ויאגרה זמן השפעה, ויאגרה תופעות לוואי

ויאגרה זמן השפעה

איכות חיים מינית מעניקה הרבה סיפוק בחיים וגם שביעות רצון גבוהה. והשאיפה להשיג זאת מביאה לכך כי השימוש בויאגרה חוצה גבולות ולמען האמת גם חוצה גילאים. האופנה האחרונה מגלה כי לא רק גברים מבוגרים שמתקרבים לגיל השלישי עושים שימוש בגלולת הפלא היעילה, שמחוללת מהפך בחיי המין.

אך מה לגבי ויאגרה זמן השפעה? האם ניתן לקיים יחסים מספקים באופן ספונטני, מיד לאחר השימוש? ואולי יש צורך בקצת סבלונות (ובעצם, מה זאת אומרת "קצת")? נבהיר כל מה שחשוב לדעת.

ויאגרה זמן השפעה המינון הוא אישי. רצוי מאוד להתייעץ עם רופא לגבי המינון לפני נטילת התרופה. לקבלת מידע כללי והמלצות בנושא: צרו קשר
מומלץ מאוד לעיין בעלון לצרכן לפני נטילת התרופה.

ספונטני לא, אבל כמעט

ראשית, חשוב להבין מה הגלולה עושה וגם מה לא. הויאגרה, הגלולה הכחולה הידועה והמפורסמת, נועדה לשפר את זרימת הדם לאיבר המין. כלומר, היא משפיעה על הצד הטכני, הביצועי של יחסי המין. היא לא יכולה להשפיע על רמת הליבידו, או התשוקה המינית, לא של גברים ובוודאי לא של נשים. ומעניין לדעת מה לגבי הספונטניות – האם באמת ניתן ליטול את התרופה ותיכף ומיד לגשת לעניין, לקיים יחסים מספקים ומהנים. אם אתם רוצים להיות מסוגלים לקיים בכל עת יחסי מין ספונטניים, לא בדיוק תתאכזבו, אבל רק אם הציפיות תהיינה ריאליות.

בשלב זה, ברור שיש זמן השפעה מסוים. פרק זמן שבו מרכיבי התרופה (כגון סילדנאפיל) עדיין לא נכנסים לפעולה. בהכללה מסוימת, בתוך חצי שעה מרגע השימוש כבר ניתן לחוש את ההשפעה הדרמטית. בעקבות גירוי מיני פעיל, הגבר חווה זקפה רבת עוצמה ובדרך כלל גם מאוד מספקת. כלומר, אם כשלושים דקות מרגישים לכם ספונטני מאוד, תהיו בעננים. אם אתם מחפשים משהו מהיר יותר אל תמהרו להתאכזב, משום שיש גם תחליפי ויאגרה שמסוגלים להביא להשפעה יותר מהירה.

ויטמין סי ליפוזומלי, מכשיר לטיפול עצמי בשיטת ההיפרתרמיה בשילוב אינפרא אדום רחוק וכן מידע לגבי. מוצרי און לשיפור הזקפה והעצמת המשגל המיני. ויאגרה, סיאליס, קמגרה. למידע נוסף או לרכישה אנא צרו קשר

סטרונג פוטן פורטה

סטרונג פוטן פורטה

Strong Poten F - פתרון טבעי לבעיות זקפה מחיר מיוחד 250 שח. המחיר לא כולל משלוח

התחליף הטבעי החזק ביותר לתרופות ויאגרה סיאליס לויטרה. חיזוק מערכת החיסון... המשך לקרוא...

סטרונג פוטן פורטה

סטרונג פוטן פורטה 2יח

Strong Poten F - פתרון טבעי לבעיות זקפה 2 יחידות ב 450 שח. המחיר לא כולל משלוח

התחליף הטבעי החזק ביותר לתרופות ויאגרה סיאליס לויטרה. לטיפול בסכרת לחץ דם, עייפות... המשך לקרוא...

ויטמין סי ליפוזומלי

ויטמין סי ליפוזומלי

ויטמין סי ליפוזומלי נוזלי בספיגה מהירה מחיר מיוחד 180 ש"ח איסוף עצמי בפתח תקווה

בקבוק Strong Poten C מכיל 250 מ"ל ומספיק ל 50 מנות. מה הסוד של הוויטמין הליפוזומלי? המשך לקרוא...

