה נתפסים בישראל בין מיליוני לעשרות מיליוני כדורים אשר השימוש בהם מעמיד את המטופל בסיכון לבריאותו.

דודו פפו, יו"ר הסתדרות הרוקחים, אומר: "זו יוזמה מבורכת של משרד הבריאות. במעקב אחר מיליוני מרשמים שנופקו בעולם, אנו רואים מיעוט זניח של תופעות לוואי, וצעד זה יהווה הקלה רבה לאלפי הגברים הזקוקים לתרופה. הגדלת הנגישות של המטופל לתרופה, היא תמיד צעד מבורך. צעד זה אמור גם לטפל בתופעת הזיופים המאוד נפוצה בסוג זה של תרופות, וכעת יוכלו גם הגברים הישראלים לקבל פיתרון זמין, נגיש ואיכותי לבעייה שמטרידה המונים".

על התרופה

הערה כללית המידע המופיע במדריך אינו תחליף לייעוץ או בסיס לאבחנה רפואית. למידע מפורט יותר על התרופות יש לעיין בעלון לצרכן, כפי שאושר על ידי משרד הבריאות. בכל שאלה נוספת יש להתייעץ עם הרופא המטפל או עם הרוקח.

מה היא עושה?

1. סילדנפיל היא תרופה לטיפול באין־אונות. היא גורמת להגברה של זרימת דם לאיבר המין וכתוצאה מכך לזקפה. מנגנון הפעולה הזה מאפשר זקפה רק בעקבות גירוי מיני. סילדנפיל מרחיבה את השריר החלק של כלי הדם באמצעות עיכוב האנזים פוספודיאסטרז 5 (PDE5).
2. סילדנפיל רשומה בארץ גם לטיפול בלחץ דם גבוה ריאתי לחולים בני 18 שנים ויותר. פירוט ראו במידע על התרופה רווטיו.

איך משתמשים

תדירות הנטילה

1

פעמים ביום ותמיד לפי הנחיות הרופא או הרוקח

מינון שכיח

המינון השכיח: 50 מיליגרם שעה לפני קיום יחסי מין. (ניתן ליטול חצי שעה עד 4 שעות לפני קיום יחסי המין). טווח המינונים נע בין 25 מיליגרם ל־100 מיליגרם. ניתן לקחת רק טבלייה אחת ב־24 שעות, ואין זה משנה באיזה מינון מדובר.

המינון המרבי: טבלייה אחת של 100 מיליגרם. השפעת התרופה נמשכת כארבע שעות.

אוכלוסיות מיוחדות

1. גברים בני 65 ויותר ומי שמטופלים באי־ספיקת כבד או באי־ספיקת כליות חמורה: 25 מיליגרם.
2. המינון ההתחלתי למי שמטופלים בחוסמי אלפא: 25 מיליגרם.
3. התאמת מינון למי שמטופלים באריתרומיצין או באיטרקונזול או בקטוקונזול: 25 מיליגרם (המינון ההתחלתי).
4. המינון המרבי למי שמטופלים במעכבי פרוטאזות: 25 מיליגרם כל 48 שעות.

הוראות שימוש

1. התרופה אינה מרפאת אין־אונות.
2. התרופה אינה מגינה מפני מחלות המועברות ביחסי מין, כולל HIV.
3. התרופה אינה מגינה מפני הריון.

אחסון

יש לשמור את התרופה במקום קריר ויבש, הרחק מהישג ידם של ילדים.

התרופה לא מיועדת לילדים

אזהרות

הערה לסעיפי הריון והנקה

המידע המוצג במדריך בנוגע להריון ולהנקה אינו מידע מותאם אישית אלא מבוסס על מידע כללי הלקוח ממאגרים רפואיים מבוססי ראיות ואינו תחליף לייעוץ עם רופא או עם מומחה או עם מרכז טרטולוגי.

אסור בהנקה

לא בהריון

אסור עם אלכוהול

אסור בנהיגה

הערות לתנאי לקיחה

נהיגה: התרופה עלולה לגרום לסחרחורת ולהפרעות ראייה. מותר לנהוג רק לאחר שמוודאים שהתרופה אינה גורמת לתופעות הלוואי האלה.

