מה הם הפתרונות המודרניים לאין אונות?

ויאגרה

שיטות אפשריות לטיפול באימפוטנציה

לחץ, אורח חיים בישיבה, תזונה לקויה והרגלים רעים - התכונות היומיומיות של כמעט כל גבר מודרני - מובילים לא רק לבריאות לקויה, אלא גם לבעיות בתחום המיני. הצורך בפתרון רפואי לבעיית האימפוטנציה עולה בקרב אנשים מבוגרים וגם בקרב צעירים. יתר על כן, תחושת צניעות שקרית גורמת למין החזק עד לרגע האחרון להתחמק מביקור אצל הרופא, אך לשווא. אחרי הכל, ככל שתקדימו לאבחן ולהתחיל בטיפול בהפרעות בזקפה, כך תוכלו לחזור לחיי מיני מלאים מוקדם יותר.

טיפול מקיף באימפוטנציה הוא המפתח להצלחה

טיפול באימפוטנציה: שיטות אפשריות.
אימפוטנציה מרמזת על חוסר יכולת להשלים יחסי מין מלאים בגלל היעדר מוחלט של זקפה או חוסר יציבות הזקפה. ישנן סיבות רבות לכך שגבר בריא לחלוטין אינו מוכן לסקס, כך שאם נתקלתם לראשונה באירוע דומה - קחו את זה בקלות, זה קורה כמעט עם כולם. רופאים ממליצים לפנות לייעוץ כאשר בעיות בזיקפה מתרחשות לעתים קרובות יותר מאשר בכל קיום יחסי מין רביעיים.

מה גורם לאימפוטנציה? תפקיד חשוב ממלא במנגנון התרחשות הזקפה על ידי מספר גורמים בו זמנית, וכישלון בכל רמה ישפיע על התוצאה הסופית.

  • פסיכולוגית - ההתרגשות מתחילה "מלמעלה": גבר צריך לחוות רגשות חיוביים, להיות רגוע ונינוח. התנהגותה של אישה חיונית בתהליך ההתעוררות המינית, לפעמים מילה מביכה או התמדה מוגזמת מצידה יכולים להחליש משמעותית את הזקפה
  • הורמונלית - ירידה בייצור הורמוני המין הגבריים מתרחשת בדרך כלל עם הגיל, אולם במקרים מסוימים תופעה זו נובעת ממחלה של המערכת האנדוקרינית. בשנים האחרונות, הרופאים מאבחנים יותר ויותר אימפוטנציה בקרב גברים צעירים שמנים: עודף רקמת שומן משנה את הרקע ההורמונאלי של אדם
  • נוירולוגית - תפקוד לזיקפה יכול להיות תוצאה של הפרעות במערכת העצבים המרכזית או ההיקפית - לאחר מחלה או כתוצאה משימוש ממושך בתרופות מסוימות (תרופות נגד דיכאון, חוסמי בטא, תרופות נגד אלרגיה ואחרות)
  • כלי הדם - מכיוון שקמת אבר המין מתרחשת עקב מילוי רקמותיו בדם, מחלות כלי דם כמו טרשת עורקים ויתר לחץ דם עלולות להשפיע לרעה על הזקפה. לעיתים קרובות, הגורם הכלי הדם גורם לאימפוטנציה אצל גברים בגיל בוגר
  • אנטומית - בשל כמה מאפיינים מבניים מולדים של מערכת אברי המין, כמו גם פעולות או תאונות, עלולות להיווצר בעיות במילוי התקין של הפין בדם במהלך תהליך ההתעוררות. לעיתים מתווסף גורם פסיכולוגי לגורם האנטומי - לאחר שחווה הלם כואב במהלך פציעה, גבר עלול לחשוש מתת מודע מקיום יחסי מין, מה שהופך את הזקפה לבלתי ניתנת להשגה
כיום, סקסולוגים יכולים לעזור כמעט לכל מטופל. לרפואה יש ארסנל רחב של שיטות למאבק בתפקוד הזקפה, והאבחנה המוסמכת מאפשרת לך לבחור את היעילות ביותר.