ויטמין סי ליפוזומלי

ויטמין סי ליפוזומלי 2יח

ויטמין סי ליפוזומלי נוזלי בספיגה גבוהה 2 יחידות ב 340 ש"ח איסוף עצמי בפתח תקווה

זוג Strong Poten C מכיל 250 מ"ל ומספיק ל 100 מנות. מה הסוד של הוויטמין הליפוזומלי? המשך לקרוא...

ויטמין סי אבקה

ויטמין סי חומצי

מחיר מיוחד 150 ש"ח. המחיר לא כולל משלוח

זוג ויטמין C חומצי באבקה מכיל 500 ג"ר ומספיק ל 200 מנות. המשך לקרוא...

פילדנה

ויאגרה גנרית

תמצית ויאגרה גנרית - תחליף חזק לויאגרה

מחפשים מוצרי און לשיפור הזקפה והעצמת המשגל המיני? רוצים להרגיש שוב בני 18 רק עם ניסיון? מחפשים מעכבי שפיכה? רוצים זקפה חזקה... המשך לקרוא...

וידליסטה

סיאליס גנרי

סיאליס גנרי וידליסטה - היא תרופה לשיפור התפקוד המיני

אשר בדומה לסיאליס פועלת במנגנון של הרחבת כלי דם. החומר הפעיל בתרופה זו נקרא טאדאלאפיל, והוא משמש לטיפול באין-אונות, לשיפור... המשך לקרוא...

לויטרה גנרית

לויטרה גנרית

השפעה ממוקדת על אזור הפין ויותר מהירה מויאגרה

ניתן ליטול את הויליטרה עם ארוחה ולשתות אלכוהול ברמה סבירה מבלי לפגום ביעילות התרופה . מאפשרת גם מטופלים הסובלים ממחלות כגון סוכרת... המשך לקרוא...

תמצית בושם לגבר

תמצית בושם לגבר

תמצית בושם ארוטי לגבר הטוב ביותר למשיכה ופיתוי נשים

בושם מיוחד לגבר למשיכת וגירוי נשים ע"י הרחתו מכיל תערובת פרומונים ונוסחה יחודית. המתנה המושלמת לבן הזוג שגם את תהני ממנה המשך לקרוא...

משאבת ואקום

משאבת ואקום

משאבת ואקום - לזקפה חזקה בריאה וממושכת

לסבול מאימפוטנציה זה לא פיקניק. לא לגבר, ועוד פחות מזה בשביל האשה שאיתו. אם לא קשה לו, קשה לה, והקרחון המתגבש במיטה מוצא... המשך לקרוא...

מכשיר ההיפרתרמיה

מכשיר ההיפרתרמיה

מכשיר לטיפול עצמי בשיטת ההיפרתרמיה

ריפוי פצעים הוא תהליך מורכב ודינמי של החלפת מבנים תאיים שכבות ורקמות חסרות. ניתן לחלק את תהליך ריפוי...
המשך לקרוא...

ויטמין סי ליפוזומלי

ויטמין סי ליפוזומלי

ויטמין סי (C) ליפוזומלי נוזלי - במינון גבוה

מחזק את הגוף ומגביר משמעותית את יכולתה של מערכת החיסון להלחם בחולי. להגביר את ספיגתו של הויטמין בגוף...
המשך לקרוא...

קמגרה מקורית

קמגרה מקורית

קמגרה ג'ל מקורית - להנאה מינית מושלמת

קמגרה הינו ג'ל בטעמים המכיל חומר פעיל בדומה לתרופות הויאגרה והסיאליס, ומאפשר למי שנוטל את הג'ל ליהנות מזקפה ממושכת ולדחות... המשך לקרוא...

לזרז את ההשפעה יותר, האם אפשרי?

למי שלא רוצה להשתמש בשלב זה בחלופות כגון סיאליס או תחליפים טבעיים מסוג אחר, עשויה לצוץ שאלה אחרת. אם צריכים להמתין חצי שעה, האם יש דבר מה שיכול לזרז את ההשפעה? כמו כל ספיגה של תרופה בגוף, אכן עשויה להיות השפעה של מספר דברים. למשל, אכילת ארוחה כבדה קודם לכן. שתייה של משקאות חריפים.