הריון והנקה: התרופה אינה מיועדת לנשים.

אלכוהול: אלכוהול עלול להגביר את הסיכון ללחץ דם נמוך ולירידה בלחץ הדם בעת שינויי תנוחה (אורטוסטטיזם).

מתי אסור להשתמש?

1. במקביל לנטילת ניטרטים הניטלים בכל צורה שהיא, זמנית או קבועה (כמפורט בסעיף "תגובות בין־תרופתיות"). אם חולה לב חייב לקחת ניטרט, עליו ליטול אותו רק אם עברו לפחות 24 שעות מרגע נטילת סילדנפיל.
2. במקרה של רגישות־יתר לסינדנפיל או לאחד ממרכיבי התכשיר.

אזהרות חשובות

ירידה בלחץ הדם: כיוון שהתרופה מרחיבה כלי דם, תיתכן ירידה בלחץ הדם. חולים שסובלים מתפקוד ירוד של חדר שמאל וחולים המשתמשים בו־זמנית בתרופות מסוג חוסמי אלפא (לטיפול בהגדלה שפירה של הערמונית) עלולים להיות רגישים יותר להשפעה הזאת. לכן בחולים האלה יש להתחיל את הטיפול במינון נמוך של 25 מיליגרם.

זקפה ממושכת: לעיתים נדירות תיתכן זקפה ממושכת ומכאיבה במשך יותר מ־6 שעות. אם מופיעה זקפה שנמשכת יותר מ־4 שעות יש לפנות לקבלת עזרה רפואית.

אובדן ראייה: לעיתים נדירות ייתכן אובדן ראייה כתוצאה מחסימה בזרימת הדם לעצב האופטי. הסיכון גדול יותר בעבור חולים שחוו תופעה כזאת בעבר וכן בקרב חולים הסובלים ממחלת לב כלילית, מסוכרת, מלחץ דם גבוה, מיתר שומנים בדם - במיוחד אם הם מעשנים ומעל גיל 50. יש לציין שמחקרים לא הוכיחו קשר ישיר בין הטיפול בסילדנפיל לבין אובדן ראייה.

מחלות ניווניות של הרשתית: אין מחקרים בנוגע לבטיחותו וליעילותו של הטיפול בחולים במחלות ניווניות של הרשתית (כמו רטיניטיס פיגמנטוזה), ולכן השימוש במקרים האלה אינו מומלץ.

שינויים ביכולת להבדיל בין צבעים: סילדנפיל עלולה לגרום לשינויים בראייה המתבטאים בחוסר יכולת להבחין בין צבעים. חולים הסובלים מרטיניטיס פיגמנטוזה צריכים להיזהר במיוחד.

אובדן שמיעה: קיימים דיווחים נדירים על ירידה בשמיעה או על אובדן שמיעה פתאומי. שינויים בשמיעה יכולים להיות מלוּוים בטנטון (שמיעת צליל שאין לו מקור חיצוני אמיתי) או בסחרחורת. במחקרים לא הוכח כי קיים קשר ישיר בין הטיפול בסילדנפיל לבין התופעה הזאת.

עיוות בפין: מטופלים שסובלים מעיוות אנטומי של הפין צריכים להשתמש בתרופה בזהירות רבה.

בעיות קרישה: מטופלים שנוטים לדימומים צריכים להשתמש בתרופה בזהירות רבה.

