Cenforce, Cenforce100 ,ויאגרה ללא מרשם, ויאגרה גנרית, סנפורס

צרו איתנו קשר לכל שאלה, בקשה ולפרטים נוספים. סודיות מובטחת >>

סנפורס (Cenforce 100mg)

סנפורס (Cenforce 150mg)

מהו סנפורס

סנפורס (באנגלית Cenforce 100mg) הוא למעשה ויאגרה גנרית אולי נתחיל בבשורה שסביר להניח כי לאו דווקא תנחם אתכם לגמרי, אבל, אולי, לפחות היא עשויה לגרום לכם להרגיש שאתם אינכם היחידים שמתמודדים עם בעיות בזקפה. למעשה, הבעיות הללו נפוצות בהרבה יותר ממה שנדמה לכם. עכשיו, סביר להניח שבמידה ותרוצו עכשיו לערוך סקר קצרצר בין חבריכם, לא תמצאו את הצדיק הבודד שיודה בכך, אבל אתם יכולים להאמין לנו – מספר הגברים שסובלים מבעיות שונות בתפקוד המיני (הן מבחינת היכולת להשיג זקפה, הן מבחינת היכולת להחזיק אותה למשך הזמן הרצוי והן מבחינת היכולת להימנע מהשפיכה המוקדמת) הוא גבוה מאד בכל רחבי העולם, וכתוצאה מכך, גם בישראל.

הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

טיפול בבעיות זקפה

כך שבאמת ניתן להניח, בצורה אובייקטיבית לגמרי, שאין גבר שהגיע לגיל מסוים ולא נזקק לתרופה כלשהי (סנפורס, ויאגרה גנרית, פילדנה, קמגרה – תבחרו) על מנת לשפר ביצועים, אם לא כדי לאפשר אותם. את החלק המעודד – כבר קיבלתם על קצה המזלג (יש פתרונות, כמו סנפורס ותרופות מקבילות שיכולות לסייע בחיזוק הזקפה ובשיפור הביצועים המיניים שלכם), עכשיו, בואו נרחיב קצת בנושא.

מהן יתרונן של סנפורס, ויאגרה גנרית ותרופות דומות להן?

ויאגרה גנרית – סילדנאפיל (באנגלית – Sildenafil) והתרופות הפועלות באופן דומה לה – סנפורס, פילדנה, קמגרה, טדלפיל (ובשמה המסחרי – סיאליס) ו-ורדנפיל (בשמה המסחרי – לוויטרה) ניטלות באופן פומי (באמצעות בליעת כדור, לעיסתו או בליעת ג'ל) הפכו מיליארדי זוגות למאד מאד מרוצים מחיי המין שלהם מאז פותחו לפני מעט למעלה משני עשורים.

הזמנת ויאגרה . סיאליס מחיר .הזמנת סיאליס. קמגרה מחיר .הזמנת קמגרה .אפימדיום דבש . הזמנת דבש אפימדיום .ויאטבע טבעי . הזמנת ויאטבע טבעי.

טיפול בבעיות זקפה

מנגנון הפעולה של התרופות הללו פועל באופן כזה, שגם אם אתם נוטלים אותן, לא תקבלו זקפת-פתע אקראית ובלתי צפויה, מאחר וללא השפעה של כל גירוי מיני (זה עשוי להיות גירוי מיני נפשי, מכאני או ויזואלי) שיגרום להפעלתה של המערכת באמצעות חנקן חד-חמצני וcGMP, אף אחת מהתרופות שהזכרנו, אינה גורמת להופעת זקפה ספונטנית שעלולה להביך אתכם בזמן לא מתאים.

מהו המנגנון המפעיל את סנפורס?

סנפורס פועלת (בדומה לפילדנה, ללוויטרה, לסיאליס, ויאגרה גנרית ולחלופות הנוספות הקרויות מעכבי PDE5) במנגנון מבוקר באמצעות חנקן חד-חמצני (NO) שבאיבר מין גברי. ה-NO נקשר לקולטנים הקיימים באנזים גואנילט ציקלאז ומפעיל אותם. האנזים הזה הוא המייצר את cGMP שגורם להרפיה בשרירים החלקים שבאיבר המין הגברי.

ההרפיה גורמת לעליה בכמותו של הדם שזורם בעורקי האזור, וכך, ההרפיה מביאה את הפין למצב הזקפה שלו. את שמן (מעכבי PDE5) קיבלו התרופות האלה בזכות מבנן המולקולארי הדומה למבנה מולקולארי של cGMP, ובשל כך, הן פועלת כמעכב ה-cGMP סוג 5 (PDE5). נוכחותן במחזור הדם של הנוטל אותן היא הגורם לרמת ה-cGMP הגבוהה ולשמירה על הזקפה.

מה חשוב לכם לדעת על סנפורס?

בדומה לשאר התרופות הקרויות מעכבי PDE5, השפעתו של כדור סנפורס מורגשת תוך פרק זמן של בין חצי שעה ל-40 דקות מזמן נטילתו, ומשך ההשפעה שלו תימשך היא כ-4 עד 5 שעות. אם תיטלו את הכדור בצמוד לאכילתה של ארוחה שהיא עתירה בשומן, היעילות בספיגת החומר הפעיל הקיים בכדור תרד (כמעט עד לכדי 2/3 מריכוז רגיל) ומשך הזמן עד לתגובה עלול להתארך גם עד לשעה.

החומר הפעיל מסולק מהגוף באמצעות פעילות הכבד והכליות ואין לו השפעה המתמשכת מעבר למועד השימוש בו או כל השפעה מצטברת אחרת, מאחר והוא מסולק לגמרי מהגוף בסיום פעולתו!