כמובן גם מצבים כגון עייפות מרובה עשויים להשפיע. אך חשוב לדעת שבדרך כלל ההשפעות הללו תהיינה מעכבות. למי שרוצה יותר מהר, כדאי לוותר בעיקר על אוכל כבד, שומני או מטוגן או להיזהר מהפרזה בשתיית משקאות אלכוהוליים כגון בירה, יין וכדומה. כדאי עוד להבהיר שגם אם לוקחים מנה כפולה של התרופה או מכפילים את המינון, לא צפויים להפוך את ההשפעה למידית.

מתי השפעה הויאגרה מסתיימת

אחרי שהבנו כי השפעה התרופה די מהירה אבל לא מידית, צריך להשלים את פיסת הפאזל הנוספת. כלומר, מתי ההשפעה מתחילה להתפוגג. בממוצע, כ-4 שעות לוקח לתרופה להתפרק בגוף והשפעתה מסתיימת. מובן שיש אנשים שמרגישים כי ההשפעה קצת ארוכה יותר מזה ואחרים סבורים שפחות. אבל זהו סדר הגודל. כלומר, מרגע שלוקחים ויאגרה, בתוך כחצי שעה נפתח חלון הזדמנויות של בערך 4 - 5 שעות. אלה לא ארבע שעות רצופות של זקפה, שלא תהיינה אשליות. אבל זהו פרק הזמן שבו כדור המרץ לשיפור חיי המין עובד, ובגדול.

אפשר גם יותר

ואם רוצים בכל זאת השפעה נוספת? במקרה זה אפשר לנסות את החלופות הקיימות, הזמינות אפילו אונליין. מדובר בפתרונות עם שחרור מבוקר, שיכולים לאפשר השפעה של אף יממה ויותר מזה. אלה אמנם לא פתרונות שנועדו לשימוש יום יומי, אבל בתדירות שימוש סבירה, התוצאות מאוד ראויות לציון.

ויאגרה תופעות לוואי

ההשפעה של ויאגרה על הגוף הינה פיזיולוגית בעיקרה. כלומר אין השפעה פסיכולוגית אלא ממשית, על איבר המין. החומר הפעיל בתרופה משפיע על כלי הדם שמזרימים גם אל הפין. כלומר, ההשפעה הרצויה מאוד של התרופה מאפשרת לקיים יחסי מין גם לאנשים שסובלים מאין אונות או זקפה לא מספקת. אבל אם ההשפעה הרצויה די ברורה, עדיין חשוב להבין מה לגבי תופעות לוואי. עד כמה הן משמעותיות והאם יש סיבה לדאגה? נסביר לגבי ההשפעה של מינון יתר ומתי עדיף להיוועץ עם רופא.

זקפה מגיעה ביחד עם כאב ראש, האמנם?

באופן נורמלי, יחסי מין נועדו להיות פעולה מהנה מאוד, שרק טוב כרוך בה. יחסי מין נחשבים לדרך הכי מהנה לשפר את מצב הרוח, לסלק חרדות ודיכאון, אפילו לחזק את מערכת החיסון. השפעה מסוימת שמסלקת כאבים בהחלט ידועה ואיננה נדירה. אבל, מכיוון שויאגרה הינה תרופה לכל דבר, הרי שאצל חלק מהאנשים היא יוצרת השפעת לוואי – כאב ראש. האם זה קורה תמיד? בהחלט לא. אצל חלק מהאנשים, חלק מהפעמים, תרופת הזקפה היעילה תיצור השפעה כזאת. אבל, מקביל חשוב להוסיף שלא מדובר בתופעה מדאיגה במיוחד.

גם כאשר זה קורה, ההנאה בדרך כלל דוחקת הצידה את הסימפטום הזה. אפשר, אגב, לנסות לשנות את המינון או לבחור תחליפים כגון סיאליס או חלופות כגון ג'ל לשיפור הזקפה שנספג בצורה מעט שונה. לצד כאבי ראש, אפשרי תחושה של סחרור, כאבי שרירים או אי נוחות בקיבה. לא ניתן לחזות את אופי ההשפעה מבלי להתנסות.

האם השימוש בויאגרה בטוח לחלוטין

ככלל, השימוש בויאגרה בהתאם להוראות המופיעות בעלון הבטיחות. זוהי תרופה וותיקה שנחקרה רבות ומספר המשתמשים בה עצום. אך כאשר רוצים לדעת האם השימוש בטוח לחלוטין, צריך לציין מידע תחת כוכבית. והכוכבית, כלומר ההערה החשובה היא שבמצבים מסוימים, השימוש מפסיק להיות בטוח. למשל, עבור אנשים שחוו התקף לב, לפני חזרה לחיי מין פעילים בסיוע תרופתי, כדאי להיוועץ ברופא.