מחלות לב: השימוש בוויאגרה מותר לחולי לב שמצבם יציב, לחולים לאחר אוטם בשריר הלב, לחולים לאחר ניתוח מעקפים ולחולים שסובלים מתעוקת חזה יציבה ומאוזנת. עם זאת, יש להשתמש בוויאגרה בזהירות רבה בששת החודשים הראשונים אחרי אוטם חריף בשריר הלב. במקרים הבאים אסור להשתמש בוויאגרה: אם נוטלים ניטרטים (בכל צורה); אם סובלים מערכי לחץ דם לא יציבים וקשים לאיזון; אם סובלים מלחץ דם גבוה (גם אם אין תסמינים); אם סובלים מאי־ספיקת לב לא מאוזנת או מלחץ דם נמוך ומטופלים בשילובי תרופות שמרחיבות את כלי הדם ובתרופות משתנות. האזהרות לקוחות מתוך נייר עמדה של האיגוד הקרדיולוגי בישראל: "החולה הקרדיאלי והפעילות המינית בעידן הוויאגרה". לחצו כאן למידע נוסף על פעילות מינית אצל חולי לב.

מחלות הגורמות לנטייה לזקפה ממושכת וכואבת: במקרים הבאים יש להשתמש בתרופה בזהירות רבה: אנמיה חרמשית, סרטן דם מסוג מיאלומה נפוצה וסרטן דם מסוג לוקמיה. הסיבה השילוב של המחלות האלה וש התרופה עלול לגרום לזקפה ממושכת וכואבת. בכל מקרה: אם הזקפה נמשכת יותר מ־4 שעות, יש לפנות לקבלת עזרה רפואית.

אי־ספיקת כבד: במקרים של אי־ספיקת כבד יש להשתמש במינון נמוך של 25 מיליגרם לכל היותר.

כיב במערכת העיכול: מטופלים שאובחן אצלם כיב פעיל במערכת העיכול צריכים להשתמש בתרופה בזהירות רבה.

אי־ספיקת כליות: במקרים של אי־ספיקת כליות חמורה יש להתחיל במינון נמוך של 25 מיליגרם.

תופעות לוואי

שכיחות גבוהה: כאבי ראש והפרעות במערכת העיכול.

שכיחות נמוכה: הסמקה, נדודי שינה, חום, סחרחורות, פריחה, שלשול, דלקת בקיבה (גסטריטיס), דלקת בדרכי השתן, עלייה באנזימי הכבד, כאבי שרירים, פרסטזיה (תחושת רדימות), שינויים בראייה (התלויים במינון), דימום מהאף, החמרה בקוצר נשימה, גודש באף, נזלת ודלקת של הסינוסים (סינוסיטיס).

מינון יתר: המינון המרבי המותר הוא 100 מיליגרם ב־24 שעות. מינון גבוה יותר עלול לגרום לעיתים קרובות לתופעות הלוואי הבאות: הסמקה, שלשולים, כאבי שרירים ושינויים בראייה.

תגובות בין תרופתיות

1. ניטרטים מרחיבים את כלי הדם, והפעולה הזאת מוגברת מאוד כאשר הם משולבים עם סילדנפיל. השילוב הזה עלול לגרום לירידה ממושכת בלחץ הדם שקשה מאוד לטפל בה. לכן אסור להשתמש בניטרטים מכל סוג ובכל צורה (טבליות, מדבקות, תת־לשוני או משאף) במקביל לטיפול בסילדנפיל.
2. בעת שמשתמשים בתרופות שמעכבות פירוק של סילדנפיל בכבד (כמו אריתרומיצין, קלריתרומיצין, סימטידין, קטוקונזול או איטרקונזול) יש להתחיל ליטול סילדנפיל במינון של 25 מיליגרם. בעת שמשתמשים במעכבי פרוטאזות (כמו סקווינביר, נלפינביר, ריטונביר ואינדינביר) יש ליטול 25 מיליגרם סילדנפיל פעם ב־48 שעות.
3. חוסמי אלפא (כמו אלפוזוסין לטיפול בהגדלה שפירה של הערמונית) עלולים - בשילוב עם סילדנפיל - לגרום לירידה בלחץ הדם. למטופלים צריך להיות לחץ דם יציב לפני שהם מתחילים להשתמש בסילדנפיל במינון נמוך של 25 מיליגרם. מי שכבר מטופלים בסילדנפיל צריכים להתחיל ליטול חוסמי אלפא במינון נמוך.
4. התרופה סנט ג'ון וורט (המופקת מצמח ההיפריקום ומשמשת לטיפול בדיכאון) מפחיתה את רמות הסילדנפיל בגוף. יש להימנע מנטילת התרופות במקביל.
5. אסור ליטול סילדנפיל במקביל לטיפולים אחרים באין־אונות.