מומחים ממליצים בחום לא לעשות תרופות עצמית. הסיכוי להחזיר זקפה דרך מכשירים טכניים שונים המפורסמים בטלוויזיה ובאינטרנט נראה מפתה, אך במקרה הטוב גישה זו תביא רק לתוצאה זמנית, ובגרוע מכל, היא תפגע, ותחריף את הבעיה.

צרו איתנו קשר לכל שאלה, בקשה ולפרטים נוספים. סודיות מובטחת.

שיטות מודרניות לטיפול באימפוטנציה

במקרים נדירים הרופא קובע שיטת טיפול יחידה המתמקדת בחיסול הגורם הפתולוגי. לעתים קרובות יותר, במיוחד עם צורת האימפוטנציה "המוזנחת" (כאשר המטופל לא פנה מיידית לייעוץ) ולגברים בגיל בוגר, גישה משולבת יעילה. היא מאופיינת בשילוב של שיטות טיפוליות ומכוונת לא רק לשיקום מהיר של התפקוד המיני, "תיקון ההתמוטטות", שהוביל תחילה למחלה, אלא גם למאבק נגד התפתחות הספק העצמי אצל מרבית החולים.

פילדנה

ויאגרה גנרית

תמצית ויאגרה גנרית - תחליף חזק לויאגרה

מחפשים מוצרי און לשיפור הזקפה והעצמת המשגל המיני? רוצים להרגיש שוב בני 18 רק עם ניסיון? מחפשים מעכבי שפיכה? רוצים זקפה חזקה... המשך לקרוא...

וידליסטה

סיאליס גנרי

סיאליס גנרי וידליסטה - היא תרופה לשיפור התפקוד המיני

אשר בדומה לסיאליס פועלת במנגנון של הרחבת כלי דם. החומר הפעיל בתרופה זו נקרא טאדאלאפיל, והוא משמש לטיפול באין-אונות, לשיפור... המשך לקרוא...

דבש ואפימדיום

דבש ואפימדיום

דבש ואפימדיום לאיזון הטסטוסטרון וחיזוק האון הגברי

האפימדיום נחשב לצמח עיקרי וחשוב ברפואה הסינית, כמעט בכל פורמולה של אין אונות או בעיות בתפקוד תמצאו אותו. בעיקר לבעיות מיניות המשך לקרוא... המשך לקרוא...

קמגרה מקורית

קמגרה מקורית

קמגרה ג'ל מקורית - להנאה מינית מושלמת

קמגרה הינו ג'ל בטעמים המכיל חומר פעיל בדומה לתרופות הויאגרה והסיאליס, ומאפשר למי שנוטל את הג'ל ליהנות מזקפה ממושכת ולדחות... המשך לקרוא...

סטרונג פוטן פורטה

סטרונג פוטן פורטה

Strong Poten F - פתרון טבעי לבעיות זקפה מחיר מיוחד 250 שח. המחיר לא כולל משלוח

התחליף הטבעי החזק ביותר לתרופות ויאגרה סיאליס לויטרה. חיזוק מערכת החיסון... המשך לקרוא...

ויטמין סי ליפוזומלי

ויטמין סי ליפוזומלי

ויטמין סי ליפוזומלי נוזלי בספיגה מהירה מחיר מיוחד 180 ש"ח איסוף עצמי בפתח תקווה

בקבוק Strong Poten C מכיל 250 מ"ל ומספיק ל 50 מנות. מה הסוד של הוויטמין הליפוזומלי? המשך לקרוא...

לויטרה גנרית

לויטרה גנרית

השפעה ממוקדת על אזור הפין ויותר מהירה מויאגרה

ניתן ליטול את הויליטרה עם ארוחה ולשתות אלכוהול ברמה סבירה מבלי לפגום ביעילות התרופה . מאפשרת גם מטופלים הסובלים ממחלות כגון סוכרת... המשך לקרוא...