עבור החולים במחלות של כלי דם, אשר משתמשים בתרופות להרחבת כלי הדם, השימוש בויאגרה מחייב גם הוא התייעצות עם רופא. מדוע? מכיוון שהשפעת הלוואי של התרופה הינה הרחבה נוספת של כלי דם. לטובת השגת זקפה זה טוב וחשוב. אבל אם ההשפעה מגיעה בנוסף מתרופות אחרות, לחץ הדם עלול לרדת לרמה שגורמת סחרחורת.

כדאי להוסיף כי לא מעט חולי לב, שמצבם יציב, משתמשים בויאגרה ללא שום בעיה. ובוודאי שעבור אנשים ללא בעיות בריאות מיוחדות, השימוש בתרופה נחשב למאוד בטוח. ובכל זאת, למי שצריך פתרון אחר, קימות חלופות. אלה הן תרופות לשיפור חיי המין כגון סיאליס או פתרונות שהם למעשה תוספי תזונה או תרופות ללא מרשם.

מדוע כדאי להימנע ממינון יתר

תופעות לוואי אפשריות נוספת של ויאגרה כוללות בין היתר זקפה ממושכת או מערכת עיכול רגיזה. אך משמעות הדברים היא בדרך כלל מעט כאב בטן או שלשול. הזקפה הממושכת, לטוב או לרע, זו תופעה מאוד מאוד נדירה. השפעות לוואי כגון דופק מהיר אינן מאוד נפוצות, אם כי לאנשים מסוימים זה עשוי להתבטא יותר באפקט נקודתי, כגון הסמקה. חלק מהאנשים מדווחים על סחרחורת, דבר שקורה בשל ההשפעה על לחץ הדם. למי שחושש מכך, שימוש במינון נמוך עשוי להקל או אף לפתור את הבעיה. המינון הנמוך יותר מומלץ גם לאנשים הסובלים ממחלות קשות כדוגמת מחלת כבד, חולי דיאליזה. על כל פנים, התופעות המשמעותיות יותר, כלומר בעוצמה מפריעה, מלוות שימוש מוגבר, במינון גבוה, שעולה על המומלץ.


עוד על ויאגרה: 10 עובדות על ויאגרה
ישראטבע - קליניקה לבריאות הגבר
מתמחים בטיפול אלטרנטיבי וקונבנציונלי בבריאות הגבר.
* אין אונות * שפיכה מהירה * חיזוק התפקוד המיני * סוכרת * ערמומית מוגדלת (פרוסטטה) * סרטן במעי הגס * סרטן בכבד ועוד
נסיון של 30 שנה בתחום. השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם.

X

סיאליס, טאדאלאפיל, סיאליס הזמנה, סיאליס מקורי, סיאליס תרופת מרשם

סיאליס מחיר, טאדאלאפיל, סיאליס הזמנה, סיאליס מקורי, סיאליס תרופת מרשם

ויאגרה, סילדנאפיל, ויאגרה הזמנה, ויאגרה מקורית, ויאגרה תרופת מרשם

ויאגרה מחיר, סילדנאפיל, ויאגרה הזמנה, ויאגרה מקורית, ויאגרה תרופת מרשם

ויאגרה מינון, סילדנאפיל, ויאגרה הזמנה, ויאגרה מקורית, ויאגרה תרופת מרשם

קניית ויאגרה, סילדנאפיל, ויאגרה הזמנה, ויאגרה מקורית, ויאגרה תרופת מרשם

ויאגרה הוראות שימוש, סילדנאפיל, ויאגרה הזמנה, ויאגרה מקורית, ויאגרה תרופת מרשם

ויאגרה גנרית, סילדנאפיל, ויאגרה הזמנה, ויאגרה מקורית, ויאגרה תרופת מרשם

ויאגרה זמן השפעה, סילדנאפיל, ויאגרה הזמנה, ויאגרה מקורית, ויאגרה תרופת מרשם

קמגרה נמסה, סילדנאפיל, קמגרה נמסה הזמנה, קמגרה מקורית נמסה, קמגרה נמסה תרופת מרשם

קמגרה, סילדנאפיל, קמגרה הזמנה, קמגרה מקורית, קמגרה תרופת מרשם