שילוב עם מזון

1. אוכל עלול לעכב את תחילת ההשפעה של התרופה, ולכן רצוי ליטול את התרופה ללא מזון.
2. יש להימנע משתיית מיץ אשכוליות בעת שמשתמשים בתרופה.

מוצרי און לשיפור הזקפה והעצמת המשגל המיני. ויאגרה, סיאליס, קמגרה

למידע נוסף או לרכישה אנא צרו קשר

פילדנה

ויאגרה גנרית

תמצית ויאגרה גנרית - תחליף חזק לויאגרה

מחפשים מוצרי און לשיפור הזקפה והעצמת המשגל המיני? רוצים להרגיש שוב בני 18 רק עם ניסיון? מחפשים מעכבי שפיכה? רוצים זקפה חזקה... המשך לקרוא...

וידליסטה

סיאליס גנרי

סיאליס גנרי היא תרופה לשיפור התפקוד המיני

אשר בדומה לויאגרה פועלת במנגנון של הרחבת כלי דם. החומר הפעיל בתרופה זו נקרא טאדאלאפיל, והוא משמש לטיפול באין-אונות, לשיפור... המשך לקרוא...

//

קמגרה מקורית

קמגרה ג'ל מקורית - להנאה מינית מושלמת

קמגרה הינו ג'ל בטעמים המכיל חומר פעיל בדומה לתרופות הויאגרה והסיאליס, ומאפשר למי שנוטל את הג'ל ליהנות מזקפה ממושכת ולדחות... המשך לקרוא...

//

קמגרה סוכריה לעיסה

קמגרה סוכריה לעיסה - להנאה מינית מושלמת

כדור קמגרה סוכריה משמש לטיפול בבעיות אין אונות של גברים המתקשים להגיע לזקפה. וכמו כן לכאלו אשר רוצים להעצים את הזקפה ויחסי המין. המשך לקרוא...

//

קמגרה מסיסה

קמגרה נמסה - kamagra effervescent - נספגת מהר יותר

טבליה המכילה את החומר הפעיל סילדנפיל (ויאגרה) בטעם תפוז, מתמוססת במים ויוצרת מיץ מוגז במעט, המיץ נועד לשתיה ובכך נספג מהר יותר בגוף. המשך לקרוא...

//

לויטרה גנרית

השפעה ממוקדת על אזור הפין ויותר מהירה מויאגרה

ניתן ליטול את הויליטרה עם ארוחה ולשתות אלכוהול ברמה סבירה מבלי לפגום ביעילות התרופה. מאפשרת גם מטופלים הסובלים ממחלות כגון סוכרת... המשך לקרוא...

//

ספריי השהייה

ספריי השהייה המעכב שפיכה - Stud 5000

סטאד 5000 להיות תרסיס שמרדים את המקום ומקטין את רגישות הפין ומונע שפיכה מוקדמת. הספריי השהייה הטוב ביותר ומכיל 10% Lidocaine... המשך לקרוא...

//

תמצית בושם לגבר

תמצית בושם ארוטי לגבר הטוב ביותר למשיכה ופיתוי נשים

בושם מיוחד לגבר למשיכת וגירוי נשים ע"י הרחתו מכיל תערובת פרומונים ונוסחה יחודית. המתנה המושלמת לבן הזוג שגם את תהני ממנה המשך לקרוא...

//

משאבת ואקום

משאבת ואקום - לזקפה חזקה בריאה וממושכת

לסבול מאימפוטנציה זה לא פיקניק. לא לגבר, ועוד פחות מזה בשביל האשה שאיתו. אם לא קשה לו, קשה לה, והקרחון המתגבש במיטה מוצא... המשך לקרוא...

אנחנו יכולים לעזור לכם ולהתאים לכם את המוצר לפי הרצונות שלכם.. אחריות מובטחת ואנו מתחייבים לשביעות רצונכם !