משאבת ואקום

משאבת ואקום

משאבת ואקום - לזקפה חזקה בריאה וממושכת

לסבול מאימפוטנציה זה לא פיקניק. לא לגבר, ועוד פחות מזה בשביל האשה שאיתו. אם לא קשה לו, קשה לה, והקרחון המתגבש במיטה מוצא... המשך לקרוא...

מכשיר ההיפרתרמיה

מכשיר ההיפרתרמיה

מכשיר לטיפול עצמי בשיטת ההיפרתרמיה

ריפוי פצעים הוא תהליך מורכב ודינמי של החלפת מבנים תאיים שכבות ורקמות חסרות. ניתן לחלק את תהליך ריפוי...
המשך לקרוא...

פסיכותרפיה

במצב בו זקפה לא תמיד נעדרת, אלא רק בזמן קיום יחסי מין, הרופאים מדברים על האופי הפסיכוגני של אימפוטנציה. במקרה זה, ניתן להשיג התרגשות בעזרת אוננות או בזמן שינה. לעתים קרובות, כדי לעזור למטופל, אין צורך לרשום תרופות או פרוצדורות רפואיות, מספיק ביקור אצל פסיכותרפיסט מוסמך (לפעמים אצל בן זוג). המומחה יעזור לך להבין את הרגשות שלך ולייעץ על טכניקות יעילות שמטרתן להחזיר את החושניות, להתגבר על מלחציים וליצור אווירה רומנטית בחדר השינה.

תרופות לטיפול באימפוטנציה

אנשים תופסים באופן מסורתי תרופות כנגד אימפוטנציה כגלולות פלא, שלאחר נטילתם משוחזר התפקוד המיני - גם אם למשך מספר שעות בלבד. כגון ויאגרה (סילדנאפיל) או סיאליס (טדלפיל). אמצעים אחרים המכוונות לחסל את שורש המחלה. למשל, תרופות הורמונאליות שרשם רופא, ויטמינים ותוספי תזונה המסייעים לנרמל את תפקוד בלוטות המין, תרופות המשפרות את מוליכות הדחפים לאורך סיבי העצבים וכן הלאה.

אגב, תרופות נגד אימפוטנציה אינן תמיד בצורה של טבליות: עבור חלק מהמטופלים, הטיפול נקבע בצורה משחות, זריקות, משקעי פי הטבעת ופתרונות למתן ישירות לפתח החיצוני של השופכה. ההצלחה של טיפול כזה נקבעת על פי המאפיינים האישיים של כל מטופל, ולכן עליכם להיות מוכנים לתופעות לוואי אפשריות, ולעקוב גם לפי כללים מסוימים (למשל, הכנסת תרופות מסוימות מחייבת שימוש חובה בקונדום).

טיפול באין אונות

שיטה נפוצה נוספת לטיפול בזיקפה היא שימוש בלחץ שלילי שנוצר בעזרת מכשירים מכניים מיוחדים שיש להשתמש בהם מייד לפני מגע מיני. משאבת ואקום מזרימה דם לאיבר המין, לאחר מכן מוחזקת הזקפה באמצעות טבעת מיוחדת שנלבשת בבסיס האיבר. גישה זו מאפשרת לך לשמור על מצב "בריא" של איבר המין למשך עד 30 דקות, אשר מתאים למדי לחולים מסוימים כטיפול סימפטומטי באימפוטנציה. אולם שיטת הוואקום אינה יכולה לספק פתרון מוחלט למחלה.

טיפול בתרגול

תרגילי פיזיותרפיה לאימפוטנציה הם טכניקת עזר נוספת שמטרתה לחזק את השרירים המעורבים במגע מיני ולשפר את זרימת הדם באזור האינטימי. קשה להעריך יתר על המידה את ערכה: לעיתים קרובות המחלה מתפתחת אצל גברים המנהלים אורח חיים בישיבה, אשר עוד לפני הופעתה של בעיית זקפה, היה קשה להשתתף באופן פעיל במגע מיני. מטרה נוספת של טיפול באימונים היא לבטל את ההשלכות של דחיסה כרונית של אברי האגן, שהיא תוצאה של לבישת גזעי שחייה צמודים או מכנסיים צמודים. פעילות גופנית יומית על פי השיטה המוצעת על ידי רופא מומחה לטיפול בתפקוד לזקפה לא רק תסייע בשיפור איכות המין, אלא גם תמנע הפרעות כלי דם אצל גברים שחוו אימפוטנציה פסיכולוגנית או אימפוטנציה עקב חוסר איזון הורמונלי.

טיפול כירורגי באימפוטנציה

אם טיפול שמרני נחשב כבלתי יעיל, ואין שום סיכוי להחזיר את התפקוד הטבעי של הפין, הרופא ימליץ למחלקה על ניתוח כלי הדם או תותבות של הפין. גישות מודרניות לניתוח מאפשרות לך להחזיר לגבר את שמחת חיי המין ב 95% מהמקרים, והחולה כבר לא יצטרך לפנות ל"גלולות חירום" או לשאיבת ואקום. החיסרון העיקרי של השיטה הניתוחית הוא העלות הגבוהה של הניתוח, כמו גם התוויות נגד אינדיבידואליות אפשריות לניתוח, דבר שאינו רצוי עבור אנשים בגיל מתקדם.

טיפול בגלי הלם

טיפול בגלי הלם הוא גישה חדשנית ל טיפול באימפוטנציה, אשר הוכיחה בעבר את יעילותה בטיפול במחלות במערכת השלד והמערכת הלב וכלי הדם. פעולתו מבוססת על ההשפעה המגרה של גלים אקוסטיים, המפעילים צמיחה של כלי דם חדשים, אשר בתורם מנרמל את מנגנון הזקפה גם בקרב חולים עם הפרעות מיקרו-סירקולציה קשות. הרופאים מציינים כי התוצאה נראית לאחר שבועיים של פרוצדורות ונשארה לפחות שנה לאחר תחילת הטיפול. לטיפול בגלי הלם אין תופעות לוואי, הוא יכול להפחית ובמקרים מסוימים מסרב לחלוטין ליטול תרופות. השיטה מסוגלת לעזור לרוב הגברים עם חוסר האונים.

שיטות לרפואה סינית מסורתית

הרפואה הסינית משתמשת במגוון שלם של שיטות לטיפול באימפוטנציה. אחד הנפוצים ביותר הוא דיקור סיני (דיקור סיני, דיקור סיני). חשיפה דרך נקודות פעילות ביולוגית למערכת האנדוקרינית של המטופל מעלה באופן טבעי את רמת הורמוני המין. זרימת דם מעוררת לאיברי המין מגבירה באופן דרמטי את התשוקה המינית ואת איכות הזקפה. כמו כן, מומחים סינים יכולים לרשום חימום של נקודות ביולוגיות עם מסכה - סיגר לענה.

חשיפה תרמית נועדה לנרמל את תפקוד מערכת האבר המין והבלוטות יותרת הכליה, לעורר איזון הורמונלי. בנוסף ניתן להקנות עיסויים מסוגים שונים, כולל ואקום, כמו גם רפואת צמחי מרפא ונהלים אחרים. היישום המורכב של שיטות הרפואה הסינית עוזר לנרמל את אספקת הדם לאיברי המין, לשפר את תפקוד מערכות האנדוקריניות והעצבים, כתוצאה מכך משחזרים את הזקפה ואת הזרעון, מושגת איזון הורמונאלי.

לסיכום

אף על פי שבעיות בתפקוד המיני אינן מהוות איום ישיר על חייו של גבר, הטיפול במחלה זו חשוב ביותר לרווחתו ומצב רוחו, כמו גם לשמירת קשרים הרמוניים במשפחה. לא פלא כי לרוב נשים, המודאגות ממצבו הבריאותי של בן הזוג, יוזמות ביקור אצל הרופא. קשר אמון עם הרופא ויחס אופטימי הם המפתח לפתרון מוצלח לבעיית האימפוטנציה.